Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

38004 odpowiedzi na ten temat

#34961 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 11 grudzień 2016 - 19:25

Dziewczyna na gospodarkę

To, że są parą to nic nie znaczy.

2 a nawet 3 na 5 kobiet są w związkach z facetami poniżej swoich oczekiwań.

Zapewne jest z nim bo nikt lepszy jeszcze nie pojawił się na horyzoncie.

A tak w ogóle to podrywu kobiet trzeba się nauczyć.

Tak jak czytania, pisania czy też prawidłowej orki na polu ;)

A więc Panowie, nie przesiadujcie na forum tylko w realu podrywać kobiety, bo kobiety co tu na forum siedzą, to tylko marnują Wasz ceny czas, i pewnie nie mają nic ciekawego do roboty to piszą żeby karmić swoje ego albo zabijać pustkę w swoim nudnym życiu.

Nie stawiajcie kobiet na piedestale, bo kopną was w tyłek prędzej czy później.

Niech na randkach to kobieta pokaże czy ma coś więcej do zaoferowania poza biustem i pupą.

Także do roboty.

Nie tylko kobiety siedzą tu dla próżności i zabicia czasu :P. W sumie to w większości racje masz, tylko z tymi oczekiwaniami i wymaganiami to sie nie ma co znowu zagalapowywać, bo może nie być końca poszukiwań...

Rady oczywiście dobre, aż padłem wrażenie rzecz jasna, serio, serio. Czyli już wszystko wiadomo co i jak, nawet temat można by zamknąć ;). Samo poderwanie jeszcze nic nie znaczy, bo jak sam zauważyłeś i tu Ci przyznam racje kobiety kalkulują i szukają najlepszej dla siebie możliwości, a rolnik i wieś aktualnie do najbardziej poszukiwanych partii nie należą ;).

P.S

Może ktoś rzuci rady jak zostać milionerem, też wielu by pewnie chciało się tego nauczyć  :D.

Edytowany przez grego, 11 grudzień 2016 - 19:31.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 22:18
  •  

#34962 Share Kali

Kali

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 11 grudzień 2016 - 20:00

Dziewczyna na gospodarkę

Pierwszy milion to trzeba ukraść, a potem to będziemy radzili ( jak wyjść z więzienia)

#34963 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 617 postów

Napisany 11 grudzień 2016 - 20:05

Dziewczyna na gospodarkę Zarowno faceci tez maja wielkie wymagania i oczekiwania i ciezko im sprostac.Nalezy patrzec bardziej elastycznie.

Bycie na forum tez nie oznacza nie wiadomo czego,kazdy jest tu po cos innego.Rzekomo,ze dziewczyny z forum to strata czasu?A jednak wiele osob sie tu poznalo i sa w zwiazkach i nawet w malzenstwach.
To dlaczego tu tak wielu chlopakow pisze i zaczepiaja wiele dziewczyn w celu poznania ich?Sa zainteresowani znajomosciami przez internet.

Ja pisze,bo lubie miec kontakt z ludzmi.
Poza tym mozna sie wielu informacji dowiedziec i tez podzielic sie swoja wiedza.
Poza tym mozna sie wielu informacji dowiedziec i tez podzielic sie swoja wiedza.

Pierwszy milion to trzeba ukraść, a potem to będziemy radzili ( jak wyjść z więzienia)

Wrzucic petarde do sedesu i pozniej juz kanałem plynac...xd

#34964 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1199 postów

Napisany 11 grudzień 2016 - 20:30

Dziewczyna na gospodarkę

Jakiś czas temu poznałem dziewczynę a było to przypadkowo bo obcinała mi włosy , gdy tak stała przy mnie to biło od niej niesamowite gorąco.Normalnie próbował bym ją poznać ,ale w tym czasie mieszała mi w głowie dziewczyna z internetu,z którą i tak nic nie wynikło.Dziś jestem po pierwszym spotkaniu z nią i będzie następne.To co mi się w niej spodobało to ,że nie ma żadnych kąt na portalach społecznościowych i oczywiście to ,że jest prawie mojego wzrostu.

#34965 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Zainteresowania:akwarystyka,wędkarstwo ,sporty walki

Napisany 11 grudzień 2016 - 20:36

Dziewczyna na gospodarkę Dziewczyna , bez Facebooka czy insta? ??? Przecież to jest nie możliwe! A co najmniej nie prawdopodobne. .

#34966 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 11 grudzień 2016 - 20:45

Dziewczyna na gospodarkę

@Sprawdzoneporady ten post pobrzmiewa frustracją ;)

Tak niewiele kobiet na forum, które interesuje tematyka rolnicza i jeszcze narzeka, że w ogóle są :(

Poza tym na tym portalu przypuszczam, że znalazły się osoby rozwijające, szukające odpowiedzi w określonej dziedzinie więc obrażasz ich.

A luźny temat rodzi przyjaźnie.

To może podasz choć porównywalnie ambitny portal, gdzie ludzie wymieniają się doświadczeniami, uczą się poprzez porady innych?

Osobiście wolę doświadczenie życiowe niż naukowe (sponsorowane, gdzie w grę wchodzą pieniądze), dla mnie ma większą wartość, bezcenną.

Nudne osoby przesiadują najczęsciej przed tv i żyją życiem innych.

:)

Edytowany przez Ywa, 11 grudzień 2016 - 21:08.

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

#34967 Share MasterRoj

MasterRoj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Zainteresowania:mechanika, elektryka

Napisany 11 grudzień 2016 - 20:45

Dziewczyna na gospodarkę

a jednak są takie

#34968 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 11 grudzień 2016 - 21:27

Dziewczyna na gospodarkę

@Sprawdzoneporady ten post pobrzmiewa frustracją ;)

Jego post niby przejawia frustrację? Heh dobre, raczej dosadnie wszystko ujął ;), no może przegiął nieco o piszących tu dziewczynach, bo nic mu da tego. Pewnie jeden z tych co wychodzi z założenia, że jak dziewczyna pisze w internecie czy na portalach randkowych to tylko po to aby się dowartościować lub musi byc jakaś desperatka...., nieco prawdy w tym sumie jest, ale nie generalizujmy. Poza tym kolega chyba niezbyt obeznany w "branży" ;) i w w temacie, bo myśli, że my tu nawzajem szukamy połówek na forum, znaczy parę piszących tu dziewczyn i setka chłopa :D.  Raczej dobrze się tu bawimy i wymieniamy doświadczenia.

Jakiś czas temu poznałem dziewczynę a było to przypadkowo bo obcinała mi włosy , gdy tak stała przy mnie to biło od niej niesamowite gorąco.Normalnie próbował bym ją poznać ,ale w tym czasie mieszała mi w głowie dziewczyna z internetu,z którą i tak nic nie wynikło.Dziś jestem po pierwszym spotkaniu z nią i będzie następne.To co mi się w niej spodobało to ,że nie ma żadnych kąt na portalach społecznościowych i oczywiście to ,że jest prawie mojego wzrostu.

No, prawdziwa szczęściara z niej.

Edytowany przez grego, 11 grudzień 2016 - 21:40.

#34969 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 617 postów

Napisany 11 grudzień 2016 - 21:51

Dziewczyna na gospodarkę Tak Grego zwykla wymiana pogladow i poruszanie roznych tematow...
A z rozmowy nie od razu musza sie tworzyc zwiazki..

#34970 Share aletes

aletes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślinna.

Napisany 11 grudzień 2016 - 21:58

Dziewczyna na gospodarkę :(

Edytowany przez aletes, 11 grudzień 2016 - 22:02.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#34971 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 617 postów

Napisany 11 grudzień 2016 - 22:09

Dziewczyna na gospodarkę Aletes nie smutaj...mikolaj jeszcze moze przyjdzie do Ciebie na gwiazdke,albo calowanie pod jemiola..)

#34972 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2586 postów

Napisany 11 grudzień 2016 - 22:26

Dziewczyna na gospodarkę

@Sprawdzoneporady  to co napisałeś to schemat dotyczący większości samotnych i niezadowolonych facetow szukających wrażeń

Kobiety piszące na forum w wiekszości sa wartościowe ,dążą do celu ,a pisanie w takich tematach to odskocznia od codziennosci dla nich jak i dla nas

TO NIE STRATA CZASU  w taki sposób można tez poznac miłe osoby ,a jak zasłużysz ,zdobędziesz zaufanie  to i w realu się poznasz nie tylko w celu matrymonialnym, lecz dla samej przyjaźni

#34973 Share aletes

aletes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 223 postów

Napisany 11 grudzień 2016 - 22:28

Dziewczyna na gospodarkę Ta- przyjdzie- jak się dowie, że my tu piszemy-to zapomnij...uuuu jeszcze jak te epitety wyhaczy -to już lipa....

#34974 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Zainteresowania:akwarystyka,wędkarstwo ,sporty walki

Napisany 11 grudzień 2016 - 22:28

Dziewczyna na gospodarkę Coś mi się wydaje, że tes by raczej wołał jakiegoś przystojnego pana w stroju mikołaja? He he

#34975 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 617 postów

Napisany 11 grudzień 2016 - 22:37

Dziewczyna na gospodarkę Miglanc przeciez ja sis z nia calowac nie bede,hm..orientacji nie zmienilam jeszcze ...
A calowac sie owszem lubie...chyba jak wiekszosc.

Edytowany przez Ansja, 11 grudzień 2016 - 22:40.

#34976 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2586 postów

Napisany 11 grudzień 2016 - 22:58

Dziewczyna na gospodarkę

Tes przyjdzie na pewno tylko z rózgą ;)

#34977 Share aletes

aletes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 223 postów

Napisany 11 grudzień 2016 - 23:00

Dziewczyna na gospodarkę To zawsze coś ;)

#34978 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1199 postów

Napisany 12 grudzień 2016 - 10:49

Dziewczyna na gospodarkę

Osobiście znam takie dziewczyny co nie są na portalach społecznościowych i są szczęśliwe ,mają rodziny.

#34979 Share sprawdzoneporady

sprawdzoneporady

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 12 grudzień 2016 - 16:29

Dziewczyna na gospodarkę

@Sprawdzoneporady  to co napisałeś to schemat dotyczący większości samotnych i niezadowolonych facetow szukających wrażeń

Kobiety piszące na forum w wiekszości sa wartościowe ,dążą do celu ,a pisanie w takich tematach to odskocznia od codziennosci dla nich jak i dla nas

TO NIE STRATA CZASU  w taki sposób można tez poznac miłe osoby ,a jak zasłużysz ,zdobędziesz zaufanie  to i w realu się poznasz nie tylko w celu matrymonialnym, lecz dla samej przyjaźni

Odskocznią od codzienności to spacer w parku, przejażdżka rowerem, zapisanie się i uczęszczanie na kółko zainteresowań, spontaniczny  wyjazd na siłownię. Do czego zmierzam - w miejsca gdzie można porozmawiać w REALU i POZNAĆ ciekawe osoby. Zza klawiatury to będziesz pisał o d..u.p.i.e maryny z dziewczyna czy chłopakiem przez miesiąc, rok czy dwa a w końcu i tak się z nikim nie spotkasz twarzą w twarz ani nie zaprzyjaźnisz. ZZa klawiatury to jest tylko tekst a Ty masz widzieć i czuć emocje w realu z rozmowy z drugim człowiekiem, wtedy zdobywasz doświadczenie i obycie towarzyskie.

A co do podrywu kobiet, to kobietę jest dość łatwo poderwać, gorzej jest z utrzymaniem związku. Świetny przykład Patrycji i Łukasza oraz Moniki i Tomka z rolnik szuka żony. Panowie, Monika dała Wam świetną podpowiedź jak macie z kobietą postępować. Musicie pozwolić kobiecie, aby to ona Was zdobywała. Tomek zachował się jak niedojrzały chłopiec i nadskakiwał Monice. To jest logiczne że jak jedna strona chce bardziej to druga się odsuwa. Mógł pozwolić kobiecie zawalczyć. Bo to facet jest nagrodą dla kobiety a nie odwrotnie.

Łukasz popełnił błąd hamując znajomość. Jak dziewczyna proponuje spotkanie to trzeba zgodzić się na jej inicjatywe, bo to dobry znak.

Poza tym rolnik szuka żony popełnia jeden najważniejszy błąd. Spotkanie ze znajomymi i rodziną przed kamerami. To jest za wcześnie, bo w ogóle to wszystko dzieje się za szybko. Mężczyzna musi być dla kobiety wyzwanie i tajemnicą to dopiero wtedy zaczyna się cała gra o nazwie podryw. Inaczej to nie ma sensu, bo co tu odkrywać jak mamy wszystko na tacy.

Zainteresowanie kobiety, w tym jest klucz Panowie.

I nie rozmawiać na randkach o sianokiszonce i pracy na roli. Bo kobieta z gospodarstwa ma to na co dzień. I tu tez ewidentnie widać jak ten facet ma braki w obyciu towarzyskim, w dobieraniu tematów, wzbudzaniu zainteresowania u kobiety.

No ale co tam, piszcie dalej o pierdołkach ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#34980 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 12 grudzień 2016 - 17:47

Dziewczyna na gospodarkę

Morał tego takie Panowie, dajcie się zdobyć, a nie wciąż te panienki tylko odtrącacie! :D

Wow, widzę kolega z tymi poradnikami uwodzenia chyba sypia pod poduszką. Na pamięć juz wyklepane czy żywcem przepisywałeś? ;). Masz racje, ze najtrudniej jest utrzymać relacje, szczególnie w naszym fachu, czyli na chłopski rozum nie ma się zbytnio co rozglądać... -_-  . Czy widzieliście aby dobry adwokat brał sie za przegrane sprawy. Trzeba się cenić! :lol:

Edytowany przez grego, 12 grudzień 2016 - 17:57.