Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

38004 odpowiedzi na ten temat

#36121 Share Sean

Sean

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 243 postów

Napisany 14 kwiecień 2017 - 09:45

Dziewczyna na gospodarkę

Bo odszedł  zaraz po tobie, a inni zostali? i wciąż próbowali coś  zrobić?  coś  wskórać? nie wiesz tak naprawdę  co się  działo , jak był bunt modów  itd i później.

co z  tego  że  np ty  odszedłeś , skoro wracasz jak bumerang?

Jako Korsarz  wpadłeś na chwilę  , poszumiałeś i nie pamiętam już  , czy cię  wywalili, czy sam zwiałeś, jakieś ideały jeszcze miałaś .

Jesteś sobą mówisz? ze  srogiego moda z  zasadami , który zrezygnował  z funkcji - bo z adminem nie szło załatwić jakiegoś  ustępstwa, który chciał naprawić  cokolwiek na forum- do takiego  niby luzaka , strasznie kręta  droga.

Wspólnego mianownika  tu nie ma , ironia to nie  wspólny mianownik.

Ja tam wolę z uporem maniaka trwać przy swoim zdaniu, być  zawsze sobą, mieć te  same  zasady  - niż  być  jak ta  chorągiewka na wietrze :P

Następny zachowuje się jak pozbawiona cnoty przeze mnie panna, czy jednak chodzi Ci o brak naszych dobrych stosunków, nie mylić z dobrymi relacjami, ja zawsze preferowałem i  preferuję dziurkę z przodu, także zapomnij o mnie  :D ale  Ty się uspokój, bo zaczną jeszcze o nas gadać, już tu widzę jakieś dwuznaczne komentarze, .    :P   :D A poważnie,   o co Ty w ogóle masz do mnie pretensje? taki wykład mógłbyś mi robić gdybym pod innymi nickami powracał ciągle do zasad MATa, widzisz że gdzieś że to robię? zaglądam tu z dużymi przerwami, nie powracam do MATa czy Korsarza, nie interesuje mnie co dzieje się na forum, i o co Ci się rozchodzi? o to że na tym koncie nie mam żadnych ideałów, czy że w ogóle tu zaglądam i śmiem wchodzić Ci w drogę byś mógł dokonać "egzekucji" na Ani? O ile ja dobrze pamiętam,to kiedyś nie interesowały Ciebie takie tematy jak ten, czyżbyś tu teraz znalazł sobie dosyć bezpieczne pole do wyładowania swoich kłótliwych zapędów?      :P     to że nie podobały mi się różne rzeczy które się tu działy, nie znaczy że nie powinienem tu zaglądać czy pisać, tylko że pod innym nickiem odciąłem się od spraw forumowych, bo już mnie to nie interesuje. 

Co do Twoich zasad, braku krzykliwości i kłótliwości nie można Ci zarzucić, nic po za tym, trzeba było spróbować być modem, { może zresztą dla forum nawet lepiej że odmówiłeś, bo tylko same problemy by były z Tobą, teraz tak to widzę}  może byś coś zdołał zmienić      :P   a jeśli nie to odejść z godnością, ale Ty wolisz za krzaków krzyczeć  " łapcie złodzieja, niż sam go gonić"    :)  Nie chcę do tego wracać,  weź no mnie nie rozśmieszaj tylko z tym buntem modów i że coś próbowali zrobić,  Odeszli prawie wszyscy, lub zostali usunięci bo psuli wizerunek forum.

Dla Ciebie kolega, czy przyjaciel to widzę tylko taki który w danej chwili Ciebie poprze, a że na forum nie chcą ciągle tego robić, to kłócisz się na lewo i prawo z uporem maniaka, obojętnie czy to kobieta czy facet, jedziesz po nich równo, także nie oceniaj @KRISTOFORn -a swoją miarą, powtórzę jeszcze raz, to był jest mój prawdziwy Kolega.

Ps. Jest teraz Sean, chcesz to rozmawiaj ze mną na tematy w których się udzielam, nie chcesz nie musisz, ale nie wciągaj mnie w swoje kłótliwe gierki i wywody co było, dlaczego było, jak wciągasz Anię i przez Ciebie jej się obrywa, bo nie mam zamiaru w to się z Tobą bawić.     :)

Edytowany przez Sean, 14 kwiecień 2017 - 09:52.

Czasami człowiek sądzi że ujrzał już dno ludzkiej głupoty,     :) 

ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,

że ta studnia jednak nie ma dna.      ;) 

STEPHEN KING

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 20:22
  •  

#36122 Share PRIMO

PRIMO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 794 postów
  • Zainteresowania:Nowinki techniczne związane z rolnictwem

Napisany 14 kwiecień 2017 - 09:47

Dziewczyna na gospodarkę @miglanc lepszy tytuł byłby "Kto ma rację?"

Edytowany przez PRIMO, 14 kwiecień 2017 - 09:47.

#36123 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4409 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, sport, mechanika

Napisany 14 kwiecień 2017 - 09:56

Dziewczyna na gospodarkę Każdy ma swoje racje. Niektórzy znaleźli ideał i zrezygnowali z zasad, teraz tylko sarkazm im pozostał. Spoko zamykamy wątek.

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

http://images03.bebz...cde1b55c03f.jpg

https://www.google.p...iact=mrc&uact=8

https://encrypted-tb...GEW6ohVi5_7hJzg

#36124 Share Tworkowiak

Tworkowiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 499 postów
  • Zainteresowania:Różne - napisz to się dowiesz ;)

Napisany 14 kwiecień 2017 - 12:04

Dziewczyna na gospodarkę

Nooo to rozejm na Święta Wielkanocne i smacznego jajka i (tym razem) słonecznego, bezdeszczowego Dyngusa :P 
Po świętach kolejne odcinki tej "mody na..." , a przepraszam ...znaczy się dalej szukamy dziewczyny chętnej zostać żoną rolnika :P 

...McCORMICK... and ...URSUS... B)

#36125 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 14 kwiecień 2017 - 13:11

Dziewczyna na gospodarkę

Ale jaja :D Radosne niech będą.

P.S. Wybrałeś ziemię oraz gospodarkę  i to Twoja  matka i żona. Niech obrodzi z wiosną wszystkim obficie :wub:

Edytowany przez Ywa, 14 kwiecień 2017 - 13:12.

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

#36126 Share valeTudo

valeTudo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów
  • Zainteresowania:Mechanika,Trójbój,Armwrestling,Sporty-walki,FIlmy,WSzechswiat,Paranolmalne sprawy :p

Napisany 14 kwiecień 2017 - 13:13

Dziewczyna na gospodarkę

A co tu taki bal samcow, gdzie Panny :DDD ?

#36127 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 14 kwiecień 2017 - 13:20

Dziewczyna na gospodarkę

Takie tu zainteresowanie panien jak i w ogóle rolnikami, więc co sie dziwisz :lol:.

byś mógł dokonać "egzekucji" na Ani

Ja to mam nieodparte wrażenie, że ktoś Ani dał propozycje "nie do odrzucenia"...  sie chłopina rozczarował i teraz się tak spina... B). Niektórzy są nerwowi jak nie zapukają :lol:

Edytowany przez grego, 14 kwiecień 2017 - 13:23.

#36128 Share MasterRoj

MasterRoj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Zainteresowania:mechanika, elektryka

Napisany 14 kwiecień 2017 - 13:31

Dziewczyna na gospodarkę A już myślał że kosmici porwali a tu Valo się zjawił :)

#36129 Share Sean

Sean

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 243 postów

Napisany 14 kwiecień 2017 - 13:33

Dziewczyna na gospodarkę

Ja to mam nieodparte wrażenie, że ktoś Ani dał propozycje "nie do odrzucenia"...  sie chłopina rozczarował i teraz się tak spina... B). Niektórzy są nerwowi jak nie zapukają :lol:

Fakt, wspominała dopiero co o takich "gościach" na PW, co wchodzą do niej bez zaproszenia w nadziei łatwego zapukania, w dodatku parają się szantażem .   :P  W głowę powinni się zapukać raczej, jak im tylko " stojąca klamka i pukanie w głowie"    :P    :D

Edytowany przez Sean, 14 kwiecień 2017 - 13:40.

Czasami człowiek sądzi że ujrzał już dno ludzkiej głupoty,     :) 

ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,

że ta studnia jednak nie ma dna.      ;) 

STEPHEN KING

#36130 Share valeTudo

valeTudo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów
  • Zainteresowania:Mechanika,Trójbój,Armwrestling,Sporty-walki,FIlmy,WSzechswiat,Paranolmalne sprawy :p

Napisany 14 kwiecień 2017 - 13:53

Dziewczyna na gospodarkę

A już myślał że kosmici porwali a tu Valo się zjawił :)

Krecilem 4 część zaginionego w akcji :)))

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#36131 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 14 kwiecień 2017 - 14:00

Dziewczyna na gospodarkę

Fakt, wspominała dopiero co o takich "gościach" na PW, co wchodzą do niej bez zaproszenia w nadziei łatwego zapukania, w dodatku parają się szantażem .   :P  W głowę powinni się zapukać raczej, jak im tylko " stojąca klamka i pukanie w głowie"    :P    :D

Nie kłam .....

Zaproszenia były powtarzane wielokrotnie .... nigdy w życiu nie spotkałam się z czymś takim ....zabawne;

Poza tym drogi Sean używasz wulgarnego sloganu, co mogłoby świadczyć .....nie dopowiem.

;)

Edytowany przez Ywa, 14 kwiecień 2017 - 14:02.

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

#36132 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 617 postów

Napisany 14 kwiecień 2017 - 14:27

Dziewczyna na gospodarkę

Widać komu na forum wolno wszystko!!!

Sean u mężczyzn trraz przed świętami nerwowość wzmocnioną w obawie o jajka i kielbaske...)

Edytowany przez Ansja, 14 kwiecień 2017 - 14:31.

#36133 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 14 kwiecień 2017 - 14:29

Dziewczyna na gospodarkę

Nie kłam .....

Zaproszenia były powtarzane wielokrotnie .... nigdy w życiu nie spotkałam się z czymś takim ....zabawne;

;)

No tak, jak dziewczyna ubierze mini to sama sobie jest winna... ;)

#36134 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4409 postów

Napisany 14 kwiecień 2017 - 14:50

Dziewczyna na gospodarkę

Takie tu zainteresowanie panien jak i w ogóle rolnikami, więc co sie dziwisz :lol:.

To żeś  sie  wyprodukował  :D

Ty  weź mnie  chłopino  nie  osłabiaj , to że  ty  składasz jakies propozycje  - nie  znaczy ze  wszyscy tak robią  :D  :P .

Najlepiej  zapytaj  zainteresowanej  , a nie jakies  chore  insynuacje  tu  publicznie  głosisz :P

A że  nerwowi  sie  robią  to  na pewno  po  sobie  wiesz  B)  :P

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#36135 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 14 kwiecień 2017 - 15:20

Dziewczyna na gospodarkę

Ja to spokojny jak nigdy ;).  Weź kilka głębokich oddechów i powinno przejść na jakiś czas, a jak nie to pozostaje wizyta u specjalisty lub innej profesjonalistki :D . Przy okazji pomoże Ci sie pozyć tych bąków bo sam widzisz jakie pomysły Ci przychodzą do głowy :lol:

P.S

A skąd wiesz, że to akurat o ciebie chodziło...? :huh:

Edytowany przez grego, 14 kwiecień 2017 - 15:21.

#36136 Share PRIMO

PRIMO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 794 postów

Napisany 14 kwiecień 2017 - 15:28

Dziewczyna na gospodarkę Święta idą a te dwa koguty dalej piórka stroszą hehe

#36137 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4409 postów

Napisany 14 kwiecień 2017 - 15:31

Dziewczyna na gospodarkę

bo  zacytowałeś  fragment  wypowiedzi  dotyczący mnie .

To że miała  jakies  tam  propozycje  - to  kazdy juz  wie - bo pisała  mnóstwo  razy , ale  zapytaj  od kogo  zanim  coś  chlapniesz  :P

Nie skorzystam  z  rady wizyty  u specjalisty  ,ani  u profesjonalistki , tobie  widze  nie pomaga , a pewnie  regularnie korzystasz  :D inna  sprawa że nie  czuje  takiej potrzeby

Fakt pomysły  to masz poronione . 

Primo 

Będziesz miał okazję lajka  przyznać  , jak  za każdy post  co mnie krytykuje  :P

Edytowany przez mariuszd93, 14 kwiecień 2017 - 15:32.

#36138 Share PRIMO

PRIMO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 794 postów

Napisany 14 kwiecień 2017 - 15:36

Dziewczyna na gospodarkę Lajka przyznaje jak mi się coś podoba a nie za krytykę i na litość Boską skończcie te przepychanki słowne bo to jest już nudne!

#36139 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Zainteresowania:akwarystyka,wędkarstwo ,sporty walki

Napisany 14 kwiecień 2017 - 16:11

Dziewczyna na gospodarkę Zaczą się temat o Ani.na waszym miejscu bym uważał, bo wam pisanki skopie. Oooo i witam pana Tudo gdzieś ty był chłopie.

Edytowany przez miglanc88, 14 kwiecień 2017 - 16:12.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#36140 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 14 kwiecień 2017 - 16:13

Dziewczyna na gospodarkę

inna  sprawa że nie  czuje  takiej potrzeby

Oł, to może tu jest problem, spokojnie to się leczy ;). To by tez wiele tłumaczyło bo kolega sie kiedyś zestresował żartem, że ma problem z okazywaniem miłości... No gdybym tylko wiedział, że dotknę jakże stresującej sprawy, to bym tego z pewnością nie zrobił :D