Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

37399 odpowiedzi na ten temat

#5061 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów
  • Zainteresowania:Witek2010 :*

rolnictwo

pieczenie

Napisany 08 kwiecień 2012 - 15:33

Dziewczyna na gospodarkę XSC ---> a ktoś Ci powiedział że szukam ? poprostu piszę, nie szukam nikogo, tym bardziej, na forum, na ktorym mam do czynienia z osobami z innych wojew zresztą , szukac kogoś przez forum, to dziwny sposób bo każdy może wtedy mówić o sobie niestworzone bajki itp, można być zarówno 20-to jak i 60-latkiem, blondynem, brunetem, rudym, łysym, normalnym, cwanym itp ...

ps nie reklamujesz się i dobrze ja też nie , pozdrawiam Bożenka ;)

@Migotka muszę bronić honoru prawdziwych facetów- każdy młody człowiek chce szybko być na swoim i się wzbogacić jak najszybciej, jeżeli tylko chce pracować!!!, a zakup "150 kucy" nie zawsze świadczy o tym że chce się pokazać tylko jak wsiadasz do takiego auta to wtedy wiesz na co te pieniądze wydałeś

haha, rozumiem bo też nie jeżdże zbyt wolno, ale bez przesady , jak niektorzy robia wszystko na popis i np zamiast kupic nawozy na pole, to wydają pieniądze na auto, a potem zdziwienie i zazdrosc w stosunku do sasiada ( tak ma moj tato, zazdroszczą mu że ma wysokie plony, ale za to nie ma takich aut jak oni )

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 07:51
  •  

#5062 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1476 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 08 kwiecień 2012 - 15:59

Dziewczyna na gospodarkę tak czytam i czytam ostatnie strony i odnosze wrażenie, że nie pasuję tutaj do tej rozmowy... Tak, mam Audi 80 B4 w TDI ,jeździłem nim po 600km w jedną stronę i dało rade, było wygodnie i lubię ten samochód bo mi wystarcza, nie potrzebuje 150 km pod maską , bo jak dla mnie to trochę przegięcie... mało to się czyta o małolatach co pokupowali sobie sportowe samochody a potem prostowali zakręty...na drzewach... i tylko płacz i żal po nich zostaje, bo mówili , że takie pracowity, tyle planów miał na przyszłość... i co z tego?? ja traktuje samochód jako pojazd którym przemieszczam się z punktu A do punku B, nie pakuje w niego nie stworzonych wynalazków tuningowych, nawet radio mam jeszcze oryginalne... po prostu nie traktuje samochodu jako pojazdu którym zarabiam... bo zarabiam maszynami rolniczymi , bo z tego mam chleb... i nie zamierzam go tak szybko zmieniać...a jesli miałbym zmieniać to na pewno nie na nowy... wolałbym tą kase przenzaczyć na jakiś sprzęt do gospodarstwa... no ale jesli nie którzy uważają , że się myle to niech się wypowiedzą... :)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#5063 Share tedizetor56

tedizetor56

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,myslistwo,pilka nozna Wdizew Lódz.

Napisany 08 kwiecień 2012 - 16:09

Dziewczyna na gospodarkę audi 80 to klasyka,tez mialem ale w sierpniu ojcu wyjechal lepek tez 80tka i niestety poszla na zlom(dodrze ze ojciec z tego wyszedl tylko poobijany),a ile milych wspomnien ah....
Zetor Team.

#5064 Share macin87

macin87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1393 postów

Napisany 08 kwiecień 2012 - 16:22

Dziewczyna na gospodarkę @FINN dobra fura to taki odpoczynek od roboty. Spytaj się takiego co jeździ ścigaczem co lepsze: jazda motorem czy seks. Jedni odpowiedzą ci że motor, a inni że przejażdżka motorem a potem bara bara- ale motor na pierwszym miejscu :lol:

#5065 Share meteorek91

meteorek91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 08 kwiecień 2012 - 16:23

Dziewczyna na gospodarkę @FINN dobrze gadasz, ja zaś mam Vectre B 2,0 DTI (101km) i jakoś mi tych 50 km nie brakuje bo zawsze dojade z A do B.Karoseria zdrowa, silnik też... cóż chcieć więcej??

#5066 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów
  • Zainteresowania:Witek2010 :*

rolnictwo

pieczenie

Napisany 08 kwiecień 2012 - 16:27

Dziewczyna na gospodarkę

@FINN dobra fura to taki odpoczynek od roboty. Spytaj się takiego co jeździ ścigaczem co lepsze: jazda motorem czy seks. Jedni odpowiedzą ci że motor, a inni że przejażdżka motorem a potem bara bara- ale motor na pierwszym miejscu :lol:

no jaa jestem ciekawa czy mając do wyboru te 2 opcje , od razu decydujesz się na motor ... :P

#5067 Share macin87

macin87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1393 postów

Napisany 08 kwiecień 2012 - 16:31

Dziewczyna na gospodarkę Każdy ma różne oczekiwania i nie tyczy się to tylko aut
@Migotka
Ja nie jestem fanem motorów ale jeśli miałbym do wyboru przejażdżkę jakimś autem 400km wolał bym auto :P

Edytowany przez macin87, 08 kwiecień 2012 - 16:35.

#5068 Share tedizetor56

tedizetor56

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 08 kwiecień 2012 - 16:58

Dziewczyna na gospodarkę a ja z tych 3 opcji wybieram bara bara w samochodzie :wub: !!!
Zetor Team.

#5069 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1476 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 08 kwiecień 2012 - 17:30

Dziewczyna na gospodarkę a więc tak, do motocykli mam sympatię :) samochód to kombiak... ;) ale jesli juz miałbym wybierać to nie w samochodzie, ale w bardziej cywilizowanym miejscu, bo mając 185 cm to raczej nie widzę tego w samochodzie, a nie lubię ciasnoty... :)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#5070 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO I WSZYSTKO CO Z NIM ZWIĄZANE.
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 08 kwiecień 2012 - 17:35

Dziewczyna na gospodarkę A ja zawsze na pierwszym miejscu wybiorę motocykl :)

Panowie tylko mi tu się nie pozabijajcie przez Pannę Migotkę bo będę czół się winny bo to dzięki mnie Ona jest z Nami na AF :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5071 Share tedizetor56

tedizetor56

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 08 kwiecień 2012 - 17:36

Dziewczyna na gospodarkę a ja tam wole "ciasnote".nie masz szyberdachu :D ?
Zetor Team.

#5072 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 08 kwiecień 2012 - 17:55

Dziewczyna na gospodarkę suzuki21 co do Rajdu Kocich Gór to i tak nie dam rady bo 26 maja akurat wypada mi zjazd na uczelni.... :(

#5073 Share agrouki

agrouki

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Zainteresowania:wódka i sex

Napisany 08 kwiecień 2012 - 17:57

Dziewczyna na gospodarkę po migotaj sobie jescze

#5074 Share MaTeUsZ92

MaTeUsZ92

Nowicjusz

• Validating
  • Pip
  • 19 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,ciągniki,maszyny rolnicze no i oczywiście piękne dziewczyny

Napisany 08 kwiecień 2012 - 18:10

Dziewczyna na gospodarkę motor to fajna sprawa chciałem kupic banditke 600 ale jednak narazie nie(spaliła by mi tyle co moja primera)ale prawko jest to czeba cos pomyslec,a samochud mam i starczy mi taki jaki jest
podobnie jak kolega FINN tez jestem wysoki i nie lubie ciasnoty a to ma byc przyjemnośc wkoncu ale na upartego coś by sie zwojowało :lol:

#5075 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 08 kwiecień 2012 - 18:14

Dziewczyna na gospodarkę MATEUSZZ92 może i banditka by Tobie spaliła tyle co primera ale osiągi bandita są o niebo lepsze :) zwłaszcza V-MAX :P

#5076 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 08 kwiecień 2012 - 18:20

Dziewczyna na gospodarkę

no jaa jestem ciekawa czy mając do wyboru te 2 opcje , od razu decydujesz się na motor ... :P

ja to bym preferował bara bara w kumurunie i było by sprawiedliwie :D

Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

#5077 Share MaTeUsZ92

MaTeUsZ92

Nowicjusz

• Validating
  • Pip
  • 19 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,ciągniki,maszyny rolnicze no i oczywiście piękne dziewczyny

Napisany 08 kwiecień 2012 - 18:25

Dziewczyna na gospodarkę no tak przyspieszenie to ona ma :wub: ale wiadomo czeba jeżdzic z głową bo się musze jeszcze nacieszyc innymi sprawami :wub: ale ja jestem ostrozny driver i wiem kiedy dosyc.A w żniwa tak sobie wyjechac (oczywiście po muceniu hehe) wieczorkiem bajka B) :rolleyes:

#5078 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 08 kwiecień 2012 - 18:49

Dziewczyna na gospodarkę Oj tak, tak sobie wieczorkiem wyjechać i na gminnej drodze 260 km/h to jest bajka :)

#5079 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 08 kwiecień 2012 - 18:57

Dziewczyna na gospodarkę Hmm-czytam czasami o motocyklach i powiem jedno-młodość+mocny motor to naprawdę coś co nie powinno iść w parze.Czasami cieszę się że swego czasu kuzyn rozbił mi nową Jawę 350-dzięki temu ja nie rozbiłem jej przy większej szybkości :D .Powiadasz droga gminna i 260 km/h ?-wiadomo Jawa była wolniejsza ale myślę że 140-150 po nieutwardzonej drodze to pewnie co najmniej ekwiwalent owych 260 :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5080 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2479 postów

Napisany 08 kwiecień 2012 - 19:38