Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

36978 odpowiedzi na ten temat

#34161 Share DanielSosnowski

DanielSosnowski

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 02 październik 2016 - 20:44

Dziewczyna na gospodarkę Kobiety ktore brna wylacznie za dopasowaniem sie do mezczyzny sa przykladem braku wlasnego celu.
Cel -sens i pracowitosc -sukces .Osiagniecie -szczescie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 00:48
  •  

#34162 Share MasterRoj

MasterRoj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów
  • Zainteresowania:mechanika, elektryka

Napisany 02 październik 2016 - 20:44

Dziewczyna na gospodarkę Dobre masz myślenie bo bezczynność nie ma sily sprawczej a tak zawsze idziesz do przodu

#34163 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 02 październik 2016 - 20:47

Dziewczyna na gospodarkę

Jednak jeszcze potrzebna motywacja do tego jest,

#34164 Share DanielSosnowski

DanielSosnowski

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 02 październik 2016 - 20:50

Dziewczyna na gospodarkę Wspomnij o wierze,ktora rowniez jest wazna,odwaga i sila by jednak osiagnac zamiar wyznaczony

#34165 Share tomeklodzkie

tomeklodzkie

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, wszystko totalnie:)

Napisany 02 październik 2016 - 20:52

Dziewczyna na gospodarkę

Jasne ze najlepiej  dojscie do czegos w zyciu smakowaloby robiac o Razem... pieniazdze nie sa najwazniejsze a zarobic mozna zawsze jak sie chce to sie da... Wspolnie zgodnie mysle ze nie byloby  przeszkod nie do pokonania....    Najbardziej smakowalyby wspolne chwile, te naprawde wspolne :) spojrzenie milym okiem na siebie i to poczucie ze obok jest ten ktos, kto sprawia ze gdy pada deszcz chce wyjsc sie na dwor do pracy  bo jest obok, bo rozswietli swiat swoim usmiechem :)

#34166 Share MasterRoj

MasterRoj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 02 październik 2016 - 20:52

Dziewczyna na gospodarkę Ciekaw jestem skąd czerpiesz ta energie do dzialania

#34167 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 02 październik 2016 - 20:53

Dziewczyna na gospodarkę

Wszystko potrzebne,upartosc najbardziej i nie bac sie ze sie czegos nie da rady zrobic tylko myslec realistycznie.

#34168 Share DanielSosnowski

DanielSosnowski

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 02 październik 2016 - 20:57

Dziewczyna na gospodarkę Master kogo pytasz?
Tomku troche juz zyje i to co piszesz jest kwestia wlasnie sloncem ktore swieci zawsze i nigdy nie gasnie.

#34169 Share MasterRoj

MasterRoj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 02 październik 2016 - 21:00

Dziewczyna na gospodarkę Słońce świeci zawsze ale czasem jest w ukryciu i jak wyjdzie to promienieje na wszystkich.

#34170 Share DanielSosnowski

DanielSosnowski

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 02 październik 2016 - 21:07

Dziewczyna na gospodarkę Slonce swieci w ludziach.Czasem tylko trzeba odpowiednio na kogos spojrzec aby zobaczyc ten blask.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#34171 Share DanielSosnowski

DanielSosnowski

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 03 październik 2016 - 09:18

Dziewczyna na gospodarkę Musze Was drodzy uzytkownicy forum poinformować.Założyłem tu konto aby pisac o sprawach wsznych i istotnych w zyciu.W dyskuje te nie nie przylancza sie zbyt wiele osob.Natomiast utwierdzam,ze jest potrzebny jakis psycholog gdyz dziwna logika powstala.OPISUJE.
Otrzymalem kilka wiadomosci.Pisanie jednego uzytkownika mnie przerazilo,bardzo Was wszystkich zle mi przedstawil jako "
Mafia cesniakow ktorzy chca zaistniec za wszelka cene i sprowadzic cie do parteru".Ostrzegal mnie przed wsmi a siebie idealizowal.Pisal mi o swoim zyciu,jak mu sie nie powodzi obmawiajac tym samych innych.Nastepnie dziewczyny,ze przedstawiaja zle oblicze.,Jak mozna opowiadac takie rzeczy obcemu?Przecież mnie nie zna.Final tego taki,że nie nalezy mowic o swoich osobistych sprawach wokol robiąc tym samym plotki mowiac," inni mi pisali o kims".To jest brak kultury pytajac osob posrednich o innych.Takiej osobie nie nalezy ufac i zadawac sie w relacje jezeli ma duzo do powiedzenia o innych i nie widząc swojego zachowania.Czasem zadajmy sobie pytanie czy dobrze znamy ludzi o ktorych mowimy?Zanim zaczmiemy przekazywac o tej osobie wiadomości do innych.Szacunek do siebie samego jest szacunkiem drugiego czlowieka.
Przedstawie kolejna osobe ktora rowniez pisała.Chlopak,ktory okazal zyczliwosc i napisal,ze "swiata calego nie naprawimy,ale forum jet anonimowe i kazdy moze wyrazac opinie swoja".W tym czlowieku jest akceptacja kazdego i toleruje was wszystkich.Jestesmy rozni i patrzmy na siebie nie na innych.

Postawe jaka reprezentujemy wszedzie nawet tu na forum nalezy akceptowac nawet gdy nam sie ktos nie podoba to wszelkie uwagi trzymajmy dla siebie.Tajemnice zachowania wiedzy powinna panowac w kazdej dziedzinie i kontaktach z ludzmi rowniez.
Hipokryzja panuje u mezczyzn ktorzy maja zaburzone wyobrazenie swiata kobiet i chca aby one byly calkiem podporzadkowane mezczyzna.Wowczas kazda jest okreslana mianem dziewczyny ZLEJ.

#34172 Share AgaStar

AgaStar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów
  • Zainteresowania:przyroda, taniec, gotowanie

Napisany 03 październik 2016 - 09:45

Dziewczyna na gospodarkę

Daniel zgadzam się z Tobą. Takie obgadywanie jest co najmniej niestosowne, wręcz karygodne. Jak można pisać oszczerstwa na temat jakiejś osoby i to do osób, których tak właściwie się nie zna. Jakim trzeba być złym człowiekiem, aby tak postępować. Mężczyzna, który nie przestrzega żadnych norm moralnych, to człowiek bez zasad. Gdzie u niego szacunek do drugiego człowieka? Taki ktoś z własnej winy zasługuje na potępienie i odrzucenie od środowiska, w którym się obraca. Jego zachowanie sprawi, że zostanie sam, bez rodziny, przyjaciół, znajomych. Jaka kobieta chciałaby takiego chłopaka? Ja na pewno nie. 

#34173 Share DanielSosnowski

DanielSosnowski

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 03 październik 2016 - 09:51

Dziewczyna na gospodarkę Musialem to opisac ze wzgledu na osoby ktore korzystaja z forum aby zaczerpnac wiedzy oraz wurazajcych swoje poglady Zrobilem to zachowując dyskrecje lecz zgodnie ze swoim sumieniem tym samym informujac jak dziala sie przeciw samemu sobie.

#34174 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 03 październik 2016 - 10:00

Dziewczyna na gospodarkę

Daniel moralnie wszystkich swoja postawa uswiadamiasz jak wyglada falszowanie swiata..

Agus a zawsze mowiono,ze to kobiety plotkary sa.

#34175 Share michalzetor93

michalzetor93

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 03 październik 2016 - 10:06

Dziewczyna na gospodarkę

Skończ już ze swoimi mądrościami i wymyślonymi historyjkami. Agastar to twoje 2 konto ? Taki sam styl pisania, zgadza się z tobą itd...

#34176 Share AgaStar

AgaStar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 03 październik 2016 - 11:08

Dziewczyna na gospodarkę

Michał taki sam pogląd na życie nie oznacza od razu, że jest się tą samą osobą. Myśleć można z kimś podobnie gdy rozchodzi się o te same tematy. Niektórzy są na tyle rozwinięci intelektualnie, gdyż nie każdy ma zatwierdzone bycie wyłącznie w jednym punkcie.

#34177 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 303 postów
  • Zainteresowania:akwarystyka,wędkarstwo ,sporty walki

Napisany 03 październik 2016 - 11:18

Dziewczyna na gospodarkę

jest jeszcze coś takiego jak zbieg okoliczności  :P

#34178 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 03 październik 2016 - 11:37

Dziewczyna na gospodarkę Agus idź w inny temat,Ty i dziewczyna na gospodarkę :-) Zresztą przejdziesz do mnie na wczasy przy robocie w polu to sie podszkolisz ha ha

#34179 Share AgaStar

AgaStar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 03 październik 2016 - 11:52

Dziewczyna na gospodarkę

Najpierw mi mówisz, że wieś taka wspaniała, a teraz mnie przeganiasz. Właśnie uciekłaś na wieś i teraz miasto płacze za Tobą, kiedy będziesz? Jak jeszcze jakaś moja znajoma zaszyje się na prowincji, to z kim będę plotkowała przy kawie w stolicy?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#34180 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 03 październik 2016 - 11:59

Dziewczyna na gospodarkę Tylko,że ja za miastem nie płacze i żyje sobie spokojnie ( powiedzmy).Nie mam czasu narazie jeździć,za dużo mam zajęć.
Ha ha plotki ze mną ?
Zachęcam na forum bo mam sie z kogo śmiać teraz ...Cię znów dopadlam.