Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

38014 odpowiedzi na ten temat

#35141 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 19 grudzień 2016 - 11:16

Dziewczyna na gospodarkę <p>Grego piszesz:</p>
<p>- 75% kobiet składa pozwy.</p>
<p>To proste, ponieważ na ogoł to kobiety są bardziej konkretne i ogarnięte w sprawach formalnych.</p>
<p>- <em>facet po prostu przestaje latać za kobietą jak za jajkiem, no bo w końcu ile można być tym czyimś życiowym zabawiaczem? A to przecież było takie miłe</em></p>
<p>A ja Ci powiem, że normalna kobieta nie lubi takiego bawidamka, bo aż mdli..</p>

Edytowany przez Ywa, 19 grudzień 2016 - 11:22.

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 21:56
  •  

#35142 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 19 grudzień 2016 - 11:34

Dziewczyna na gospodarkę

To proste, ponieważ na ogoł to kobiety są bardziej konkretne i ogarnięte w sprawach formalnych

Jakby takie były to by nie wiązały się z takimi co ich później muszą rzucać, tudzież bawidamkami Ywa ;). Problem właśnie w tym, że kobiety z reguły nie wiedzą czego chcą i kogo chcą, rola silnego faceta jest taka aby to jej narzucić ;). Faceci naprawdę nie są skomplikowani w obsłudze, założyć kapcie i w spokoju obejrzeć film czy mecz na kanapie po dniu pracy ;). Nam generalnie wiele nie trzeba, a kobieta jak jej nie zabierzesz 2 razy w roku na zagraniczne wakacje to foch na kolejny rok, no nie docenia ;)

#35143 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 19 grudzień 2016 - 11:45

Dziewczyna na gospodarkę <p>Za granice? Łe....</p>
<p>Cudze chwalicie a swego nie znacie.....</p>
<p>Polska jest o wiele piękniejsza i życia nie starczy by ją zwiedzić, np. Parki Krajobrazowe itp</p>

#35144 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 19 grudzień 2016 - 12:56

Dziewczyna na gospodarkę

No ale jak tu nie mieć zdjęć cuchnącego wielbłąda koło piramidy czy Taja ze słoniem z podniesioną nogą... Co tu wkleić na facebooka, aby znajome się zachwycały gdzie to facet jej nie zabrał... To nie taka sprawa prosta ;).

#35145 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1702 postów

Napisany 19 grudzień 2016 - 13:19

Dziewczyna na gospodarkę

Nam generalnie wiele nie trzeba, a kobieta jak jej nie zabierzesz 2 razy w roku na zagraniczne wakacje to foch na kolejny rok, no nie docenia  ;)

No i co wyjeżdżają na te wycieczki owe kobiety ,bo kurde aż się zawiesiłam przez chwilę ,gdzie  to moje sąsiadki czy znajome był na zagranicznej wycieczce ? Wyszło mi ,że nigdzie nie były i  że u normalnych ludzi są inne ważniejsze pragnienia .  

Jak Ty faktycznie otaczasz się takimi kobietami jak piszesz ,to zaczynam Cię rozumieć . ;)

#35146 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 19 grudzień 2016 - 13:27

Dziewczyna na gospodarkę

To niech ich mężowie szykują się na rozwód w niedługim czasie :lol:.

#35147 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1199 postów

Napisany 19 grudzień 2016 - 17:12

Dziewczyna na gospodarkę

Dobrych parę lat do tyłu pracowałem w Krakowie w firmie co dużo było zatrudnionych dziewczyn począwszy od panien ,mężatek i rozwódek.Prawie z każdą dobrze się dogadywałem i rozmawiałem na każdy temat.Jak zostawiały męża to nigdy powodem nie była kasa tylko np;to że maż po przyjściu z pracy niczym się nie interesuje ,nie zwraca na nią uwagi ,nie powie jakiegoś miłego słowa,dużo takich niby nieistotnych spraw ,ale jak zebrało się to wszystko razem to był już konkretny powód dla tych kobiet.A wystarczy ,że w takim momencie zjawi się inny facet to rozwód gwarantowany.

#35148 Share MasterRoj

MasterRoj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Zainteresowania:mechanika, elektryka

Napisany 19 grudzień 2016 - 17:36

Dziewczyna na gospodarkę

dlatego o małżeństwo trzeba dbać każdego dnia

#35149 Share LuckyLuke12345

LuckyLuke12345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 347 postów

Napisany 19 grudzień 2016 - 17:49

Dziewczyna na gospodarkę

Bóg stworzył kobietę dla przystroju rodziny ,a i to jeszcze musi się malować pół dnia żeby jakoś wyglądać  :D

#35150 Share MasterRoj

MasterRoj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów

Napisany 19 grudzień 2016 - 18:16

Dziewczyna na gospodarkę

Ale w drugiej kolejności bo pierwszy egzemplarz miał wady fabryczne :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#35151 Share Sean

Sean

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 259 postów

Napisany 19 grudzień 2016 - 18:36

Dziewczyna na gospodarkę

Dobrych parę lat do tyłu pracowałem w Krakowie w firmie co dużo było zatrudnionych dziewczyn począwszy od panien ,mężatek i rozwódek.Prawie z każdą dobrze się dogadywałem i rozmawiałem na każdy temat.Jak zostawiały męża to nigdy powodem nie była kasa tylko np;to że maż po przyjściu z pracy niczym się nie interesuje ,nie zwraca na nią uwagi ,nie powie jakiegoś miłego słowa,dużo takich niby nieistotnych spraw ,ale jak zebrało się to wszystko razem to był już konkretny powód dla tych kobiet.A wystarczy ,że w takim momencie zjawi się inny facet to rozwód gwarantowany.

I będą jeszcze mówić że nie lubią być zabawiane   :)   kłamią w żywe oczy   :P 

Nawet na forum internetowym faworyzuj jedną, to już koleżanek nie masz.      :D

Czasami człowiek sądzi że ujrzał już dno ludzkiej głupoty,     :) 

ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,

że ta studnia jednak nie ma dna.      ;) 

STEPHEN KING

#35152 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 19 grudzień 2016 - 18:54

Dziewczyna na gospodarkę

No w końcu ktoś załapał o co mi chodziło z tym wycieczkami zagranicznymi. :rolleyes:   Ehh czy to aż tak skomplikowane było...? Może i tak :D. To jest to owe bycie "zabawiaczem", kobiety uwielbiają być stale adorowane, dowartościowywane, utwierdzane w uczuciach, ponadto nie lubią nudy i rutyny. A to wszystko z czasem po prostu siada , bo taka jest kolej rzeczy i kiedyś to prawdziwe życie musi się zacząć co wcale nie musi znaczyć zmiany w uczuciach, ale one by jednak chciały wciąż i wciąż tego doświadczać ( normalnie jak dzieci -_- ) i jak się pojawi taki co rzuci parę czułych słówek to  pie.... wszystko i lecą do menela z gitarą :lol:.

Co ciekawe jak za dużo adorujesz, zabawiasz itd. to efekt może być taki sam... tyle, że wtedy odchodzą do drwala co ją wytarga za włosy :lol:.

Czyli wychodzi na to, że chciały by tak zwanego czułego barbarzyńcę, który z jednej strony zaciągnie za włosy do jaskini, a z drugiej obetrze łezkę, szarmanta w życiu, misia w domu i rekina w robocie... Niestety takich po prostu nie ma, każdego ściąga w jedną lub drugą stronę, a te biedne niewieście istotki tak blądzą od jednego do drugiego w poszukiwaniu ów ideału :D

dlatego o małżeństwo trzeba dbać każdego dnia

A jeszcze lepiej się nie żenić i problem z głowy :lol:

Edytowany przez grego, 19 grudzień 2016 - 19:12.

#35153 Share Sean

Sean

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 259 postów

Napisany 19 grudzień 2016 - 19:11

Dziewczyna na gospodarkę

No w końcu ktoś załapał o co mi chodziło z tym wycieczkami zagranicznymi. :rolleyes:   Ehh czy to aż tak skomplikowane było...? Może i tak :D. To jest to owe bycie "zabawiaczem", kobiety uwielbiają być stale adorowane, dowartościowywane, utwierdzane w uczuciach, ponadto nie lubią nudy i rutyny. A to wszystko z czasem po prostu siada , bo taka jest kolej rzeczy i kiedyś to prawdziwe życie musi się zacząć co wcale nie musi znaczyć zmiany w uczuciach, ale one by jednak chciały wciąż i wciąż tego doświadczać ( normalnie jak dzieci -_- ) i jak się pojawi taki co rzuci parę czułych słówek to  pie.... wszystko i lecą do menela z gitarą .

Co ciekawe jak za dużo adorujesz, zabawiasz itd. to efekt może być taki sam... tyle, że wtedy odchodzą do drwala co ją wytarga za włosy :lol:.

A jeszcze lepiej się nie żenić i problem z głowy :lol:

No pojawi się inny co rzuci parę czułych słówek     :)   ileż można palić głupa przy jednej   :P   a innej,  to zaraz to doceni, nawet nie trzeba się specjalnie wysilać.       :D     

STEPHEN KING

#35154 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 19 grudzień 2016 - 19:25

Dziewczyna na gospodarkę

Kiedyś był artykuł dlaczego kobiety zdradzają i odchodzą. Jakieś braki w sprawach łóżkowych, chęć przygody, doświadczenia czegoś nowego, złe traktowanie? Nic z tych rzeczy. Zdecydowana większość respondentek przyznała, że to  zbyt małe zaangażowanie partnerów w obowiązki domowe... :wacko:. Także ten panowie, jak nie latacie z miotłą, nie gotujecie, nie myjecie naczyń, nie pierzecie itd. to spodziewajcie się najgorszego! O ile juz nie za późno... :lol:

#35155 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 19 grudzień 2016 - 19:25

Dziewczyna na gospodarkę <p>Ojjoj coż Wam poradzić Panowie, myślałam i myślałam i chyba jedyna rada to połączyć się z kobietą, ktorej nikt nie zaczepia/adoruje. Na pewno nie będzie chciala Was opuścić i nie będziecie musieli specjalnie starać się, tak jak wywnioskowałam to Wasz ideał.</p>
<p>;)</p>
<p>Grego muszę podważyć Twą teorie własnym przykładem kurcze znowu:</p>
<p>Chłopak kiedyś zasugerował mi, że on wolałby pracę w domu, czyli gotowanie i zmienianie pieluch, a ja mogę zająć się pracę poza domem, remontem, bo on się nie zna tak jak ja. Takich ze świeczką by szukać mowię Ci.</p>
<p>&nbsp;</p>

Edytowany przez Ywa, 19 grudzień 2016 - 19:48.

#35156 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2594 postów

Napisany 19 grudzień 2016 - 19:39

Dziewczyna na gospodarkę

ywa nie ma takich kobiet ;)

#35157 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 19 grudzień 2016 - 19:40

Dziewczyna na gospodarkę

Wniosek całkowicie błędny, my wręcz lubimy jak nasza kobieta podoba się innym, zresztą to jest w naturze niemal każdej.  My lubimy zdobywać, starać się no ale nie całe życie... w tym właśnie wasz problem... Z tym co odejdziecie będzie inaczej?  Dokładnie będzie to samo, ale parę miesięcy czy nawet lat emocji, dowartościowania i motylków w brzuchu więcej..

Na pocieszenie powiem, że oczywiście nie wszystkie tak robią, głównie te z niższą samooceną, niedojrzałością emocjonalną, które szukają dowartościowania, większego zainteresowania u innych. To raczej stąd ta wieksza liczba rozwodów ze strony kobiet, bo który normalny facet potrzebuje tego samego?

Edytowany przez grego, 19 grudzień 2016 - 20:18.

#35158 Share MasterRoj

MasterRoj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów

Napisany 19 grudzień 2016 - 19:50

Dziewczyna na gospodarkę

Do niczego przydaje się dopasowanie w łóżku jak nie ma wspólnych zainteresowań czy wspólnego celu w życiu. Znowu obalony kolejny mit co jest w związku ważne by przetrwał.

#35159 Share Sean

Sean

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 259 postów

Napisany 19 grudzień 2016 - 20:29

Dziewczyna na gospodarkę

<p>Ojjoj coż Wam poradzić Panowie, myślałam i myślałam i chyba jedyna rada to połączyć się z kobietą, ktorej nikt nie zaczepia/adoruje. Na pewno nie będzie chciala Was opuścić

To pewnie jakaś mało urodziwa i jak mówisz na pewno nie chciałaby mnie opuścić,    :P  ażeby się podobała musiałbym stale pić, stale pić, wpadłbym w alkoholizm     :)    wiesz, może to by nie było takie głupie by się odczepiła, bo ja alkoholik.     :D  

STEPHEN KING

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#35160 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 19 grudzień 2016 - 20:38

Dziewczyna na gospodarkę

No tak, przecież brzydkich kobiet nie ma, co najwyżej za mało alkoholu we krwi ;)

Edytowany przez grego, 19 grudzień 2016 - 20:39.