Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

38014 odpowiedzi na ten temat

#36221 Share Sean

Sean

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 258 postów

Napisany 17 kwiecień 2017 - 21:53

Dziewczyna na gospodarkę

@Sean  podejrzenia nie zastąpią faktów, które zawierają posty od początku.

Możesz dalej bawić się w fantazje, proszę...jeśli taką sprawia Ci to satysfakcję....

Masz rację, ja się bawię, a Ty tego nie potrafisz tylko bierzesz wszystko na serio.     :)

PS. do Ciebie też mam się nie odzywać?       :P      :)

a mi w przedszkolu, ktoś za***rdolił czerwoną kredkę  ;)  :lol:

Weź mu przypier.....l, aż mu wszystkie kredki z tornistra powypadają.    :)

Edytowany przez Sean, 17 kwiecień 2017 - 21:57.

Czasami człowiek sądzi że ujrzał już dno ludzkiej głupoty,     :) 

ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,

że ta studnia jednak nie ma dna.      ;) 

STEPHEN KING

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 20:25
  •  

#36222 Share LuckyLuke12345

LuckyLuke12345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 347 postów

Napisany 18 kwiecień 2017 - 06:36

Dziewczyna na gospodarkę

a mi w przedszkolu, ktoś za***rdolił czerwoną kredkę ;) :lol:

Widziałem widziałem kto to był Sean:-)

#36223 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1700 postów

Napisany 18 kwiecień 2017 - 07:28

Dziewczyna na gospodarkę

Pewnie że mnie stać, ale nie w Twoim przypadku bo naprawdę przegięłaś i Twoje nie będzie na wierzchu , ja Ci nic nie zrobiłem. Nasze relacje, zresztą tylko koleżeńskie, były zawsze bardzo dobre, a że się kiedyś urwały, no cóż nic nie trwa wiecznie. Widzę że masz jakieś obsesje na punkcie Kolegi @grego i nie możesz mi darować że Go popieram i przegrywasz z Nim batalię,   tongue.png  no ale to już wyłącznie Twój problem. 

Mam to samo zdanie ,że przeholowałeś i te Twoje argumenty oraz zaczepki , teraz o domniemanej zazdrości mojej i Ywy są na poziomie prostactwa .Kolega grego ...człowieku jego w tej sprawie nie ma ,ale Ty wszystkiego się chwycisz ,byle się wybielić i pokazać że jesteś przecież w porządku ? 

Uważasz się za prawdziwego mężczyznę ,co ma i broni swojego zadania ,to wyrażaj je jeszcze uczciwie ,a nie podstępnie z ukrycia . To jest sedno sprawy  Lubisz prawdę kołem omijać ,bo przecież nie honor takiemu komuś ,przyznać się że postąpiłeś podle ? 

Nie dojedziemy do porozumienie ,ale po raz kolejny proszę ,nie wchodź mi w drogę ... chyba choć tyle możesz ? Ja Ci na pewno nie wejdę ,tylko mnie szarp ...bo mam Cię naprawdę serdecznie dość .

#36224 Share PRIMO

PRIMO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 803 postów
  • Zainteresowania:Nowinki techniczne związane z rolnictwem

Napisany 18 kwiecień 2017 - 07:40

Dziewczyna na gospodarkę No co wy Meg, Sean jeszcze święta się nie skończyły a wy już koty drzecie wrzućcie na luz a dziś to samo

#36225 Share Sean

Sean

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 258 postów

Napisany 18 kwiecień 2017 - 08:10

Dziewczyna na gospodarkę

Mam to samo zdanie ,że przeholowałeś i te Twoje argumenty oraz zaczepki , teraz o domniemanej zazdrości mojej i Ywy są na poziomie prostactwa .Kolega grego ...człowieku jego w tej sprawie nie ma ,ale Ty wszystkiego się chwycisz ,byle się wybielić i pokazać że jesteś przecież w porządku ? 

Uważasz się za prawdziwego mężczyznę ,co ma i broni swojego zadania ,to wyrażaj je jeszcze uczciwie ,a nie podstępnie z ukrycia . To jest sedno sprawy  Lubisz prawdę kołem omijać ,bo przecież nie honor takiemu komuś ,przyznać się że postąpiłeś podle ? 

Nie dojedziemy do porozumienie ,ale po raz kolejny proszę ,nie wchodź mi w drogę ... chyba choć tyle możesz ? Ja Ci na pewno nie wejdę ,tylko mnie szarp ...bo mam Cię naprawdę serdecznie dość .

Ale wytłumacz mi proszę w czym postąpiłem podle, w czym? bo nie mogę się doprosić od Ciebie odpowiedzi, zadaję pytanie za pytaniem o co Ci chodzi, a Ty nawet sama nie wiesz o co tak naprawdę  i wychodzi na to że to Ty jesteś MISTRZYNIĄ OMIJANIA,  moje zaczepki? no weź mnie nie rozśmieszaj, Twoje sugestie że ktoś nadaje z psychiatryka i inne nie są zaczepkami?     :)  nie rób tego a nie będę wchodził Ci w drogę   :)   Nie znasz się na żartach i nie masz już żadnych argumentów, żeby cokolwiek mi udowodnić, byleby tylko Twoje było na wierzchu.      :P  Po co w ogóle zaczęłaś ze mną te powiedzmy delikatnie przepychanki? obiecałaś że się nie odezwiesz, a Ty nadal to robisz, obojętnie co bym nie napisał nie cytując Ciebie, to co zawsze będziesz odbierała to jako zaczepki względem Ciebie? dobrze się aby czujesz? Twój problem polega na tym że dostajesz szału jak facet ma inne zdanie niż Ty i nie chce się Tobie podporządkować, to jest Twój problem, udowodniłaś to już nie raz w potyczkach z @grego.  

Spoko PRIMO, ja to biorę w żartach nie jakieś darcie kotów, bo z mojej strony nie ma ku temu powodów, w końcu to już nic by tu nie napisał, bo ciągle komuś coś się nie podoba i bierze to do siebie.       :D

Edytowany przez Sean, 18 kwiecień 2017 - 08:34.

STEPHEN KING

#36226 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 18 kwiecień 2017 - 08:51

Dziewczyna na gospodarkę

Zabawa zabawą...do pewnego momentu jest.., bo to już nie dziecinada nawet.

Wasza psychozabawa jest chora po prostu...

M.in. umiesz tylko odwracać kota ogonem....

Mówisz o szacunku.....to dlaczego to tylko sarkastyczne słowa, a zero normalnych, ludzkich, szczerych chęci.

Przykre naprawdę.

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

#36227 Share Sean

Sean

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 258 postów

Napisany 18 kwiecień 2017 - 08:55

Dziewczyna na gospodarkę

Ywa daj spokój już i Ty, ja odwracam kota ogonem? gdzie okazałem komuś brak szacunku? czy okazanie szacunku Wam kobietom polega według Was oczywiście, na tym by dać Wam postawić na swoim, byleby tylko Wasze było na wierzchu, bo co Wasza duma  nie zniesie innej opcji ?     :P    Ty jakoś nie robisz mi takich scen.      :)   Ale ładnie że bronisz koleżankę.      :P

Ps.    Czyli jednak mogę się do Ciebie odzywać?     :P   

Edytowany przez Sean, 18 kwiecień 2017 - 09:04.

STEPHEN KING

#36228 Share szymon09875

szymon09875

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1048 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, technika rolnicza

Napisany 18 kwiecień 2017 - 09:04

Dziewczyna na gospodarkę Jeszcze pare stron i zapomnicie o co chodzi :D ale fajnie się to czyta :) Jakis dobry tytuł i serial jak znalazl :D

#36229 Share Sean

Sean

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 258 postów

Napisany 18 kwiecień 2017 - 09:09

Dziewczyna na gospodarkę

Tytuł? może "POSKROMIENIE ZŁOŚNICY"     :P    :D

a tak na serio może to nauka dla niektórych jak nie zostać pantoflarzem.      :lol:

STEPHEN KING

#36230 Share MasterRoj

MasterRoj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Zainteresowania:mechanika, elektryka

Napisany 18 kwiecień 2017 - 09:10

Dziewczyna na gospodarkę Przynajmniej temat żyje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#36231 Share LuckyLuke12345

LuckyLuke12345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 347 postów

Napisany 18 kwiecień 2017 - 09:30

Dziewczyna na gospodarkę Hip hip hura:-):-):-)

Edytowany przez LuckyLuke12345, 18 kwiecień 2017 - 09:32.

#36232 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 18 kwiecień 2017 - 09:33

Dziewczyna na gospodarkę

@Sean zechciej zauważyć, że jeśli się wypowiem to nie rzucam słów na wiatr ot tak sobie, tylko po dłuższym ponad półrocznym mijaniu na forum.

Druga sprawa to staram się wypowiadać/konwersować przede wszystkim jako osoba..jak człowiek z człowiekiem, neutralnie, nie jak kobieta z facetem. Zatem odpuść sobie tego pantoflarza i szowinistyczne zaczepki.

Bronić mogę rodzinę a ręczyć za nikogo, ewentualnie podzielać myślenie.......nie chwaląc się przy tym tu i ówdzie, bo to płytkie. Wypowiadam się indywidualnie!!!!!

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

#36233 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 830 postów

Napisany 18 kwiecień 2017 - 09:47

Dziewczyna na gospodarkę

Tytuł? może "POSKROMIENIE ZŁOŚNICY" :P :D
a tak na serio może to nauka dla niektórych jak nie zostać pantoflarzem. :lol:

Miałem nie pisać ale jednak skomentuje bo widzę że Ci odwallo chłopiec zupełnie
Kogo i czego chcsz nauczać ? chyba jak zostać blaznem ?
Jeśli masz kobietę to naprawdę współczuje jej .
Bawidamek nie każdej imponuje ...ale widzę że Tobie wlazlo to w krew i robisz z tego wzór -no dla siebie chyba tak wmawiasz żeby coś udowodnić
Tylko co?już tylko taka zenujaca zabawa Ci została ?

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

#36234 Share Sean

Sean

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 258 postów

Napisany 18 kwiecień 2017 - 09:52

Dziewczyna na gospodarkę

Bronić mogę rodzinę a ręczyć za nikogo, ewentualnie podzielać myślenie.......nie chwaląc się przy tym tu i ówdzie, bo to płytkie. Wypowiadam się indywidualnie!!!!!

No i wyszło szydło z worka,     :D   zabolało jednak to że staję w obronie Ani i niby się tym jeszcze śmiem chwalić     :P     :D

Ania nie zrobiła nic złego i ma prawo tu być.

Nie wpieprzaj się @marko-kolo  czy jak ci tam między wódkę a zakąskę JAK NIE WIESZ O CO CHODZI, a chłopiec ty ty dla mnie jesteś.

STEPHEN KING

#36235 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 830 postów

Napisany 18 kwiecień 2017 - 09:59

Dziewczyna na gospodarkę Poczytalem akurat ...zawsze tak robię
O kurde mnie nagle też zapomniałes ?
Nie będę Ci się wpieprzal, rób tu swoją gkopawke widocznie Ci pomaga - dlamnie to zenada i tyle "dorosły człowieku "
Bez odbioru" szeryfie"

Ps.wybacz miało być chlopie( omylka ) ...nie zapomniałem akurat ile masz lat, tylko tak polecialo omyłkowo

Edytowany przez marko-kolo, 18 kwiecień 2017 - 10:33.

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

#36236 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 18 kwiecień 2017 - 10:17

Dziewczyna na gospodarkę

Miałem nie pisać ale jednak skomentuje bo widzę że Ci odwallo chłopiec zupełnie
Kogo i czego chcsz nauczać ? chyba jak zostać blaznem ?
Jeśli masz kobietę to naprawdę współczuje jej .
Bawidamek nie każdej imponuje ...ale widzę że Tobie wlazlo to w krew i robisz z tego wzór -no dla siebie chyba tak wmawiasz żeby coś udowodnić
Tylko co?już tylko taka zenujaca zabawa Ci została ?

No i wyszło szydło z worka zresztą nie tylko z jednego..., zero poczucia humoru, brak umiejętności odczytania i zrozumienia sarkazmu, nie chcę nikogo posądzać o brak dystansu i inteligencji, która jest do tego niezbędna, ale jednak jakiś powód takich ostrych i nadwrażliwych reakcji jest, zresztą nie tylko w tym przypadku. A w większości to na ustach powinien pojawić się uśmiech, bo Sean świetnie operuje sarkazmen i argumentami..., nawet jeśli dyskusja tyczy się istotnych różnic poglądowych to Sean robi to w sposób dość dosadny, ale jednocześnie żartobliwy aby dyskusja miała jakiś poziom, a nie tylko tupotanie stopami i rzucanie garnkami jako efekt nie umiejętności odczytania tego co pisze i odpowiedzenia na podobnym poziomie. No postarajcie się co niektórzy dokładniej wczytać się w jego treść i co nieco zrozumieć, bo taki polot i podejście nie jest częso spotykane. Jesli ktoś pisze w takim stylu to jednak należało by w podobnym odpowiedzieć, ale co zrobić jak się nie potrafi...? A no sie spinać  :P 

#36237 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3956 postów

Napisany 18 kwiecień 2017 - 10:30

Dziewczyna na gospodarkę

Tak ci zaimponował , to może coś mu zaproponuj . :ph34r: :ph34r: :P

Sean - znalazłeś już tego prosiaka ze wschodu ? :rolleyes: :rolleyes:

ZETOR TEAM

#36238 Share Tworkowiak

Tworkowiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 499 postów
  • Zainteresowania:Różne - napisz to się dowiesz ;)

Napisany 18 kwiecień 2017 - 10:39

Dziewczyna na gospodarkę

Od dawna śledziłem ten temat i ostatnio myślałem, że coś tu się zmieni na lepsze. Widzę, że jednak się nie zmieni i dalej co niektórzy brną w ten muł na samym dnie... Krótko pisząc, przynudzacie nie na temat i już więcej tu nie zajrzę. 

...McCORMICK... and ...URSUS... B)

#36239 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 18 kwiecień 2017 - 10:46

Dziewczyna na gospodarkę

Tak ci zaimponował , to może coś mu zaproponuj . :ph34r: :ph34r: :P

Bynajmniej nie pisałem tylko o nim..., ale autoreklama dziwnie by wyglądała :lol:

Od dawna śledziłem ten temat i ostatnio myślałem, że coś tu się zmieni na lepsze. Widzę, że jednak się nie zmieni i dalej co niektórzy brną w ten muł na samym dnie... Krótko pisząc, przynudzacie nie na temat i już więcej tu nie zajrzę.

Co jak co, ale nudy to akurat w tym temacie zarzucić nie można :lol:. Zawsze masz do dyspozycji przewrotny i ekscytujący temat  Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie... :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#36240 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 617 postów

Napisany 18 kwiecień 2017 - 11:03

Dziewczyna na gospodarkę Każdy może pisać jak mu sie podoba.Jesli kogos cos tak bardzo razi,ze jest nas kilka osob o podobnych pogladach i sobie piszemy to nie musi od razu robic jakieś ataki.
Ostatnio nic nikimu nie odpowiada wszystko na Nie .
Wiem,że to tylko przez biometr niekorzystny pogodowy,cisnienie,zmiany hormonalne,przesilenie wiosenne itp.

Sean teraz to każdy wie wszystko lepiej chyba tylko ignorowanie pomoże tych zaczepliwosci :)

Tematow tu jest wiele wiec może każdy zacząć pisać cos indywidualnie od siebie by inni mogli wejsc w ciekawa dyskusje.Wybrac to co ktos lubi np.migdolenie i wzdychanie do siebie,sztuczny podryw tzw.
Żartować to już ciezko zacząć by znowu nie zaczęły sie podteksty,insynuacje oraz jeszcze jakis cyrk inny.

Jak u Was po świętach?Dyngus to wszedzie bardzo mokry,,,z chmur solidnie lało :-D

Edytowany przez Ansja, 18 kwiecień 2017 - 11:14.