Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

38006 odpowiedzi na ten temat

#35541 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2213 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 10 marzec 2017 - 14:09

Dziewczyna na gospodarkę Darek chyba najlepsza trrapia pod sloncem dla niego:) spokojnie dorosnie to mu sie poglądy zmienia;) ludzie na szybko potrzebuje sie nauczyc tanczyc ale na serio do szkoly tanca nie bardzo jest jakis sposub zeby zalapac szybko i nie zrobic z siebie durnia na pierwszym.tancu??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 06:50
  •  

#35542 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 10 marzec 2017 - 14:15

Dziewczyna na gospodarkę

kolego, mówisz tak bo życia jeszcze nie znasz, jestem w stanie sprawić ci pewnego rodzaju terapię, nauczę cię jak zarabiać super kasę nawet nie pracując za bardzo a przy okazji zaczął byś uświadamiać sobie pewne rzeczy... pieniądze są ważne ale...gdy możesz uszczęśliwiać za ich pomocą. pamiętaj że "najdroższe" rzeczy są za darmo. reszta to tylko droższe w przeliczeniu na pieniądze zamienniki, które są albo mało skuteczne albo są zwyczajnie do du*y.

O wow, jakbym czytał milionowy spam na mojej skrzynce mailowej... :D. Brakuje tylko oferty na ostatnie miejsca na szkolenie :lol:.  Kolega po jakimś amatorskim szkoleniu NLP czy go oferuje tylko? 

Może dorośnie, a może juz dorósł i nie buja w obłokach i wie, że szczęściem się człowiek nie naje...

Edytowany przez grego, 10 marzec 2017 - 14:35.

#35543 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2213 postów

Napisany 10 marzec 2017 - 14:53

Dziewczyna na gospodarkę Tak samo i pieniedzmi drogi kolego:)

#35544 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 10 marzec 2017 - 15:42

Dziewczyna na gospodarkę

To inaczej to ujmę, szczęścia pieniądze nie dają, ale to co za nie można mieć potrafi sprawić przyjemnośc ;)

Edytowany przez grego, 10 marzec 2017 - 15:43.

#35545 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2213 postów

Napisany 10 marzec 2017 - 16:10

Dziewczyna na gospodarkę Ujme inaczej wszystko zalezy co kto pojmuje czym jest sczescie dla niego nie oszukujmy sie bo pewnych rzeczy za pieniadze nie kupisz milosci szacunku modrosci i innych szczescie materialne zaspokaja na chwile kiedy czlowiek jest stary juz nie wraca do pamieci kiedy byl szczesliwy kupujac laptopa a wraca do takich momentow kiedy dziecko ta mala Kruszyna powiedziała pierwszy raz tata:) dla mnie te momenty sa szczesliwe kiedy wracam do pamieci jak w wigile oswiadczylem sie ukochanej kiedy ona cala we lzah powiedziała tak i ja caly placzacy moglem pierwszy raz przytulic i pocalowac narzeczona dla mnie to jest szczescie i tego za żadne banknoty i cale zloto swiata nie kupie. Ale pozdrawiam materialistow;)

#35546 Share LuckyLuke12345

LuckyLuke12345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 346 postów

Napisany 10 marzec 2017 - 18:04

Dziewczyna na gospodarkę

kolego, mówisz tak bo życia jeszcze nie znasz, jestem w stanie sprawić ci pewnego rodzaju terapię, nauczę cię jak zarabiać super kasę nawet nie pracując za bardzo a przy okazji zaczął byś uświadamiać sobie pewne rzeczy... pieniądze są ważne ale...gdy możesz uszczęśliwiać za ich pomocą. pamiętaj że "najdroższe" rzeczy są za darmo. reszta to tylko droższe w przeliczeniu na pieniądze zamienniki, które są albo mało skuteczne albo są zwyczajnie do du*y.

Dziękuje kolego za terapię ale nie skorzystam
Nie mam 25 lat i nie jestem marzycielem albo na utrzynaniu tatusia, życie bardzo dużo mnie nauczyło i umiem liczyć
Pamiętaj jedno że wszystko i wszystkich można kupić to tylko kwestia ceny taki mamy klimat

Zetorlublin sory za szczerość ale co to jest ta miłość? Jedna brednia
Bardziej bym powiedział miłość dziewczyn do moich skromnych oszczędności

Edytowany przez LuckyLuke12345, 10 marzec 2017 - 18:14.

#35547 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2213 postów

Napisany 10 marzec 2017 - 19:18

Dziewczyna na gospodarkę Lucky luke dasz rade kupić madrosc czy rozum to juz masz jedno o szacunku tez zapomnij ludzie beda cie podziwiac a za plecami dupe obrabiac na szacunek trzeba zaslozyc mowisz co jeszcze hm moze seks kupisz ale dasz upust hucia zaplacisz i pustka zostaje co do milosci nie bede ci tlumaczyl bo i tak nie zrozumiesz:) a to ze popadles na puste lale to wiesz albo ty tak wybierasz to tak masz jak chcesz spytamy sie kobiet tutaj czy facet majacy kase sa w stanie pokochac go. Kobieta patrzy na faceta zaradnego ktory bedzie w stanie utrzymać ja i jej potomsteo kobiety maja tak zaprogramowane sa jak wifi lacza sie z najsilniejszym

#35548 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2522 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 10 marzec 2017 - 20:22

Dziewczyna na gospodarkę

lucky luck błądzisz po omacku, miłości nie kupisz, możesz sobie wykupić prostytutkę jedynie ale nie mowa wtedy o miłości, szkolenia nie przeszedłem personalnego, raczej pewne osoby w dość nieszablonowy sposób pokazały mi co się w życiu liczy. ja nie powiedziałem że pieniądze nie są ważne, ważne by zachować równowagę, kochaj pieniądze, niech będą twoimi przyjaciółmi, wygadaj się im, przytul je. a tak na prawdę to kupisz parę rzeczy które szybko przestaną cię cieszyć i dalej to głównie właśnie do d*py będą się nadawały- dosłownie.  masz swoje rachunki ekonomiczne, a miej je sobie, licz, baw się za nie a może któregoś pięknego dnia okaże się że na koncie pusto i nie ma komu podać przysłowiowej szklanki wody bo całe życie spędziłeś na liczeniu na... papier i farbę.

twierdzisz że miłość do oszczędności... ok, ty paatrzysz przez ten pryzmat to i ciebie będą tak samo postrzegać, jeszcze z pół roku temu miałem nieco podobne poglądy a okazało się że wystarczyło zmienić swoje podejście a i ludzie będą na ciebie inaczej patrzeć- to nie z żadnego szkolenia, sama szkoła życia, żadnej teorii, żadnych reguł, zasad, jeden wielki bajzel w którym trzeba było odnaleźć się, tego nie zapomnę do końca życia i mam nadzieję że też trafisz na tego typu ludzi co i ja.... są i zajmują się niewiadomo czym a ty reguł gry nie zrozumiesz do końca.

Darek chyba najlepsza trrapia pod sloncem dla niego:) spokojnie dorosnie to mu sie poglądy zmienia;) ludzie na szybko potrzebuje sie nauczyc tanczyc ale na serio do szkoly tanca nie bardzo jest jakis sposub zeby zalapac szybko i nie zrobic z siebie durnia na pierwszym.tancu??

ja tam byłem samoukiem, trochę rozluźnić się, aby tylko nie za bardzo ;) wyczuj rytm i i zacznij się kołysać, na początek musi wystarczyć ;)

Edytowany przez daremw, 10 marzec 2017 - 20:18.

#35549 Share LuckyLuke12345

LuckyLuke12345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 346 postów

Napisany 10 marzec 2017 - 20:26

Dziewczyna na gospodarkę Trzymajcie się własnych reguł,a ja własnych nie nażekam na własne życie i nie mam zamiaru nic zmieniać

#35550 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 10 marzec 2017 - 20:38

Dziewczyna na gospodarkę Skąd ja wiedzialem, ze to owe jedyne zyciowe szczescie sprowadzicie do kobiety i rzekomej miłości..., aż sie wzruszyłem. No jasne ze jej sie nie kupi bo czegos takiego nie ma, a to nad czym sie tak rozwodzicie to zwykly oglupiacz rozumu, który notabene dość czesto i szybko sie ulatnia ktores ze stron i wtedy dopiero następuje uderzenie szczęścia :D.

Tak z ciekawości to kolega te tajniki egzystencji zgłębiał w nepalskich klasztorach czy gdzieś bliżej?
Nie sugerowali czasem abyś spisał na nich caly swój majątek i wtedy dostąpisz prawdziwego szczęścia? :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#35551 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1689 postów

Napisany 10 marzec 2017 - 21:11

Dziewczyna na gospodarkę

No nie ,a ten znów przestał wierzyć . :lol:

Ależ to jest właśnie najprostsza teoria jaka może być, wręcz prostacka, nie uwzgledniajaca innych aspektow jak uczucia, emocje, ale rozumie, ze to za trudne, cóż, a może to cos innego...

To powyżej jest z innego tematu i do mnie się tyczyło ,że taka prostaczka ze mnie że nie mam uczuć itp . choć kurde mam  :D

A to dziś gredo już nie wierzy w miłość ... <_<    ech mężczyzna zmiennym jest ...... 

Skąd ja wiedzialem, ze to owe jedyne zyciowe szczescie sprowadzicie do kobiety i rzekomej miłości..., aż sie wzruszyłem. 

W sumie grego ,życiowe szczęście możesz jeszcze sprowadzić do mężczyzny i rzekomej miłości .  :rolleyes:

#35552 Share Linka

Linka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów
  • Zainteresowania:Rośliny

Napisany 10 marzec 2017 - 21:19

Dziewczyna na gospodarkę

Darek chyba najlepsza trrapia pod sloncem dla niego:) spokojnie dorosnie to mu sie poglądy zmienia;) ludzie na szybko potrzebuje sie nauczyc tanczyc ale na serio do szkoly tanca nie bardzo jest jakis sposub zeby zalapac szybko i nie zrobic z siebie durnia na pierwszym.tancu??

Tak już dasz radę ;)

#35553 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 10 marzec 2017 - 21:28

Dziewczyna na gospodarkę W co niby przestałem wierzyć, w logiczne myślenie? Nie no za kogo ty mnie masz...;)

Uczucia, emocje ma każdy ;). Ba nawet powiem, ze sa one istotnym elementem związku czy nawet zwyklej przyjaźni, ale jakas rzekoma magiczna miłość? Swoja drogą to w tamtym temacie z tego co pamiętam to owe uczucia sprowadzałaś głównie do chuci... Stad byla ta moja prostoliniowość..

Edytowany przez grego, 10 marzec 2017 - 21:35.

#35554 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1689 postów

Napisany 10 marzec 2017 - 21:42

Dziewczyna na gospodarkę

Jasne grego ,bo to to nasza  pierwsza dyskusja na ten temat .....  

Nie żałuj nikomu miłości , ponieważ  ona naprawdę istnieje .........ale jak już się przytrafi ,to trzeba ją pielęgnować jak  kwiat .....a nieraz zachwyci jak będzie rozkwitać na nowo ...jak te moje storczyki na parapecie ..piękne są skubane ..... ;)

Swoja drogą to w tamtym temacie z tego co pamiętam to owe uczucia sprowadzałaś głównie do chuci... Stad byla ta moja prostoliniowość.. 

Czy tylko tam ? Cofnij się w czasie .  Pewne stwierdzenia po pewnym  czasie zaczyna się  utożsamiać z daną osobą .

Edytowany przez Meg5, 11 marzec 2017 - 08:06.

#35555 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2213 postów

Napisany 10 marzec 2017 - 23:43

Dziewczyna na gospodarkę

Powiem linka że moze być ciężko bo ja do tańca to jak wół do karety :D

#35556 Share Jacek8l

Jacek8l

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów
  • Zainteresowania:Ekologia, Oze, szachy

Napisany 11 marzec 2017 - 03:28

Dziewczyna na gospodarkę

Miłość istnieje. Jednak jeśli ktoś myśli że miłość to przyjemność i że motyle w brzuchu to miłość to się ostro przejedzie i przerobi nie jeden związek. Miłość to szczęście, a szczęście to nieustanne, bezinteresowne, bezkresne DAWANIE. Że się tak wtrące ze swoim skromnym zdaniem..

#35557 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2522 postów

Napisany 11 marzec 2017 - 07:23

Dziewczyna na gospodarkę

przede wszystkim równowaga, można zajść do sklepu z banknotem 500 euro, niby kasę masz ale nie masz na chleb ;)

samą miłością też żyć się nie da bo miłość sie skończy jak nie będzie dachu nad głową a choroba jakaś dopadnie a na leki nie ma, ktoś umiera i ... pustka.

trzeba też w coś wierzyć, nie mam zamiaru narzucać komuś w co ma wierzyć, to już jest indywidualna sprawa, można sobie wierzyć w pieniądze w Boga lub w inną osobę.

gdy znajdziemy równowagę między wiarą, rozumem i uczuciami wtedy będziemy szczęśliwi, inaczej będzie sie tylko piepszyć głupoty a inni będą patrzyli jak na idiotów.

może i kasa rządzi światem ale czy jeśli stać na kupno wszystkiego to czy cokolwiek jest w stanie tak na prawdę ucieszyć? najgorsze jest oszukiwanie samego siebie.

#35558 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1689 postów

Napisany 11 marzec 2017 - 08:09

Dziewczyna na gospodarkę

Powiem linka że moze być ciężko bo ja do tańca to jak wół do karety biggrin.png

Ale słuch masz  ,bo o ile pamiętam w orkiestrze grasz ?  Jak czujesz rytm, to już polowa sukcesu . :P

#35559 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 11 marzec 2017 - 08:42

Dziewczyna na gospodarkę

Tylko trzeba by się jeszcze zastanowić kto się w sumie oszukuje, bo to tez nie taka prosta sprawa. Ta wasza miłość... Tak naprawdę to kwestia paru zwiazkow chemicznych ogłupiających mózg, ale przez niektórych wyniesiona na jakis mityczny piedestał. Wiec jakby nie patrzeć jest to kwestia wiary tak jak w Boga, którego w sumie nikt nie widział ani nie dowodów na jego istnienie. Jedni lubią bujać w obłokach, gonić króliczka, wmawiać sobie pewne rzeczy chyba ze wzgledu na wlasne slabosci... inni wolą pragmatyzm i twarde stąpanie po ziemi ;). Rownowaga? Czyli najpewniej świadome odstąpienie od własnych wzorców... Albo sie w Boga wierzy albo nie, nie da sie wierzyć w niego tylko częściowo... Poniekąd oszukujesz sam siebie bo tak ci jest lepiej i wygodniej w danej sytuacji. Może i sa ludzie znudzeni bo maja za dużo kasy, ale jest ich nie wielu, a reszta ma jakis fan goniąc caly czas króliczka... ;).

No niestety, ale światem żądzą pieniądze, ale nie jest to jedynie kawałek papieru za który możemy sobie kupic nową furę, pieniądze dają choćby poczucie bezpieczeństwa, stabilność. Często też wpływaja na sposób w jaki nas ludzie postrzegają, są dowodem że jesteśmy zaradni i ogarnięci życiowo. No i sa namacalne i policzalne :D

Edytowany przez grego, 11 marzec 2017 - 08:55.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#35560 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2522 postów

Napisany 11 marzec 2017 - 10:31

Dziewczyna na gospodarkę

otóż kolego sympatyczny ludzie bogaci często są uważani właśnie za oszustów, którzy dorobili się czyimś kosztem- kwestia punktu widzenia.

co do wiary... podstawowa sprawa wiary, w Boga można wierzyć lecz każdy ma wolną wolę więc też ma możliwość wyboru jak będzie postępował a dalej kwestia jego sumienia przykładowo przy spowiedzi, a po co idzie do spowiedzi jeśli nie wierzy? a jeśli nie idzie do spowiedzi a ma wyrzuty sumienia bo zrobił coś nie tak to znaczy że jednak też wierzy w jakieś zasady moralne.

tu też nnie chodzi o stawianie miłości na mityczny piedestał, ja proponuję równowagę czyli nie popadanie ze skrajności w skrajność a to jest najrozsądniejsze. a co jeśli powinie ci się gdzieś noga i okaże się że wszystko straciłeś, nie masz całkowicie jak ruszyć, masz tylko kontrachentów którzy gadali z tobą tylko dlatego bo miałeś  kasę a jak nie masz to nie zawracaj im głowy. co wtedy robisz? myślisz tylko na chwilę obecną, nawet rozsądek każe mieć rodzinę i przyjaciół.