Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

38004 odpowiedzi na ten temat

#37161 Share MasterRoj

MasterRoj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Zainteresowania:mechanika, elektryka

Napisany 27 kwiecień 2017 - 07:20

Dziewczyna na gospodarkę Takie skrzyżowanie osła ze szrekiem :)

Czyli w dzień lata a wieczorem zmęczony ląduje na kanapie

Edytowany przez MasterRoj, 27 kwiecień 2017 - 07:37.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 00:00
  •  

#37162 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 617 postów

Napisany 27 kwiecień 2017 - 07:25

Dziewczyna na gospodarkę Oj master w nocy jak już to powinien byc jak lew albo wampir ;P

Edytowany przez Ansja, 27 kwiecień 2017 - 07:27.

#37163 Share Sean

Sean

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 27 kwiecień 2017 - 07:32

Dziewczyna na gospodarkę

No  subtelności  Sean  to  pozazdrościć  ;)

Dobra  Sean  ide  spać  ,bo  widze  ze  nic  z  tego  , Bardziej  nie  chesz  zrozumieć  niż  naprawdę  nie  rozumiesz  pewnie , taka  gra  słówek  ;)

Gdybym  był toba  walnął  bym że  wiedziałem że  nie pojmiesz , lub  wcale mnie  to  nie  dziwi .

ale mnie  dziwi ,  

Napisałeś Muszę  Cię  rozczarować

odpisałem  Nie pierwszy raz [Nie  że  akurat  Aletes ;) ]

Może  jutro ,  skup  sie   ;)  Nie  tylko  w kiblu  :P

No faktycznie nie pojąłeś, Aletes napisała z pewnym przekąsem że mam pewnie złe doświadczenia z kobietami, a ja napisałem że muszę ją rozczarować bo nie mam, ja nie z tych pitolków by dać sobą manewrować,   :)  i cóż Ciebie tak zbulwersowało w tym co? czego znów nie rozumiesz że trzeba Ci rozkładać na czynniki pierwsze?    

Edytowany przez Sean, 27 kwiecień 2017 - 07:36.

Czasami człowiek sądzi że ujrzał już dno ludzkiej głupoty,     :) 

ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,

że ta studnia jednak nie ma dna.      ;) 

STEPHEN KING

#37164 Share MasterRoj

MasterRoj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów

Napisany 27 kwiecień 2017 - 07:33

Dziewczyna na gospodarkę No czekaj jak dychnie na kanapie to w lużku z leniwca zmienia się w Jaguara ...
A masz owies co by ogier nie grymasił ...

#37165 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 617 postów

Napisany 27 kwiecień 2017 - 07:40

Dziewczyna na gospodarkę Mam rosnie,ale go troche przymrozilo wiec nie wiadomo czy nie trzeba bedzie siac na nowo ;)

#37166 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4409 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, sport, mechanika

Napisany 27 kwiecień 2017 - 08:40

Dziewczyna na gospodarkę

No faktycznie nie pojąłeś, Aletes napisała z pewnym przekąsem że mam pewnie złe doświadczenia z kobietami, a ja napisałem że muszę ją rozczarować bo nie mam, ja nie z tych pitolków by dać sobą manewrować,   :)  i cóż Ciebie tak zbulwersowało w tym co? czego znów nie rozumiesz że trzeba Ci rozkładać na czynniki pierwsze?    

Sean  tłumaczysz  sie  ?  nie wierzę  :o .

Dobra  teraz  ja  spróbuje  wytłumaczyć  ;)

Wiem  co  napisałeś  i  Ty  i  Aletes, taką  dygresję  wtrąciłem , że  nie pierwszy  raz  rozczarowałeś  kobietę, nawet  tu  by  sie  jakaś  jeszcze  znalazła [  oprócz  Aletes ] :P  

No i  zapytałem jakie  kobiety maja  z  Tobą  doświadczenia , ale mniejsza  o  to 

Nie  dajesz  sobą  manewrować mówisz? ba  wydaje  Ci  sie  że  to  Ty  rozdajesz karty  /role. 

A  tymczasem  nawet  nie  spostrzegłeś , jak  ze  szlachetnego  muszkietera - za którego  chciałeś  uchodzić -  stałes  sie  kapitanem  HAKIEM :P .

Bo  to  widzisz  była  taka  gra  pod  tytułem  POKAZ  SWOJA  TWARZ

Ty  potrzebowałeś  przykrywki żeby stoczyć  prywatna  wojnę , chciałeś  uchodzić  za  obrońcę , a  dzięki  manipulacji  kolejne  maski  spadały i pokazałeś swoją prawdziwą  twarz  :P

To  gra  strategiczna  , czasem  trzeba odsłonić  sie  troche  upozorować  słabość , żeby  sprowokować  atak , pokazałeś nawet że  jak i  Twój kolega,  lubisz  zagrywki  poniżej  pasa - płytkie ...

Ja  swój cel  osiągnąłem 

Powiem  szach  i MAT  :P

Poproś  panią  w  zielonym  awatarku  o  lekcje gry  w szachy , może  nastepnym  razem lepiej   Ci  pójdzie  :P

Wiem  ze  nikt  mi  nie  kibicował  ,chociaż mam  wrażenie że  jedna  osoba rozumiała  o  co chodzi  .

Nie  bez  powodu  pisala  że  wojna  psychologiczna  jest  nie  dla  ludzi podatnych  na manipulację  ;)

Wbrew  temu co  napisałeś, Osoba którą  wykorzystałeś  jako  narzędzie  do  rozpoczecia  tej  wojny,  nic  nie  straciła 

A  mysle  że  zrozumiała sens  powiedzenia 

5821.png

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

http://images03.bebz...cde1b55c03f.jpg

https://www.google.p...iact=mrc&uact=8

https://encrypted-tb...GEW6ohVi5_7hJzg

#37167 Share Sean

Sean

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 27 kwiecień 2017 - 09:07

Dziewczyna na gospodarkę

Zacytuje Ci słowa z filmu "Dom"  - " Co tyKuźniakpierdzielisz?" dalej bawisz się w swoje intrygi? jaką wojnę i z kim chciałem stoczyć?  zastanawiam się czy aby z Tobą wszystko jest w porządku. Kogo niby wykorzystałem?  dlaczego ciągle wracasz i prowokujesz do tego co było, Ty nie możesz żyć bez swoich chorych intryg człowieku.

A w szachy, to nie bój się, nikt mnie gry uczyć nie musi, bo umiem grać dobrze, dlatego taki akurat był mój pierwszy nick.   :)  To Ty przegrałeś i ciągle nie daje Ci to spokoju,trudno, musisz żyć z tym dalej.     :P   Chciałeś niby wrócić do tematu, dlaczego zajmujesz się moją biografią?  

Edytowany przez Sean, 27 kwiecień 2017 - 09:11.

STEPHEN KING

#37168 Share bezbarwny

bezbarwny

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 27 kwiecień 2017 - 09:38

Dziewczyna na gospodarkę

To  gra  strategiczna  , czasem  trzeba odsłonić  sie  troche  upozorować  słabość , żeby  sprowokować  atak , pokazałeś nawet że  jak i  Twój kolega,  lubisz  zagrywki  poniżej  pasa - płytkie ...

Ja  swój cel  osiągnąłem 

Powiem  szach  i MAT  :P

Wiem  ze  nikt  mi  nie  kibicował  ,chociaż mam  wrażenie że  jedna  osoba rozumiała  o  co chodzi  .

Nie  bez  powodu  pisala  że  wojna  psychologiczna  jest  nie  dla  ludzi podatnych  na manipulację  ;)

I Ty napisałeś do mnie, że dowartościowuję się pisząc na forum? :lol: :lol:  :lol:  

Oj Maniek Maniek :rolleyes: to tylko forum. Zdaję sobie sprawę z tego, że czasem jest to jedyna rozrywka, ale miej żeż litość dla siebie i choć trochę dystansu względem pasji swojej wykaż. Zdrowiej i przyjemniej będzie ;)  :P

You Shook Me All Night Long

#37169 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 802 postów

Napisany 27 kwiecień 2017 - 09:51

Dziewczyna na gospodarkę Wlasciwie to co ty napisales?

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

#37170 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4409 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, sport, mechanika

Napisany 27 kwiecień 2017 - 10:30

Dziewczyna na gospodarkę bezbarwny - wiem że to tylko forum. to taka stara sprawa i tylko ja i Marek wiemy o co była ta wojenka...
bezbarwny - wiem że to tylko forum. to taka stara sprawa i tylko ja i Marek wiemy o co była ta wojenka ...

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

http://images03.bebz...cde1b55c03f.jpg

https://www.google.p...iact=mrc&uact=8

https://encrypted-tb...GEW6ohVi5_7hJzg

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#37171 Share PRIMO

PRIMO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 794 postów
  • Zainteresowania:Nowinki techniczne związane z rolnictwem

Napisany 27 kwiecień 2017 - 10:33

Dziewczyna na gospodarkę Mariusz czy ty lubisz chodzić w brudnych skarpetkach ?

#37172 Share Sean

Sean

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 27 kwiecień 2017 - 11:02

Dziewczyna na gospodarkę

bezbarwny - wiem że to tylko forum. to taka stara sprawa i tylko ja i Marek wiemy o co była ta wojenka...

No właśnie, no właśnie, teraz napisałeś w końcu prawdę,   :)  że tylko Wy obaj wiecie o co tak naprawdę Wam chodziło.   :)  

STEPHEN KING

#37173 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 27 kwiecień 2017 - 13:22

Dziewczyna na gospodarkę

Nie będę tłumaczyć bo pewnie kobiecie i tak nie uwierzysz....może gdyby powiedział po mnie to inny facet- to byś mu aprobował ;) wiem jednak, że to nie twoja wina- takiego Cię wykreowała i to kto?KOBIETA :lol:

Oj już nie schlebiaj sobie i swojej płci :P , tak na prawdę to tu nie chodzi o żadne kobiety czy nawet kto ma racje... ;), ale o coś zupełnie innego. Nie wierze, że to powiem, ale o coś bardziej prymitywnego, ale i ważniejszego dla faceta :lol:. Tłumaczył nie będę, bo i tak tego nie z zrozumiesz nawet jesli wiesz o co chodzi ;).

@Grego to wcale nie jest śmieszne!  angry.png

W końcu kolegujemy się ......wszyscy uznali, że to poważna sytuacja wymagająca interwencji i już.

I właściwie nie miało być, no powiedzmy, że na tyle śmiesznego jak jego docinki, których naturalnie z pewnych powodów nie zauważyłaś... Ja rozumie, że gościa krecą tematy pedalskie czy impotenckie, ale mnie nie specjalnie... Jednak rozumie, że w ramach frustracji i bezsilności po nie sięga, a jak tu takiemu coś wytłumaczyć jak nie jego własnym językiem.

Skąd pewność, że wszyscy tak na to zareagowali? Może marko obdarzony wszak specyficznym żartem i poczuciem humoru zrywał boki czytajac moją zwrotke, bo ja tam defacto nic innego nie wymysliłem jak tylko odbiłem to co poszło do mnie ;).

#37174 Share aletes

aletes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślinna.

Napisany 27 kwiecień 2017 - 15:06

Dziewczyna na gospodarkę Grego męższczyzna jest dla mnie męski, jak słucha i analizuje to co mówie jakby słuchał innego faceta- tak jestem przyzwyczajona-decyduje i często jak ktoś mnie lekceważy, to nie zrobi ze mną interesu
Nie znoszę utartych stereotypów przez mamusie,tatusia -ba a najbardziej przez Kościół!

#37175 Share Mariusz56

Mariusz56

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 27 kwiecień 2017 - 15:12

Dziewczyna na gospodarkę

Dziewczyny czasem lepiej daja rade niz niejeden młody pomocnik

#37176 Share MasterRoj

MasterRoj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów

Napisany 27 kwiecień 2017 - 15:28

Dziewczyna na gospodarkę Jesteś przyzwyczajona do pewnych zachowań czyli też poniekąd taki lokalny stereotyp czyż nie?

#37177 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 27 kwiecień 2017 - 16:39

Dziewczyna na gospodarkę

I właściwie nie miało być, no powiedzmy, że na tyle śmiesznego jak jego docinki, których naturalnie z pewnych powodów nie zauważyłaś...

Zauważyłam ^^  nieszkodliwie sympatyczne ;)

Od Ciebie wymagam więcej po prostu........

...jako że Oni mają dystans, a Tobie troszkę brak chyba...

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

#37178 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 27 kwiecień 2017 - 17:03

Dziewczyna na gospodarkę

Haha oj sorry bo oplułem ekran z  dystansu :lol: .  Ojej, jesteś taka słodka i naiwna, że aż mi sie humor poprawił :P . Wiesz to, że ktoś tam strzeli 3 uśmieszki na końcu zdania nie oznacza, że przekaz jest sympatyczny ja nieraz robię tak samo ;). Ale mniejsza o to, przeciez możesz miec zupełnie odmienne zdanie i moga Ci sie podobać pedalskie sugestie, przekonywac Cie przecież nie będę ;) A jak chłopcy sa obdarzeni majestatycznym dystansem jaki tu sugerujesz to z pewnością zrozumieli i moją docinkę i się z niej śmiali. Zresztą to zagrywka stara jak świat i aż dziw, że taki mistrz ciętej riposty dał sie na nią nabrać, przeciez to było do przewidzenia...., a ponoć szachiści są wśród nas :D . Nieskromnie sie przyznam, że też czasem grywam :P

Edytowany przez grego, 27 kwiecień 2017 - 17:04.

#37179 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 802 postów

Napisany 27 kwiecień 2017 - 17:34

Dziewczyna na gospodarkę

ten jak zwykle się tłumaczy ...co za nudne kazania  ;)

porządna firma jednak,  bo jak nikt nie pochwali to sam siebie pochwali .. normalnie samozadowolenie :D  :D  :D  

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#37180 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 27 kwiecień 2017 - 17:38

Dziewczyna na gospodarkę

No i jest nasz broniony przez kobiety nieco już zapomniany bohater :D. Cały i szczęśliwy, a chodziły pogłoski, że rozpacza pod drzewem :D