Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

37358 odpowiedzi na ten temat

#4721 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2013 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 25 marzec 2012 - 21:41

Dziewczyna na gospodarkę mój znajomy chodził do psychologa (problem alkocholowy) ale jak mówi wkur*iał go tak bardzo że dla uspokojenia musiał sie po każdej wizycie napić jakiegoś przedniego trunku.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 12:13
  •  

#4722 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 25 marzec 2012 - 21:51

Dziewczyna na gospodarkę wku...wiał?-dlatego że był dyplomowany-taki nie potrafi zrozumieć człowieka,szablonowo podchodzi do sprawy.

#4723 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 marzec 2012 - 17:54

Dziewczyna na gospodarkę Do sprawy jak do sprawy ale do człowieka,a przecież ludzie to nie przedmioty, właśnie tym się różnimy od nich, że mamy uczucia, czasem skryte bardzo głęboko ale mamy i dlatego wszyscy jesteśmy wyjątkowi, możecie się ze mną zgodzić lub nie :D :)

#4724 Share lechu1602

lechu1602

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Technika Rolnicza

Napisany 26 marzec 2012 - 19:41

Dziewczyna na gospodarkę zgadzam się z tobą Słońce, każdy z nas jest inny, ma inny charakter, inne uczucia i każdego inaczej można rozumieć gdyby każdy z nas był taki sam świat nie miał by sensu...

#4725 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2479 postów

Napisany 26 marzec 2012 - 20:31

Dziewczyna na gospodarkę Fajnie że jest SŁONCE

#4726 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 26 marzec 2012 - 22:11

Dziewczyna na gospodarkę

Do sprawy jak do sprawy ale do człowieka,a przecież ludzie to nie przedmioty, właśnie tym się różnimy od nich, że mamy uczucia, czasem skryte bardzo głęboko ale mamy i dlatego wszyscy jesteśmy wyjątkowi, możecie się ze mną zgodzić lub nie :D :)

Może dla mamy nie jesteś przedmiotem ale dla państwa czy innych oraganizacji już tak.

#4727 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 marzec 2012 - 19:08

Dziewczyna na gospodarkę niestety taka rzeczywistość względem państwa

#4728 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 marzec 2012 - 11:32

Dziewczyna na gospodarkę Mniej ważne jest jak oni traktują nas,a najważniejsze jest jak postrzegamy siebie,i drugiego człowieka :)

#4729 Share rogas

rogas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 221 postów

Napisany 29 marzec 2012 - 12:12

Dziewczyna na gospodarkę Już się bałem, że kolejny temat pójdzie w stronę polityki na szczęście Ania uratowała nas przed tym bagnem.

#4730 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 marzec 2012 - 17:34

Dziewczyna na gospodarkę @aniu25 podpisuję się pod Twoimi słowami ...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4731 Share lechu1602

lechu1602

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Technika Rolnicza

Napisany 29 marzec 2012 - 18:58

Dziewczyna na gospodarkę @aniu25 święte słowa "szanuj innych a i Ciebie będą szanować"

#4732 Share WeSolyRomeK

WeSolyRomeK

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 29 marzec 2012 - 20:07

Dziewczyna na gospodarkę http://wizaz.pl/foru...ad.php?t=604253 Tak dla rozlużnienia atmosfery poczytajcie sobie co płeć przeciwna sądzi o farmerach i pracy na farmie ;)
Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

#4733 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 29 marzec 2012 - 20:25

Dziewczyna na gospodarkę po pierwszej stronie mam dość czytania :lol: :lol: :lol:

#4734 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 765 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 29 marzec 2012 - 20:27

Dziewczyna na gospodarkę Autorka tematu została podsumowana i dobrze... "ale zostaw faceta dla jego dobra" -nic więcej do dodania :)
No trzeba być blacharą żeby się pytać na forum o stereotyp rolnika, jeśli facet jest wporządku (...jej opis faceta) to po co wogóle takie głupie pytanie, nawet jakby był od łopaty i kopania rowów czy przeżucania obornika ...
No chyba, że żartowała a ja sie zirytowałem ;p

Edytowany przez Famer21, 29 marzec 2012 - 21:02.

#4735 Share suzuki21l

suzuki21l

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 412 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, mechanizacja rolnictwa, motoryzacja i jazda na motocyklu

Napisany 30 marzec 2012 - 08:35

Dziewczyna na gospodarkę ciągnik za 300tyś, to jakiś biedny, nie wiedzą że rolnicy kupują traktory przy cenie 1 mln zł

#4736 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 765 postów

Napisany 30 marzec 2012 - 12:55

Dziewczyna na gospodarkę suzuki21l, ale one widzą w takim tylko twarde ręce i brudne od roboty i śląska gwarę i gumowce. Dopiero potem jak sie dowie więcej to wie, że rolnik lepiej sobie żyje niż przeciętny mieszczan i lepiej zarobi lepiej, ale praca od świtu do nocy. Takie mnie wkur.... jak widze jak traktują chłopaków z wsi na dysku czy np. nawet skupie zboża, chłopaki z nadzieją, że poznają sie z jakąś produkują, a te mają to gdzieś..

#4737 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 marzec 2012 - 13:12

Dziewczyna na gospodarkę Takie jest Zycie :)

Rolnik jest takim zawodem,w którym każdy jest kowalem swojego losu,jak będzie się gospodarzył tak się dorobi :)

Edytowany przez ania25, 30 marzec 2012 - 13:13.

#4738 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 765 postów

Napisany 30 marzec 2012 - 19:41

Dziewczyna na gospodarkę Aniu, miło się na PW pisało ;) Dziękuję, że napisałaś ;) Kiedyś powtórzymy :D
Rolnik to nie zawód, a bardziej sposób na życie. I żadna laska nie powinna mieć jakichś pretensji o to, że jej facet właśnie ma takie życie. Zresztą znajome też tak mówiły, zabrałem 3 na wieś, to żniwa się im spodobały (wcale jak kostki słomy na przyczepie układały, czy ciągnikiem podjeżdżały) :D O widoki nie pytać panowie :D Laski z miasta, wymalowane, ciało jak należy, jak sie ekspanowały, ja tylko się śmiałem z ludzi na sąsiednich polach :D:D

Edytowany przez Famer21, 30 marzec 2012 - 19:43.

#4739 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 30 marzec 2012 - 20:55

Dziewczyna na gospodarkę wątek już trochę przerabiany-tak przed świętami będziecie smucić-dzioby do góry-jakoś to będzie-przecież 1/3 pusta nie jest.

a tak propo-mam furę i komórę(nawet po dwie)w skórze już nie chodzę,i bez skóry fajnie się ubieram,dosyć przystojny-któraś chętna?-przykro-już zajęty jestem :lol: :lol: :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4740 Share suzuki21l

suzuki21l

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 412 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, mechanizacja rolnictwa, motoryzacja i jazda na motocyklu

Napisany 31 marzec 2012 - 08:29

Dziewczyna na gospodarkę Farmer21 , parę lat temu jak siostra i 2 koleżanki wprosiły się na przyczepę układać kostki siana chciały się opalić. ( wcześniej zawsze pytały gdzie ja się tak szybko potrafię opalić, a ja porób trochę przy żniwach lub teraz przy sianokosach) no i jak wyżej piszę przyszły w strojach kąpielowych , mi szczęka opadła, nawet sobie radziły i praca milej szła, oj było na co popatrzeć, od tamtego czasu jedna koleżanka siostry częściej przychodziła w czymś mi pomagać ( z sąsiedniej wioski), lub jak wracałem z pola zmęczony ona z siostrą lubiały coś upichcić i ona pytała czy,, przyrządzić ci coś do jedzenia'',
a ja 18 letni głupek nie zczaiłem o co jej chodziło (bo w głowie tylko robota , a w wolnej chwili wypady motocyklowe) raz chciała żebym ją przewiózł , to ja kretyn powiedziałem że jak wypoleruje bak i osłony to się przejedziemy, a ona oczywiście to zrobiła, dopiero jakiś czas pużniej zmądrzałem, czy wydoroślałem ale było już za pużno bo wyjechała do Wrocławia tam kogoś poznała, ale dopiero teraz żałuję bo widać było że interesowało ją rolnictwo no i chyba ja ją interesowałem, a teraz niby mam motocykl , w garażu BMW i gospodarstwo dobrze prosperujące i rozwijające się, a jednak na dysce czy gdzie indziej jest wszystko ok ale nie na długo , w okolicy dziewczyny te które wydawały się być porządne pouciekały do większych miast, albo już są zajęte, również uważam że na dyskotece dziewczyny na gospodarkę się nie znajdzie
rolnik chyba zawsze będzie miał na czole wyryte gdzie tylko się nie pojawi ,,brud, smród,i ubóstwo,''

Edytowany przez suzuki21l, 31 marzec 2012 - 08:33.