Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

37314 odpowiedzi na ten temat

#27041 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2522 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 23 sierpień 2014 - 04:24

Dziewczyna na gospodarkę znowu o religii... islam sam w sobie jest bardzo dobrą religią, tam bagaci pomagają biednym (u nas chyba tylko dla odpisu od podatku) przykładem jest chyba największa jadłodajnia na świecie gdzie biznesmeni dostarczają jedzenie i nigdy nie brakuje.
inna sprawa z ekstremistami, fanatycy psują głównie obraz islamu, szylko tych właśnie jest bardzo wielu ale w każdej religii sie ich spotyka.
sam osobiście jestem zagorzałym przeciwnikiem (żeby już nie powiedzieć wrogiem) islamu, aczkolwiek trzeba przyznać islam ma na prawdę dużo plusów i jeśli ktoś tego nie wie to znaczy że w ocenie kieruje się tylko obiegowymi opiniami a sam nie zagłębiał się w temat.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 08:25
  •  

#27042 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2190 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 23 sierpień 2014 - 07:40

Dziewczyna na gospodarkę Ale widzieć tylko w telewizji radykała który mówi mordować chrześcijan to zaraz się przyszywa do wszystkich łatkę taką samą. A kto wam powiedział że wyznawcy islamu źle traktują kobiety, widziejiście kiedykolwiek, znam jedno małżeństwo i powiem wam ze tak jak facet traktuje swoją wybrankę to tylko pozazdrościć jej, nieraz katolik gorzej traktuje swoją żonę bo leje ją na potęgę albo psychicznie wykańcza. Zresztą powiem wam szczerze że nie które mocherowe berety jak by im pleban kazał to by też mogły by się wysadzić w powietrze. A to że mają dużo dzieci to ich sprawa widać są w stanie im zapewnić byt albo maja w tradycji posiadane licznego potomstwa, a mówienie że Polaków jest coraz mniej to tu wina głównie jest rządzących i nikogo więcej, bo jak kogoś po prostu nie stać na dziecko to co ma robić. Ja wiem wymówka ale widzi się ile dzieciaków chodzi głodnych bo nie oszukujmy się duża część społeczeństwa jest biedna. Zauważcie co się dzieje na wyspach, Polacy którzy powyjeżdżali mają prawdziwy baby bum kobiety chętnie rodzą bo państwo się nimi opiekuje, dają pieniądze i na matkę i na każde dziecko, taka jest prawda

#27043 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 23 sierpień 2014 - 08:44

Dziewczyna na gospodarkę https://www.facebook...?ref=ts&fref=ts

Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

#27044 Share Xawier

Xawier

https://www.facebook.com/Ranczo-Muuu-1377603668939741

• Members
  • PipPipPip
  • 689 postów

Napisany 23 sierpień 2014 - 08:57

Dziewczyna na gospodarkę

Landfarmer ja i mój mąż jesteśmy dobrym przykładem że można pogodzić dwie religie tylko teście czasami się wtrącają i niepotrzebnie sieją ferment a my i tak żyjemy po swojemu :P

A można zapytać jakie to religie? I jak wyglądają u was święta?

P.S. czym zajmuje się wasza firma?

#27045 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 446 postów

Napisany 23 sierpień 2014 - 09:12

Dziewczyna na gospodarkę @gregorius zbyt powazne i odpowiedzialne tematy poruszasz nie ten poziom,tu sie pisze o slodkim pierdzeniu jak poderwac kobietke-ostatnio modne jest oprocz nagabywania kazdej niewiasty podlizywanie sie i udawanie pantofla .ps sa tu mistrzowie takiego zachowania ,da sie ich urobic jak sie tylko chce .niedlugo to beda tu pisac ze sa tacy super i ugodowi ze jak jakas laska zechce poskakac na jakims innym słupku to oni grzecznie pojda w pole lub do chlewa zeby miala troche wolnosci.ps.jeszcze nie czytalem tu ze trzeba sie rzucac pod nogi ale to kwestia czasu jak ktory bedzie chcial tak zaimponowac jakiejs dziewczynie co napisze jeden post bo konkurencja jeszcze tak urobiona nie jest.pitolicie jak stare babki na granicy a nie faceci.miejcie troch honoru i wstydu to was laski docenia bo z takim zachowaniem to niedlugo 10 letnie dziewczynki sie z was smiac beda a co dopiero kobiety

#27046 Share 7891Firefox

7891Firefox

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 507 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła i koni, weterynaria, rolnictwo.

Napisany 23 sierpień 2014 - 09:42

Dziewczyna na gospodarkę ja też znam wielu islamistów tu, u nas w Polsce, są to ludzie w porządku, naprawdę poukładani, na różnych stanowiskach, mam kolegę wyznawcę Jehovy, super gość, każdemu chłopakowi zyczę aby miał tyle w głowie co on. Mam rodzinę żydowską, też się spotykamy, rozmawiamy i lubimy. Ale to jest tu, u nas w Polsce gdzie obowiązuje pewne prawo.
A tam w krajach islamskich gdzie muzułmani są ortodoksyjni do swojej religii, a na chrześcijanina patrzą jak na psa pogańskiego, kultura ich pozwala na takie rzeczy że włosy się jeżą na głowie. Czasami interweniują światowe organizacje. Najlepiej być u siebie.

a co do dziewczyn, to jak spotkacie jaką fajną, to poprostu bądźcie sobą, dziewczyny lubią jak chłopaki gadają z nimi na różne tematy, od maszyn aż po lakiery do włosów. Naprawdę :) Nie udawajcie macho, bo często im bardziej cwaniakujecie zeby pokazać swoje "ja", tym gorzej dla was to wychodzi. Dziewczyny sobie cenią szczerość, i to że koleś jest w porządku, zawsze można pogadać o wszystkim

u mnie na roku było kilka dziewczyn, w różnym wieku i stanie, ale zawsze lepiej się nam gadało z chłopakami którzy nie udawali nie wiadomo kogo. Był taki co znał sie najlepiej na wszystkim i zawsze wiedział wszystko najlepiej, i nie bardzo kto chciał z nim gadać. A był taki co oglądał wszystkie seriale, m jak miłość, na wspólnej itd.... miał krowę Gienię hehheh :) o której często opowiadał, baardzo go lubiłyśmy i zawsze miał mnóstwo dziewczyn wokoło siebie, inni tylko patrzyli obok :) Miałyśmy kolegę żołnieża, lubiliśmy gadać, on opowiadał na czym polega wojsko, co tam u niego, i co do czego i odwrotnie on z nami. Też miał mnóstwo koleżanek :)
To tak ode mnie, piszę jak to widzę, jako prosta dziewczyna :) pozdr

#27047 Share MalaMalwi

MalaMalwi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 23 sierpień 2014 - 15:25

Dziewczyna na gospodarkę Dokładnie tak jest :)

#27048 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3798 postów

Napisany 23 sierpień 2014 - 20:36

Dziewczyna na gospodarkę

u mnie na roku było kilka dziewczyn, w różnym wieku i stanie, ale zawsze lepiej się nam gadało z chłopakami którzy nie udawali nie wiadomo kogo. Był taki co znał sie najlepiej na wszystkim i zawsze wiedział wszystko najlepiej, i nie bardzo kto chciał z nim gadać. A był taki co oglądał wszystkie seriale, m jak miłość, na wspólnej itd.... miał krowę Gienię hehheh :) o której często opowiadał, baardzo go lubiłyśmy i zawsze miał mnóstwo dziewczyn wokoło siebie, inni tylko patrzyli obok :)
To tak ode mnie, piszę jak to widzę, jako prosta dziewczyna :) pozdr

Znalazłyście sobie wtedy koleżankę z wackiem. :lol: Jaki normalny facet ogląda te wszystkie seriale i dyskutuje o tym. Miałem też kiedyś podobnego typa w klasie. Chyba nie wiedział czy chce być facetem, czy lalusiem jak określił go na lekcji nauczyciel, gdy plotkując o lakierach do paznokci przeszkadzał w prowadzeniu lekcji. Był momentami chamski, wyzywał dziewczyny a to im chyba nie przeszkadzało. Nie żeby przemawiała przeze mnie jakaś zazdrość, ale brak zrozumienia z mojej strony kobiecych zachowań. Czemu kobiety ciągnie do d*pków i tym podobnych?

#27049 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 sierpień 2014 - 21:00

Dziewczyna na gospodarkę

Czemu kobiety ciągnie do d*pków i tym podobnych?

Już Ci odpowiadam - bo lubią być rolowane a potem wylewać morza łez jaka to ja głupia byłam. :P :D Dlatego lubią takie przy głupawe seriale

#27050 Share MalaMalwi

MalaMalwi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 23 sierpień 2014 - 21:21

Dziewczyna na gospodarkę

Już Ci odpowiadam - bo lubią być rolowane a potem wylewać morza łez jaka to ja głupia byłam. :P :D Dlatego lubią takie przy głupawe seriale

Mi się wydaje, że nie do końca tak jest. Dziewczyna raczej ma nadzieje, że będzie tą wyjątkową dla której d*pek się zmieni :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27051 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2190 postów

Napisany 23 sierpień 2014 - 21:30

Dziewczyna na gospodarkę Mala malwi skąd ja to znam ja go zmienię po ślubie nie będzie pił nie będzie chamski nie będzie mnie bił. Powodzenia życzę z takim rozumowaniem., Chyba kobiety w ten sposób lubią się dowartosciowywać nie ma co :lol:

#27052 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 sierpień 2014 - 21:32

Dziewczyna na gospodarkę No i dla tego bierzecie po d*pie, d*pek zawsze będzie d*pkiem. A po ślubie to możecie już mu tylko nadmuchać oczywiście w d*pę hahahaha.

Edytowany przez KORSARZ1, 23 sierpień 2014 - 21:34.

#27053 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2190 postów

Napisany 23 sierpień 2014 - 21:36

Dziewczyna na gospodarkę Korsarz to tak jak by złodzieja oduczyć kraść, albo kobietę odciagnąć od witryny sklepowej z ubraniami, normalnie niemożliwe B)

#27054 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 sierpień 2014 - 21:40

Dziewczyna na gospodarkę Dokładnie, ale one nie bo inne mi go będą zazdrościły, może już ją lać przed ślubem, ale nie on tylko odkurza mi skórkę, ja go zmienię bo ja jestem przecież wyjątkowa. :P

#27055 Share MalaMalwi

MalaMalwi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 23 sierpień 2014 - 22:19

Dziewczyna na gospodarkę Być może niektóre są aż tak naiwne, że dają się bić. Ja miałam na myśli delikatniejsza wersje d*pka.

#27056 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 sierpień 2014 - 22:39

Dziewczyna na gospodarkę W najlepszym wypadku będziesz miała pantofla.

#27057 Share MalaMalwi

MalaMalwi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 23 sierpień 2014 - 22:52

Dziewczyna na gospodarkę Akurat ja to nikogo nie będę miała :D

#27058 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2190 postów

Napisany 24 sierpień 2014 - 00:08

Dziewczyna na gospodarkę o ktoś tu się do zakonu wybiera ;)

#27059 Share mietek86

mietek86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja i majsterkowanie

Napisany 24 sierpień 2014 - 05:32

Dziewczyna na gospodarkę MałaMalwi a dlaczego masz takie pesymistyczne nastawienie do życia? :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27060 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1663 postów

Napisany 24 sierpień 2014 - 07:45

Dziewczyna na gospodarkę

No i dla tego bierzecie po d*pie, d*pek zawsze będzie d*pkiem. A po ślubie to możecie już mu tylko nadmuchać oczywiście w d*pę hahahaha.

Jak już tak któraś oślepnie przed ślubem( wiadomo miłość oślepia ,szczególnie w młodym wieku) i wyjdzie za takiego d*pka ,to nie znaczy ,że ma go znosić do końca swoich dni . Kiedyś może by i tak było ,dziś jest inaczej .Czy dziś lepiej ,czy gorzej ? Myślę ,że tak pośrodku .
Nie warto poświęcać komuś życia ,jak nie jest tego wart i nie szanuje związku . Życie jest zbyt krótkie ,żeby się w męczennicę ,czy męczennika bawić .
Prawda jest taka ,jak przed ślubem jest dany delikwent nieciekawy ,to po ślubie będzie jeszcze gorszy . Rzadko ,naprawdę rzadko są wyjątki ,że uda się z łajzy zrobić człowieka z którym nie jest się wstyd wśród ludzi pokazać . Ale to i tak moim zdaniem jest tykająca bomba zegarowa ,która wybuchnie w danym momencie .
Oczywiście ,jak to w życiu ten problem dotyczy zarówno kobiet ,jak i mężczyzn .
Więc Korsarz nie pisz ,że może mu tylko nadmuchać . Mądra osoba ,nawet jak wdepnie w g... ,to będzie umiała z tego wyjść .

Edytowany przez Meg5, 24 sierpień 2014 - 07:46.