Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

37398 odpowiedzi na ten temat

#27101 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 30 sierpień 2014 - 13:07

Dziewczyna na gospodarkę To na co do kina byś się wybrała? I chętnie się dowiemy co się teraz czyta?

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 17:03
  •  

#27102 Share MalaMalwi

MalaMalwi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 30 sierpień 2014 - 13:31

Dziewczyna na gospodarkę Do kina wybralabym sie na " Kamienie na szaniec" ale juz chyba nie graja. Nie wiem co sie teraz czyta ale ja czytam albo powiesci z historycznymi wydarzeniami w tle albo psychologiczne:)

#27103 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2207 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 30 sierpień 2014 - 13:35

Dziewczyna na gospodarkę Jeże;i chodzi o teatr nie ma jak Krakowskie teatry, polecam wieczór kawalerski, śmiechu co nie miara, ale tam jest sporo ostrego i ciężkiego żartu, jakoś ciężkie dramaty do mnie nie przemawiają a komedia zawsze. Kino to wiadomo komedie, świetne animacje w 3d chociaż psychologiczne i thillery ok ale mój konik to wszelkiego rodzaju horrory i to nie jakieś piły, stare, np Duch, czy Inni. A książki owszem przygodowe, science fiction, kryminały, od razu mówię ze harlekina nie czytam :D

#27104 Share Lilii

Lilii

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisany 30 sierpień 2014 - 14:41

Dziewczyna na gospodarkę MalaMalwi, Jeżeli lubisz książki psychologiczne to polecam Ci autora Danila Golmana - inteligencja emocjonalna, naprawdę warto przeczytać.

#27105 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 30 sierpień 2014 - 14:51

Dziewczyna na gospodarkę Widzisz MalaMalwi, teraz wszyscy kochają teatr a weekendami rozczytują się w poezjach. Napisz co lubisz jeszcze a na pewno się fani tego też znajdą. Z polskich produkcji to na powstanie warszawskie bym się wybrał. Plakaty filmu Kamienie na Szaniec mnie odepchnęły tym, że bohaterowie dość bardzo podobnie przypominają współczesnych nastolatków a nie młodzież, która brała udział w wojnie.

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

#27106 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2522 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 30 sierpień 2014 - 14:58

Dziewczyna na gospodarkę

Do kina wybralabym sie na " Kamienie na szaniec" ale juz chyba nie graja. Nie wiem co sie teraz czyta ale ja czytam albo powiesci z historycznymi wydarzeniami w tle albo psychologiczne:)

coś o tym tytule grają ostatnio chyba ale nie wiem czy to ekranizacja czy tylko przypadkowa zbieżność tytułów

#27107 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 sierpień 2014 - 21:55

Dziewczyna na gospodarkę A ze mną jest chyba coś nie tak bo lubie oglądać filmy katastroficzne.... :blink: a dla odmiany ze sto razy obejrzałam transportera, taxi czy need for speed....

#27108 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 504 postów
  • Zainteresowania:Zwierzęta
    Rolnictwo
    Muzyka:D

Napisany 30 sierpień 2014 - 22:01

Dziewczyna na gospodarkę Lina ja tak samo mam z tym transporterem , taxi czy need for speed.... oraz 13 dzielnicą /i 13 dzielnicą Ultimatum :D

#27109 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 sierpień 2014 - 22:23

Dziewczyna na gospodarkę A ja lubię oglądać bajki :P i co z tego że jestem stara :P a książki to uwielbiam czytać.Tylko nie mam czasu ;[

#27110 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 361 postów

Napisany 30 sierpień 2014 - 22:54

Dziewczyna na gospodarkę Jeżeli chodzi o książki to polecam <nazywam sie Zacharski> super książka o polskim szpiegu na faktach polecam

jeszcze <cel snajpera>Chris Kyle tą czytałem całą noc nawet kolegi na zmiane nie obudziłem wciąga jak chodzenie po bagnach

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27111 Share MalaMalwi

MalaMalwi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 30 sierpień 2014 - 23:11

Dziewczyna na gospodarkę

Jeżeli chodzi o książki to polecam <nazywam sie Zacharski> super książka o polskim szpiegu na faktach polecam

jeszcze <cel snajpera>Chris Kyle tą czytałem całą noc nawet kolegi na zmiane nie obudziłem wciąga jak chodzenie po bagnach

Namowiles mnie :) Ale lepiej dla Ciebie zeby byly dobre:)

#27112 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 361 postów

Napisany 30 sierpień 2014 - 23:40

Dziewczyna na gospodarkę Zacharskiego czytałem ponad tydzień ale to przez kolegów :D i troche trudno dostac A tak szczeże to bardzo mało czytam kilkanascie ksiazek na rok. A jak nie beda dobre to co mi zrobisz? :D

Kilka lat temu czytałem nie pamiętam dokładnie tytułu <siła podświadomości> książka robi taką wode z mózgu że po godzinie czytania człowiek się zasanawia cały dzień

#27113 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 774 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 31 sierpień 2014 - 00:04

Dziewczyna na gospodarkę Dziewczyny czy rolnictwo, maszyny, dźwięki maszyn Was w jakiś sposób..."kręcą"? Znajome znajomych ze wsi u rodziny łażą po tych polach, jeżdżą traktorami, kombajnami.. Jak kosiłem u sąsiadów to ich dziewczyny, koleżanki przyjeżdżały na pola, wykazywały zainteresowanie.. Spytała czy może siąść w kabinie i przejechać się 2 razy dookoła, głupio było odmówić, więc wziąłem ją ze sobą, ale te mlny pytań do...xD w szoku byłem gdyby nie koszenie pod chmurką to inna sprawa, ale tak to..
Czy jak się sąsiad zakopał kombajnem i zadzwonił żeby przyjechać wyciągnąć to tak samo..stały i "podziwiały.."? "jej, ale ten silnik ładnie mruczy, jakoś tak innej od tego Twoje Marku..." jego 16145 i wujka 714.. i podobne sytuacje, więc..co tak zaczęło ciągnąć tego dziewczyny na to rolnictwo, pola?

#27114 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 361 postów

Napisany 31 sierpień 2014 - 00:51

Dziewczyna na gospodarkę Coraz wiecej ludzi z miasta wie ze rolnicy to nie tylko koń kupka gnoju i widły ale także traktory kombajny agregaty i inne maszyny warte setki tysięcy dla porównaniai rok temu przyjechał do mnie kuzyn kupił sobie audi quatro że ja jeżdze vectra chyba chciał sie pochwalic to mu wskazałem palcem c 330 i mówie ten ciągniczek dzisiaj jest tyle wart co twój samochód za piec lat on bedzie wart tyle samo a ty audi oddasz na złom i powiedz jaki sens tyle kasy dac za auto?Troche go zatkało pózniej tylko pytał to ile są warte pozostałe ciągniki i zrozumiał że wieś wcale nie taka biedna więc może te dziewczyny też poznały wartośc maszyn rolniczych a jest to bardzo prawdopodobne bo w mediach ostatnio bardzo dużo sie otym wspomina chociaz kto wie może to poprostu je kręci :D

#27115 Share Landfarmer

Landfarmer

Jeden lubi żebra, drugi lubi mostek, a ja lubię schab, bo tam ni

• Members
  • PipPipPip
  • 1254 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem

Napisany 31 sierpień 2014 - 03:50

Dziewczyna na gospodarkę Niema czasu na czytanie i filmy jak tak się dobrze zastanowić :D dlatego czytam tylko to co muszę :lol:

Szef wszystkich szefów  ;)

#27116 Share mietek86

mietek86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja i majsterkowanie

Napisany 31 sierpień 2014 - 07:15

Dziewczyna na gospodarkę Ja lubię czytać i czytam zawartość AF :D

#27117 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2293 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła mlecznego :)
    Nowoczesne techniki uprawy

Napisany 31 sierpień 2014 - 07:33

Dziewczyna na gospodarkę A ja wrecz przeciwnie im blizej zimy tym znajduje wiecej czasu na dobry film lub książkę.

#27118 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2207 postów

Napisany 31 sierpień 2014 - 07:51

Dziewczyna na gospodarkę Powiem wam że też zacząłem widzieć że dziewczyny coraz bardziej są zainteresowane, rolnictwem, wczoraj byłem na rynku w Krakowie na piwo pojechaliśmy ludzi multum, dziewczyn bardzo dużo część zdziwiona jak powiesz że jestes rolnikiem i kulturalnie się bawisz, pytają się co się robi jak to jest żyć na wsi i w ogóle, tak samo sporo Anglików, pijana hołota zaczepiająca ludzi do okoła, nawet trzeba było paru uspokojić bo za bardzo do dziewczyn byli śmiali. Co do zaintreswoań a kto powiedział że rolnik ma nie być światowy, jeździ się na wakacje, do teatru się chodzi od czasu do czsu, kino, i inne rozrywki a trzemu by nie. A najlepszy jak dziewczyny mówią wy to macie fajnie unia wam dopłaty daje i w ogóle, w tedy zauważyłem po co się kłócić mówi się ależ oczywiście multum kasy jest unia tyle daje że już nie ma z tym co robić tak duo tego jest, i najlepszy widok te wielkie oczy ^^

#27119 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2522 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 31 sierpień 2014 - 07:52

Dziewczyna na gospodarkę o zjawiłeś sie :) normalnie tydzień minął jak znikłeś he he

co do miastowych i wsi...
to fakt że pracy dużo jest ale i co tu wiele mówić na pieniądz też zazwyczaj nie ma co narzekać (nie mówię tu o mikrogospodarstwach oczywiście). jak sie dba to sie ma a i stan konta raczej zdecydowanie wyższy niż u rodzin miastowych gdzie pracują 2 osoby i zarabiają minimalną- a takich coraz więcej. no i przynajmniej nikt z pracy nie zwolni, no chyba że bank jak sie przesadziło z możliwościami kredytowymi :)

Edytowany przez daremw, 31 sierpień 2014 - 07:58.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27120 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2207 postów

Napisany 31 sierpień 2014 - 08:03

Dziewczyna na gospodarkę Do tego własny duży dom, ogródek z mnóstwem kwiatów, miejsca sporo, jest gdzie wyjsć do miasta nie daleko aby się nie odcinać, i właśnie stabilizacja, może nie jakieś wariackie kokosy ale nie ma co narzekać, i w przypadku rolnika robisz to co lubisz a nie masz szkołę a zasuwasz gdzie indziej i się nie realizujesz. ^^