Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

38014 odpowiedzi na ten temat

#34781 Share MasterRoj

MasterRoj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Zainteresowania:mechanika, elektryka

Napisany 05 listopad 2016 - 12:28

Dziewczyna na gospodarkę Fajnie sie czyta jak się ktoś produkuje i pisze moze trzeba tez samemu coś życiowego dać a nie tylko czekać na innych

Ywa nie można być zawsze miłym względem znajomej tylko temu by jej nie urazić moze jak by od razu ktos jej powiedzial jak jest to by inaczej sie potoczyło
Znajomi to tak zawsze o jak fajnie razem wygladacie jak pasujecie do siebie a potem bywa różnie

Szukanie na forum pocieszenia to słabo coś mi sie wydaje
Komandos jak nie znajdzie przyjaciela w śród swoich to nie ma co tam szukać Przyjaciel jest po to by w trudnych chwilach być wsparciem i w razie czego na polu walki go nie zostawi.

Edytowany przez MasterRoj, 05 listopad 2016 - 12:40.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 22:14
  •  

#34782 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Zainteresowania:akwarystyka,wędkarstwo ,sporty walki

Napisany 08 listopad 2016 - 18:47

Dziewczyna na gospodarkę

Ależ Ty masz wybitnie prosty tok myślenia i osądzania ludzi, już zresztą nie pierwszy raz... Poza tym z Twojej wypowiedzi wynika, że palenie maryśki to w zasadzie nic złego.... :blink:. A nie przyszło CI do głowy, że to ona mogła mu zryć beret? Juz nawet nie chcę mówić, że to zakrawa prostactwem, "zwyczajnie mu wpie...ić", to Twój jedyny sposób rozwiązywania problemów? ehh no dobra. Jakby miał z natury naje... we łbie to by chyba od początku tak robił? Nie uważasz? A oczy widziały co brały... Jeśli coś mu dobiło z czasem to jednak jakieś przyczyny najczęściej temu towarzyszą, mało kto od tak sobie sięga po używki szczególnie maryśkę, to nigdy nie jest takie proste jakby Ci sie wydawało i nie zawsze wina lezy po jednej stronie...

zapraszam na priv.

#34783 Share MasterRoj

MasterRoj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów

Napisany 12 listopad 2016 - 18:54

Dziewczyna na gospodarkę Przeglądając profile natrafiłem zamiast kolejnego zdjęcia na ciekawy tekst.
"Miłość zaczyna się w jednym,bardzo konkretnym momencie: otóż ona zaczyna się wtedy, kiedy w drugiej stronie,tej którą kochamy,rozpoznajemy jej słabości.
Szczególnie kiedy poznamy już ogromną ilość tych słabości i decydujemy się na to,żeby pokochać tę osobę właśnie w tych jej słabościach.
Otóż miłość to nie jest fascynacja drugą osobą.
Miłość to nie jest takie zauroczenie pięknem drugiej osoby(...).
Miłość zaczyna się wtedy, kiedy oprócz tych wszystkich cudownych,przepięknych rzeczy nagle patrzymy na kogoś i widzimy tutaj nędza,tam nędza,tam jakaś słabość,tutaj jakiś egoizm,tu coś totalnie nie gra,tam w ogóle jest coś,z czym nie wiem jak żyć.
I w memencie kiedy powstaje w nas taka decyzja,że kocham tę osobę z tymi słabościami i będę z tymi jej słabościami szedł przez życie i będę jej próbował w tych słabościach pomóc,
dopiero tutaj zaczyna się miłość."
-o Adam Szustak

#34784 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2522 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 16 listopad 2016 - 00:54

Dziewczyna na gospodarkę Widzisz kolego, może i nie głupio napisane, aczkolwiek często osoby mniej zaradne życiowo zakochują się w silnych osobowościach i to często jest czymś co właśnie imponuje. Jedni twierdzą, że jest tak, inni, że inaczej. Wiele osób tworzy własną definicję miłości a każda jest prawidłowa bo dostosowana do konkretnego człowieka. Także każdy ma rację i jednocześnie jest w błędzie. Miłość po prostu jest lub jak niektórzy twierdzą jest... to jeden wielki stek bzdur a miłością nazywamy pożądanie.
Może więc zwyczajnie zostawmy filozofom snucie teorii a sami skupmy się na szukaniu kogoś odpowiedniego dla siebie a niestety ustalenie definicji w żaden sposób w tym nie pomoże, co gorsza jeszcze może namieszać bardziej w głowie. Po co komplikować, jeśli można zwyczajnie wyjść na ulicę, poznać kogoś i stwierdzić że trzeba wnieść kolejny raz poprawki do definicji.
Po co nam wogóle ta definicja? - powinno paść właśnie to pytanie. Bez definicji nie da się żyć? Przyjdzie pora to każdy utworzy swoją, było tak od wieków i niech dalej tak będzie.
Tak swoją drogą to jak ktoś zaczyna zbyt mocno zagłębiać się w filozofię to znaczy ma za mało pracy prawdziwej a na to bez filozofowania ja znajdę radę, zapraszam do siebie to głupoty z głowy odejdą ha ha

Tyle mojego ględzenia a nieśmiało przypomnę o sobie, że też jestem poszukujący, wolny, przystojny, wysoki, szczupły niebieskooki ciemny blondyn, także drogie panie która zaryzykuje? Która ma żyłkę chazardzisty i zdecyduje się sprawdzić moje karty? Zapraszam na PW, serio nie gryzę, lecz jeśli któraś ma tego typu fantazje... No dobrze to już zabrzmiało trochę dziwnie, chociaż... :)
W skrócie: chętnie poznam jakąś sympatyczną dziewczynę, mile widziane poczucie humoru i odrobina dystansu do siebie, pierwszym moim pytaniem nie będzie: jak wyglądasz?, dasz swoje zdjęcie?
Skromny może i nie zawsze jestem ale czy trzeba być "szarą myszką"?
Jeśli znajdzie się jakaś chętna chociażby od tak niezobowiązująco porozmawiać, myślę, że samej znajomości nie będzie żałowała a mi również będzie miło poznać nową osobę. Ponawiam więc propozycję, PW dla wszystkich otwarte (chociaż zdecydowanie wolał bym aby napisała jakaś kobieta) ;)

Edytowany przez daremw, 16 listopad 2016 - 02:15.

#34785 Share MasterRoj

MasterRoj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów

Napisany 16 listopad 2016 - 07:26

Dziewczyna na gospodarkę

Każdy ma swoją definicje w głowie ale troche racji jest bo do kochania definicje nie potrzebne ale czasem i to sie przydaje bo używamy często słów kórych nie rozumiemy czy po prostu nazywamy coś miłością a tym po prostu nie jest.

Dobrze powiedziane trzeba wstać i wyjść na miasto, ulice czy generalnie do ludzi a nie siedzieć w kącie i czekać. :)

#34786 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 16 listopad 2016 - 13:11

Dziewczyna na gospodarkę

A kolega to chyba jednak nie ze wsi? ;)

#34787 Share MasterRoj

MasterRoj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów

Napisany 16 listopad 2016 - 13:30

Dziewczyna na gospodarkę

jak nie jak tak :)

#34788 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2522 postów

Napisany 16 listopad 2016 - 13:38

Dziewczyna na gospodarkę Ja się tyle czasu produkowałem pisząc posta a uwierzycie panowie, że zwyczajnie żadna z pań nie zainteresowała się, normalnie zero odezwu, już na imprezie łatwiej poznać kogoś, tam przynajmniej anonsów pisać nie trzeba i jeszcze same zagadają przystojniaka a tu lipa.

#34789 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 16 listopad 2016 - 14:09

Dziewczyna na gospodarkę

:)

Toż anons do Pań myśliwych, lubiących zdobywać, takich z inicjatywą albo zupełnie odwrotnie zdesperowanych.

Normalną kobietę się zdobywa i to ona dokonuje wyboru. Nie odwrotnie!!! ;)

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

#34790 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2522 postów

Napisany 16 listopad 2016 - 14:59

Dziewczyna na gospodarkę Ale ja nigdzie nie sugeruję że szukam myśliwej, zabrzmi to może trochę egoistycznie z mojej strony ale jest to jednak miłe uczucie gdy widać że kobieta ma trochę charakteru i również chce pokazać że jej zależy.
Czasy maczugi bum bum i ciągnij za włosy a nie za nogę żeby piasku sie nie nasypało już dawno minęły ;)
Ja po prostu poinformowałem że jest taki poszukujący człowieczek ale też zwyczajnie poznać kogoś od tak to też fajna sprawa, a kto wie może pozna się ciekawych ludzi. Właściwie to nie mam problemów z nawiązywaniem kontaktów a bardziej ze znalezieniem odpowiedniej osoby. Koledzy powiedzieli już że mnie nie mogą samego puszczać na imprezy bo na następnej mają problem z ogarnięciem moich nowych znajomych (chodzi głównie o nowych kolegów).

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#34791 Share grzegorzk4

grzegorzk4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Zainteresowania:wszystko, mechanika, elektryka, no i co się tylko napatoczy

Napisany 16 listopad 2016 - 20:39

Dziewczyna na gospodarkę

Normalną kobietę się zdobywa i to ona dokonuje wyboru. Nie odwrotnie!!! ;)

Tak, tu się zgadzam, bo tak uczyli na studiach na eksploatacji maszyn. Jeden wykład był o kobietach, i takie przykłady potwierdzone naukowo przedstawiał.

#34792 Share aletes

aletes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślinna.

Napisany 16 listopad 2016 - 21:22

Dziewczyna na gospodarkę Woooł...???

#34793 Share MasterRoj

MasterRoj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów

Napisany 16 listopad 2016 - 21:40

Dziewczyna na gospodarkę

Smaczki o kobietach na przedmiotach technicznych dobrze tłumaczą teorie :D

#34794 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 16 listopad 2016 - 22:00

Dziewczyna na gospodarkę

Normalną kobietę się zdobywa i to ona dokonuje wyboru. Nie odwrotnie!!! wink.png

Błąd w rozumowaniu ;), Jak facet zdobywa kobietę to jej sie tylko wydaje, że to ona dokonuje wyboru, a tak na prawdę to nie ma nic do gadania, bo jest tak "urobiona" tylko trzeba umieć to robić;). Nie mówię tu bynajmniej o swojej skromnej osobie ;). W innym wypadku to co najwyżej można ją sobą zainteresować i wtedy owszem czekać na jej widzimisię.

#34795 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2594 postów

Napisany 16 listopad 2016 - 22:14

Dziewczyna na gospodarkę

Wzbudzenie zainteresowania to najważniejsze wyzwanie później juz z górki :rolleyes:

#34796 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 17 listopad 2016 - 08:30

Dziewczyna na gospodarkę

Normalną kobietę się zdobywa i to ona dokonuje wyboru. Nie odwrotnie!!!

Normalną? A kobietę, która wykaże jakąś inicjatywę czy wręcz potrafi uwieść nie jednego faceta to jakbyś nazwała? Bez urazy koleżanko, ale żyjesz jakimiś stereotypami i możesz sobie tym kiedyś krzywdę zrobić ;). Ale wiem, tak przecież jest dużo łatwiej i przyjemniej ;).

Wzbudzenie zainteresowania to najważniejsze wyzwanie później juz z górki

Nie, chyba że trafimy na faktycznie fajną kobietę, podchodzącą trzeźwo do relacji i życia, a ciężko o takie. Kobiety w przeciwieństwie do facetów są z natury bardziej emocjonalne i trzeba im potem te emocje zapewnić i utrzymać, a to wcale nie takie łatwe ;). Chociaż przychodzi im pewien wiek, że biorą jak leci :P .

Edytowany przez grego, 17 listopad 2016 - 08:40.

#34797 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 17 listopad 2016 - 08:48

Dziewczyna na gospodarkę

A kobietę, która wykaże jakąś inicjatywę czy wręcz potrafi uwieść nie jednego faceta to jakbyś nazwała?

Łowczyni ;)

Chociaż przychodzi im pewien wiek, że biorą jak leci :P .

Desperatka ;)

#34798 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 17 listopad 2016 - 09:44

Dziewczyna na gospodarkę

A dla mnie to kobieta pewna siebie, znająca swoją wartość, chcąca decydować o sobie, nowoczesna, bez kompleksów i sterotypów, które jak widzę strasznie cieżko są u niektórych zakorzenione ;)...

grego, w 17 Lis 2016 - 08:30, powiedział:snapback.png

Chociaż przychodzi im pewien wiek, że biorą jak leci tongue.png .

Desperatka wink.png

To nie było pytanie z mojej strony tylko stwierdzenie, ale jak już poruszyłaś ten temat to oczywiście masz rację, zegar biologiczny przecież tyka nieubłaganie ;) Chociaż można to pomylić "z zejściem na ziemie" ;).

#34799 Share aletes

aletes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślinna.

Napisany 17 listopad 2016 - 09:58

Dziewczyna na gospodarkę Panowie, uszczęśliwienie kobiety jest bardzo proste, podaję zasady...

A. Należy tylko być:
1. przyjacielem
2. partnerem
3. kochankiem
4. bratem
5. ojcem
6. nauczycielem
7. wychowawcą
8. spowiednikiem
9. powiernikiem
10. kucharzem
11. mechanikiem
12. monterem
13. elektrykiem
14. szoferem
15. tragarzem
16. sprzątaczką
17. stewardem
18. hydraulikiem
19. stolarzem
20. modelem
21. architektem wnętrz
22. seksuologiem
23. psychologiem
24. psychiatrą
25. psychoterapeutą.

B. Ważne też są inne cechy. Należy być:
1. sympatycznym
2. wysportowanym ale
3. inteligentnym ale
4. silnym
5. kulturalnym ale
6. twardym ale
7. łagodnym
8. czułym ale
9. zdecydowanym ale
10. romantycznym ale
11. męskim
12. dowcipnym i
13. wesołym ale
14. poważnym i
15. dystyngowanym
16. odważnym ale
17. misiem ale
18. energicznym
19. zapobiegawczym
20. kreatywnym
21. pomysłowym
22. zdolnym ale
23. skromnym i
24. wyrozumiałym
25. eleganckim ale
26. stanowczym
27. ciepłym ale
28. zimnym ale
29. namiętnym
30. tolerancyjnym ale
31. zasadniczym i
32. honorowym i
33. szlachetnym ale
34. praktycznym i
35. pragmatycznym
36. praworządnym ale
37. gotowym zrobić dla niej wszystko [np. skok na bank] czyli
38. zdesperowanym [z miłości] ale
39. opanowanym
40. szarmanckim ale
41. stałym i
42. wiernym
43. uważnym ale
44. rozmarzonym ale
45. ambitnym
46. godnym zaufania i
47. szacunku
48. gotowym do poświęceń i, przede wszystkim,
49. wypłacalnym.

C. Jednocześnie musi mężczyzna uważać na to, aby:
a) nie był zazdrosny, a jednak zainteresowany
B) dobrze rozumiał się ze swoją rodziną, nie poświęcał jej jednak więcej czasu niż danej kobiecie
c) pozostawił kobiecie swobodę, ale okazywał troskę i zainteresowanie gdzie była i co robiła
d) ubierał się w garnitur, ale był gotów przenosić ją na rękach przez błoto po kolana i wchodzić do domu przez balkon, gdy ona zapomni kluczy, lub gonić, dogonić i pobić złodzieja, który wyrwał jej torebkę, w której przecież miała tak niezbędne do życia lusterko i szminkę.

D. Ważne jest aby nie zapominać jej:
1. urodzin
2. imienin
3. daty ślubu
4. daty pierwszego pocałunku
5. okresu
6. wizyty u stomatologa
7. rocznic
8. urodzin jej najlepszej przyjaciółki i ulubionej cioci.

Niestety, nawet najbardziej doskonałe wykonanie powyższych zaleceń nie gwarantuje pełnego sukcesu. Kobieta mogłaby się bowiem czuć zmęczona obecnością w jej życiu idealnego mężczyzny oraz poczuć się zdominowaną przez niego i uciec z pierwszym lepszym menelem z gitarą, którego napotka.

A teraz druga strona medalu. Uszczęśliwić mężczyznę jest zadaniem daleko trudniejszym, ponieważ mężczyzna potrzebuje:
1. seksu i
2. jedzenia

Większość kobiet jest oczywiście tak wygórowanymi męskimi potrzebami mocno przeciążona. Zaspokojenie tych potrzeb przerasta siły naszych pań.
Wniosek :
Harmonijne współżycie można łatwo osiągnąć, pod warunkiem, że mężczyźni wreszcie zrozumieją, iż muszą nieco ograniczyć swoje zapędy i pohamować swoją roszczeniową postawę!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#34800 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 17 listopad 2016 - 10:31

Dziewczyna na gospodarkę

A dla mnie to kobieta pewna siebie, znająca swoją wartość, chcąca decydować o sobie, nowoczesna, bez kompleksów i sterotypów, które jak widzę strasznie cieżko są u niektórych zakorzenione ;)...

Zatem mierz swe siły na zamiary. Przede wszystkim musisz zaimponować...aby zechciała Cię wyhaczyć spośród tłumu. I nie myśl, że jak owa Pani Cię usidli to osiądziesz na laurach :P

Każda ma w sobie po troszku z desperatki, łowczyni, stereotypowej babki.....tylko u jednej dana cecha jest uwarunkowana bardziej u drugiej mniej, albo skrywana.

To samo u mężczyzn....