Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

38014 odpowiedzi na ten temat

#35001 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2594 postów

Napisany 13 grudzień 2016 - 20:11

Dziewczyna na gospodarkę

Każdy młody powinien być na swoim aby nikt się nie wtrącał ,

co do dziewczyn to panowie trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie czy szukamy lalki idealnej ,czy dziewczyny z którą chcemy spedzić życie ,(czsami jedno i drugie się uda)

Grego przyznasz że nie ma idealów ,jak i wśród kobiet tak i mężczyzn jak się pokocha to trzeba zaakceptowac osobę taka jaka jest

@ sprawdzone..... masz rację ,niestety rolnicy to w większości gospodarstwa rodzinne i rozwiązaniem jest osobna kuchnia i swoje 4 kąty  a kontakt z rodzicami tylko na podwórku i od swieta to jest recepta

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 16:33
  •  

#35002 Share sprawdzoneporady

sprawdzoneporady

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 13 grudzień 2016 - 20:20

Dziewczyna na gospodarkę

Dziewczyna zbyła tego gostka bo nie była nim zainteresowana (nie spodobało się jej coś w jego wyglądzie). I tu żadne triki gadki nie pomogą. Jej późniejsze jak twierdzisz zainteresowanie było na 100 % nieszczere. Co będzie skutkować rozpadem znajomości w krótkim czasie.

To działa w obie strony. Bo nie oszukujmy się, jak nam facetom nie spodoba się kobieta fizycznie, to żadne jej cechy charakteru ani sposób rozmowy nie pomogą aby nas przekonać do jej osoby.

Jak myślicie dlaczego z roku na rok jest coraz więcej rozwodów w Polsce?

I dlaczego zazwyczaj faceci z grubym portfelem nie potrafią zatrzymać przy sobie swoich  partnerek?

A zazwyczaj mówią, że "mojej żonie nic nie brakowało, dałem jej wszystko czego pragnęła".

Czyżby nie działa to w ten sposób, że jak zjesz dziś 5 litrów lodów to już jutro nie będziesz mógł na nie patrzeć? A jak zjesz jeden na patyku raz w tygodniu, to nie będziesz się mógł doczekać kolejnego razu?

#35003 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 13 grudzień 2016 - 20:51

Dziewczyna na gospodarkę

E e e kolego, a co tu za herezje teraz siejesz !?. Każdy szanowany poradnik o uwodzeniu zaczyna się przecież od monumentalnego wstępu, a pierwszy i najważniejszy punkt prawi o tym, że dla kobiet WYGLĄD JEST NIE ISTOTNY, a tylko szeroko rozumiana atrakcja jaką możemy wywołać swoim zachowaniem ;) Coś słabo je czytałeś i wprowadzasz zamęt w umysły podbudowanych chłopaków. :lol:

Oczywiście, to troche półżartem było ;).

To działa w obie strony. Bo nie oszukujmy się, jak nam facetom nie spodoba się kobieta fizycznie, to żadne jej cechy charakteru ani sposób rozmowy nie pomogą aby nas przekonać do jej osoby.

I tak i nie, często zdarza się, że jak kogoś poznamy, szczególnie charakter i sposób bycia to dopiero wtedy zwracamy na kogos uwagę pomijając   kwestię wyglądu, jeśli był z tym wcześniej jakis problem. Albo inaczej to ujmę, całkiem zmienia się nam sposób postrzegania tych spraw. No chyba, że faktycznie idziemy z zamiarem poznania super laski czy faceta i pierwsze co to tylko na to zwracamy uwagę, tak najcześciej bywa w cluba czy tym podobnych przychówkach. Nierzadko widzę super laski chodzące z koszmarnymi facetami, czyli musieli w jakis inny sposób je zdobyć i z jakiegoś powodu one z nimi przebywają, a pewnie mogły by mieć nie jednego przystojniejszego....

Edytowany przez grego, 13 grudzień 2016 - 21:49.

#35004 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2594 postów

Napisany 13 grudzień 2016 - 21:03

Dziewczyna na gospodarkę

grego super laski ? jakie ,znasz choć jednią z nich?

pytam tylko dlarego że obracam sie w środowisku  przysłowiowych blachar ,jeżdze na zloty samochodowe i niejedna  nazwe to "małolata "za fajna  furę poszła by w ogień za toba ,

ja oceniam to z dystansem ,bo mam swoje lata i smiac mi się nieraz chce jak młodzi  (tak jak piszesz mało przystojni)się podniecaja  i chwalą wzięciem nieraz na auto tatusia

#35005 Share Sean

Sean

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 13 grudzień 2016 - 21:05

Dziewczyna na gospodarkę

Oczywiście, że wizja życia wspólnie z rodzicami odpycha i tu sie absolutnie nie dziwie,

Czas bardzo szybko upływa,   :)   życzę by kiedyś takiej dziewczyny synowa miała odpychającą wizję zamieszkania z nią razem.    :)

Czasami człowiek sądzi że ujrzał już dno ludzkiej głupoty,     :) 

ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,

że ta studnia jednak nie ma dna.      ;) 

STEPHEN KING

#35006 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 13 grudzień 2016 - 21:14

Dziewczyna na gospodarkę

Ja się nie obracam w kręgu blachar, gdzie z pewnościę jest to na porządku dziennym, a takie przypadki mimo to widuje. No może jedynie przesadziłem z tymi super laskami, powiedzmy, że czasem pary są na pierwszy rzut oka niedopasowane pod względem wyglądu...

Czas bardzo szybko upływa,   :)   życzę by kiedyś takiej dziewczyny synowa miała odpychającą wizję zamieszkania z nią razem.    :)

Mam koleżankę z drugiego końca Polski, kiedyś randkowała z rolnikiem i to zbytnio jej nie przeszkadzało, bo sama jest ze wsi choc nie z gospodarstwa, ale wizja zamieszkania z jego rodzicami całkowicie go przekreśliła...

Edytowany przez grego, 13 grudzień 2016 - 21:19.

#35007 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2594 postów

Napisany 13 grudzień 2016 - 21:22

Dziewczyna na gospodarkę

na porządku nie, ale da się to często zauważyć

#35008 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 13 grudzień 2016 - 21:26

Dziewczyna na gospodarkę

Raczej temat znany...

#35009 Share Sean

Sean

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 13 grudzień 2016 - 21:29

Dziewczyna na gospodarkę

Mam koleżankę z drugiego końca Polski, kiedyś randkowała z rolnikiem i to zbytnio jej nie przeszkadzało, bo sama jest ze wsi choc nie z gospodarstwa, ale wizja zamieszkania z jego rodzicami całkowicie go przekreśliła...

Powinien się chłopak cieszyć że go skreśliła, bo na pewno jej na nim nie zależało.   :)

Chyba że był typowym mamysynkiem i tylko mamusi zdanie się liczyło, no to się nie dziwię że go skreśliła.   :)

Edytowany przez Sean, 13 grudzień 2016 - 21:40.

STEPHEN KING

#35010 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 13 grudzień 2016 - 21:35

Dziewczyna na gospodarkę

Znajomemu rolnikowi  ze wschodu, również kobieta odmówiła znajomości tylko dlatego, że mieszka z rodzicami :huh:

Moim zdaniem tym, którzy sami decydują się na pozostanie przy rodzicach, należy się szacunek, ale tak jak Tomek napisał z osobnymi pomieszczeniami, które da się zorganizować przecież wspólnie.

Z tym wyglądem to nie tak.....każdego przyciąga co innego i to dobrze, że wszystkim nie podoba się jedna osoba....

To jakieś dziwne rysy osobowości, które przecież uwidaczniają się również na twarzy i są dostrzegalne przyciągają i sprawiają, że niby ta osoba, która z pozoru wydawałaby się mało atrakcyjna dla innych, akurat dla mnie jest.

Ja tak mam. Podoba mi się jeden mężczyzna w moim otoczeniu po 50tce i czuję z nim jakąś niewidzialną więź, ale jest niedostępny..... w tym życiu.

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#35011 Share Sean

Sean

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 13 grudzień 2016 - 21:39

Dziewczyna na gospodarkę

Podoba mi się jeden mężczyzna w moim otoczeniu po 50tce i czuję z nim jakąś niewidzialną więź, ale jest niedostępny..... w tym życiu.

Niech zgadnę, żonaty?     :)    nie jest to wcale takie rzadkie że pannom podobają się żonaci faceci, chętnie by odbiły takiego, sprawdzony i zaprawiony już w boju    :P     :D 

Edytowany przez Sean, 13 grudzień 2016 - 21:51.

STEPHEN KING

#35012 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 13 grudzień 2016 - 21:48

Dziewczyna na gospodarkę

tak :(

nie :mellow:

Edytowany przez Ywa, 13 grudzień 2016 - 23:05.

#35013 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 13 grudzień 2016 - 21:51

Dziewczyna na gospodarkę

Oj tam, dziś żonaty, jutro już nie... -_-

#35014 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 13 grudzień 2016 - 21:52

Dziewczyna na gospodarkę

Ywa, potrafisz zaskoczyć. Żonaty to pikuś, ale po 50stce? :blink:

#35015 Share Sean

Sean

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 13 grudzień 2016 - 21:59

Dziewczyna na gospodarkę

Jak pisałem wyżej, dziewczyny wezmą nawet dużo starszego, byle być tylko go w miarę pewną, a widząc że np. inna dobrze trafiła, to czemu ja mam być gorsza, może zainteresuje się mną.    :)

Ps.@Ywa  to nie do Ciebie się tyczy, mówię ogólnie.

STEPHEN KING

#35016 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 13 grudzień 2016 - 22:04

Dziewczyna na gospodarkę

Przecież mężczyzna jest jak wino, im starszy tym bardziej wartościowy....coś w tym jest ^^

więc nie traćcie nadziei z upływem lat.....

Edytowany przez Ywa, 13 grudzień 2016 - 22:05.

#35017 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2594 postów

Napisany 13 grudzień 2016 - 22:10

Dziewczyna na gospodarkę

a ja dodam, ze nie ma takiego wagonika ,którego by nie dało sie odczepić od lokomotywy :P ;) wszystko jest mozliwe

iwa podbudowałaś mnie :)

#35018 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1703 postów

Napisany 13 grudzień 2016 - 22:14

Dziewczyna na gospodarkę

Z tym winem to takie gadanie ...a tak naprawdę zależy ''do czego ten rocznik ma być pity'' ...  Jak w piosence ''każde pokolenie ma własny  czas ....''

#35019 Share Sean

Sean

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 13 grudzień 2016 - 22:19

Dziewczyna na gospodarkę

Meg, tylko coś ostatnio dużo rozwodów z tym czasowo pitym młodym winem.         :) Nie dojrzałe jeszcze czy jak, że takie rozwolnienia po nim?     :P      :)

Edytowany przez Sean, 13 grudzień 2016 - 22:21.

STEPHEN KING

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#35020 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1703 postów

Napisany 13 grudzień 2016 - 22:23

Dziewczyna na gospodarkę

Ponieważ dziś ''młode wino ''powinno trochę dojrzeć ,dopiero zakładać sobie obrączki na palec . Czasy się zmieniły i ludzkie podejście do życia też . Dziś zawieranie związku w wieku do 25 lat czarno wiedzę . 

Nie dojrzałe jeszcze czy jak, że takie rozwolnienia po nim?   

Dokładnie ..:)

Edytowany przez Meg5, 13 grudzień 2016 - 22:27.