Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

37413 odpowiedzi na ten temat

#4761 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów
  • Zainteresowania:Witek2010 :*

rolnictwo

pieczenie

Napisany 31 marzec 2012 - 20:34

Dziewczyna na gospodarkę Suzuki- nie martw sie na ha nie lecę swoich mi starcza ;p
co do tego dłuższego tekstu - hmm- CYTAT: "" :o o prawdzimym szczęściu mogą powiedzieć farmerzy którzy posiadają trzy cyfrową liczbę hektarów i kilka zielonych czterokołowych maszyn w garażu zazwyczaj tacy mają wzięcie, nawet przepraszam ponownie - niewysublimowanych intelektualnie dam o kolorze blond akredytujące się życiorysem miejskim""

O prawdziwym szczęściu tylko przy trzycyfrowej liczbie ?? - u mnie takie gosp. jest , mam same siostry i jakos nie widze tłumu wylewających mi się adoratorów rolników, ale jesli chodzi o te blond panie ( przyrumienione i jeszcze skwierczące po wyjściu z solarium,), to fakt - takie panie zawsze maja wzięcie, bo każdy facet chce móc "pochwalić się swoim nabytkiem" ... ,dlatego te szare mysze nie maja możliwosci wybicia się , bo pomarańczowe "piłki nożne " zawsze będą wybierane jako pierwsze

wyjaśnienie *** : w moim słowniku "piłki nożne", oznaczają te napompowane jak wy to nazywacie zderzaki , którymi tak bardzo się zachwycacie :P
ps mam nadzieję że za moje teksty nikt mnie nie zamorduje z premedytacją (bo wolałabym obudzic się żywa) pozdrawiam :rolleyes:

Edytowany przez Migotka, 31 marzec 2012 - 20:36.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 06:01
  •  

#4762 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3786 postów

Napisany 31 marzec 2012 - 20:35

Dziewczyna na gospodarkę @endzit coś pokręciłeś, jak to dogoniliśmy zachód pod względem materialnym? Czy Ty jadąc przez PL widzisz na co drugim polu po 2 albo 4 lexiony, bo ja nie...? Piszesz jak byś miał na prawdę przerąbane, piękno jest powszechne, rodzimy się z tym albo kupujemy więc dla chcącego powiedzmy nic trudnego natomiast ważna jest atrakcyjna osobowość i energia życia, a czytając Twoją wypowiedź wnioskuję że z tymi ostatnimi masz problem brak urlopu i trauma przed każdym wyjazdem nowym JD w pole.
Fakt, jestem z tych co współczują...

#4763 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

rolnictwo

pieczenie

Napisany 31 marzec 2012 - 20:38

Dziewczyna na gospodarkę aha i jeszcze jedno proszę pisać , bo chętnie poczytam i nie ugryzę

#4764 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2479 postów

Napisany 31 marzec 2012 - 20:40

Dziewczyna na gospodarkę koledzy ja tak troche z boku
czytajcie co pisza dziewczyny ,zastanówciesie jak one myśla (nie wymyślajcie skomplikowanych teori) , a ten temat nie bedzie wam potrzebny

#4765 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

rolnictwo

pieczenie

Napisany 31 marzec 2012 - 20:44

Dziewczyna na gospodarkę Goral 1 , mądre spostrzeżenie ... :rolleyes:

#4766 Share akowicz111

akowicz111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 443 postów

Napisany 31 marzec 2012 - 20:50

Dziewczyna na gospodarkę Dziewczyna jaka by nie była,jak będzie myślała głową a nie ...upą to nie tylko na Classa,John Deera ale i na Vistulę KZB 3B poleci.

#4767 Share rafff24

rafff24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 847 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja

Napisany 31 marzec 2012 - 20:53

Dziewczyna na gospodarkę Co myślą?... hmmm, tego chyba nikt nie wie, nawet najstarsi górale ;) najlepiej widać co myślą w czynach

człowiek może o sobie niewiadomo co myśleć, wiele mówić, ale o tym jaki jest świadczą czyny, i dotyczy to nie tylko kobiet.

Edytowany przez rafff24, 31 marzec 2012 - 20:58.

#4768 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2479 postów

Napisany 31 marzec 2012 - 21:08

Dziewczyna na gospodarkę o czym marza dziewczyny
nam sie wydaje że o kasie ale to jest troche innaczej
DZIEWCZYNY NIE ZROZUMCIE MNIE ZLE
młoda dziewczyna marzy o miłości dziewczyna po30 o sexsie , a o kasie to dopiero po 50

#4769 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3786 postów

Napisany 31 marzec 2012 - 21:13

Dziewczyna na gospodarkę

aha i jeszcze jedno proszę pisać , bo chętnie poczytam i nie ugryzę

Co pisać, gdzie i do kogo?

#4770 Share lazik11441

lazik11441

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo (produkcja zwierzęca, roślinna, mechanizacja rolnictwa, itp) Mechanika samochodowa, muzyka :3

Napisany 31 marzec 2012 - 21:15

Dziewczyna na gospodarkę

o czym marza dziewczyny
nam sie wydaje że o kasie ale to jest troche innaczej
DZIEWCZYNY NIE ZROZUMCIE MNIE ZLE
młoda dziewczyna marzy o miłości dziewczyna po30 o sexsie , a o kasie to dopiero po 50

heh dobrze napisane :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4771 Share romek6340

romek6340

Zetor Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2634 postów
  • Zainteresowania:Lotnictwo, motoryzacja, sport
    a rolnictwo jako hobby ;)

Napisany 31 marzec 2012 - 21:18

Dziewczyna na gospodarkę

Co pisać, gdzie i do kogo?

Jej pewnie chodzi o kontynuowanie rozwijającego się tematu aby poczytać i może się pośmiać ze sposobu myślenia niektórych osób :P

Sprzedam Kombajn Bizon Z056, 1989 r. Szczegóły PW

Zapraszam na stronę:

https://www.facebook...razospbrzeziny/

#4772 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 31 marzec 2012 - 21:22

Dziewczyna na gospodarkę akowicz111 - miałem Vistule KZB 3B i miałem takie zdarzenie-
kumpel po mnie wpadł do domu, dali jedziemy, no to bez zastanowienia ubrałem się( było coś po 23), pojechaliśmy i przyjechaliśmy po pewnym czasie do niego, oczywiście nie jechaliśmy sami, była jego bratowa i jej siostra i nasza była sąsiadka, po powrocie do niego trochę wypiliśmy i ta była sąsiadka mówi- jak ja bym chciała coś w swoim życiu przeżyć- to pytamy co? co??, - chciałabym aby jakiś młody chłopak jadąc kombajnem zatrzymał się i mnie podwiózł do domu, albo najlepiej żebyśmy pojechali na zabawę... wszyscy tam zgromadzeni oczywiście na mnie filip dawaj do domu po "kumbajn" hehe pamiętam to jakby to było wczoraj ^^ a ta sąsiadka to nawet ładna 26 lat wtedy miała ^^ a pech chciał ze nie było aku w vistuli ,bo jakby były to na 99% bym pobiegł do domu i bym odpalił i dawaj do sąsiada po sąsiadkę:D:D:D:D
@Migotka - mnie te zderzaki nie interesują, ani piłki do kosza :D mi musi pasować w dłoń nie za duże nie za małe, ale jędrne :D :D

#4773 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 779 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 31 marzec 2012 - 21:28

Dziewczyna na gospodarkę za***iście snieg pada, a My jęczmien zasiali tydzien temu ;/ i w noc mróz jednak bedzie.

#4774 Share akowicz111

akowicz111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 443 postów

Napisany 31 marzec 2012 - 22:42

Dziewczyna na gospodarkę Filipoo - też miałem ,a co do dziewczyny to się nie dowie ile straciła.

#4775 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2014 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 31 marzec 2012 - 22:53

Dziewczyna na gospodarkę Nie no Piłek do nogi to ja w realu nie widziałem... w TESCO też nie... ale takie do ręcznej to już coś... bo i PING-PONGI sie zdarzają. ale to tylko taki szczegól.

#4776 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO I WSZYSTKO CO Z NIM ZWIĄZANE.
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 01 kwiecień 2012 - 00:39

Dziewczyna na gospodarkę A Ja odnośnie "zderzaków" dorzucę, że im większe za młodu to tym dłuższe na starość... :P I wszystko na ten temat :)

#4777 Share suzuki21l

suzuki21l

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 412 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, mechanizacja rolnictwa, motoryzacja i jazda na motocyklu

Napisany 01 kwiecień 2012 - 09:13

Dziewczyna na gospodarkę Migotka ja o tym wiem , żarty, nigdy bym ci nie zarzucił że jesteś materialistką i lecisz na ha, masz siostry i ja również , jestem ja i moje 3 siostry(przydał by się brat) które uciekły czym prędzej do większego miasta, teraz przyjeżdżają od święta do święta, i są zaskoczeni że kiedy tylko chcą pożyczyć ja zawsze mam jakąś kasę, i na nic nie brakuje, co rusz jakieś maszyny dokupuję, nawiązuję że one w głowie również miały przeświadczenie jak wyżej pisałem że rolnictwo to bród, syf i ubóstwo, powiedz migotka czy w twoim otoczeniu młodzi również żyją tylko imprezami , piszesz że my lecimy na spalone po lifcie blondyny,by mieli się czym pochwalić i widzisz są wyjątki jak przedmówcy, ja również takiej nie szukam, bo nie miał bym o czym z taką rozmawiać, i prędzej czy póżniej, raczej prędzej bym się z taką zamęczył

#4778 Share suzuki21l

suzuki21l

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 412 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, mechanizacja rolnictwa, motoryzacja i jazda na motocyklu

Napisany 01 kwiecień 2012 - 10:44

Dziewczyna na gospodarkę Słonce oj nie jeden chciał by cię przewieść na swym motku

#4779 Share marcos

marcos

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 01 kwiecień 2012 - 14:40

Dziewczyna na gospodarkę xxx

Edytowany przez marcos, 03 grudzień 2012 - 17:13.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4780 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3786 postów

Napisany 01 kwiecień 2012 - 15:24

Dziewczyna na gospodarkę @marcos a nie zauważyłeś takiej tendencji że na wsi nie ma pracy? Albo że dużo dziewczyn z naszych okolic dojeżdża do miasta pracować i wieczorem wracają na wieś by na drugi dzień z powrotem o 5 rano wsiąść w BUSa i pojechać do pracy, albo że dziewczyny z miasta są już na ostatnim levelu i nie mają gdzie emigrować za pracą (że chyba za granicę)

lecimy na spalone po lifcie blondyny,by mieli się czym pochwalić i widzisz są wyjątki jak przedmówcy, ja również takiej nie szukam, bo nie miał bym o czym z taką rozmawiać, i prędzej czy póżniej, raczej prędzej bym się z taką zamęczył

Czy jeśli ktoś chodzi na solarium, to świadczy o nim źle (jest inny i nie znajdziemy wspólnego tematu)? I może jeszcze żadna z Twoich sióstr nie była na solarium? Albo Twoje siostry są ładne i im to wystarczy, nie robią nic więcej, nie ubierają się ładnie, nie chodzą do fryzjera nie używają kosmetyków bo boją się być określane jako ,,blondyny po lifcie,, ? Nie wierzę że tak jest, więc nie mów że nie szukasz ładnej dziewczyny która chodzi na solarium.

P.S. Że chyba chodzi Ci o ,,blondyny,, tak opalone, tak poubierane w różowe i panterkowe ubrania, noszące torebki hello kity i zielone włosy a to wszystko w dużo większym stopniu niż ustawa (normalność) przewiduje.

Jest też kwestia upodobania, bo np. ja, wolę jasną karnację, nie znaczy że dziewczyna np. z Hiszpanii (jeśli jest ładna) nie spodoba mi się, ale siedząc przy piwie prowadząc luźną rozmowę z kolegą powiem ,, wole białe, zero opalone,, jednego kręci to, drugiego tamto. Tak już jest.

Edytowany przez damianzbr, 01 kwiecień 2012 - 15:31.