Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

35273 odpowiedzi na ten temat

#5461 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2971 postów

Napisany 15 kwiecień 2012 - 21:35

Dziewczyna na gospodarkę

A i dosłownie też możesz to odczytać ale to nie rozmowa na forum...

Rozmowa nie na forum ale wciąż wirtualna... Już było kilku samochwałów, a ja wciąż mam dość sceptyczne podejście do informacji z takich źródeł. Nadal wydawać się mi będzie że do niesamowitości jeszcze ci trochę brakuje.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 21:01
  •  

#5462 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 15 kwiecień 2012 - 21:39

Dziewczyna na gospodarkę Nie ma to jak rada doświadczonego faceta. Myślisz, że wypuszczenie na wolność będzie odpowiednią karą? Czy lepiej rozpisać nowy przetarg na nowe urządzenie do kuchni?

#5463 Share malopolanin64

malopolanin64

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 244 postów

Napisany 15 kwiecień 2012 - 21:43

Dziewczyna na gospodarkę Także kolego @damianzbr nie wypowiadam się więcej na ten temat bo jest to dokałdnie wirtualna rozmowa i dosć o intymnych sprawach. A jak chcesz numer do mojej kobiety to można załatwić.ale nie o to w tym chodzi.

#5464 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2971 postów

Napisany 15 kwiecień 2012 - 21:52

Dziewczyna na gospodarkę Facet z jajami jeśli coś zaczyna to i kończy. A puste slogany każdy może pisać. Nawet ja: chcesz nowe opony od mojej starej bemki X6?

Tylko po co? Myślisz że komuś zaimponowałeś pisząc o jajach że hoho?

Edytowany przez damianzbr, 15 kwiecień 2012 - 21:55.

#5465 Share malopolanin64

malopolanin64

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 244 postów

Napisany 15 kwiecień 2012 - 21:56

Dziewczyna na gospodarkę Kolego ale tutaj może nie jest miejsce na rozpisywanie sie nad rozmiarami?? Bo to może nie być zbytnio smaczne?? Co?? Głównie chodziło mi o znaczenie w przenośni a nie dosłownie. Reszta na PW.

#5466 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 15 kwiecień 2012 - 21:58

Dziewczyna na gospodarkę @StasiekS-wypuszczenie na wolność?-to gdzie ty biedaku się podziejesz-myślisz że ktoś kapciora zużytego przygarnie :lol: nowe AGD?-myślisz że sobie poradzisz-te nowe instrukcje już tak dokładnie i zrozumiale nie są pisane-nie dasz sobie rady i wałek w ruch :lol:

dlaczego nie chcecie o rozmiarach pisać-myśmy już lupy przygotowaliśmy,linijki z dokładną podziałką milimetrową :lol: :lol: :lol:

Edytowany przez wiesmag, 15 kwiecień 2012 - 22:11.

#5467 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 15 kwiecień 2012 - 22:07

Dziewczyna na gospodarkę To u ciebie tak źle że lupy musisz używać??
Biedna twoja partnerka...

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#5468 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 15 kwiecień 2012 - 22:16

Dziewczyna na gospodarkę @martina-czy to ja się rozmiarami zacząłem przechwalać-ja nie mam kompleksu wielkiego rozmiaru,i nie muszę po trzykroć nikogo przeskakiwać.

a jeśli już zacznę czegoś potrzebować to najszybciej lustra :D

#5469 Share malopolanin64

malopolanin64

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 244 postów

Napisany 15 kwiecień 2012 - 22:24

Dziewczyna na gospodarkę Czuje bicie do mnie takze odpowiem @wiesmag widać Twoje rozumowanie tez jest na niewysokim poziomie, najpierw sobie to zinterpretuj co tam napisane... to jest przenośnia... a że kolega zrozumiał to dwuznacznie to i odpowiedziałem jak odpowiedziałem grunt ze nie skłamałem. Ale jak wyżej napisałem głównie chodziło o możliwosc radzenia sobie w życiu a nie rozmiar...

#5470 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 15 kwiecień 2012 - 22:40

Dziewczyna na gospodarkę Spokojnie spokojnie :)
Ja tam wiem swoje i mi to wystarczy :P

Dobranoc :)

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5471 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 15 kwiecień 2012 - 22:40

Dziewczyna na gospodarkę ja piję do ciebie-gdzież bym śmiał-ja tylko jestem malutkim,rozumującym na niskim poziomie,przeskakiwanym przez wszystkim,nieradzącym sobie chłopkiem.

tak sobie dobrze radzisz?lepiej od innych?-co ty wiesz o radzeniu sobie?co ty wiesz jak kto sobie radzi?-ale to ty masz wysoki poziom rozumowania,ja to cienki jestem przy takim kozaku.
teraz to piłem do ciebie

#5472 Share malopolanin64

malopolanin64

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 244 postów

Napisany 15 kwiecień 2012 - 22:59

Dziewczyna na gospodarkę Oczywiście kończy się jak to zawsze wykłucaniem heh wczytaj się dobrze w moje wypowiedzi i jak już to zrobisz to jest tam pewne zdanie ze nie dotyczy wszystkich, a co do Twojej osoby to cęzko żeby dotyczyło Ciebie jak 22 lata doświadczenia... jak będe w Twoim wieku porównamy swoje osiagnięcia wtedy moge się wypowiedzieć.
A odnośnie jak na swój wiek ojj dużo wiem o radzeniu sobie... i sporo już osiągnąłem...

Edytowany przez malopolanin64, 15 kwiecień 2012 - 23:12.

#5473 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 15 kwiecień 2012 - 23:28

Dziewczyna na gospodarkę 100 kg na klatę, Audi A3 1,9TDI czy mgr przed nazwiskiem nie jest już takim sporym osiągnięciem w tym kraju. Teraz to już norma. Chyba, że skończyłeś medycynę, jesteś posłem czy radnym a do tego masz duże gospodarstwo. Wtedy dopiero można się chwalić osiągnięciami.

@StasiekS-wypuszczenie na wolność?-to gdzie ty biedaku się podziejesz-myślisz że ktoś kapciora zużytego przygarnie :lol: nowe AGD?-myślisz że sobie poradzisz-te nowe instrukcje już tak dokładnie i zrozumiale nie są pisane-nie dasz sobie rady i wałek w ruch :lol:

Jak kobiety sobie radzą to i ja bez problemu się nauczę. Zanim wyłonię nową Panią Kuchni to te parę dni wytrzymam.

#5474 Share MaTeUsZ92

MaTeUsZ92

Nowicjusz

• Validating
  • Pip
  • 19 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,ciągniki,maszyny rolnicze no i oczywiście piękne dziewczyny

Napisany 15 kwiecień 2012 - 23:48

Dziewczyna na gospodarkę

Mów za siebie. Ja taką łaską nie gardzę.

Lepiej obdarz miłością słownik.

Mała literówka się wkradła ponieważ nie jestem tylko na AF ale jeszcze na paru innych stronach i i niemam czasu sprawdzac każdego napisanego posta a jeszcze cholernie spieszyło mi sie na spotkanie i tak wyszło .Druga sprawa wyraziłem swoją opinie na temat twojej wypowiedzi a ty mnie odrazu obrażasz niewiadomo dlaczego,
ja nie miałem zamiaru kogo kolwiek obrazić jeśli tak to odebrałeś.

#5475 Share globus512

globus512

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 784 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, piłka nożna, siatkówka, F1.

Napisany 15 kwiecień 2012 - 23:56

Dziewczyna na gospodarkę MArtina i Finn szkoda mi was, taka wielka miłość na agrofoto była. Finn chyba coś dalej czuje, ale jak to jest to nie wiem. Wiem po sobie natomiast że kobiety nie zawsze liczą się z nami. My też mamy uczucia.....

#5476 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1419 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 16 kwiecień 2012 - 09:49

Dziewczyna na gospodarkę @małopolanin, teraz wiesz, że zanim napiszesz coś to zastanów sie dwa razy jak to bedzie odebrane... bo nie wszyscy myslą podobnie do ciebie,a potem takie przepychanki słowne bez sensu...

@Globus512, jak to w życiu bywa... raz się buja w obłokach, a raz są czarne chmury i do tego same błoto... :( i masz racje, ze kobiety nie zawsze liczą się z nami ,ale my jako faceci nie jestesmy kryształowymi postaciami więc nie ma sensu robić z siebie ofiary, nikt z nas nie jest ideałem, ale najwazniesze aby nie poddawać sie od razu po pierwszej porażce, bo wtedy bedzie sie zawsze uciekać jak bedzie cos sie psuc i bedze sie szukac nowego...a to nie oto chodzi... Kazdy z nas ma uczucia, tylko trzeba znaleźć taka osobę która bedzie potrafiła je odczytać i zaakceptowac..

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#5477 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 16 kwiecień 2012 - 11:57

Dziewczyna na gospodarkę @małopolanin64-ty ciągle ze swymi osiągnięciami-mamy ci oklaski bić,czy w lektyce nosić-twoje osiągnięcia większość z nas ma głęboko w "D"
to że sobie radzisz-to dobrze,nie musisz się tym chwalić.
ja już na pewno nie będę się z tobą osiągnięciami porównywał-takie wyścigi wyzwalają u mnie odruch wymiotny.(chociaż przegrany jestem zaraz na starcie)
to że ktoś ma 2 zł więcej w portfelu nie świadczy o wyższości posiadacza-znam ludzi co naprawdę dużo osiągnęli i nadal są ludzcy(i broń boże żeby ktoś myślał ze do nich się zaliczam-ja to cienki cieciu jestem)
i proszę nie odpowiadaj-litości.

@FINN-strasznie nie lubię jak ktoś się przechwala-nawet jego oznaki wywołują u mnie furię.cenię sobie skromność
każdy z nas ma dwie ręce,nogi i łeb,i nikt od nikogo nie jest gorszy lub lepszy-malutcy też są fajni.

#5478 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 kwiecień 2012 - 12:47

Dziewczyna na gospodarkę Po przeczytaniu Waszych postów,zastanawiam się do czego ten temat prowadzi?! :huh: Każdy jest jakim jest,a jeśli ktoś nas nieakceptuję jego problem.A Wy tu się nawzajem wszyscy obrażacie.Po części się nie znając.To co Finn czuję do Martiny,czy Martina do kogoś innego to chyba nie powinno być wyciągane na forum w temacie.Zycie jest brutalne,uczy pokory,ale co nas nie zabiję,to nas wzmocni.Możecie się ze mną niezgodzić,bo każdy ma swoje zdanie.Pozdrawiam wszystkich uczęstniczących w temacie :)

#5479 Share malopolanin64

malopolanin64

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 244 postów

Napisany 16 kwiecień 2012 - 12:47

Dziewczyna na gospodarkę Nie chodziło o chwalenie ale w sumie to później do tego sie sprowadziło, chodziło o to ze można też prace domowe, typu ugotuj, podsprzątaj itd połaczyc i efektywną pracą i coś odsiągnąć.
Racja @Finn mój błąd...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5480 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1419 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 16 kwiecień 2012 - 13:39

Dziewczyna na gospodarkę @wiesmag, może nie zrozumiałem twojego postu, ale stwierdziłeś że ja się przechwalam?? bo nie zrozumiałem, a wole się zapytać co autor ma na mysli... zanim odpowiem...

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)