Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

38014 odpowiedzi na ten temat

#34361 Share DanielSosnowski

DanielSosnowski

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 06 październik 2016 - 19:19

Dziewczyna na gospodarkę

Laleczka a czy w codziennym zyciu masz szacunek? Powinno wam zalezec na uznaniu ludzi tych w zyciu waszym obecnym a nie znajomych ktorzy tylko istnieja w internecie....Zycie nie polega aby zyc innymi ludzmi i ich zyciem,Zyj soba i w sposob naturalistyczny.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 01:28
  •  

#34362 Share Laleczka

Laleczka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 06 październik 2016 - 19:22

Dziewczyna na gospodarkę Mój zawod wymaga więcej szacunku niż się Tobie wydaje. Szacunek jest ale skoro Twoj pierwszy post był skierowany w moją stronę i na dzień dobry mnie hejtem obrzuciłeś to coś tu nie halo z Tobą

#34363 Share MasterRoj

MasterRoj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Zainteresowania:mechanika, elektryka

Napisany 06 październik 2016 - 19:29

Dziewczyna na gospodarkę A jednak obeszło co niektórych. Nie ma o co kopi kruszyć.

#34364 Share darek3

darek3

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,motoryzacja

Napisany 06 październik 2016 - 19:33

Dziewczyna na gospodarkę

Uderz w stół a nożyce się odezwą  :lol: i to powiedzenie się sprawdza tutaj, najwięcej do powiedzenia mają osoby które tam pisały razem z nami. Najpierw kozaczyli, obrażali innych ( nawet w żartach ale jednak obrażali)  a teraz mają pretensje że nie mieliśmy do nich szacunku, sami jesteście sobie winni. Nikogo nie zmuszamy do pisania ale też nie bronimy nikomu tam pisać, tylko jak ktoś w pierwszym poście najeżdża na drugą osobę i ją obraża to jest ignorowany i tyle. Bez zbędnych kłótni, wyzwisk jak tutaj  :P Zobaczcie ile tu jest stron napisane i co, wszyscy którzy tutaj pisali są w szczęśliwych związkach? Raczej nie więc na dobrą sprawę można uznać że ten temat też jest bez sensu i o niczym.

Tyle w temacie, nie mam zamiaru prowadzić dalej tej dennej dyskusji. 

#34365 Share DanielSosnowski

DanielSosnowski

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 06 październik 2016 - 19:38

Dziewczyna na gospodarkę

Kobieto wyrazasz sie malo kulturalnie.Szacunek okazuje sie osoba ktore robia wielkie rzeczy bez rozglosu w duzej skromnosci.Nie oczekuja aby je wyrozniano. W ten sposob teraz sami okazujecie ,ze nie potraficie akceptowac innych ludzi o odmiennym zdaniu i pogladzie.Pusta konwersacja powstaje od osob ktorzy nagle tu pisza ponizajac samych siebie i tym samym osmieszajac sie.

#34366 Share Sean

Sean

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisany 06 październik 2016 - 19:38

Dziewczyna na gospodarkę

Uderz w stół a nożyce się odezwą  :lol: i to powiedzenie się sprawdza tutaj, najwięcej do powiedzenia mają osoby które tam pisały razem z nami. Najpierw kozaczyli, obrażali innych ( nawet w żartach ale jednak obrażali)  a teraz mają pretensje że nie mieliśmy do nich szacunku, sami jesteście sobie winni. Nikogo nie zmuszamy do pisania ale też nie bronimy nikomu tam pisać, tylko jak ktoś w pierwszym poście najeżdża na drugą osobę i ją obraża to jest ignorowany i tyle. Bez zbędnych kłótni, wyzwisk jak tutaj  :P

Twoje ironiczne emotki mówią same za siebie ile w tym prawdy co tu napisałeś, żebym to tylko ja miał obiekcje do tamtego tematu, to byłoby jeszcze pół biedy.      :)      

Edytowany przez Sean, 06 październik 2016 - 19:39.

Czasami człowiek sądzi że ujrzał już dno ludzkiej głupoty,     :) 

ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,

że ta studnia jednak nie ma dna.      ;) 

STEPHEN KING

#34367 Share MasterRoj

MasterRoj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów

Napisany 06 październik 2016 - 19:40

Dziewczyna na gospodarkę Dareczku miałeś zniknąć a wracasz
Trzeba zamieszać garnku zupy by zobaczyć co w niej pływa.

#34368 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 617 postów

Napisany 07 październik 2016 - 06:22

Dziewczyna na gospodarkę

Oj stwierdzam,ze Tobie master powinni odciac internet,bo za duzo informacji zdobywasz ,jest to mile czytac o sobie czyjes uznanie.Sean rowniez Tobie dziekuje za te slowa.   Prawdomowny Danielu dobrze,ze mowisz glosno co myslisz.

Grego mowienie komplementow nie jest tak bardzo wazne,czasem nie potrzeba glosno ich wypowiadac,Wystarcza tylko naturalne gesty usmiech i spojrzenie w kierunku tej osoby ktora chce sie wyroznic.

#34369 Share AgaStar

AgaStar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów
  • Zainteresowania:przyroda, taniec, gotowanie

Napisany 07 październik 2016 - 14:30

Dziewczyna na gospodarkę

Ja moi kochani proponuje skupić się na temacie "Dziewczyna na gospodarkę".

Od paru dni jestem na Tym forum. W tym czasie napisało do mnie kilku chłopaków. Zważywszy na tematykę forum, większość to rolnicy. Nie będę ujawniać ich nicków, bo to sprawy prywatne. Wiadomości od Nich skłoniły mnie do myślenia, dlaczego tak wielu młodych i przystojnych facetów nie ma żon i dzieci.

Podziwiam rolników za ich ciężką pracę, za to że dzięki ich wytrwałości i umiejętnościom mamy co jeść. Chłopaki z Was fajne, jesteście pracowici, silni, odważni, zdolni, zaradni i coraz częściej bardzo dobrze wykształceni. Macie coraz piękniejsze gospodarstwa, nowe lub wyremontowane domy i budynki gospodarskie, zadbane ogródki. Na podwórkach i polach widać nowoczesne maszyn. Tylko bardzo często brakuje Wam jednego, tej drugiej połówki i nie pisze tu o butelce wódki. Problem jest poważny i należy coś z tym zrobić.

Spróbuję Wam dać kilka porad i wskazówek na zdobycie serca kobiety. Mam nadzieje, że koleżanki z forum przyłączą się i mi w tym pomogą. Każda kobieta jest inna, więc jak będzie nas więcej tym lepiej.

A więc do dzieła!

Lekcja pierwsza: Jak zagadać do dziewczyny w internecie.

Jak już wcześniej wspomniałam, napisało do mnie kilku chłopaków. Ich posty były różne, jedne mnie zaciekawiły, inne zdziwiły, a kolejne zaś przestraszyły. Tekstem typu "Cześć", "Co tam słychać?", "Hej" na pewno nie zaciekawicie dziewczyny,. W każdym bądź razie tej inteligentnej. Taki post w żaden sposób nic nie mówi o jego autorze. Były też wiadomości bardziej nachalne, typu "Dasz mi swój nr. tel.", "Zapraszam na kawę". Jak mam się zgodzić, skoro nic nie wiem o chłopaku, który przysłał post. Było parę wiadomości, które mnie osobiście zaciekawiły. W jednym z nich chłopak tylko pochwalił mój post, jaki wrzuciłam na forum. O nic mnie nie pytał i nic też nie proponował. Inny zaś przedstawił się i zapytał czym się zajmuję, gdzie mieszkam itp. Z jego wiadomości wynikało, że czytał moje wszystkie posty jakie dodałam na forum. Ten także mnie zaciekawił.

Na dziś koniec.

#34370 Share MasterRoj

MasterRoj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów

Napisany 07 październik 2016 - 14:39

Dziewczyna na gospodarkę Dobrze powiedziane ale komplementów nigdy za wiele tym bardziej że zasłużenie.
Tylko czyny mogą potwierdzić prawdziwość słów.

Dzisiaj dzień uśmiechu mimo ze czasem bywa nie wesoly.
Usmiechajcie sie dziewczyny nie tylko od święta

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#34371 Share DanielSosnowski

DanielSosnowski

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 07 październik 2016 - 17:19

Dziewczyna na gospodarkę

Komplementy potrzebne,ktore doceniaja kobiete za to jaka jest .Czesciej jest potrzebne wsparcie i dodania otuchy gdy nadchodzi ciezki czas i wszystko traci sens.

Ten usmiech dzis podarujcie naszej Ani,ktora bardzo go potrzebuje dzis tym razem od Was ,ktory ja pocieszy i tez znow zacznie sie usmiechac.

#34372 Share MasterRoj

MasterRoj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów

Napisany 07 październik 2016 - 17:38

Dziewczyna na gospodarkę Słowa nie ukoją smutku. Aniu dasz rade bo jesteś silna i słońce znów zaświeci.

#34373 Share Sean

Sean

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisany 07 październik 2016 - 18:58

Dziewczyna na gospodarkę

Ja moi kochani proponuje skupić się na temacie "Dziewczyna na gospodarkę".

Od paru dni jestem na Tym forum. W tym czasie napisało do mnie kilku chłopaków. Zważywszy na tematykę forum, większość to rolnicy. Nie będę ujawniać ich nicków, bo to sprawy prywatne. Wiadomości od Nich skłoniły mnie do myślenia, dlaczego tak wielu młodych i przystojnych facetów nie ma żon i dzieci.

Podziwiam rolników za ich ciężką pracę, za to że dzięki ich wytrwałości i umiejętnościom mamy co jeść. Chłopaki z Was fajne, jesteście pracowici, silni, odważni, zdolni, zaradni i coraz częściej bardzo dobrze wykształceni. Macie coraz piękniejsze gospodarstwa, nowe lub wyremontowane domy i budynki gospodarskie, zadbane ogródki. Na podwórkach i polach widać nowoczesne maszyn. Tylko bardzo często brakuje Wam jednego, tej drugiej połówki i nie pisze tu o butelce wódki. Problem jest poważny i należy coś z tym zrobić.

Spróbuję Wam dać kilka porad i wskazówek na zdobycie serca kobiety. Mam nadzieje, że koleżanki z forum przyłączą się i mi w tym pomogą. Każda kobieta jest inna, więc jak będzie nas więcej tym lepiej.

A więc do dzieła!

Lekcja pierwsza: Jak zagadać do dziewczyny w internecie.

Jak już wcześniej wspomniałam, napisało do mnie kilku chłopaków. Ich posty były różne, jedne mnie zaciekawiły, inne zdziwiły, a kolejne zaś przestraszyły. Tekstem typu "Cześć", "Co tam słychać?", "Hej" na pewno nie zaciekawicie dziewczyny,. W każdym bądź razie tej inteligentnej. Taki post w żaden sposób nic nie mówi o jego autorze. Były też wiadomości bardziej nachalne, typu "Dasz mi swój nr. tel.", "Zapraszam na kawę". Jak mam się zgodzić, skoro nic nie wiem o chłopaku, który przysłał post. Było parę wiadomości, które mnie osobiście zaciekawiły. W jednym z nich chłopak tylko pochwalił mój post, jaki wrzuciłam na forum. O nic mnie nie pytał i nic też nie proponował. Inny zaś przedstawił się i zapytał czym się zajmuję, gdzie mieszkam itp. Z jego wiadomości wynikało, że czytał moje wszystkie posty jakie dodałam na forum. Ten także mnie zaciekawił.

Na dziś koniec.

Widzisz Aga, kobiety są bardzo podatne może mniej na wygląd, a bardziej na to co facet ma w głowie, jak pisze, jak się wysławia,    :)

można już po tym częściowo wybadać z kim ma się do czynienia, jednak kobiety może za bardzo tylko tym się sugerują.     :)

Pytasz czemu tak wielu rolników nie ma żon, odpowiedziałaś sama sobie na pytanie, oceniając każdego który do Ciebie napisał.     :)

Z iloma z nich byś się umówiła? podejrzewam że nie z większością, skoro polecasz swoje rady jak w ogóle mają zagadać.    :)     

Edytowany przez Sean, 07 październik 2016 - 19:03.

STEPHEN KING

#34374 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 07 październik 2016 - 19:05

Dziewczyna na gospodarkę

@ Aga, bo pewnie tak masz na imię, widać chyba pierwszy raz zetknęłaś się z tym "specyficznym" poznawaniem się przez internet?. Kiedyś natknąłem się na artykuł traktujący o portalach randkowych i wynika z niego, że 90% piszących facetów w ogóle nie dostaje jakichkolwiek odpowiedzi od kobiet... Ale faktyczne większość pisze wiadomości typu "co słychać", więc też się nie ma co dziwić, no chyba, że koleś wygląda niczym Adonis, to starcza i to ;). Wynika z tego, że problem zagadywania nie jest problemem jedynie rolników, a mimo to to właśnie onie mają najwieksze problemy ze znalezieniem partnerki.  W sumie to sam nie wiem czy to na pokrzepienie serc czy wręcz odwrotnie...

"Macie coraz piękniejsze gospodarstwa, nowe lub wyremontowane domy i budynki gospodarskie, zadbane ogródki. Na podwórkach i polach widać nowoczesne maszyn. Tylko bardzo często brakuje Wam jednego, tej drugiej połówk". A Twoim zdaniem z czego to wynika? Dlaczego jest z tym coraz gorsza sytuacja, skoro poziom życia na wsi się podnosi? I bynajmniej nie jest to trend jedynie Polski, na zachodzie jest podobnie.

Edytowany przez grego, 07 październik 2016 - 19:07.

#34375 Share a1fe26c2

a1fe26c2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1050 postów

Napisany 07 październik 2016 - 20:17

Dziewczyna na gospodarkę

Teraz Agnieszka zostanie zalana potokiem pytań o miejsce zamieszkania i swoje zajęcie. :)

Mistrzem jesteś w tym, co robisz codziennie! Kiedy wszyscy myślą tak samo, to pierwszy krok do katastrofy.

#34376 Share Sean

Sean

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisany 07 październik 2016 - 20:22

Dziewczyna na gospodarkę

Albo nikt nie napisze z obawy  że zada złe pytanie.    :P     :D

STEPHEN KING

#34377 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 617 postów

Napisany 08 październik 2016 - 12:12

Dziewczyna na gospodarkę Rozmowa miedzy chłopakiem a dziewczyna to wymiana dialogu,który powinien być swobodny aby żadna z osób nie odczula skrępowania lub tez poniżenia,odczucia bycia gorszym.Chłopaki ze wsi bardziej oczekują zrozumienia i wsparcia.
Pisanie wiadomości a rozmowa w realu jest duża różnica i uważam,ze pisząc nie należy się aż tak wykazywać wyszukiwaniem niekiedy mało zrozumiałych słów i ich znaczenia.
Proste używanie słów jest bardziej kluczowe i zrozumiałe dla odbiorcy i lepsze zrozumienie co dana osoba ma na myśli aby powiedzieć.

#34378 Share DanielSosnowski

DanielSosnowski

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 08 październik 2016 - 12:12

Dziewczyna na gospodarkę

Agnieszka w taki sposob mezczyzn do siebie nie przyciagniesz,dyktujac im co maja mowic pokazujesz tym sposobem,ze jestes wyrafinowana kobieta o nienagannych manierach.Mezczyzni nie lubia takich kobiet oni oczekuja od partnerki by byla zwyczajna a nie prowadzila ich za reke jak matka swoje dziecko.

#34379 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 08 październik 2016 - 13:04

Dziewczyna na gospodarkę

mnie tam nurtuje myśl, dlaczego w tym temacie jest tak małe zainteresowanie nową koleżanką :o

jakiś czas temu, została by zarzucona gradem pytań. Zleciało by się pół af-u.

Coś tu nie gra :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#34380 Share MasterRoj

MasterRoj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów

Napisany 08 październik 2016 - 13:34

Dziewczyna na gospodarkę Pewnie za wysokie progi...

A skrzynka zapchana