Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

36972 odpowiedzi na ten temat

#5401 Share agrouki

agrouki

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Zainteresowania:wódka i sex

Napisany 15 kwiecień 2012 - 18:16

Dziewczyna na gospodarkę tak dostaje z liscia od razu . pytałem dziewczyny kiedys które poznałem czy ze ktos ma gospodarstwo i czy je to odstrasza i wszyskie odpowiedziały TAK

Edytowany przez agrouki, 15 kwiecień 2012 - 18:40.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 20:54
  •  

#5402 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1470 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 15 kwiecień 2012 - 18:42

Dziewczyna na gospodarkę to na efekty nie musisz długo czekać...;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#5403 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 15 kwiecień 2012 - 18:44

Dziewczyna na gospodarkę

By do tego nie dopuścić facet powinien mieć jaja i pokazać kobiecie gdzie jej miejsce, ale zawsze o nią dbać i szanować.

Panowie bez jaj, patrzcie się i uczcie jak to się robi.
!

#5404 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1470 postów

Napisany 15 kwiecień 2012 - 18:51

Dziewczyna na gospodarkę no StasiekS tylko nie mów, ze swoja Kobiete, tez tak "wyszkoliłeś" bo jak dla mnie to idiotyczne....

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski

#5405 Share endzit

endzit

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów

Napisany 15 kwiecień 2012 - 18:52

Dziewczyna na gospodarkę W naturze ssaków to zawsze samica szuka i podrywa partnera (gesty ciała, ... rozwiń całośćferomony, nawoływanie) a nie partner samicy (nie jesteśmy papugami ani gołąbkami wykonującymi idiotyczny taniec godowy przed partnerką i strojącymi się w kolorowe piórka). Partner co najwyżej może imponować swoimi zdolnościami albo tym czym obdarzyła go natura. U ssaków to dobre geny - bujny wyrazisty zarost, siła, zdolności zapewniające przetrwanie potomstwu, własne terytorium i inteligencja. Nie można szukać kobiety na siłę. Ona sama Ciebie wybierze jak się jej spodobasz i uzna że zapewnisz jej bezpieczeństwo. To kobieta wybiera, faceta który ma ją wybrać ! ( powtarzała mi to moja dobra koleżanka)Wielu facetów poległo bo chciało poderwać dziewczynę - dostało kosza. Jak zostali wybrani to albo panienka głupia była, mało wymagająca albo desperacko chciała kogoś na siłę, żeby nie być sama to brała co się trafi. Potem mamy taką sytuację że kobieta złapała się na dobry bajer, samochód, włosy na żelu albo sterydowy sześciopak i żałuje jaka głupia była bo facet jest inny niż myślała i często okazuje się damskim bokserem.

Edytowany przez endzit, 15 kwiecień 2012 - 19:00.

#5406 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 15 kwiecień 2012 - 19:00

Dziewczyna na gospodarkę Za żadne pieniądze bym nie dała sie namówić do czegoś takiego. To upadlające...

Edytowany przez martina, 15 kwiecień 2012 - 19:01.

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#5407 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2479 postów

Napisany 15 kwiecień 2012 - 19:03

Dziewczyna na gospodarkę piraci drogowi to jedno
ale ograniczenia do 40 kmh to gruba przesada,może były potrzebne gdy sie jedzie starym maluchem albo syręka ,ale nie przy dzisiejszych samochodach

#5408 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1470 postów

Napisany 15 kwiecień 2012 - 19:10

Dziewczyna na gospodarkę @endzit, no powiem tobie ze dobrze to ujełeś... dodam tylko, że nie warto szukać na siłę, bo nie warto, czasami warto poczekać aż znajdzie się ta osoba, która zawładnie waszymi zmysłami i to bez wyjątku... a powiem ,ze to za***iste uczucie :D tylko, wtedy gorzej jak się już tej osoby nie widzi....
Powiem, że dziewczyna/ kobieta bierze to co się trafi, jak dla mnie po prostu nie ma szacunku do samej siebie i swojego ciała... bo może być tak, że jak bedzie z kimś pierwszym lepszym to pojawi sie ktoś kto bedzie jej wart, ale ten ktoś widząc, że dziewczyna się nie szanuje to nawet na nią nie spojrzy, bo uzna, że na niego nie zasługuje... Ale widać kobiety bradziej lecą na wygląd i to co facet ma za soba(majątek, kasa) a nie to co ma prawdziwego do zaoferowania.. a potem trafiają na takich bokserów, lub tkwią w związkach bez miłości , albo ma pantofla, abo takiego co ją zdominuje, lub jest ze względu na dzieci... a jak wiadomo, nie o to chodzi , aby być , byle nie byc samemu ale o to aby być z kimś , do kogo zawsze będziemy wracać myslami i ciałem i nie bedziemy rozglądali za innymi...

#5409 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 15 kwiecień 2012 - 19:36

Dziewczyna na gospodarkę

no StasiekS tylko nie mów, ze swoja Kobiete, tez tak "wyszkoliłeś" bo jak dla mnie to idiotyczne....

Tak to nie. Mam już psa więc po co mi kobieta z takimi "funkcjami". Po drugie po co jej zawalać pamięć dodatkowymi zadaniami, możliwościami. Jeszcze zapomni jak zrobić pranie i weź od nowa szkol.

#5410 Share MaTeUsZ92

MaTeUsZ92

Nowicjusz

• Validating
  • Pip
  • 19 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,ciągniki,maszyny rolnicze no i oczywiście piękne dziewczyny

Napisany 15 kwiecień 2012 - 19:45

Dziewczyna na gospodarkę StasiekS Dziwne masz podejście ja bym tak nie mógł postępować z kobietą je powinno sie szanować i troszczyć o nie a nie rozkazywać

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5411 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 15 kwiecień 2012 - 19:45

Dziewczyna na gospodarkę Dobra dziewczyna sama powinna nauczyć się prać, prasować i gotować. Są instrukcje i książki kucharskie. Ja tam wszystkiego sama się nauczyłam, bez łaski!

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#5412 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO I WSZYSTKO CO Z NIM ZWIĄZANE.
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 15 kwiecień 2012 - 19:46

Dziewczyna na gospodarkę FINN ja powiem, że nie warto się przywiązywać do drugiej osoby bo tak naprawdę do końca się nie wie co "siedzi" w tej drugiej osobie. Wg mnie można być z kimś w związku tylko ze względu na wierność tej osoby, a miłość itp bzdury które ludzie opowiadają najczęściej na pokaz to jest śmiechu warte. Bo co z tego, że kobieta tobie mówi przez lata, że cię kocha, świata poza Tobą nie widzi jak nagle nakrywasz ją z innym.....

#5413 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2479 postów

Napisany 15 kwiecień 2012 - 19:50

Dziewczyna na gospodarkę proponuje zmienić temat na
PARANOJE I FLUSTRACJE

#5414 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 15 kwiecień 2012 - 19:53

Dziewczyna na gospodarkę Ta "flustracje", "szlak" etc... :D

#5415 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 15 kwiecień 2012 - 19:53

Dziewczyna na gospodarkę

StasiekS Dziwne masz podejście ja bym tak nie mógł postępować z kobietą je powinno sie szanować i troszczyć o nie a nie rozkazywać

Dlatego pewnie nie masz dziewczyny. Bo która chciałaby być z mężczyzną który tylko go z wyglądu przypomina albo i nie.

#5416 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1470 postów

Napisany 15 kwiecień 2012 - 19:54

Dziewczyna na gospodarkę @dominikziemniak, Może i masz racje, ale ja nie rozumiem jak mozan być z kimś aby być, bez żadnego uczucia?? przecież to meczenie siebie i krzywdzenie tej drugiej osoby... Ale muszę przyznać racje, że uczucie w dzisiejszych czasach jest jak najmniej ważne... i nie którzy po prostu nie potrafią kochac... i po woli dochodze do wniosku, że w dzisiejszych czasch nie warto kochać.... bo tak jak mówisz, najpierw mówi że kocha, a potem okazuje się, że pewnego dnia już ciebie nie kocha...

#5417 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 15 kwiecień 2012 - 19:56

Dziewczyna na gospodarkę @dominikziemniak-teraz będę chamski-" Bo co z tego, że kobieta tobie mówi przez lata, że cię kocha, świata poza Tobą nie widzi jak nagle nakrywasz ją z innym....."-że tak powiem nieważne z kim nakrywasz ważne kto pokrywa :D

#5418 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 15 kwiecień 2012 - 19:56

Dziewczyna na gospodarkę

Dobra dziewczyna sama powinna nauczyć się prać, prasować i gotować. Są instrukcje i książki kucharskie. Ja tam wszystkiego sama się nauczyłam, bez łaski!

I brawo. Takie dziewczyny mają dodatkowe pkt gdy przeprowadzam casting na wybrankę mojej kuchni. Tylko często są problemy z wyglądem albo posłuszeństwem. Więc wolę wybrać ładniejszą i posłuszną i później ją wyszkolić.

#5419 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO I WSZYSTKO CO Z NIM ZWIĄZANE.
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 15 kwiecień 2012 - 19:58

Dziewczyna na gospodarkę FINN gorzej, pewnego dnia okazuje się, że Cię nigdy nie kochała bo od samego początku "latała" za innymi... I potem tylko cierpienie i wkur***nie.... Wiem o tym z własnej autopsji jak koleżanka martina.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5420 Share MaTeUsZ92

MaTeUsZ92

Nowicjusz

• Validating
  • Pip
  • 19 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,ciągniki,maszyny rolnicze no i oczywiście piękne dziewczyny

Napisany 15 kwiecień 2012 - 20:00

Dziewczyna na gospodarkę kolego nie mówie że mam być na skinienie ale nie same rozkazy troche miłości tez trzeba

Edytowany przez MaTeUsZ92, 15 kwiecień 2012 - 23:22.