Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

35273 odpowiedzi na ten temat

#28241 Share SOKAN

SOKAN

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 586 postów

Napisany 25 listopad 2014 - 17:14

Dziewczyna na gospodarkę

Coś czuję że @biedroneczka ma na imię Katarzyna.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 23:01
  •  

#28242 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2519 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 25 listopad 2014 - 17:24

Dziewczyna na gospodarkę

Jakiej chemii można użyć do produkcji alkoholu bo jestem bardzo ciekawy.

uwierz że do wszystkiego da sie dodać a gorzelnie i browary posiłkują się tym żeby tylko taniej wyszło, widziałeś kiedyś żeby na wódce czy piwie był znak eko :) to teraz powiedz dlaczego niektóre produkty spożywcze są ekologiczne, jak wódka lub piwo sklepowe są takie naturalne i bez chemii to dlaczego na nich nie ma?

no i na przykłąd myślisz że jak pijesz piwo to też takie naturalne i bez chemii? to powiem ci krótko: puknij się bo większość jest produkowana z ekstraktów które są chemiczne

Raz chyba nikt nie kupuje bimbru na straganie od pani Gieni.Dwa to jeżeli myślisz,że każda kupiona przez Ciebie flaszka w sklepie pochodzi z gorzelni to jesteś frajer :lol:

zgadza się sąsiad smakosz od lat i niedawno mówił że z drugim kupili dwie flaszki, otwierają, pociągnęli i zwrot (co u nich sie nie zdarza), otwierają drugą i to samo, poszli do sklepu i powiedzieli że coś nie tak, gość zabrał butelki i dał im 3 z zaplecza, to co czasami powinno być orginałem niestety często nim nie jest, sam miałem styczność z gościem który butelkował w markowe butelki  alkohol z polmosu wyciągny na lewo, także nigdy nie mamy pewności

#28243 Share biedroneczka

biedroneczka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  • Zainteresowania:Sporty konne, szeroko pojęte życie

Napisany 25 listopad 2014 - 19:11

Dziewczyna na gospodarkę @SOKAN - i tu się mylisz.... To po prostu bardzo popularne dziewczęce imię w Polandzie. Również i na tym forum. Nikt z facetów tego nie zrobił, więc ja się pokusiłam ;-)
@daremw - żeby coś miało nalepkę eko musi zostać wyprodukowane metodami ekologicznymi, i nie może pochodzić z, konwencjonalnego gospodarstwa , bez nawozów, oprysków itd.

#28244 Share glicer

glicer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 25 listopad 2014 - 19:26

Dziewczyna na gospodarkę

biedroneczka-najlepszego

#28245 Share biedroneczka

biedroneczka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 25 listopad 2014 - 19:39

Dziewczyna na gospodarkę Nie wiem , czy ja piszę w jakimś innym języku , jeśli już wcześniej napisałam, że ze mnie nie Kasia, a wraz to nie dociera...;-)

#28246 Share glicer

glicer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 25 listopad 2014 - 19:42

Dziewczyna na gospodarkę biedroneczka-nio jasne,ale Twe zdrowie wypiłem

#28247 Share biedroneczka

biedroneczka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 25 listopad 2014 - 19:50

Dziewczyna na gospodarkę To już chyba wiele razy za to moje zdrowie wypiłeś, bo od długiego już czasu cieszę się końskim...;-)

#28248 Share glicer

glicer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 25 listopad 2014 - 19:58

Dziewczyna na gospodarkę

biedroneczka-wreszcie coś we mnie kobietka odkryła :)

#28249 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 25 listopad 2014 - 21:46

Dziewczyna na gospodarkę

na jakiej podstawie twierdzisz ze obecne sa w stanie pokryc krajowe zapotrzebowanie i co wiesz na temat przyczy upadlosci pozostalych??

http://www.forbes.pl...ki-w-ue,11196,1

Miłej lektury.

uwierz że do wszystkiego da sie dodać a gorzelnie i browary posiłkują się tym żeby tylko taniej wyszło, widziałeś kiedyś żeby na wódce czy piwie był znak eko :) to teraz powiedz dlaczego niektóre produkty spożywcze są ekologiczne, jak wódka lub piwo sklepowe są takie naturalne i bez chemii to dlaczego na nich nie ma?

no i na przykłąd myślisz że jak pijesz piwo to też takie naturalne i bez chemii? to powiem ci krótko: puknij się bo większość jest produkowana z ekstraktów które są chemiczne

Jesteś głupi. Jak chcesz wiedzieć dlaczego tak napisałem podaj mi źródło swoich informacji jaką chemię pakują producenci wódek do butelek a ja napiszę Ci źródło tezy, że jesteś głupi. Umowa stoi?

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

#28250 Share miroM1984

miroM1984

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 25 listopad 2014 - 22:24

Dziewczyna na gospodarkę

w istocie sa w stanie pokryc krajowe zapotrzebowanie, ale dalej nie ma przyczyn upadku pozostalych??

poza tym stwierdzenie "pokryc krajowe zapotrzebowanie" zle mi sie kojarzy i nie przystaje do dzisiejszego kapitalizmu jesli wiesz o co chodzi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28251 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1485 postów

Napisany 25 listopad 2014 - 22:34

Dziewczyna na gospodarkę

wiem ze dzisiaj daty nie sa juz pisane rzymskimi cyframi, ale ciebie nawet arabskie cyfry nie powinny sprawic problemu-popatrz dokladnie na date artykulu. 

wszystko jest chemia :D . tanie piwo-robi sie tz. HGB i rozciencza woda, zeby podniesc % dodaje sie kukurydze lub syrop glukozowo-fruktozowy[to najgorsze dziadostwo slodzikowe].

zoladkowa gorzka przestala byc wodka bo ma za malo % tylko 36 i  zostala slodko-gorzkim alkoholem :lol: .

czasami  nazywajac kogos glupcem samemu mozna sie nim okazac-pamietaj o tym "rzymianinie"  B)

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#28252 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2519 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 26 listopad 2014 - 12:36

Dziewczyna na gospodarkę

http://www.forbes.pl...ki-w-ue,11196,1

Miłej lektury.

Jesteś głupi. Jak chcesz wiedzieć dlaczego tak napisałem podaj mi źródło swoich informacji jaką chemię pakują producenci wódek do butelek a ja napiszę Ci źródło tezy, że jesteś głupi. Umowa stoi?

jacus mnie wyręczył głupcze, żeby kogoś obrażać wpierw sam wykaż się wiedzą i miej jakiś arguent, bo jak do tej pory to na tym forum zajmujesz się obrażaniem ludzi którzy na każdym kroku widać że mają więcej wiedzy od ciebie

#28253 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 26 listopad 2014 - 17:01

Dziewczyna na gospodarkę

Faktycznie gorąco tu jest...

#28254 Share biedroneczka

biedroneczka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 26 listopad 2014 - 17:38

Dziewczyna na gospodarkę @daremw, @Krassus - weźcie kupcie po 3 flaszki na głowę, spotkajcie się w połowie drogi do siebie, i wtedy na pewno dojdziecie do konsensusu w kwestii składu chemicznego tego trunku...;-)

#28255 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 26 listopad 2014 - 22:27

Dziewczyna na gospodarkę

wiem ze dzisiaj daty nie sa juz pisane rzymskimi cyframi, ale ciebie nawet arabskie cyfry nie powinny sprawic problemu-popatrz dokladnie na date artykulu. 

wszystko jest chemia :D . tanie piwo-robi sie tz. HGB i rozciencza woda, zeby podniesc % dodaje sie kukurydze lub syrop glukozowo-fruktozowy[to najgorsze dziadostwo slodzikowe].

zoladkowa gorzka przestala byc wodka bo ma za malo % tylko 36 i  zostala slodko-gorzkim alkoholem :lol: .

czasami  nazywajac kogos glupcem samemu mozna sie nim okazac-pamietaj o tym "rzymianinie"  B)

Od kiedy kukurydza czy cukier lub miód to chemia? I pytałem się o wódkę a nie z piwem wyskakujesz.

jacus mnie wyręczył głupcze, żeby kogoś obrażać wpierw sam wykaż się wiedzą i miej jakiś arguent, bo jak do tej pory to na tym forum zajmujesz się obrażaniem ludzi którzy na każdym kroku widać że mają więcej wiedzy od ciebie

Dalej jesteś głupi. Czekam dalej na linki z tekstem, że do produkcji wódek używa się rekatorów jądrowych, kwasów czy domestosów. Tak trudno Ci wkleić link skoro jest to powszechny według Ciebie proceder? Sam jestem ciekawy co piję ze znajomymi. Czy będziesz dalej zajmował się moim portretem psychologicznym?

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

#28256 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1485 postów

Napisany 26 listopad 2014 - 23:27

Dziewczyna na gospodarkę

znowu ja http://pbc.gda.pl/Co...na_doktorat.pdf.

dyskusja byla o alkoholach a ja akurat mialem pod reka artykul o piwie, a o wodce bylo o obnizeniu zawartosci %  i niedlugo nie bedzie wodki-min 38 % alkoholu- tylko rozne napoje. poprzez podwyzke akcyzy firmy zaczely kombinowac.

chinski miod to nie chemia. a cukier to  na drzewach tylko w kanadzie rosnie, chyba ze sobie stewie posadzisz i bedziesz mial naturalny

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#28257 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 27 listopad 2014 - 00:48

Dziewczyna na gospodarkę

Jak przeczytałeś ten artykuł to możesz wskazać strony gdzie opisane jest stosowanie dodatkowej chemii w alkoholach? Bo dość dużo czytania żeby znaleźć.

Obniżenie zawartości % w wódce to nie stosowanie chemii tylko sposób na ominięcie wyższej akcyzy. Co jest w tym strasznego i niezdrowego dla konsumentów tego trunku?

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

#28258 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 27 listopad 2014 - 06:24

Dziewczyna na gospodarkę

Zamiast zainteresować się zawartością kobiety ,to tylko o alkoholu  piszecie

#28259 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1602 postów

Napisany 27 listopad 2014 - 07:55

Dziewczyna na gospodarkę

Widzisz koleżanko Wozak ,alkohol jest bardziej uzależniający jak kobiety .     :D  Ciekawe jakby zrobił podziała mężczyzn na dwie grupy . W jednej grupie byliby ci panowie co wolą % ,a w drugiej ci co wybraliby kobiety . Jak myślisz ,która grupa  byłaby  większa ?    ;)

Edytowany przez Meg5, 27 listopad 2014 - 07:56.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28260 Share KRISS75

KRISS75

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 982 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja

Napisany 27 listopad 2014 - 08:40

Dziewczyna na gospodarkę

Ehhh bo tak się już utarło w tym naszym społeczeństwie.Jak jest jakieś spotkanie,impreza czy zabawa to większość bez wódki nie może się obyć.

Ja bym należał chyba do mniejszości w drugiej grupie i jest mi z tym dobrze.Pozdrawiam wszystkich pijących za mnie. :P