Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

38014 odpowiedzi na ten temat

#36161 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 617 postów

Napisany 16 kwiecień 2017 - 09:45

Dziewczyna na gospodarkę

Moi Drodzy! W zwiazku z ostatnimi wydarzeniami od wczoraj trwa konwersacja miedzy mna a Mariuszem i moderatorem Moorgi.Kto był w temacie od poczatku dobrze wie jak było tu pisane przeze mnie i innych użytkowników,Gdy nagle Mariusz zaczął mnie atakowac zaczełam sie bronic,Jest teraz podejrzenie,ze ja Was buntuje i nastawiam przeciwko Mariuszowi.Wielu z Was rowniez stanęło w mojej obronie za co bardzo serdecznie dziekuje,Najwieksze podziekowania dla Ciebie Sean,.kochany jestes, Pretensje sa jakies nadal,Moorgi niezbyt obiektywnie potraktował ta kłotnie dajac mi ostrzeżenie tylko za otpieranie ataku,moze nie powinien byc moderatorem,,,)

Mariusz prosi mnie o sprostowanie postu napisanego przez Grego z insynuacja,ze otrzymałam propozycje ktora odrzuciłam i ktos teraz sie spina czy jakos tak to brzmiało.wiec jestem odpowiedzialana jak widac za to co mysla inni i pisza.Okazuje sie,ze Mariusz spina sie najbardziej za ten post Grego.Z Mariuszem pisałam na pw bardzo ogolnie,bez podtekstów sexu.

W tej konwersacji Mariusz zmusił sie do przeproszenia mnie,Tylko po co mnie teraz przeprasza?Chciał mnie w ten sposob potraktowac to tak zrobił i nie potrzebuje teraz zadnego tego typu udawanego pokazywania,ze nagle sa wyrzuty sumienia.Naskoczył na mnie sam z siebie cytujac wiele moich postów z innych tematów.W temacie Niewygodne Pytania Do Administratora tez były uzywane cytaty moich postow.To nie jest nic innego jak zwykła chec abym przestała istniec i byc na forum,zeby mnie zlikwidowac.

Zycze miłego i spokojnego swietowania!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 12:01
  •  

#36162 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3967 postów

Napisany 16 kwiecień 2017 - 09:56

Dziewczyna na gospodarkę

Ludzie - dajcie sobie na luz . Moim zdaniem za bardzo się spinacie . Sądzę że po za wami samymi , nie wiele osób interesują wasze potyczki . Może umówcie się na jakieś spotkanie i sobie wszystko wyjaśnijcie , bo naprawdę zrobił się z tego "kiepski tasiemiec" . Wiem co mówię , bo sam potrafię ciągnąć takie "dyskusje" , ale przynajmniej staram się to robić w wesołej formie . :P ;)

ZETOR TEAM

#36163 Share PRIMO

PRIMO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 805 postów
  • Zainteresowania:Nowinki techniczne związane z rolnictwem

Napisany 16 kwiecień 2017 - 10:01

Dziewczyna na gospodarkę Z całym szacunkiem ale dlaczego tylko Ansja napisała sprostowanie? a Mariusz to niby co święta krowa? do licha to nie Indie. Mariusz miej odrobinę godności. Życzę wam wszystkim smacznego jajka i mokrego dyngusa (bez przesady;) )

#36164 Share MasterRoj

MasterRoj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Zainteresowania:mechanika, elektryka

Napisany 16 kwiecień 2017 - 11:00

Dziewczyna na gospodarkę

Spór trwa i Każdy tu ma racje...

Aniu nie przejmuj się, jesteś fajną dziewczyną :)

Smacznego jajka i mokrego dyngusa.

#36165 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4409 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, sport, mechanika

Napisany 16 kwiecień 2017 - 11:25

Dziewczyna na gospodarkę

Primo  wyobraź  sobie że  mam  ciekawsze  zajecia  , zwłaszcza  w swieta  niż  sledzic  na bierzaco forum 

Ansja przeprosiłem  cie  za  całe to  zamieszanie  , do niczego sie nie  zmuszałem  ot  zwyczajnie przeprosiłem . bo  w pewnym  stopniu  to moja  wina  , ale nie  tylko , ktos  tu sie  chce  wybielić  , a kogos oczernić , czyli norma 

Ciebie tez do niczego nie  zmuszałem,   poprosiłem  cie zwyczajnie - nie  o sprostowanie  czegokolwiek  co pisał  grego, czy ktoś inny  - tylko żebyś  jasno i wyraźnie  napisała  czy  składałem  ci  jakiekolwiek propozycje na pw , czy nie składałem. prosiłem  cie  o napisanie  prawdy  o nic  wiecej . A  ty mi  teraz piszesz że musiałaś  się ponizyć , że  cię  zmusiłem, napisanie prawdy to żadne poniżenie .

Ten  cały hejt mnie  wali , ale te insynuacje  sa  niesmaczne 

Nie  chce mi sie  już ciągnąc  tej kłótni bo i tak  nic  z tego nie wyniknie , nikt  nikogo  do niczego nie przekona - Więc bez komentarzy proszę .

Dziękuję  za  sprostowanie .

Wesołych  świat życzę 

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

http://images03.bebz...cde1b55c03f.jpg

https://www.google.p...iact=mrc&uact=8

https://encrypted-tb...GEW6ohVi5_7hJzg

#36166 Share Sean

Sean

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 16 kwiecień 2017 - 11:37

Dziewczyna na gospodarkę

Moi Drodzy! W zwiazku z ostatnimi wydarzeniami od wczoraj trwa konwersacja miedzy mna a Mariuszem i moderatorem Moorgi.Kto był w temacie od poczatku dobrze wie jak było tu pisane przeze mnie i innych użytkowników,Gdy nagle Mariusz zaczął mnie atakowac zaczełam sie bronic,Jest teraz podejrzenie,ze ja Was buntuje i nastawiam przeciwko Mariuszowi.Wielu z Was rowniez stanęło w mojej obronie za co bardzo serdecznie dziekuje,Najwieksze podziekowania dla Ciebie Sean,.kochany jestes, Pretensje sa jakies nadal,Moorgi niezbyt obiektywnie potraktował ta kłotnie dajac mi ostrzeżenie tylko za otpieranie ataku,moze nie powinien byc moderatorem,,,)

Mariusz prosi mnie o sprostowanie postu napisanego przez Grego z insynuacja,ze otrzymałam propozycje ktora odrzuciłam i ktos teraz sie spina czy jakos tak to brzmiało.wiec jestem odpowiedzialana jak widac za to co mysla inni i pisza.Okazuje sie,ze Mariusz spina sie najbardziej za ten post Grego.Z Mariuszem pisałam na pw bardzo ogolnie,bez podtekstów sexu.

W tej konwersacji Mariusz zmusił sie do przeproszenia mnie,Tylko po co mnie teraz przeprasza?Chciał mnie w ten sposob potraktowac to tak zrobił i nie potrzebuje teraz zadnego tego typu udawanego pokazywania,ze nagle sa wyrzuty sumienia.Naskoczył na mnie sam z siebie cytujac wiele moich postów z innych tematów.W temacie Niewygodne Pytania Do Administratora tez były uzywane cytaty moich postow.To nie jest nic innego jak zwykła chec abym przestała istniec i byc na forum,zeby mnie zlikwidowac.

Zycze miłego i spokojnego swietowania!

Nie przejmuj się tym Aniu, nikt z nas nie podejrzewał nawet Mariuszka o robienie jakichkolwiek propozycji, sam zaczął to wyciągać   :)  dziwi mnie tylko że Mariuszek bardzo lubi z kogoś żartować, podśmiewać się, dokuczać innym, a jak już z niego, o to już ta zniewaga krwi wymaga.        :)

Masz prawo tu być czy to się komuś podoba czy nie, chyba że sama nie zechcesz.    ;)    Wszystko w temacie.

Czasami człowiek sądzi że ujrzał już dno ludzkiej głupoty,     :) 

ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,

że ta studnia jednak nie ma dna.      ;) 

STEPHEN KING

#36167 Share PRIMO

PRIMO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 805 postów
  • Zainteresowania:Nowinki techniczne związane z rolnictwem

Napisany 16 kwiecień 2017 - 12:01

Dziewczyna na gospodarkę

Primo wyobraź sobie że mam ciekawsze zajecia , zwłaszcza w swieta niż sledzic na bierzaco forum

Ansja przeprosiłem cie za całe to zamieszanie , do niczego sie nie zmuszałem ot zwyczajnie przeprosiłem . bo w pewnym stopniu to moja wina , ale nie tylko , ktos tu sie chce wybielić , a kogos oczernić , czyli norma

Ciebie tez do niczego nie zmuszałem, poprosiłem cie zwyczajnie - nie o sprostowanie czegokolwiek co pisał grego, czy ktoś inny - tylko żebyś jasno i wyraźnie napisała czy składałem ci jakiekolwiek propozycje na pw , czy nie składałem. prosiłem cie o napisanie prawdy o nic wiecej . A ty mi teraz piszesz że musiałaś się ponizyć , że cię zmusiłem, napisanie prawdy to żadne poniżenie .

Ten cały hejt mnie wali , ale te insynuacje sa niesmaczne

Nie chce mi sie już ciągnąc tej kłótni bo i tak nic z tego nie wyniknie , nikt nikogo do niczego nie przekona - Więc bez komentarzy proszę .
Dziękuję za sprostowanie .
Wesołych świat życzę

Mariusz życzę tobie i twojej rodzinie udanych świąt Wielkanocnych i żeby nie było już takich sytuacji i przepraszam co złego to nie ja :)

#36168 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 16 kwiecień 2017 - 12:45

Dziewczyna na gospodarkę

Niesmak...

Życzliwość okraszona groźbami.

To podsumowanie z wszystkich tych tematów.

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

#36169 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Zainteresowania:akwarystyka,wędkarstwo ,sporty walki

Napisany 16 kwiecień 2017 - 12:51

Dziewczyna na gospodarkę Kurczę.przecież kłótnie i starcia zdarzają się w każdym temacie.najbardziej dziwię się dlaczego mod zamkną temat który liczy tyle str i istnieje szmat czasu z taką łatwością...i co pomyśleli użytkownicy śledzący go od lat??? Lepiej porozmawiać o świętach, kto się najbardziej nabombolił niż ciągnąć dalej tą farsę

#36170 Share Sean

Sean

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 16 kwiecień 2017 - 13:13

Dziewczyna na gospodarkę

Niesmak...

:)   Pani coś wie,     :o      niech Pani mówiiiiiiiiii         2smiech.gif

STEPHEN KING

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#36171 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 16 kwiecień 2017 - 13:34

Dziewczyna na gospodarkę

:P 

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

#36172 Share Piotras

Piotras

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 339 postów

Napisany 16 kwiecień 2017 - 14:12

Dziewczyna na gospodarkę

Święta są tak że dajcie już spokój.

#36173 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1199 postów

Napisany 16 kwiecień 2017 - 14:31

Dziewczyna na gospodarkę

Widzę ,że znów jakaś szopka się zaczęła królowa ta sama tylko pionki inne.

#36174 Share Tworkowiak

Tworkowiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 499 postów
  • Zainteresowania:Różne - napisz to się dowiesz ;)

Napisany 16 kwiecień 2017 - 14:50

Dziewczyna na gospodarkę

zetorki 12 - Święta racja -_-  Brawo Ty  :brawo: 
robo1980 ... daj spokój ... 

Może mi ktoś zarzucić, że wcinam się w rozmowy ale od dawna śledzę ten temat i często czytam co tu się dzieje. Nawet mnie nie dziwi, że mod postanowił zamknąć temat bo odbiegliście w znacznym stopniu od tematu... no już mniejsza o to, byle byście rozmawiali normalnie i więcej nie naskakiwali na siebie. Macie PW, możecie też rozmawiać na jakimś czacie i wyzywać się w wolnym pokoju, a tu już niech będzie spokój. Pogodnych Świąt i nie przesadzajcie z % i jedzeniem :P

...McCORMICK... and ...URSUS... B)

#36175 Share LuckyLuke12345

LuckyLuke12345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 347 postów

Napisany 16 kwiecień 2017 - 15:56

Dziewczyna na gospodarkę

Ludzie - dajcie sobie na luz . Moim zdaniem za bardzo się spinacie . Sądzę że po za wami samymi , nie wiele osób interesują wasze potyczki . Może umówcie się na jakieś spotkanie i sobie wszystko wyjaśnijcie , bo naprawdę zrobił się z tego "kiepski tasiemiec" . Wiem co mówię , bo sam potrafię ciągnąć takie "dyskusje" , ale przynajmniej staram się to robić w wesołej formie . :P ;)

Jak chciałem się spotkać z tobą to ty mocno spękałeś i d*pa to jak tu można wyjaśnić

#36176 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 16 kwiecień 2017 - 16:13

Dziewczyna na gospodarkę

może poprostu, niech każdy przemyśli swoje zachowanie, a nie ocenia innych :P

bo tu same ideały się spotkały :o

#36177 Share damo

damo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 16 kwiecień 2017 - 16:46

Dziewczyna na gospodarkę

OJ chwilkę w Spa człowiek  był co by wypocząć przed świętami  a tu takie akcje  jeden temat zamknięty a na tym jak by mogli to by się zagryźli choć by mieli sztuczne szczęki :D   A Co w temacie Dziewczyna na gospodarkę ? czytając wasze wypowiedzi wybiła sobie Wieś z głowy bo tak Żyć nie chce......

edit  Wszystkiego Najlepszego z okazji świąt!!

Edytowany przez damo, 16 kwiecień 2017 - 17:26.

#36178 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1703 postów

Napisany 16 kwiecień 2017 - 21:22

Dziewczyna na gospodarkę

Niesmak...

Ywa no przymknij oko ...to tylko darmowe wi-fi w psychiatryku włączyli .... :lol:  

Jak chciałem się spotkać z tobą to ty mocno spękałeś i d*pa to jak tu można wyjaśnić 

Oj tam ,daj spokój dziś koledze ,on i tak pewnie już zrobiony ..., w końcu tyle się napracował i przygotował na te święta ? :rolleyes:  :P  

Zetorki ...napisz proszę ,czy się nie ''przejadłeś ''....martwię się okrutnie?   :P

Edytowany przez Meg5, 16 kwiecień 2017 - 21:27.

#36179 Share Sean

Sean

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 16 kwiecień 2017 - 21:30

Dziewczyna na gospodarkę

:D  Kobiety wpadają w szał jak inna jest faworyzowana.      :P     :D

STEPHEN KING

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#36180 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1703 postów

Napisany 16 kwiecień 2017 - 21:32

Dziewczyna na gospodarkę

No miałam już do Ciebie się nie odzywać ale tak z ciekawości zapytam ..ile wypiłeś ? Bo już Ci się miesza z tymi kobietami .. :lol:

PS: W końcu facet jesteś i jakiś melanż pewnie jest ?  :D

Edytowany przez Meg5, 16 kwiecień 2017 - 21:35.