Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

37682 odpowiedzi na ten temat

#31621 Share bhdemeter

bhdemeter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 31 grudzień 2015 - 20:05

Dziewczyna na gospodarkę

Mój był 5,7 Hemi z 2005 roku miał instalacje PRINSA gazową z mapowaniem. To palił między 15-25l na 100km i tak samo na benzynie . Z tym wyliczaniem na gazie to trzeba by dokładnie policzyć bo to dużo zależało od jakości gazu potrafił spalać mnie i więcej. Przekonałam się dzieki temu że najlepszy gaz na Shellu :)

Trasa i teren to u niego zależało też jak gazem operowałeś bo tam był silnik HEMI do pewnego momętu pracował na 4 cylindrach a jak mu dałeś gazu do podłogi to w fotel wtapiało i wtedy wir w baku się robił. Poszczególne modele mają też różne skrzynie biegów to też ma znaczenie na przełożenie w tych samochodach zależnie od przełożenia moja była automatyczna od mercedesa. Ja np jak jechałam w trasie z przyczepa i dwoma końmi to nie wychodził ponad 15 gazu a jak np musiałam troche ostrzej pojeżdzić po wawie to 23  gazu. Na autostradzie tak 140 km na godzinę z tempomatem to 18 gazu było . 

Mój Ram robił wszystko, zdarzał się że holował traktory do domu np Ursusa 1634 :) .Przyczepy ze zbożem to co roku do domu targał i dawał sobie rade. Ponton był niesamowity tylko raz mi się udało go zakopać. Ale wtedy to wszystko pływało włącznie z nami. 

Ja ten samochód to kochałam bardzo.  :wub:

No i ile imprez fajnych było w tym samochodzie 6 osobowy autobus plus paka :):) fajne czasy :):) 

Edytowany przez bhdemeter, 31 grudzień 2015 - 20:10.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 11:12
  •  

#31622 Share kombi82

kombi82

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 31 grudzień 2015 - 20:14

Dziewczyna na gospodarkę

ram to nie samochód to styl życia i myślę ze kazdy mi przyzna racje kto kiedykolwiek miał przyjemność popracować a nie poszpanować na asfalcie 

wystarczy juz o samochodach bo zeszlismy z tematu :)

#31623 Share bhdemeter

bhdemeter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 31 grudzień 2015 - 20:23

Dziewczyna na gospodarkę

ram to nie samochód to styl życia i myślę ze kazdy mi przyzna racje kto kiedykolwiek miał przyjemność popracować a nie poszpanować na asfalcie 

Dokładnie Ram to styl życia i dusza człowieka.  Trzeba to kochać. 

#31624 Share LuckyLuke12345

LuckyLuke12345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisany 31 grudzień 2015 - 21:02

Dziewczyna na gospodarkę

Podziękował koleżance ja też jestem pasjonatem aut terenowych 

#31625 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2062 postów

Napisany 01 styczeń 2016 - 04:31

Dziewczyna na gospodarkę

I tu wróce to moich koleżanek z wawy. To one wcale do tego samochodu miłości nie czuły wręcz przeciwnie. A nawet miałam taki przypadek że jedna się mnie wstydziła w tym samochodzie. 

No cóż już wielokrotnie miałem okazję słyszeć lekkie kpiny jak się ktoś pokazywał podobnym autem więc coś w tym jest. Raz, że takie auto to trochę przerost formy nad treścią przynajmniej na naszych drogach, a dwa, że jednak takie auta kojarzą się z amerykańską wsią gdzie wozi się nimi głównie pasze i słomę na pastwiska... więc podejrzewam stąd ten niesmak koleżanki z wielkiego miasta.

Do głównego tematu czyli właściwie do czego? ktoś kogoś tutaj znalazł? Mamy tu całą chmarę raczej naiwnych chłopaków szukających dziewczyn na gospodarkę i parę pań, które raczej i tak niczego nie szukają ale bardzo miło, że się w ogóle odzywają i wdają w dyskusje przynajmniej jest ciekawie :rolleyes:. A i o autach możne się czegoś dowiedzieć, a tak było by raczej ponuro...

#31626 Share Linka

Linka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów
  • Zainteresowania:Rośliny

Napisany 01 styczeń 2016 - 16:19

Dziewczyna na gospodarkę

To się bambry spotkały.... to nie ja, ze do podstawówki rowerem, do średniej rowerem na studia roverem i tak całe życie ehhh :D

#31627 Share darek3

darek3

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,motoryzacja

Napisany 01 styczeń 2016 - 16:38

Dziewczyna na gospodarkę

@Linka Ty się ciesz, że rowerem jeździłaś a nie na nóżkach chodziłaś :P   :D

#31628 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9457 postów

Napisany 01 styczeń 2016 - 16:57

Dziewczyna na gospodarkę

To się bambry spotkały.... to nie ja, ze do podstawówki rowerem, do średniej rowerem na studia roverem i tak całe życie ehhh :D

Teraz do pracy też rowerem :P

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#31629 Share Linka

Linka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 01 styczeń 2016 - 17:13

Dziewczyna na gospodarkę

no też roverem, na nic lepszego się nie dorobiłam.

#31630 Share LuckyLuke12345

LuckyLuke12345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisany 01 styczeń 2016 - 17:47

Dziewczyna na gospodarkę

a morze Land Roverem 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31631 Share andrewk

andrewk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Zainteresowania:.
    III---------------III
    ŻELAZO

Napisany 01 styczeń 2016 - 20:17

Dziewczyna na gospodarkę

no też roverem, na nic lepszego się nie dorobiłam.

Jaki model ? Mam sentyment do tej marki ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" -_-

#31632 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3994 postów

Napisany 01 styczeń 2016 - 20:44

Dziewczyna na gospodarkę Ale od jazdy na rowerze to pewnie nóżki zgrabne a takie coś na C...... jest Ci obce. A Rover jaki?

#31633 Share AleksandraJulia

AleksandraJulia

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Zainteresowania:Włóczęga po Polsce. Wypady rowerowe. Fotografia. Architektura. Konie. Las.

Napisany 01 styczeń 2016 - 22:23

Dziewczyna na gospodarkę

No, no. Zdajsie kijkiem w mrowisko wcelowałam. dziękuję Ywa. Tak może bez ogródek wypowiedziałam się na temat osób, które siedzą i narzekają. Podkreśliłam że nie piszę o osobach, które pomnażają to co dostali od rodziców, dbają o wspólne gospodarstwo. Nie oglądałam Rolnik szuka żony bo nie znoszę takich programów od Big brother'a. Oglądam za to wiadomości rolnicze, które lubię od małego, takie zboczenie. :) wiem, że jest ciężko. Ostatnio wypowiadał się człowiek, który postawił wszystko na chów prosiąt i nie wyszło, bo taka jest sytuacja, miał łzy w oczach. Odważny facet, który zaryzykował, ale sytuacja gospodarcza poszła w złym dla niego kierunku i nawet Okrasa reklamujący na okrągło dania z wieprzowiny nie pomógł.

Cenię w ludziach pracowitość, umiejętność kochania, chęć rozwoju. Poznałam tu młodego chłopaka, który kocha swoje gospodarstwo, ma niesamowite pomysły jak rozwiązać w nim różne problemy, uczy się, jest ciekawy świata i umie kochać. Nie, nie jest zamożny, nie wybudował swojego osobnego domu :))). ale on pracuje stara się chce. Mam nadzieję, że uda mu się w życiu, trzymam za niego kciuki, by nikt go nie zranił i by miał szczęście, bo rolnictwo to oprócz pracy to moim zdaniem dużo szczęścia (klimat-pogoda i gospodarka). 

Uważam że wypowiadanie się w typie "wszyscy z miasta, wszyscy ze wsi" jest z założenia błędem, bo opiera się na stereotypach. Tak więc ja wypowiedziałam się na temat części osób, co podkreśliłam. Tej części, która obrobi co musi, klapnie z piwem przed tv, albo netem i narzeka. Nie wiem czemu tylu panów poczuło się urażonych :)))

Dużo szczęścia w Nowym Roku :)

#31634 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 styczeń 2016 - 22:46

Dziewczyna na gospodarkę

Dokładnie Ram to styl życia i dusza człowieka.  Trzeba to kochać. 

masz gust motoryzacyjny  ;)

amerykance to maja dobrze co ? jezdza takimi na benzynie i nic sobie z tego nie robia ....

mi sie podobaja fordy serii F, taki F350 to dopiero jest odlot

Edytowany przez odwajler, 01 styczeń 2016 - 22:53.

#31635 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3994 postów

Napisany 01 styczeń 2016 - 22:53

Dziewczyna na gospodarkę Paliwo tam kosstuje grosze w porównaniu do nas i nie obowiązują ich jakieś euro normy.

#31636 Share kombi82

kombi82

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 01 styczeń 2016 - 23:44

Dziewczyna na gospodarkę

paliwo jest tanie a właśnie silniki hemi spełniają normy euro5  bo to są bardzo nowoczesne silniki v 8 i jeśli jedziesz spokojnie to połowa silnika lata na pusto co ma wpłynac na oszczędności w benzynie co innego siniki v10 jaki ma viper który również montują w Ramie

w stanach pikapy to poprostu woły robocze wykorzystywane do transportu niejeden ciąga naczepy z bydłem po kilkanaście sztuk czy nawet lawety wożąc ciągniki rolnicze , takie samochody jak szewrolet silwerado czy ford z serii F 250 250 350 i wiele innych budowały potege tego kraju

http://media.carandd...6-s-986x603.jpg

http://static.cargur...7007548321.jpeg

https://encrypted-tb...BUUhgYEtuquvQhn

https://encrypted-tb...q-FA4C3TIXZCelQ

Edytowany przez kombi82, 01 styczeń 2016 - 23:46.

#31637 Share Linka

Linka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 02 styczeń 2016 - 00:02

Dziewczyna na gospodarkę

Jaki model ? Mam sentyment do tej marki ;)

F ;)

#31638 Share andrewk

andrewk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Zainteresowania:.
    III---------------III
    ŻELAZO

Napisany 02 styczeń 2016 - 07:56

Dziewczyna na gospodarkę

F ;)

Ale Ty piszesz o usportowionej wersji Rovera pod nazwą MG, z tych to jedynie ZT bym przełknął :D Co do Rovera to seria 600 :wub:

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" -_-

#31639 Share bhdemeter

bhdemeter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 02 styczeń 2016 - 09:43

Dziewczyna na gospodarkę

Ja jak byłam w USA (Arizonas , Nevada)  to szczęka i opadła na widok tego co oni z tymi samochodami robią. I zrozumiałam dlaczego te auta są tak naszpikowane Hromowanymi elemantami. Jak gdzieś znajdę zdjęcia z starej komórki to wam wstawie takiego Dodga jak mój z przymocowaną na masce sprężynową lalką w spódniczce. A wtedy to był nowiutki samochód. Aż żal patrzeć jak oni te swoje gadzety montują:) Masakra mówie wam 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31640 Share Linka

Linka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 02 styczeń 2016 - 10:18

Dziewczyna na gospodarkę

@andrewk chodziło mi o inne auto, ja nie mam MG, rozmowy o mojej motoryzacji przeprowadzam na priv lub na wątku jeżeli taki powstanie pod nazwą "pochwal się swoim dobytkiem" :D a na tej stronie zachęcam jednak do dialogu z typu relacji damsko-męskich.