Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

35833 odpowiedzi na ten temat

#28121 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 listopad 2014 - 20:44

Dziewczyna na gospodarkę

A wiec sam widzisz kolego :)  To nie ma sie od tego kto chce sie dorobic to sie dorobi aby byl zapal do pracy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 15:52
  •  

#28122 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2240 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła mlecznego :)
    Nowoczesne techniki uprawy

Napisany 14 listopad 2014 - 20:49

Dziewczyna na gospodarkę A koleżanka to kogoś tu szuka ;-)czy juz ma

#28123 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 listopad 2014 - 20:52

Dziewczyna na gospodarkę

Hheh Coż za pytanie, koleżanka nikogo nie szuka i jak narazie nie ma heh Nie jestem z Tych co za kawalerami latają uważam że to chłopak powinien latać za dziewczyną :P 

Mieć aby mieć to lepiej wcale nie mieć :)

#28124 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2240 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła mlecznego :)
    Nowoczesne techniki uprawy

Napisany 14 listopad 2014 - 21:12

Dziewczyna na gospodarkę Nie musisz latac. Wystarczy ze tu jesteś ;-)

#28125 Share 8piotrek6

8piotrek6

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 78 postów

Napisany 14 listopad 2014 - 23:10

Dziewczyna na gospodarkę

Hheh Coż za pytanie, koleżanka nikogo nie szuka i jak narazie nie ma heh Nie jestem z Tych co za kawalerami latają uważam że to chłopak powinien latać za dziewczyną :P

I ja jestem za tym, może to stereotypowe ale to chłopak powinien się starać zabiegać, a dziewczyna powinna dać mu odczuć że dobrze robi i niech dalej się stara bo ma ogromne szanse :P
bo co do mieć (posiadać) sory to nie własność tylko wspólne kompromisy, smutki i radości, wszystko razem jak jedno choć we dwoje. :)

#28126 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 357 postów

Napisany 14 listopad 2014 - 23:26

Dziewczyna na gospodarkę

Nie musisz latac. Wystarczy ze tu jesteś ;-)

Tak tutaj jesteś zaraz na podwórko się zbiegną kandydaci  :lol: Zrobisz wyliczankę a od pozostałych weż cv i powiedz zadzwonie :lol:

Piotrek dobrze gada :D Piotrek na prezydenta hip hip....... :lol:

A wiec sam widzisz kolego :)  To nie ma sie od tego kto chce sie dorobic to sie dorobi aby byl zapal do pracy

samym zapałem to się garba można dorobic przydałoby sie troche ekonomi i pojęcia o podstawach biznesu

Nie dalej jak miesiąc temu był u mnie gościu 75lat i pytał czy nie kupiłbym od niego pola bo jego dzieci wszystkie w mieście i nikt niechce robic dużo nie chce bo 250 tyś pole w dwóch kawałkach moje go przedziela super chłopek zawsze pogada pożartuje.Odmówiłem niestety bo nie wydaje mi się żeby ta inwestycja zwróciła się w najbliższych latach(no chyba,że bym sadził kwiatki jak zetor).Zapał,zapałem ale przez 10 lat robic za darmo.......No ale jak mówi mój tata przyjdzie głupi i kupi :lol:

Edytowany przez artur125, 15 listopad 2014 - 01:30.

#28127 Share xsc

xsc

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów

Napisany 15 listopad 2014 - 00:03

Dziewczyna na gospodarkę

Niestety moj pomysl na biznes to pasja, rolnictwo... to nie czasy, na budowanie duzych gospodarstw od zera.

Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

#28128 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 listopad 2014 - 11:47

Dziewczyna na gospodarkę artur125: Hehe wiesz ja nie jestem z tych dziewczyn co chcą wyjśc za rolnika Tylko po to aby miec dogodne watunki, trzeba też dać coś od siebie, napewno żadnej wyliczanki i żadnego CV bym od nikogo nie wymagała bo to nie o to chodzi. Na początek człowieka trzeba poznać... pieniądze to nie wszystko. Myśle że związek powinien opierać sie przede wszystkim na zaufaniu, na tym iż w każdej sytuacji możesz polegać na drugiej osobie mieć w niej sparcie i oparcie w tych dobrych chwilach i tych złych...

A poza tym co mnie czeka Tego nie wiem, nie szukam jak ktoś mnie znajdzie to będzei dobrze abyśmy Tylko pasowali do siebie pod względem charakterów. Nie wiem co jest mi pisane. Oczywiscie mogę pracowac na wsi bo praca na wsi nie jest mi obca nawet bardzo bym chciała , ale jak będę musiał ulokowac sie w mieście to lepiej czy gorzej jakoś dam sobie radę...

xsc: masz rację a żeby postawic w tych czasach duże gospodarstwo to nie lada wyzwanie, trzeba posiadać ogromny kapitał. Szczerze powiedziewszy jest to wręcz niemożliwe.

Chociaz zawsze mozna założych hodowle ślimaków niby jest teraz opłacalna, znajomy założy troche jest przy tym pracy ale też niezły zarobek :P heh e No kto co lubi :D

#28129 Share glicer

glicer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 15 listopad 2014 - 11:47

Dziewczyna na gospodarkę

Kochać bezgranicznie,pokonywac wszystkie trudności razem i przezwyciężać kryzysy ,wspólnie,ale zawsze razem,bo póki kogoś kochamy wszystko ma sens,mimo złości ,mimo trudu..........,akceptujemy słabości choć czasem się wkurzamy ale zawsze razem.I co ,cóż jest warte to życie bez miłości ,bez nadania mu sensu? ;)

#28130 Share kawakawa

kawakawa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 15 listopad 2014 - 18:43

Dziewczyna na gospodarkę

oj glicer, ale Ci się wyrwało...poetycznie :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28131 Share Kristof82

Kristof82

Użytkownik

• Validating
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 15 listopad 2014 - 20:12

Dziewczyna na gospodarkę

A ja z własnego doświadczenia twierdze że bardzo czesto dziewczyny uganialą sie z a chłopakami. Czy to dobre czy złe?-według mnie nie ma to wpływu,przeciez zawsze ktoś pierwszy musi wyciągnąc ręke. Pewnie lepiej być zdobywanym,ale zdobywać tez jest przyjemnie.

#28132 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 listopad 2014 - 20:15

Dziewczyna na gospodarkę

Masz rację owszem są z pewnościa takie dziewczyny różni są ludzie. Ja zaznaczyłam że ja do takich nie należę bo to nie w moim "stylu" aby  uganiać się za chłopakami :P

#28133 Share Kristof82

Kristof82

Użytkownik

• Validating
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 15 listopad 2014 - 20:30

Dziewczyna na gospodarkę

Nie wiem czy dobrze cie zrozumiałem Czy uważasz że jesli dziewczyna zdobywa chłopaka to jest gorsza? [cyt. Mieć aby mieć to lepiej wcale nie mieć] Ja uważam że to świadczy tylko o tym że jest pewna siebie i swoich atutów. przecież jeśli chce być z chłopakiem i go wybrała to cgyba nie po to aby tylko go  'mieć' na pokaz. Bardzo dużo wartościowych chłopaków jest skrytych i zamkniętych w sobie i poprostu brakuje im odwagi na ten pierszy krok. Czasami warto być tym pierwszym bo można wiele stracic

#28134 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 listopad 2014 - 20:39

Dziewczyna na gospodarkę

Nie uważam tak aby dziewczyna która zdobywa chłopaka jest gorsza, nie napisałam tak a nawet nie pomyślałam. Czy jestem pewna siebie... Hym... Czasem bywam jak wiem że ma 100% rację co do niektórych spraw ale tu nie chodzi o sprawy "miłosne".

Co do atutów hehe myśle że jest mi ich brak, uważam że brakuję mi trochę wiary w siebie dlatego napisałąm iż nigdy bym nie ganiała za chłopakiem nawet jeżeli by mi odpowiadał pod względem charakteu itd...

#28135 Share Kristof82

Kristof82

Użytkownik

• Validating
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 15 listopad 2014 - 20:50

Dziewczyna na gospodarkę

Nie uważam tak aby dziewczyna która zdobywa chłopaka jest gorsza, nie napisałam tak a nawet nie pomyślałam. Czy jestem pewna siebie... Hym... Czasem bywam jak wiem że ma 100% rację co do niektórych spraw ale tu nie chodzi o sprawy "miłosne".

Co do atutów hehe myśle że jest mi ich brak, uważam że brakuję mi trochę wiary w siebie dlatego napisałąm iż nigdy bym nie ganiała za chłopakiem nawet jeżeli by mi odpowiadał pod względem charakteu itd...

Czasem trzeba walczyć o swoje a tu pewnośc siebie przydaje sie. Myslisz że nie masz atutów-na 100% sie mylisz, przecież każdy je ma. Nie tylko tTobie brakuje wiary w siebie, myśle że dotyczy to większości z nas. Moje mottto to- do odważnych świat należy- chyba coś w tym jest :rolleyes:

#28136 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 listopad 2014 - 20:53

Dziewczyna na gospodarkę

Z pewnością i tak jest ;D

#28137 Share chuck00

chuck00

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 257 postów

Napisany 15 listopad 2014 - 21:37

Dziewczyna na gospodarkę

No moi drodzy jest sobota wieczór, więc zamiast siedzieć przy kompie proponuję wyjść w teren (oczywiście ten kto może) :) Zapomnijmy na chwile o wszystkich problemach, cieszmy się chwilą :D I nie chce słyszeć marudzenia, że "nie ma gdzie", "nie m z kim", "nie mam się w co ubrać" itd. itp. Chcieć to znaczy móc, więc weźmy los w swoje ręce :D 

Tak na marginesie to ja już spadam, żeby nie było że tylko gadam :) Przyjemnej długiej sobotniej nocy :D

Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

#28138 Share dorotaxdi

dorotaxdi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 15 listopad 2014 - 23:20

Dziewczyna na gospodarkę

...

#28139 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 357 postów

Napisany 16 listopad 2014 - 01:57

Dziewczyna na gospodarkę

A co znaczy ganiała za chłopakiem?Może sie sam domyśli,że Ci odpowiada. W dzisiejszych czasach o jasnowidza trudno nie średniowiecze :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28140 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1266 postów

Napisany 16 listopad 2014 - 10:23

Dziewczyna na gospodarkę

z doswiadczenia wiem ze Magdalena ma racje, chłopak ma instynkt mysliwego i musi "upolowac" kobiete, Kobieta ma o tyle gorzej ze powinna tak wszystko poukładac i tak zdobywac faceta zeby to on myslał ze ja zdobył. 

Kobiety nie powinny byc bierne, ale tez "chamskie" uganianie sie za facetami nie dziala.

Magdaleno to ze nie masz atutow, to nawet tak nie mysl, bo to nie prawda

Rolnik z powołania :-)