Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

37398 odpowiedzi na ten temat

#31361 Share valeTudo

valeTudo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów
  • Zainteresowania:Mechanika,Trójbój,Armwrestling,Sporty-walki,FIlmy,WSzechswiat,Paranolmalne sprawy :p

Napisany 16 październik 2015 - 04:58

Dziewczyna na gospodarkę

Ale chociaż wiedział byś że siedzisz w słusznej sprawie. ha ha. Poza tym sędzia i tak by cię uniewinnił xd.

No ja mysle :D :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 06:21
  •  

#31362 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2522 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 16 październik 2015 - 05:35

Dziewczyna na gospodarkę A ja mam kilku dobrych kolegów z którymi mówimy sobie prawie wszystko i zwłaszcza jeden ma małego bzika na punkcie dziewczyn. Zawsze jakąś wyłapie, ładna całkiem ogarnięta w życiu na pozór a przez rok przerabia takich sporo lecz zawsze z poważnym podejściem a po każdym takim związku słyszę tekst: "baby to ku..y" zgadnijcia dlaczego tak mówi? Od razu uprzedzę że nie mówi tego ze złości że się rozpadło tylko tylko ma ku temu powody...

#31363 Share Fox84

Fox84

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Zainteresowania:filozofia, historia, ciekawostki naukowe, gotowanie i oczywiście hodowla świnek

Napisany 16 październik 2015 - 05:57

Dziewczyna na gospodarkę a po każdym takim związku słyszę tekst: "baby to ku..y"

"Testosteron"-życiowy film

#31364 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2522 postów

Napisany 16 październik 2015 - 07:02

Dziewczyna na gospodarkę

Ywa

Jak to ślicznie napisałaś

Ale prawda jak zawsze leży po środku i każdy na rację

Rodzina to szczęście
Samotność to wolność
Rodzina to też czasami przyczyna bólu i złości
Ale i samotności nie jazdy dźwignie

Dlatego nie krytykujmy i radzimy komuś
Tymczasem samym popadają w agonie

napisane faktycznie bardzo ślicznie tylko zastanówmy się czy to ma jakiekolwiek odzwierciedlenie w obecnych czasach.

może i dziecko jest szczęściem tylko takk zaczynam się zastanawiać dla kogo?

bo większość przypadków na wsi wygląda tak że aby dziecko się pojawiło to rozstanie, sprawa o alimenty i płać głupi idioto jak oczu nie miałeś i zachciało się rodziny, zazwyczaj kończy się to jeszcze podziałem majątku lub kiedy to nie ma zastosowania to chociaż rekompensata za "pracę" włożoną w gospodarstwo mimo że przykładowo swoich czterech liter nie ruszyła do żadnej pracy, tylko bierze samochód i odwiedza koleżaneczki które dodatkowo buntują i rozwalają małżeństwo- znam życie i radzę się 10 razy zastanowić zanim wogóle jakikolwiek związek (nawet nieformalny) zawrzeć, zwłaszcza że istnieje pojęcie konkubinatu które również potrafi człowiekowi życie skomplikować.

#31365 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1412 postów

Napisany 16 październik 2015 - 07:02

Dziewczyna na gospodarkę

Widzę  kolegów  dopadła  jesienna  depresja...  żale  jeden  przez  drugiego   na forum  wylewają.    ,,Baby  ach  te  baby''   niech każdy  sobie dokończy   :D

#31366 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2060 postów

Napisany 16 październik 2015 - 08:05

Dziewczyna na gospodarkę

a po każdym takim związku słyszę tekst: "baby to ku..y"

"Testosteron"-życiowy film

Nic nowego to już dawno stwierdzono, że każda ma z niej mniej lub więcej inaczej by nie przetrwały. Bez urazy oczywiście ale jakby się tak dobrze zastanowić to coś w tym jednak jest.

#31367 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3910 postów

Napisany 16 październik 2015 - 09:16

Dziewczyna na gospodarkę

. Zawsze jakąś wyłapie, ładna całkiem ogarnięta w życiu na pozór a przez rok przerabia takich sporo ..

Co tu się zastanawiać czemu tak mówi. To chyba ten kolega ma coś nie tak, albo szuka księżniczki skoro żadna mu nie pasuje. Nie ma ideałów. Może sam wyjaśnisz czemu tyle ich przerabia?

#31368 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2522 postów

Napisany 16 październik 2015 - 09:43

Dziewczyna na gospodarkę

napisałem że nie mówi tego bez powodu... to znaczy (delikatnie mówiąc) że nie są w porządku wobec niego i stąd te określenie " ku..wy"

#31369 Share Sylwekx25

Sylwekx25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Zainteresowania:OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA

Napisany 16 październik 2015 - 09:57

Dziewczyna na gospodarkę

Tylko nie zawsze tak się zdarza ,że tylko kobieta winna , jak nie raz widzę naprawdę fajną dziewczynę która ma męża takiego że tylko piwo fajki i d*py nie ruszy do roboty z domu czy z przed sklepu a ona go utrzymuje to myślę sobie jak taki debil nie szanuje szczęścia które go spotkało ,że ma żonę/dziewczynę , nierzadko dziecko i nie wspiera tej swojej rodziny ,nie cieszy się tym ,że ich ma  tylko jest dla niej ciężarem. A normalny człowiek chciałby w końcu znaleźć to szczęście na ziemi ,żeby cieszyć się każdą wspólną chwilą z dziewczyną u boku ,wieczorem ,posiedzieć wspólnie obejrzeć jakiś film , ale los tak prowadzi ,że jest się skazanym na samotność.

Edytowany przez Sylwekx25, 16 październik 2015 - 10:00.

"Ziemia człowieka wydała i ziemia człowieka zje

#31370 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2522 postów

Napisany 16 październik 2015 - 10:42

Dziewczyna na gospodarkę

tylko problem się pojawia jak kolega byłby w stanie zapewnić utrzymanie, a czasami potrafi zarobić i 10 tys miesięcznie i nie jest rolnikiem, pod sklepem nie siedzi, nie pali ale czasami piwko wypije, jak dziewczyna dzwoni to on zazwyczaj przyjeżdża jak ma nawet bardzo daleko (nawet blisko 100 km) i to nie tylko raz w tygodniu i śmiało jest gotów odwołać dawno ugadane spotkanie z kolegami nawet najlepszymi, właściwie zawsze jak coś trzeba pomóc to jedzie, w dodatku jest bardzo miły dla dziewczyn- aż mu się czasami dziwię. Z drugiej jednak strony nie jest to jakiś lamus z którym wstyd się pokazać i wprowadzić między znajomych, wprost przeciwnie. tyle że prędzej czy później każda "idzie na lewo" i stąd takie teksty mówi, znam go już kilka dobrych lat i poznałem też każdą jego dziewczynę i szczerze się dziwię czemu do tej pory nie ma kogoś na stałe i do tej pory nie trafił normalnej dziewczyny która tą normalność po kilku miesiącach by utrzymała

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 06:21
  •  

#31371 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2060 postów

Napisany 16 październik 2015 - 11:42

Dziewczyna na gospodarkę

Chciałem powiedzieć, że pies je trącał i jak nie chcą być z normalnymi facetami to niech siedzą same tyle, że dziewczyna zawsze jakiegoś nowego frajera sobie znajdzie bez problemu, jedno spojrzenie i większość naiwnych facetów nogi ma miękkie.

#31372 Share Goska93

Goska93

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 16 październik 2015 - 12:03

Dziewczyna na gospodarkę

Nie można też wszystkich dziewczyn wrzucać do jednego worka, że wszystkie są złe, oszukują i zostawiają ;P ;) są też uczciwe i pracowite dziewczyny na tym świecie mam nadzieję ;) 

daremw taki chłopak jak opisujesz to skarb, jak można go tak traktować... chociaż znam dobrze taki przykład dziewczyny,która wykorzystywała fakt że chlopak jest w niej zakochany, pracuje za granicą a jak przyjezdzał to miała co chciała a w Polsce jak on wyjeżdżał spotykała sie z innym... po prostu dziewczyny idą na łatwiznę, do pracy nie tylko żyć jak pasożyt ;D smutne ..

"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

#31373 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3910 postów

Napisany 16 październik 2015 - 12:19

Dziewczyna na gospodarkę Darek i teraz rozumiem. Nie jedna pewnie powie, że był za dobry i zbyt grzeczny. Dziewczyny szukają chyba dupka, którego mogłyby zmienić. Wiosek z tych wszystkich historii taki, ze nigdy nie zrozumiesz kobiety. Dogadać się to jedno, ale zrozumieć ich tok myślenia to co innego.

#31374 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2522 postów

Napisany 16 październik 2015 - 14:18

Dziewczyna na gospodarkę Dodam swój przykład, byłem z dziewczyną kilka lat a jak się rozeszliśmy to niecały tydzień po tym jak się rozstaliśmy ona już w norwegii była u swojego chłopaka. Potrafi to ktoś wytłumaczyć tak żebym nie miał powodu źle o niej mówić?

#31375 Share karolas123

karolas123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 16 październik 2015 - 16:05

Dziewczyna na gospodarkę

Zwyczajnie, kobiety potrzabują emocji. Ty byłeś poprostu nudny, to wrodzone.

#31376 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2522 postów

Napisany 16 październik 2015 - 16:53

Dziewczyna na gospodarkę No właśnie rzecz w tym że w porę się połapałem i to ja ją zostawiłem :) jednak dla mnie jest najbardziej istotny czas niecałego tygodnia- wtedy upewniłem się że zrobiłem dobrze

#31377 Share karolas123

karolas123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 16 październik 2015 - 17:30

Dziewczyna na gospodarkę

Jak jesteś pewien, ze zrobiłeś dobrze to po co sobie to przypominasz? Było mineło, rozgrzebywanie przeszłości to głupota:)

#31378 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2522 postów

Napisany 16 październik 2015 - 17:39

Dziewczyna na gospodarkę

nie rozgrzebuję, podałem tylko przykład, już wieki temu minęło mi

#31379 Share lukbold

lukbold