Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

35365 odpowiedzi na ten temat

#27221 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2158 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 22 wrzesień 2014 - 20:08

Dziewczyna na gospodarkę

Tak coś w stylu zastaw się a postaw się i tyle:), co do takich dziewczyn ja mijam je z daleka szkoda czasu i nerwów dla dziewczyny która liczy na kasę a sama nie ma nic do zaoferowania, co do pracy będzie chcieć pracować proszę bardzo będzie chciała iść do pracy nie widzę przeszkód wcale a wcale i tyle w temacie.  A swoją drogą wolę sobie w domu coś ładnie zrobić lub koło domu niż wywalić kasę na ciągnik za 300tyś i się patrzeć tylko na niego skoro tą samą pracę zrobię traktorem używanym za 50tyś :P Korsarz to trzeba szukać taką z wervą do rolnictwa i tyle, jak pyta cię ile masz ha mówisz a wiesz kawałek trawnika koło domu, w sumie jedną kozę na tym upasie B)

Edytowany przez zetorlublin7341, 22 wrzesień 2014 - 20:10.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 08:00
  •  

#27222 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 wrzesień 2014 - 20:18

Dziewczyna na gospodarkę

Owszem, chłopcy najpierw szpanują co to nie mają, a później rozwód bo cholera chciała mnie oskubać.     :P       :lol:

#27223 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 22 wrzesień 2014 - 20:22

Dziewczyna na gospodarkę

Dzieki Sławku za wyjaśnienie wszystkim że żartowałam, po za tym jak może istnieć ciągnikowa blachara, jak już to plastikara :D

#27224 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2158 postów

Napisany 22 wrzesień 2014 - 20:42

Dziewczyna na gospodarkę

Korsarz tak jest i to jest zarąbista prawda, izolda a jak bedzie z włókna szklanego to co szklankara. Słuchajcie nie ma się czym przejmować jak ma was amor pierdolnąć w dobrym słowa znaczeniu to was pierdzielnie :) , dziś się dowiedziałem że facet zostawił dziewczynę z dzieckiem bo zrobił i się przestraszył, ja się pytam gdzie k**wa jego honor do cholery, jej nie winię ale powiem tyle czasem mi wstyd za mój męski gatunek :blink: ;[

#27225 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 wrzesień 2014 - 20:50

Dziewczyna na gospodarkę

Pisałem już że takich skur****nów bym kastrował, jak się do niczego nie nadaje to może być eunuchem, a raczej kastrat bardziej pasuje i zero znieczulenia .       ;[ 

Edytowany przez KORSARZ1, 22 wrzesień 2014 - 20:57.

#27226 Share jajonasz

jajonasz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 177 postów

Napisany 22 wrzesień 2014 - 20:51

Dziewczyna na gospodarkę Honor w dzisiejszych czasach? To raczej rzadko spotykana cecha

Otrzymane zadanie jest świętym, wykonujesz je do końca za wszelką cenę

#27227 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 wrzesień 2014 - 20:56

Dziewczyna na gospodarkę

Honor mają tylko ludzie, bo świnie go nie mają.       ;[

#27228 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2158 postów

Napisany 22 wrzesień 2014 - 21:16

Dziewczyna na gospodarkę

niestety panowie i panie prawda jest taka że kobieta musi przerobić 2-3 dupków dopiero trafi na mężczyznę a nie na dupka bez honoru. Co do gościa to dziadek mi zawsze mówił żeby stać się ojcem trzeba mieć kutasa ale żeby  być ojcem trzeba mieć jaja i nie bać się niczego, a zwłaszcza brać odpowiedzialność za swoje czyny. :rolleyes: Kastrować może nie ale gnoja do fizycznej roboty i niech tyra dzień i noc może w końcu zacznie myśleć głową a nie lędzwiami ;)

#27229 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 wrzesień 2014 - 21:22

Dziewczyna na gospodarkę

Ja bym kastrował      ;)       żeby nawet konia sobie nie walił.      :P

#27230 Share Landfarmer

Landfarmer

Jeden lubi żebra, drugi lubi mostek, a ja lubię schab, bo tam ni

• Members
  • PipPipPip
  • 728 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem

Napisany 22 wrzesień 2014 - 21:32

Dziewczyna na gospodarkę

Chłopaki brutalnie ale prawdziwie mówicie no ale coż jak rodzice nie nauczyli odpowiedzialności to próżno jej u kogoś szukać

Szef wszystkich szefów  ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27231 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2158 postów

Napisany 22 wrzesień 2014 - 21:38

Dziewczyna na gospodarkę

kolego tylko ze jak się ma 20 lat to jest się kurde dorosłym i trzeba o tym wiedzieć, korsarz tak i to jeszcze na żywca , tępym wyszczerbanym  i zardzewiałym nożem, najlepiej jakimś chińskim do tego żeby czuł bul, a na koniec przypalić pogrzebaczem :D

#27232 Share Landfarmer

Landfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 728 postów

Napisany 22 wrzesień 2014 - 21:44

Dziewczyna na gospodarkę

W naszym kraju to byście za to dostali dozywocie a matka z dzieckiem tak czy tak by została i musiała sobie sama radzić

#27233 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 wrzesień 2014 - 21:48

Dziewczyna na gospodarkę

Ale satysfakcja że jednego j**ańca mniej.    :P  to co Kolega proponuje. że my z Zetorkiem mamy zająć się matką z dzieckiem?      :P      :D

#27234 Share Landfarmer

Landfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 728 postów

Napisany 22 wrzesień 2014 - 22:12

Dziewczyna na gospodarkę

To już wasza sprawa ale napewno by gorzej nie było  :D  :lol:

#27235 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1606 postów

Napisany 23 wrzesień 2014 - 07:16

Dziewczyna na gospodarkę

Trochę Panowie przesadzacie . To że zostawił dziewczynę ,to nie znaczy że jak już z nią nie chce być ,to i ojcem też nie  . Nie mam tu namyśli alimentów ,bo to oczywiste ,ale to że ojcem można być nie będą mężem matki . Są życiowe błędy ,każdy z nas je popełnia i jeszcze popełniać będzie .  Może to była nie ta dziewczyna ,tylko los zadecydował inaczej ? Może się wystraszył i po pewnym czasie zrozumie i wróci do niej ?  Wiem jedno ....Dziecku potrzeba dwojga rodziców ,ale rodziców którzy się kochają i szanują przede wszystkim  , a nie dwojga ludzi ,którzy są ze sobą ,bo muszą dla pozornego dobra dziecka . Także spojrzeć na problem powinno się parę razy ,dopiero coś tam'' ucinać ''. 

#27236 Share nessa

nessa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 23 wrzesień 2014 - 08:25

Dziewczyna na gospodarkę

Nie ma jak nocne rozmowy Polaków płci męskiej  :-D.Wiem, że to nie miejsce na wklejanie muzy - ale jakoś nie mogłam się powstrzymać :)

Edytowany przez nessa, 23 wrzesień 2014 - 08:26.

#27237 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 wrzesień 2014 - 08:55

Dziewczyna na gospodarkę

Trochę Panowie przesadzacie . To że zostawił dziewczynę ,to nie znaczy że jak już z nią nie chce być ,to i ojcem też nie  . Nie mam tu namyśli alimentów ,bo to oczywiste ,ale to że ojcem można być nie będą mężem matki . Są życiowe błędy ,każdy z nas je popełnia i jeszcze popełniać będzie .  Może to była nie ta dziewczyna ,tylko los zadecydował inaczej ? Może się wystraszył i po pewnym czasie zrozumie i wróci do niej ?  Wiem jedno ....Dziecku potrzeba dwojga rodziców ,ale rodziców którzy się kochają i szanują przede wszystkim  , a nie dwojga ludzi ,którzy są ze sobą ,bo muszą dla pozornego dobra dziecka . Także spojrzeć na problem powinno się parę razy ,dopiero coś tam'' ucinać ''. 

Meg nie sądzisz że ostatnio zbyt dużo i zbyt często zdarzają się te jak mówisz życiowe pomyłki, a to tylko dlatego że znajomość i poznawanie zaczyna się od d*py strony       :P  tak to każdy by chciał być takim ojcem, zapłaci alimenty no i od czasu do czasu pójdzie z dzieckiem na spacerek i sprawa załatwiona. 

Niech matka wstaje sama w nocy do dziecka, niech chodzi sama z nim po lekarzach, szanowny tatuś jest ponad takie błahostki, bo on się boi.    To ja się pytam, po jaką cholerę brał się za d*pę, jak nie zdawał sobie sprawy co z tego może być, może ale nie musi, no tu miał pecha?        ;[ 

A jak by tak Tobie ktoś zrobił dziecko i potem powiedział że się chyba pomylił i może być tatusiem ale inaczej      :P     no może kiedyś wróci,  to też byś takiego gówniarza broniła? raczej nie chciała byś już takiego gnojka widzieć na oczy

Także Meg ja jednak bym ucinał, tak na wszelki następny wypadek {czyt. pomyłka}     :P     a potem pytał o wyjaśnienia.       :lol:  

Edytowany przez KORSARZ1, 23 wrzesień 2014 - 09:06.

#27238 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2158 postów

Napisany 23 wrzesień 2014 - 11:21

Dziewczyna na gospodarkę

Prawda jest taka że jeżeli czegoś takiego się nie przeżyje na własnej skórze to nie można się postawić w sytuacji osoby doświadczonej takim losem. Jednak wydaje miu się z mojego punktu zrobiłeś dziecko to baw a nie uciekaj od odpowiedzialności. Wujek jak się dowiedział jak kuzyn swojej zrobił brzuch a chciał zwiać wpierdolił gówniarzowi  i zatargał go siłą do niej a miał 18 lat, dziś są 10 lat po ślubie i żyją sobie bardzo dobrze nie narzekają na nic ^^

#27239 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 wrzesień 2014 - 11:36

Dziewczyna na gospodarkę

Brawo dla Wujka, to i tak dobrze że mu nie obciął      :P     a tak poważnie to zrobił bardzo dobrze, trzeba odpowiadać za swoje czyny a nie zwalać wszystko na wolność wyboru czy pomyłki życiowe.

Raz spaprze  komuś taki życie, a dwa potem niejednokrotnie dziecko jest wyrzucane jak jakiś ŚMIEĆ, o kosztach społecznych już nie mówię, bo się gówniarz pomylił.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27240 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1606 postów

Napisany 23 wrzesień 2014 - 12:11

Dziewczyna na gospodarkę

Meg nie sądzisz że ostatnio zbyt dużo i zbyt często zdarzają się te jak mówisz życiowe pomyłki, 

Nie ,nie sądzę ,bo równie dobrze małżeństwo z musu jest życiową  pomyłką i unieszczęśliwianiem się na wzajem . Dziś ludzie na pewno żyją inaczej ,powiedziałabym intensywniej i mają więcej swobody jak kiedyś . Czy to źle ,że jest jak jest ?  Pisałam już gdzieś ....tak pośrodku .

a to tylko dlatego że znajomość i poznawanie zaczyna się od d*py strony 

Nie wiesz ile czasu trwało ich poznawanie i czy faktycznie zaczęli od deseru ? 

tak to każdy by chciał być takim ojcem, zapłaci alimenty no i od czasu do czasu pójdzie z dzieckiem na spacerek i sprawa załatwiona. 

Niech matka wstaje sama w nocy do dziecka, niech chodzi sama z nim po lekarzach, szanowny tatuś jest ponad takie błahostki, bo on się boi.  

A ilu jest takich wzorowych tatusiów -mężów ,co właśnie tak się zachowuje?  Obecny w domu ciałem ,a nie duchem . W dzisiejszych czasach  i tak jest lepiej ,ponieważ sporo mężczyzn potrafi zająć się dzieckiem jak matka ,co kiedyś należało do rzadkości . 

To ja się pytam, po jaką cholerę brał się za d*pę, jak nie zdawał sobie sprawy co z tego może być, może ale nie musi, no tu miał pecha?  

Sam się brał ? Do tanga trzeba dwojga .          

A jak by tak Tobie ktoś zrobił dziecko i potem powiedział że się chyba pomylił i może być tatusiem ale inaczej       :P     no może kiedyś wróci,  to też byś takiego gówniarza broniła? raczej nie chciała byś już takiego gnojka widzieć na oczy

To by był tatusiem ''inaczej '' . Do miłości nikogo nie zmusisz ,a bycie z kimś z litości ,czy mojej czy jego ,to jest wyrządzanie sobie większej krzywdy niż myślisz .     Jak ktoś nie chce ze mną być niech odejdzie ,ponieważ to i tak nie ma sensu .        

Na koniec dodam tylko tyle ,że Ty czy inni koledzy piszecie jak powinno być , a nie jak jest . U Was jest tylko czarne i białe ,a w życiu jest jeszcze tyle innych kolorów .

Nie idealizujcie instytucji małżeństwa . To że ludzie się pobierają wcale nie gwarantuje ,że stają na wysokości zadania i się nie uchylają jak się tylko da od odpowiedzialności .                                                                                                                                                 

Edytowany przez Meg5, 23 wrzesień 2014 - 12:13.