Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

38004 odpowiedzi na ten temat

#35601 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2522 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 12 marzec 2017 - 11:18

Dziewczyna na gospodarkę

Przedkim ja mam się tłumaczyć ?
Moja rada idzcie do swojej miłości i pomarzcie ( pewnego dnia) :-)

nikt nie wymaga tłumaczeń z Twojej strony, chodzi o to że jeśli wiele osób coś mówi to może warto rozważyć bo może mają rację, może mają może nie mają ale ponoć człowiek jest istotą rozumną i powinien myśleć a nie trzymać się reguł które ktoś mu wbił do głowy lata temu, świat się zmienia, ludzie, poglądy.

no i kolego pomyśl czy tobie przypadkiem nie myli się zazdrość z współczuciem, może sam się oszukujesz, może ludzie właśnie ci współczują tego, że patrzysz na świat przez pryzmat samych pieniędzy a nie myślisz o rodzinie, może dają ci do zrozumienia... a Ty błędnie to odczytujesz.

nie musisz tutaj dyskutować, po prostu sam usiądź i uczciwie pomyśl nad tym, rozważ. Jesteś rozsądny to wiesz że myślenie to podstawa.

Edytowany przez daremw, 12 marzec 2017 - 11:26.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 22:19
  •  

#35602 Share Jacek8l

Jacek8l

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów
  • Zainteresowania:Ekologia, Oze, szachy

Napisany 12 marzec 2017 - 12:57

Dziewczyna na gospodarkę

mariuszd93 Przyczyną była i zawsze jest polityka i chęć władzy czyli cała śmietanka a nie naród. Brak zgody czy jedności jest zazwyczaj wpajany ludziom w imie zasady "dziel i rządź" ale Polacy to mądry naród, oczywiście że mamy swoje wady ale kiedy było kiepsko np. w czasach zaborów, każdy był dla siebie bratem i siostrą, podziemie było mocno rozbudowane i działało tak dobrze, że gdyby wyjść z tym (prasą, administracją itd.) na światło dziennie to Państwo mogło by bez problemu funkcjonować. Nie wiem w jakim otoczeniu żyjesz ale zastanów się nad zmianą kumpli. Świat się zmienia, mamy Polaków na całym świecie którzy już nie zarabiają groszy i pomimo wpajanego eurosocjalizmu to jest masa ludzi którzy potrafią robić biznes nawet w kraju i jeśli jest wśród tych myślących jakaś zazdrość to jedynie taka że "sasiad ma śmigłowiec, musze zwiększyć wydajność żeby tez sobie kupić" i to jest pożądana w kapitalizmie zazdrość.

mariusz i Lucke: najgłupsi zawsze będa zazdrościć, plotkowac itd. i jak się koledzy oglądacie na nich to daleko nie zajedziecie bo Was będą trzymać za nogi.

maxresdefault.jpg

Edytowany przez Jacek8l, 12 marzec 2017 - 13:00.

#35603 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 12 marzec 2017 - 15:49

Dziewczyna na gospodarkę

z racji że mój tata nie ma syna, zostałam na gospodarsrwie i pracuje razem z nim :-) i dobrze mi z tym ;-)

Jak będziesz chciała założyć rodzinę to się zaczną dylematy ;)

#35604 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4409 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, sport, mechanika

Napisany 12 marzec 2017 - 18:15

Dziewczyna na gospodarkę

mariuszd93 Przyczyną była i zawsze jest polityka i chęć władzy czyli cała śmietanka a nie naród. Brak zgody czy jedności jest zazwyczaj wpajany ludziom w imie zasady "dziel i rządź" ale Polacy to mądry naród, oczywiście że mamy swoje wady ale kiedy było kiepsko np. w czasach zaborów, każdy był dla siebie bratem i siostrą, podziemie było mocno rozbudowane i działało tak dobrze, że gdyby wyjść z tym (prasą, administracją itd.) na światło dziennie to Państwo mogło by bez problemu funkcjonować. Nie wiem w jakim otoczeniu żyjesz ale zastanów się nad zmianą kumpli. Świat się zmienia, mamy Polaków na całym świecie którzy już nie zarabiają groszy i pomimo wpajanego eurosocjalizmu to jest masa ludzi którzy potrafią robić biznes nawet w kraju i jeśli jest wśród tych myślących jakaś zazdrość to jedynie taka że "sasiad ma śmigłowiec, musze zwiększyć wydajność żeby tez sobie kupić" i to jest pożądana w kapitalizmie zazdrość.

mariusz i Lucke: najgłupsi zawsze będa zazdrościć, plotkowac itd. i jak się koledzy oglądacie na nich to daleko nie zajedziecie bo Was będą trzymać za nogi.

maxresdefault.jpg

Polacy  mieli  zrywy do  walki , ale  jak już  coś wywalczyli  - to  przez dążenie  do własnej korzyści  to  tracili .

Historia ma na  to liczne przykłady, 

Polska  w 16 wieku była jednym  z największych mocarstw Europy, waśnie magnaterii dążącej  do własnej korzyści  to  zaprzepaściły. 

Waśnie  trwaja  zawsze  ,między politykami o władzę,  a miedzy maluczkimi  o miedze  , o  drogę 

Powiedzenie  - " gdzie  2 Polaków  - tam 3  zdania " Wiele mówi  o mentalności  narodu .

w  czasie  zaborów każdy się  bratał? nic  bardziej  mylnego , również były różne  frakcje  , zwalczajace  się  nawzajem 

Nie  jestem osoba podatna  na  opinie  kumpli , mam  swoje  zdanie , nie idealizuj  obrazu  - bo  to  z góry  skazane  na porażkę 

O  czym ma świadczyć  ten obrazek?   ładnie wyglada ale co  z tego ? 

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

http://images03.bebz...cde1b55c03f.jpg

https://www.google.p...iact=mrc&uact=8

https://encrypted-tb...GEW6ohVi5_7hJzg

#35605 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 12 marzec 2017 - 20:07

Dziewczyna na gospodarkę Kolego Jacku lepiej w ta stronę nie brnij, bo tu Mariusz akurat ma racje, gdybyś liznal nieco dokładniej historie to mógłbyś sie za głowę złapać co się u nas wyprawiało. Choc z naturalnej przyczyny nie jest to powód do dumy i przez to na historii skrzętnie pomijany.

#35606 Share Linka

Linka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów
  • Zainteresowania:Rośliny

Napisany 12 marzec 2017 - 23:08

Dziewczyna na gospodarkę

zamiast gadać o dziewczynach to Wy tylko kasa i polityka... jakby to miało coś wspólnego :D

#35607 Share MasterRoj

MasterRoj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Zainteresowania:mechanika, elektryka

Napisany 12 marzec 2017 - 23:57

Dziewczyna na gospodarkę

nie przejmuj się bo od czego by nie zaczynać to i i tak się na dziewczynach skończy :)

#35608 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 505 postów
  • Zainteresowania:Zwierzęta
    Rolnictwo
    Muzyka:D

Napisany 13 marzec 2017 - 16:35

Dziewczyna na gospodarkę Oooo widzę i moje Pysiaki się pojawiły:D

#35609 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2586 postów

Napisany 13 marzec 2017 - 18:48

Dziewczyna na gospodarkę

Cześć Kasia pamiętam Ciebie :)

Linka no cóż poradzisz ,jak chłopaki podrywac nie umieja to politycznie sie chcą wykazac :P,

A pamiętasz o naszej kawie ?Nadal aktualna? ;)

#35610 Share Jacek8l

Jacek8l

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 13 marzec 2017 - 19:38

Dziewczyna na gospodarkę

Z całym szacunkiem Panowie grego, mariuszd93 ale historii się nie liże, za to kobiete można więc proponuje się zająć tematem. Idealizuje sie również kobiety a nie historie. Zdjęcie pokazuje że pomimo różnic które sa oczywiste w kazdym środowisku potrafimy się zjednoczyć w słusznej sprawie i tak było w podziemiu czy jak walczyliśmy u boku Napoleona.  Skoro nie jesteś dumny z historii Polski grego to nikt Cię nie zmusza ale to conajmniej nienaturalne i najwidoczniej ogladałeś kobitki na lekcjach historii że nie wiesz co jest a co nie jest na niej pomijane. Lub też za bardzo uważałeś bo poziom historii w szkołach jest żenujący, dobrze że są ludzie którzy naprawiają ten błąd i prostują wiedze jak np. kanały yt: Historia bez cenzury, Irytujący historyk, Michalkiewicz itd. Czy z którymś z nich się nie zgadzacie? Żeby było w temacie to film historyczny związany z kobietami:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#35611 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4409 postów

Napisany 13 marzec 2017 - 21:29

Dziewczyna na gospodarkę

Walczyliśmy u boku Napoleona  owszem .

Ale  to nie  tylko szarża  pod  Samosierrą 

A czy  wiesz  że  polskie  legiony były użyte przez  Napoleona,  do  tłumienia ruchów niepodległościowych  we Włoszech? 

Wiesz że  Napoleon wyznaczał polskim  oddziałom najcięższe  zadania ? że  ponosili  największe  straty? 

Myślisz że  Napoleon  robił to  z miłości  do  Polaków?  z  sentymentu? Robił  to żeby zyskać  mięso  armatnie, bo postanowił utworzyć Imperium . Żeby tego  dokonać musiał pokonać  naszych  zaborców i Polacy  byli wyrachowanym  wyborem .

Polacy potrafią  zjednoczyć  sie  w podziemiu mówisz ? 

Masz choc blade pojęcie  ilu Polaków  zginęło np   w  czasie  2  wojny  nie  w walce  z Niemcami  , czy Rosją , tylko w  walkach bratobójczych np. między NSZ  a   AL/GL?

Ile  osób cywilnych  zginęło  z  rąk  rodaków i  z  i  NSZ , I  z GL/AL   bo mieli inne  poglady? 

NP

https://www.google.p...7RIlQkRUyvH26kg

Myślisz ze  patriotyzm polega na  wymachiwaniu flagą  na  demonstracjach?  Ty zmień kupmli - to może przejrzysz na oczy

Edytowany przez mariuszd93, 13 marzec 2017 - 21:36.

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#35612 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 13 marzec 2017 - 22:06

Dziewczyna na gospodarkę Gdzie ja powiedziałem ze nie jestem dumny z naszej historii? jestem, ale po prostu nie calej. Jedno nie ulega wątpliwości, ginac za ojczyznę to potrafiliśmy jak mało kto...

#35613 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2586 postów

Napisany 13 marzec 2017 - 22:20

Dziewczyna na gospodarkę

no fakt ,tylko oni za nią gineli w imie nadziei na lepsze jutro a inni ja sprzedaja bez skrupułów  do dzis

Panowie  odpuście,

lużny temat i niech taki zostanie :)

#35614 Share Tycola1234

Tycola1234

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 13 marzec 2017 - 22:51

Dziewczyna na gospodarkę

nie wiem czy na tego typu forach jakaś znajdziesz :) 

#35615 Share MasterRoj

MasterRoj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów

Napisany 13 marzec 2017 - 22:56

Dziewczyna na gospodarkę

o jedną już widzę dziewczynę do wzięcia :) 

Edytowany przez MasterRoj, 13 marzec 2017 - 23:54.

#35616 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 13 marzec 2017 - 23:40

Dziewczyna na gospodarkę

nie wiem czy na tego typu forach jakaś znajdziesz :)

Co racja to racja, bardziej to wygląda na jakiś gay club... :lol:

#35617 Share MasterRoj

MasterRoj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów

Napisany 13 marzec 2017 - 23:53

Dziewczyna na gospodarkę

Wcześnie w  tym roku zaczynają mężów szukać...

Duży popyt mała podaż ale że aż klubowo się zrobiło to niewiedziałem :huh:

Edytowany przez MasterRoj, 13 marzec 2017 - 23:55.

#35618 Share Jacek8l

Jacek8l

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 14 marzec 2017 - 01:35

Dziewczyna na gospodarkę

mariuszd93 ja o kobietach a Ty z widłami do mnie :) kto Ci powiedział że ja jestem patriotą? ;P

#35619 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4409 postów

Napisany 14 marzec 2017 - 05:27

Dziewczyna na gospodarkę oj tam oj tam, zaraz z widłami... Prosiłem tylko nie idealizuj - bo nie zawsze było honorowo i chwalebnie i chciałem to pokazać. dobra szukajcie tych dziewczyn- bo widzę że znowu się pogubiły.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#35620 Share Gaborrolnik

Gaborrolnik

Zaawansowany

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 14 marzec 2017 - 13:00

Dziewczyna na gospodarkę

Tyle tu komentarzy, że  oszaleć można, aby nadążyć. A wypowiedziała się tu jakaś kobieta?