Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

38014 odpowiedzi na ten temat

#36001 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 10 kwiecień 2017 - 11:15

Dziewczyna na gospodarkę

Chcąc nie chcąc poczułem się wywołany do tej emocjonującej dyskusji :D . Sam bym chciał wyjść na tą piękną pogode..., ale nie żałuje mogąc Cię ponownie podziwiać w krucjacie przeciwko facetom mającym swoje zdanie i nie pozwalającym sie owinąć w okół palca kobiecie :P.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 15:10
  •  

#36002 Share PRIMO

PRIMO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 806 postów
  • Zainteresowania:Nowinki techniczne związane z rolnictwem

Napisany 10 kwiecień 2017 - 11:36

Dziewczyna na gospodarkę

I dobrze że jesteś ....zawsze z braku laku się nadasz :P Idę ,kawa wypita ,może gdzieś Męża znajdę to mu umilę dzień . :)

O mój Boże aż boję się zapytać do czego?Nie rozpraszaj chłopiny bo robota mu nie będzie szła i kłótnia gotowa a tego nie chcę bo znowu ja będę winny

#36003 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3971 postów

Napisany 10 kwiecień 2017 - 11:47

Dziewczyna na gospodarkę

Jaka kłótnia ? Z takim podejściem jak ma Meg , to co najwyżej może Go zagadać na śmierć . B) Meg , zdarzyło się kiedykolwiek żebyś nie miała racji ?

ZETOR TEAM

#36004 Share Sean

Sean

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 10 kwiecień 2017 - 14:25

Dziewczyna na gospodarkę

Haha, to o to poszło :D.  Ależ jakiej tam prywatnej wojence? Toż Meg mnie prywatnie nie zna, a wzdryga się na samą myśl o ocenianiu innych, szczególnie nieznajomych to nie ma mowy aby miała mi coś do zarzucenia :lol:. Oj, może akurat w ten sposób okazuje swoją sympatie... No są trochę skomplikowane :P

Działasz na Meg jak czerwona płachta na byka     :P  a do mnie teraz ma pretensje że nie chciałem być szpadą w jej ręku by mogła utoczyć z Ciebie trochę krwi. :P  :D

Nie rozpraszaj chłopiny bo robota mu nie będzie szła i kłótnia gotowa a tego nie chcę bo znowu ja będę winny

Oj może zdążył się gdzieś zamelinować i nie będzie aż tak źle, bądź co bądź jednak to facet.     :P   :D

Ale która z tych kobiet Cię zrugała? Są jakieś inne ?  :huh:  Ech te baby ...

To ,że Ty zrozumiesz ,to by było zbyt piękne . Zresztą tu tak naprawę nie ma co rozumieć ,bo albo się ma pewne cechy ,albo się nie ma . 

W sumie in dłużej czytam co piszesz ,dochodzę do wniosku ,że nie jest to brak lojalności z Twojej strony ,a raczej  nie umiejętność grania w otwarte kart,że tak ładnie to określę . 

Powiedz  ,po co drżysz ten temat ? Napisałeś jedno mądre zdanie ,że piorę brudy na forum  i  to by wystarczyło ,by zakończyć wątek ? 

Wszyscy wiedzą o jaką chodzi.

Ty zawsze do Gdańska jedziesz przez Warszawę, bo lepsza droga dla samochodu?     :P

Ja drążę? no skoro w dodatku uważasz mnie za debila, to może muszę mieć dłuższą chwilę, bo nie nadążam już za Tobą.   

Czasami człowiek sądzi że ujrzał już dno ludzkiej głupoty,     :) 

ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,

że ta studnia jednak nie ma dna.      ;) 

STEPHEN KING

#36005 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 617 postów

Napisany 10 kwiecień 2017 - 14:48

Dziewczyna na gospodarkę Wtrące się jednak choć być może nie powinnam i znowu będzie hejt na mnie,że za kimś obstaje.Ale powiem,że na tym forum na tyle poznałam Was Seanie i Grego,że jesteście bardzo inteligetnymi mężczyznami.Którzy bronią swoich racji i macie dużo do powiedzenia na różne tematy.
Do czepiania złośliwego trzeba się przyzwyczaić.Tu kazdy ma racje by mowic o kims innym.Mnie smieszy to,że o mnie co chwilę niektorzy zmieniaja swoje zdanie i zaczynaja byc w tym bardzo obludni,bo nie potrafią trzymac sie jednej wlasnej opini tylko jak ktps cos innego powie to momentalnie tez staja przy zdaniu tego kogos .

#36006 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4409 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, sport, mechanika

Napisany 10 kwiecień 2017 - 15:03

Dziewczyna na gospodarkę a nie wpadłaś na to że zmieniają o tobie opinie- bo to właśnie ty jesteś obłudna?

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

http://images03.bebz...cde1b55c03f.jpg

https://www.google.p...iact=mrc&uact=8

https://encrypted-tb...GEW6ohVi5_7hJzg

#36007 Share PRIMO

PRIMO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 806 postów

Napisany 10 kwiecień 2017 - 15:22

Dziewczyna na gospodarkę Mariusz przeczyta ostatnie zdanie co napisała Ansja tyle razy aż zrozumiesz to :)

#36008 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 617 postów

Napisany 10 kwiecień 2017 - 15:24

Dziewczyna na gospodarkę

Wiesz Mariusz Tobie przeszkadza to,ze bronie tych co znam,że z kims znam sie z poza forum i zwyczajnie dazymy sie sympatia.potrafisz zmieniac zdanie i dostosowywac sie do innych jaka oni maja opinie taka jest i twoja.Zauwaz,ze ja tu nie wszczynam nigdy jakis awantur tylko zwyczajnie odchodze od tematu jak mi cos nieodpowiada.Gdybys znacznie wczesniej jakies pewnie 40 stron wczesniej czytał w tym temacie moje posty nie twierdził bys kto jest bardziej obłudny od ciebie,

Acha patrz przede wszystkim na swoje zachowanie,bo tez zmieniasz co rusz zdanie i gubisz sie w pisaniu.

Gdy tu pisałam znacznie wczesniej nikt nikomu nie robvił takich jaks potyczek słownych,A teraz co byle by komus zarzuty robic,opinie pisac kto od kogo lepszy i gorszy, Nikt pisac nowy nie chce,bo po co maja to robic jesli zaraz bedzie lincz,

Edytowany przez Ansja, 10 kwiecień 2017 - 15:29.

#36009 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1703 postów

Napisany 10 kwiecień 2017 - 15:32

Dziewczyna na gospodarkę

Sean ,co chciałam ,to Ci powiedziałam ,możesz się jeszcze produkować ,jaki i ten Twój kolega ....nie mam zamiaru reagować na Wasze zaczepki ,bo to do Bożego Narodzenia by trwało .  :) Ktoś jednak  musi  przegrać  i z chęcią będę to ja ....wiosna ,lato zleci  i będzie to stracony czas .

Edytowany przez Meg5, 10 kwiecień 2017 - 15:44.

#36010 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 617 postów

Napisany 10 kwiecień 2017 - 15:56

Dziewczyna na gospodarkę Kiedyś tu było kulturalne wymienianie poglądów.
Teraz zaczyna tu panować hierarchia wyższości.
Nic nie jest związane z tematem tylko dokopać każdemu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#36011 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4409 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, sport, mechanika

Napisany 10 kwiecień 2017 - 16:14

Dziewczyna na gospodarkę ja zmieniam zdanie? na jaki temat? nawet jak pisaliśmy na pw otwarcie mówiłem ci że zachowujesz się nie w porządku. Po czasie uznałem że tylko od innych wymagasz i wytakasz im obłudę , dwulicowość itd. A samej siebie nie widzisz

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

http://images03.bebz...cde1b55c03f.jpg

https://www.google.p...iact=mrc&uact=8

https://encrypted-tb...GEW6ohVi5_7hJzg

#36012 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 617 postów

Napisany 10 kwiecień 2017 - 16:27

Dziewczyna na gospodarkę Jasne a może masz krotka pamiec?Zapomniałeś jak bylo w temacie szukam kobiety...Pierw trzymales moja stronę a pozniej nagle przeszedłeś na inna...
Szkoda slow.
A mnie opinia twoja i wielu innych wali...
Wiec mow co chcesz,bo ja sie nie zmieniam pod wplywem innych ludzi.
Nie pisz do mnie i nie odnos sie w postach.Dlatego,ze gdybys byl wlasnie lojalny to pw nie wywlekal bys na publike.Jak widzisz ja tego nie robie,bo z kim jaki mam kontakt i oczym pisze to moja prywatna sprawa.Nie całego forum.

Edytowany przez Ansja, 10 kwiecień 2017 - 16:29.

#36013 Share PRIMO

PRIMO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 806 postów

Napisany 10 kwiecień 2017 - 16:57

Dziewczyna na gospodarkę

ja zmieniam zdanie? na jaki temat? nawet jak pisaliśmy na pw otwarcie mówiłem ci że zachowujesz się nie w porządku. Po czasie uznałem że tylko od innych wymagasz i wytakasz im obłudę , dwulicowość itd. A samej siebie nie widzisz

Sorry ale wyciąganie na światło dzienne to co pisze się na PW to jest już chamstwo.Ja piszę też na PW i jakoś nie przeszło mi nawet przez myśl żeby to ujawnić co i z kim.

Edytowany przez PRIMO, 10 kwiecień 2017 - 16:59.

#36014 Share Sean

Sean

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 10 kwiecień 2017 - 18:12

Dziewczyna na gospodarkę

Sean ,co chciałam ,to Ci powiedziałam ,możesz się jeszcze produkować ,jaki i ten Twój kolega ....nie mam zamiaru reagować na Wasze zaczepki ,bo to do Bożego Narodzenia by trwało .  :) Ktoś jednak  musi  przegrać  i z chęcią będę to ja ....wiosna ,lato zleci  i będzie to stracony czas .

Gdzie jest ta dziewczyna z przed lat, która za mną by w ogień skoczyła  :)   teraz obawiam się że gdyby mogła, chyba by mnie zabiła.   :P    :D

Czasami człowiek sądzi że ujrzał już dno ludzkiej głupoty,     :) 

ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,

że ta studnia jednak nie ma dna.      ;) 

STEPHEN KING

#36015 Share weris

weris

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 10 kwiecień 2017 - 18:29

Dziewczyna na gospodarkę Wow normalnie horror ale braknie krwi, aby adrenalinę podnieść.:)

#36016 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 10 kwiecień 2017 - 19:05

Dziewczyna na gospodarkę

Sorry ale wyciąganie na światło dzienne to co pisze się na PW to jest już chamstwo.Ja piszę też na PW i jakoś nie przeszło mi nawet przez myśl żeby to ujawnić co i z kim.

Jeden mały, ale ważny szczegół rzuca się w oczy. Otóż @Mariusz nie ujawnia tu na forum nic...nie cytuje publicznie pv wiadomości :huh: Co najwyżej wyraża swoje subiektywne spostrzeżenia.......które każdy ma prawo wyrazić na przestrzeni okresu.

Człowieka poznaje się powoli a nawet znając kogoś całe życie możemy się zdziwić.

Każdy tu ma inną, niezwykłą, interesującą osobowość.......lubię czytać Was wszystkich i oczywiście spierać/ścierać/docierać NAJBARDZIEJ............. 

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

#36017 Share PRIMO

PRIMO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 806 postów

Napisany 10 kwiecień 2017 - 19:27

Dziewczyna na gospodarkę

Ywa cyt: " nawet jak pisaliśmy na pw otwarcie mówiłem ci że zachowujesz się nie w porządku" jak dla mnie to nawet tego nie powinien pisać <_<  

#36018 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 10 kwiecień 2017 - 19:33

Dziewczyna na gospodarkę

:rolleyes: Primo nie bądź dziecinny?

Od razu przepraszam, że oceniłam Ciebie ;) a zarazem mam nadzieję, że poruszyło Cię to  ^^ 

Napisz jeszcze coś śmiesznego... :D

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

#36019 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1703 postów

Napisany 10 kwiecień 2017 - 19:41

Dziewczyna na gospodarkę

Ywa ,teraz Ty ...baw się dobrze i nie daj się ...wierzę w Ciebie ,ale wiesz że to niezłe czołganie będzie ?  :rolleyes:  :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#36020 Share PRIMO

PRIMO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 806 postów

Napisany 10 kwiecień 2017 - 19:44

Dziewczyna na gospodarkę

Dobra czas ochłonąć  ^^ cf2fd1a1c4027baf1e2cef459427b31f_originaMeg to nie czołganie to zapasy w kisielu  :lol:

Edytowany przez PRIMO, 10 kwiecień 2017 - 20:03.