Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

37402 odpowiedzi na ten temat

#4941 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 03 kwiecień 2012 - 22:52

Dziewczyna na gospodarkę na krótkim by sie mocniej szarpie... trzeba by go z tego clubu wyrzucić??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 13:35
  •  

#4942 Share meteorek91

meteorek91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 03 kwiecień 2012 - 22:55

Dziewczyna na gospodarkę Myślę, że nie ale jak by spuścił z obrotów to by mu to wyszło na dobre i innym użytkownikom :)

#4943 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów
  • Zainteresowania:Witek2010 :*

rolnictwo

pieczenie

Napisany 03 kwiecień 2012 - 23:01

Dziewczyna na gospodarkę dziękuję bardzo miłym i mądrym, panom rolnikom, za fajne i ciekawe rozmowy, za mozliwośc "obejrzenia waszego punktu widzenia, lekkiego poznania rozumowania " i za wytrzymałośc ze mną pozdrawiam gorąco wszystkich :)

nawet tego, który lubi wkładac wszytkich do jednego worka, zbliżaja sie Święta więc mam nadzieje , że każdy spędzi je miło i przede wszystkim w zdrowiu, mam nadzieje że nawet ten biedny chłopak poczuje się lepiej

Jeszcze raz składam wszystkim najlepsze Świąteczne życzenia i dziękuję za konwersacje dobranoc :)

#4944 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 03 kwiecień 2012 - 23:02

Dziewczyna na gospodarkę Nie odchodź. Kto mi będzie poprawiał samopoczucie i ze mną dyskutował na temat wyższości mężczyzn nad kobietami?

#4945 Share meteorek91

meteorek91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 03 kwiecień 2012 - 23:02

Dziewczyna na gospodarkę Dziękuje, wzajemnie :)

#4946 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów
  • Zainteresowania:Witek2010 :*

rolnictwo

pieczenie

Napisany 03 kwiecień 2012 - 23:03

Dziewczyna na gospodarkę aha zapomnialabym , ostatnia rzecz ktora by mnie interesowala to czy ten StasiekS jest w związku i czy jego druga połówka tak chetnie zgadza sie z jego wszelkimi wypowiedziami tutaj ... ? dziękuję za uwagę :P

#4947 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3783 postów

Napisany 03 kwiecień 2012 - 23:07

Dziewczyna na gospodarkę k

Edytowany przez damianzbr, 03 kwiecień 2012 - 23:09.

#4948 Share meteorek91

meteorek91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 03 kwiecień 2012 - 23:08

Dziewczyna na gospodarkę Taa... jakby miał to by tu nie pisał swoich poglądów na kobiety <_<

#4949 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3783 postów

Napisany 03 kwiecień 2012 - 23:16

Dziewczyna na gospodarkę

Taa... jakby miał to by tu nie pisał swoich poglądów na kobiety <_<

Niby dla czego?
Macie coś do staska a boicie się bezpośrednio mu napisać tylko jakieś docinki za plecami o wyrzuceniach z clubu i spekulacje na temat statusu związku.

A może stasika połówka podpisuje się pod jego wypowiedziami. Przecież większość facetów się podpisuje...

#4950 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 03 kwiecień 2012 - 23:19

Dziewczyna na gospodarkę kolego spokojnie ja żartowałem z tym clubem, ale co prawda to prawda mógłby wychamować, mi np kura domowa nie potrzebna (typowa kura domowa) nie wiem czy są dzikie kury ale domowych kur to ja mam hmm 16 :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4951 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3783 postów

Napisany 03 kwiecień 2012 - 23:23

Dziewczyna na gospodarkę filipoo i wszyscy inni razem z staskem, myślisz że ja nie żartowałem? Tak, za kare już Ci wysyłam 3 trojany... haha. Chłopaki więcej luzu.

Edytowany przez damianzbr, 03 kwiecień 2012 - 23:24.

#4952 Share meteorek91

meteorek91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 03 kwiecień 2012 - 23:34

Dziewczyna na gospodarkę @damianzbr ja wiem, że więcej luzu ale przez takie docinki dziewczyny nie będą się fatygować do pisania -_-

#4953 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 03 kwiecień 2012 - 23:35

Dziewczyna na gospodarkę damy radę :D
oj i migotka lekko straciła chęć... ale z tego co pisała to śmiem twierdzić ze jutro powróci :D

Edytowany przez Filipoo, 03 kwiecień 2012 - 23:36.

#4954 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 04 kwiecień 2012 - 00:37

Dziewczyna na gospodarkę

aha zapomnialabym , ostatnia rzecz ktora by mnie interesowala to czy ten StasiekS jest w związku i czy jego druga połówka tak chetnie zgadza sie z jego wszelkimi wypowiedziami tutaj ... ? dziękuję za uwagę :P

Na szczęście nie mam nowoczesnej pralki ani zmywarki aby miała się gdzie nauczyć obsługiwać skomplikowanych urządzeń elektronicznych więc nie umie korzystać z komputera. Zadbałem także o to żeby łańcuch nie sięgał do pokoju gdzie stoi komputer więc co najwyżej może się popatrzeć zza drzwi co piszę. A nawet jakby nauczyła się korzystać z takiego urządzenia to i tak nie miałaby czasu bo jednak obiad się sam nie ugotuję a pranie samo nie rozwiesi.

@damianzbr ja wiem, że więcej luzu ale przez takie docinki dziewczyny nie będą się fatygować do pisania
-_-

Bo jaki jest sens pisać na siłę posty, tak aby przypadły do gustu i aby nie obrazić albo spłoszyć? Bo jeżeli tak robicie w realu to już się nie dziwię dlaczego większość z was nie ma dziewczyn. Trochę to przypomina rozmowę kwalifikacyjną. Migotka jest tym co przeprowadza a reszta to interesanci którzy na siłę chcą przypodobać się np. pracodawcy.

#4955 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 04 kwiecień 2012 - 07:57

Dziewczyna na gospodarkę żeście się Stasia uczepili-Stasiu to wzorowy pantoflarz :lol: :lol: :lol: kobieta trzyma go krótko :D
gdzie on teraz będzie mógł się wygadać-nie odbierajcie mu tego :D
wy na niego burczycie-ja mu skłonny jestem współczuć.

tak na poważnie-nie poznaliście jeszcze stylu,poczucia humoru @StasiekS-to daje do myślenia:komu bardziej powinienem współczuć

#4956 Share globus512

globus512

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 807 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, piłka nożna, siatkówka, F1.

Napisany 04 kwiecień 2012 - 08:36

Dziewczyna na gospodarkę Z ostatniego postu Staśka można wywnioskować że kobieta ma terror w domu. współczuję!

Edytowany przez globus512, 04 kwiecień 2012 - 09:18.

#4957 Share suzuki21l

suzuki21l

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 412 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, mechanizacja rolnictwa, motoryzacja i jazda na motocyklu

Napisany 04 kwiecień 2012 - 08:45

Dziewczyna na gospodarkę zauważyłem że o złej porze wbijam na forum, tu wszyscy po robocie(od 20.00 do północy), a ja z rańca przed robotą , Migotka to ja wpadam do ciebie na warsztat , pospawasz mi przyłącze do katalizatora w YAMASZCE, coraz głośniej chodzi,

#4958 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 04 kwiecień 2012 - 10:46

Dziewczyna na gospodarkę zapowiada się walka KOGUTÓW,przed garażem Migotki :lol: :lol: :lol:

kto zakłady przyjmuje?

#4959 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3783 postów

Napisany 04 kwiecień 2012 - 10:56

Dziewczyna na gospodarkę

Z ostatniego postu Staśka można wywnioskować że kobieta ma terror w domu. współczuję!

Wreszcie ktoś kumaty się napatoczył co nie może wytrzymać ogłupiania i zastraszania pana S. Brawo, brawo. Ja to słyszałem że stachu ma laleczkę wudu, a jego związek jest niczym innym jak ogniskiem przemocy, hardcor w 100%.

Co się stało, się nie odstanie. Ale gdyby tak zostać przyjacielem staśka połówki i ustrzec ją przed dalszym upokarzaniem. To by było coś w stylu baśni o księżniczce i ratującym książę. Czad!!!

A tak serio, to jakie macie jeszcze sposoby na poderwanie dziewczyny? Oczywiście oprócz ,,na przyjaciela,,.

Edytowany przez damianzbr, 04 kwiecień 2012 - 10:58.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4960 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 04 kwiecień 2012 - 11:14

Dziewczyna na gospodarkę co do terroru u Stasia-ja tam bym polemizował kto tam terror prowadzi.

jeszcze tego nie znacie?-facet jest "Maczo"-jak żona nie widzi :D

nawet sobie taką sytuację wyobrażam:-"Stanisław wyłaź z pod łóżka-zasłużyłeś,musi boleć" :lol: :lol: :lol: