Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

38014 odpowiedzi na ten temat

#35961 Share PRIMO

PRIMO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 807 postów
  • Zainteresowania:Nowinki techniczne związane z rolnictwem

Napisany 08 kwiecień 2017 - 12:34

Dziewczyna na gospodarkę

Czepiać-wieszać a co za różnica a może w jego stronach jest taka wymowa ^^  Tylko nie mów że oglądasz perwersyjną panią domu ? :blink: Ten program to jest dla tych co nie umieją nawet na mopie jeźdźić  :lol:

Edytowany przez PRIMO, 08 kwiecień 2017 - 12:35.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 02:06
  •  

#35962 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1703 postów

Napisany 08 kwiecień 2017 - 13:04

Dziewczyna na gospodarkę

Czepiać-wieszać a co za różnica 

Każde z tych słów znaczy co innego ,taka  jest różnica . ;)

Tylko nie mów że oglądasz perwersyjną panią domu ? blink.png Ten program to jest dla tych co nie umieją nawet na mopie jeźdźić  laugh.png

No nie oglądam ,jak i w ogóle tv ...ale Ty widzę ,że jesteś doskonale w temacie .  :rolleyes:  :D    

#35963 Share PRIMO

PRIMO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 807 postów
  • Zainteresowania:Nowinki techniczne związane z rolnictwem

Napisany 08 kwiecień 2017 - 13:10

Dziewczyna na gospodarkę

Jeden wyraz a znaczenie zupełnie inne w różnych rejonach kraju  B) Nie oglądasz ? ta akurat wierzę  :rolleyes: W temacie może i jestem a to dlatego że czasem przeglądam programy TV  :huh:

#35964 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4409 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, sport, mechanika

Napisany 08 kwiecień 2017 - 14:26

Dziewczyna na gospodarkę jak zwał , tak zwał- ważne żeby dobrze wisiały te firanki... Zresztą on chyba najlepiej wie co robił...

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

http://images03.bebz...cde1b55c03f.jpg

https://www.google.p...iact=mrc&uact=8

https://encrypted-tb...GEW6ohVi5_7hJzg

#35965 Share Sean

Sean

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 08 kwiecień 2017 - 14:27

Dziewczyna na gospodarkę

Sean doskonale wie o co chodzi i to że napisał ,że szukam spięcia ,to zwykła jego zagrywka ,od dawna mi zanan .  ;)

Pojawiam się po pewnym czasie odpowiadając na post Ani, a Ty sugerujesz że robię to tylko dlatego że być może małżonka wyjechała i dlatego zaglądam na forum, wychodzi na to że w przeciwnym razie bym nie zajrzał, czyli porównanie do pantoflarza. Dziwi mnie to trochę, bo tu w większości piszą żonaci i mężatki, czyli co, drugie połówki wyjechali{ły} i dlatego swawolą sobie?    :)  Odpowiadam grzecznie na Twój post, sugerujesz mi że na coś nawet nie zasługuję, o tym że coś chcesz mieć ze mną wspólnego, mogę zapomnieć     :)  Zaczynam się bać co ja Ci takiego zrobiłem?   ;)  wybacz, ale zachowujesz się jakbym co najmniej zrobił Ci kiedyś dziecko i nie chciał się z Tobą ożenić.   :P   :)

Nadal uważasz że to jest jakaś zagrywka z mojej strony?     :)  Lubisz wydawać szybko werdykt.

Edytowany przez Sean, 08 kwiecień 2017 - 14:48.

Czasami człowiek sądzi że ujrzał już dno ludzkiej głupoty,     :) 

ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,

że ta studnia jednak nie ma dna.      ;) 

STEPHEN KING

#35966 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3974 postów

Napisany 08 kwiecień 2017 - 14:32

Dziewczyna na gospodarkę

Jak mówię że wieszałem , to wieszałem , B) a Ty Meg się czepiasz B) . Ważne że ładnie dryndają <_< . No i jednak też Meg lubisz się pośmiać . ;)  Miałem zamiar nie komentować Twoich postów , ale nie mogę . :huh: Co jest ? :o 

Edytowany przez zetorki12, 08 kwiecień 2017 - 14:46.

ZETOR TEAM

#35967 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 617 postów

Napisany 08 kwiecień 2017 - 14:49

Dziewczyna na gospodarkę Sean widzisz jest tak,ze chyba nie mozna nikogo tutaj tak zwyczajnie lubic.Lepiej jest szukac spiec,kłótni,żywic do siebie zawiść,unosić sie dumą,pokazywać kto lepszy,udowadniać wlasny perfekcjonizm.Cóż taka jest natura ludzka,żeby istniec trzeba słabszego sie pozbyć.
Mam ciety język i zawsze pisze co myślę szczerze ale widac,że nie dogodzi tu nikomu.

Edytowany przez Ansja, 08 kwiecień 2017 - 14:50.

#35968 Share MasterRoj

MasterRoj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Zainteresowania:mechanika, elektryka

Napisany 08 kwiecień 2017 - 15:30

Dziewczyna na gospodarkę

Się porobiło, nie szkoda czasu na kłótnie, i tracić czas i czekać z czyś na chwilę dogodną. Nie odkładajmy do jutra tego co możemy zrobić dzisiaj. ^^

#35969 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1703 postów

Napisany 08 kwiecień 2017 - 15:44

Dziewczyna na gospodarkę

Nadal uważasz że to jest jakaś zagrywka z mojej strony?      :)  Lubisz wydawać szybko werdykt.

''Zagrałeś'' do mnie jakiś czas temu ,myśląc że się nie domyślę . To wczoraj ,faktycznie było tylko taką ripostą do całokształtu Twojej barwnej niczym kameleon osobowości . Cóż pisz Sean z chęcią poczytam ,jak się przeobrażasz . 

Wiem też ,że nie jesteś pantoflem ,Ty jesteś prawdziwy maczo .... :P I w przeciwieństwie do Ciebie nie napiszę kim jest Twoja Żona ,ponieważ nie straciłam do niej szacunku ,tak jak do Ciebie . 

Tyle mam Ci do powiedzenie ,zrobiłabym to na PW ,ale jakoś nie mogę do Ciebie napisać,nie idzie wiadomość . 

Edytowany przez Meg5, 08 kwiecień 2017 - 15:50.

#35970 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3974 postów

Napisany 08 kwiecień 2017 - 16:20

Dziewczyna na gospodarkę

Czyli napisałem nie poprawnie według niektórych . Ok . A co robicie np. z praniem żeby wyschło ? Pytam , bo na naukę podobno nigdy nie jest za późno . B) Meg , a te firanki , jak już je zaczepisz , czy tam czepisz , to co one robią ? :rolleyes:

Edytowany przez zetorki12, 08 kwiecień 2017 - 16:22.

ZETOR TEAM

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#35971 Share MasterRoj

MasterRoj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Zainteresowania:mechanika, elektryka

Napisany 08 kwiecień 2017 - 17:37

Dziewczyna na gospodarkę

wieszo się pranie na sznurze i chwyta klamerkami co by wiater nie porwoł

#35972 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3974 postów

Napisany 08 kwiecień 2017 - 17:45

Dziewczyna na gospodarkę

Chyba muszę skonsultować się z Miodkiem , żeby Meg się dowiedziała że nie "wszystkie rozumy zjadła"  B) .

ZETOR TEAM

#35973 Share Sean

Sean

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 08 kwiecień 2017 - 19:39

Dziewczyna na gospodarkę

''Zagrałeś'' do mnie jakiś czas temu ,myśląc że się nie domyślę . To wczoraj ,faktycznie było tylko taką ripostą do całokształtu Twojej barwnej niczym kameleon osobowości . Cóż pisz Sean z chęcią poczytam ,jak się przeobrażasz . 

Wiem też ,że nie jesteś pantoflem ,Ty jesteś prawdziwy maczo .... :P I w przeciwieństwie do Ciebie nie napiszę kim jest Twoja Żona ,ponieważ nie straciłam do niej szacunku ,tak jak do Ciebie . 

Tyle mam Ci do powiedzenie ,zrobiłabym to na PW ,ale jakoś nie mogę do Ciebie napisać,nie idzie wiadomość . 

"Zagrałem" do Ciebie. nie rozumiem, w jaki sposób?   Meg, czy Ty nie próbujesz zrobić ze mnie potwora? przeobrażam się? w co? znasz mnie na tyle by wydawać taki werdykt, tylko po tym wydajesz osądy jakie mam poglądy na pewne sprawy? uwiodłem kogoś, zgwałciłem? szacunek straciłaś? co wiesz czego ja nie wiem? może chciałem byś się domyśliła    ;)   Ty ostatnio do wszystkich tracisz widzę szacunek.    :)

Wydajesz werdykt po tym jak zwracam się do Ani? Anię lubię owszem, nie kryję tego, ale też Ania o tym wie że ja nie szukam nikogo na forum, dlatego między innymi mam wyłączone PW, i nie chodzi tu o Anię żeby nie pisała czy coś w tym stylu, ale zdarzało się dosyć często że kobiety chciały zagadać, a po co to robić skoro nie szukam nikogo? albo robić mi jakieś bezsensowne wymówki, czego Ty jesteś najlepszym przykładem     :P    między innymi dlatego mam wyłączone PW :)

zrobiłabym to na PW ,ale jakoś nie mogę do Ciebie napisać,nie idzie wiadomość .

ostatnio strasznie irytowałaś się jak czepiano  się Twojego męża, czemu chcesz oceniać moją żonę?  zapewniam że moja żona ma się dobrze i w niczym jej nie uchybiłem,także spokojnie z Twoimi osądami.   ;)

Edytowany przez Sean, 08 kwiecień 2017 - 21:04.

STEPHEN KING

#35974 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2594 postów

Napisany 08 kwiecień 2017 - 19:59

Dziewczyna na gospodarkę

:blink: :wacko: masakra ,jest gorzej niz było ,chyba zmęczenie po pracach polowych Wam sie udziela ,bo temat idzie w złą strone

#35975 Share Sean

Sean

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 08 kwiecień 2017 - 20:00

Dziewczyna na gospodarkę

Spoko Tomek, ja żadnej masakry nie widzę.    :)

STEPHEN KING

#35976 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 617 postów

Napisany 08 kwiecień 2017 - 21:28

Dziewczyna na gospodarkę Sean nie tłumacz się,bo nie wszyscy rozumieją kto po co jest na forum.
O mnie też pisza,że natrętnie poszukuję.Już to olewam.Jak ktoś lubi sie czepiać i oskarżać to jego problem.
Ciężko zrozumieć,że jest się aby spędzić tu czasem wolny czas aby zartownie pisać,wymieniac się wiedzą itp.

#35977 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 08 kwiecień 2017 - 21:39

Dziewczyna na gospodarkę

Dlaczego ludzie, którzy lubują się w tzw. "ocenianiu innych" próbują jednocześnie pozbyć się tej wady, którą tak w sobie nie lubią i za wszelką cenę wmówić ją innym?

Jest to obrzydliwe.

Ludzkość tworzą różne społeczności, które rozumieją się na swoistym poziomie intelektualnym...odbierają się  na wyższych lub niższych falach. 

Toteż życzę sukcesu w tych usilnym próbach porozumienia mimo wszystko :)

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

#35978 Share Sean

Sean

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 08 kwiecień 2017 - 21:51

Dziewczyna na gospodarkę

Sean nie tłumacz się,bo nie wszyscy rozumieją kto po co jest na forum.
O mnie też pisza,że natrętnie poszukuję.Już to olewam.Jak ktoś lubi sie czepiać i oskarżać to jego problem.
Ciężko zrozumieć,że jest się aby spędzić tu czasem wolny czas aby zartownie pisać,wymieniac się wiedzą itp.

Widzisz Aniu, już to mówiłem nie raz, kobiety nie tolerują jak facet faworyzuje bardziej jedną z nich, zniszczą tą faworyzowaną i przyczepią najgorszą łatkę faworyzującemu, nawet choćby miał jak najszlachetniejsze zamiary.    :)   Wychodzą z założenia  - jeśli nie ja, to żadna.     :P      :) 

STEPHEN KING

#35979 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 09 kwiecień 2017 - 08:12

Dziewczyna na gospodarkę

Sean więcej subtelności a mniej prymitywizmu ^^

W życiu człowiek dojrzały emocjonalnie bez kompleksów czy wygórowanego ego umie po prostu przyjąć konstruktywną krytykę=ocenę.

Przecież nawet w podstawówce.....dostawaliśmy oceny, uczono nas ocen, rozróżniania wartości.

Podoba Ci się ciągnik koloru zielonego, czerwonego-oceniasz go, tak samo jego przydatność, wydajność, moc- ocenia się.

Poznajemy człowieka ....oceniamy jego energie, aurę, myślenie, osobowość, usposobienie.

To naturalne i bardzo ważne, żeby umieć odróżnić (oceniać) np. poważną osobę od oszusta, ważne dla bezpieczeństwa.

Sztuką jest zachować takt, szacunek.

W skrajność popada człowiek, który nie rozumie tego.

Ocena jest potrzebna. Popadanie w skrajności jest złe.

Ktoś kto tego  m.in. nie" wypił z mlekiem matki" generalnie jest bezradny i narażony na czyhające niebezpieczeństwa jak ciele na węża.

W drugą stronę ocenianie siebie, kosztem innych/na ich tle podkreślając ułomności drugiej osoby jest co najmniej wadą, rzucającą się w oczy. Jako że sami NIE MOŻEMY SIEBIE OBIEKTYWNIE OCENIĆ.

Ocena pomaga m.in w tym, że możemy popracować nad sobą lub ulepszyć jakieś rozwiązania np. ww. ciągniku ;)

To moja taka tam ocena...liczę na krytykę....może ktoś coś napisze od siebie.

Ocena to taki gust człowieczy.....są różne.

Myślę, że Ci, którzy podejmują dyskusję są po prostu ciekawi innych gustów, ludzi.....

Wymieniamy spostrzeżenia, poglądy..

Np. Ja lubię metal Ty lubisz disco... ja lubię jabłko, a Ty wolisz gruszkę.

Zanudzam już...

Edytowany przez Ywa, 09 kwiecień 2017 - 12:06.

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#35980 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1703 postów

Napisany 09 kwiecień 2017 - 10:04

Dziewczyna na gospodarkę

ostatnio strasznie irytowałaś się jak czepiano  się Twojego męża, 

Nie uraziło mnie to ,bo przecież nie mam wpływu na to jaką ktoś ma kulturę wypowiedzi i  jakich argumentów użyje ?

Sean ,Twoje tłumaczenia i argumenty również te z podtekstem do mnie....nie sądziłam że z Tobą jest aż tak źle ?  Ty naprawdę nie masz pojęcia co znaczy szacunek ,lojalności do osoby którą się w pewnym stopniu zna ,którą w sumie miało się poprawne koleżeńskie relacje .  

Nie robię z Ciebie potwora ,to są Twoje wyolbrzymienia jakich często używasz w różnych poruszanych zagadnieniach .  Dla mnie jesteś człowiekiem o co najmniej dwóch twarzach ,w trzecie odsłonie na tym forum .Człowiekiem ,którego do niedawna szanowałam i zawsze wspominałam pozytywnie ,ale jak widać ,nie warto było .  

Edytowany przez Meg5, 09 kwiecień 2017 - 10:31.