Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

35833 odpowiedzi na ten temat

#26661 Share Piotr3p

Piotr3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 147 postów

Napisany 22 lipiec 2014 - 22:59

Dziewczyna na gospodarkę @Mironeks- ja też tak robiłem kilka lat temu ale widziałem już kilku ludzi w prasie i wierz mi wolę godzinę dłużej prasować ale żyć...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 18:14
  •  

#26662 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 23 lipiec 2014 - 06:20

Dziewczyna na gospodarkę Widzę że już jesteście w temacie, właśnie miałam o tym napisać... Masakra. Czemu tak jest że tylu darmozjadów za przeproszeniem łazi po tym świecie a taka dziewczyna tak beznadziejnie zgineła? odechciewa się wszystkiego...

#26663 Share Xawier

Xawier

https://www.facebook.com/Ranczo-Muuu-1377603668939741

• Members
  • PipPipPip
  • 681 postów

Napisany 23 lipiec 2014 - 07:04

Dziewczyna na gospodarkę Wystarczy jakiegoś kija lub rurkę wozić ze sobą i tym popychać a nie mogą/ręką.

#26664 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2522 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 23 lipiec 2014 - 07:13

Dziewczyna na gospodarkę niestety podstawowe zasady BHP trzeba zachować, nadgorliwość jednak niewskazana. mi osobiście chyba ze dwa razy zapchał si€ podbieracz przez długie lata ale nawet mi nie przyszło do głowy żeby przy włączonej prasie czy nawet zapalonym ciągniku coś z tym zrobić. sąsiad miał inną przykrą sytuację... było to już trochę lat temu ale syn chyba 6-7 lat podszedł do wałka w ruchu i zaczepił się ubraniem, zakończyło się natychmiastową śmiercią pierworodnego, także czy to prasa czy to jakikolwiek element ruchomy uważać trzeba i patrzeć co się dzieje wkoło. była też sytuacja że cięto drzewo na krajzedze przy drodze i... sąsiad krowy zganiał do obory i jedna wpadła na osobę przy krajzedze, zakończyło się na szczęście tylko przecięciem samego ścięgna u palca, odrobina pecha i równie dobrze można by było stracić głowę. także uważajmy, życie jest jedno, zwłaszcza jeśli mamy rodzinę bliską bo uważać trzeba nie tyle dla siebie co dla nich właśnie.

#26665 Share Piotr3p

Piotr3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 147 postów

Napisany 23 lipiec 2014 - 07:14

Dziewczyna na gospodarkę Parę lat temu w identyczny sposób zginął mój kuzyn również prasa sipma i też odpychał podbierak nogą...to jest sekunda i po wszystkim. @Xawier- miałem kijek to ostatnio mi go rozwaliło w prasie :D i musiałem co praktycznie balot odpychać ręcznie ( przy wyłączonej ) 1 ha prasowałem 4 godziny ;)

#26666 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 23 lipiec 2014 - 09:54

Dziewczyna na gospodarkę my tez jak mieliśmy sipmę to ciągle się zapychala szczególnie przy sianie i przy najblizszej okazji szybko się jej pozbyliśmy
i zawsze jak chłopaki prasują to ja cała w nerwach

a ludzie czasami nie myslą i kiedyś jedną babke opitoliłam. byłam z mężem kupywaliśmy przyczepę, facet pokazywal że wywrot działa takim gromiastym ciągnikiem cofał a jego teściowa przyprowadzila synka bo do taty chcial i zostawiła takiego malca (2 latka może miał) kurde w ostatniej chwili go złapalam bo chciał pobiec do ciągnika, masakra nie moglam dojśc do siebie potem jak pomyślalam co się moglo stać. a babka na to: przeciez nic mu nie jest! ręce opadają....

#26667 Share Mironeks

Mironeks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 216 postów
  • Zainteresowania:Naprawa maszyn obróbka skrawaniem spawanie

Napisany 23 lipiec 2014 - 10:41

Dziewczyna na gospodarkę

Widzę że już jesteście w temacie, właśnie miałam o tym napisać... Masakra. Czemu tak jest że tylu darmozjadów za przeproszeniem łazi po tym świecie a taka dziewczyna tak beznadziejnie zgineła? odechciewa się wszystkiego...

Dlaczego zgineła ? Bo była pracowita zaradna uczciwa mimo swojej tragicznej sytuacji rodzinnej chciała jakoś żyć nie dać sie biedzie ,walczyła do końca .
Mnie zastanawia zastanawia jedna sprawa dlaczego jej nikt nie pomagał z dalszej rodziny , sąsiadów ,znajomych a wszyscy w koło wiedzieli o jej tragicznej sytuacji gdyby ktokolwiek był na polu z nią na pewno do takiej tragedii by nie doszło .

#26668 Share Xawier

Xawier

https://www.facebook.com/Ranczo-Muuu-1377603668939741

• Members
  • PipPipPip
  • 681 postów

Napisany 23 lipiec 2014 - 11:22

Dziewczyna na gospodarkę

Parę lat temu w identyczny sposób zginął mój kuzyn również prasa sipma i też odpychał podbierak nogą...to jest sekunda i po wszystkim. @Xawier- miałem kijek to ostatnio mi go rozwaliło w prasie :D i musiałem co praktycznie balot odpychać ręcznie ( przy wyłączonej ) 1 ha prasowałem 4 godziny ;)

A co by było gdybyś zamiast tego kija wsadził nogę? Łatwo przewidzieć... Mi za dzieciaka obcięło dłoń w nadgarstku przy sadzeniu ziemniaków ale lekarze z szpitala im. dr Biziela w Bydzi jako tako poskładali to do kupy i sam jestem przewrażliwiony na tym punkcie więc wiem jak to jest przeżyć to a i znam osobiście ludzi który ulegli wypadkom. Chwila i Cię nie ma!! Uważajcie

#26669 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 23 lipiec 2014 - 13:33

Dziewczyna na gospodarkę Ale to nie ma reguły takie jest fatum i tyle lecz wiadoo jak ktoś wkłada łapę do prasy jak ta chodzi to sam się prosi o wypadek. Tej dziewczyny bardzo mi szkoda jak ktoś napisał walczyła o swoje o to aby przeżyć i mieć co do garnka włożyć tak jest że łotry to na świecie chodzą i krzywdzą ludzi a dobry człowiek to niestety często tragicznie kończy :(

#26670 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 23 lipiec 2014 - 14:06

Dziewczyna na gospodarkę Sasiad tej dziewczyny mówił wczoraj że jej pomagali np przy QQ, ale wiadomo jak to na wsi każdy ma swoją robotę i niekiedy nie wyrabia więc mało kto ma czas robić u sąsiada. Ja sobie nie wyobrażam jakoś tego jak ona dawała radę przez ten rok od śmierci ojca, przecież sam ból po stracie rodzica jest nie do opisania, a jeszcze całe gospodarstwo na głowie i chyba młodsze rodzeństwo. Dla mnie to jest prawdziwa bohaterka. Nie zasłużyła na taką śmierć

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26671 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 23 lipiec 2014 - 14:21

Dziewczyna na gospodarkę izolda jestem takiego samego zdania i tez mi strasznie jej szkoda, mówili też że to były jej 2 samodzielne żniwa i że koleżanką tam z nią byla ale nie wiedziala co zrobić :( szok a miała całe życie przed sobą :(

#26672 Share Zbyszko88

Zbyszko88

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 23 lipiec 2014 - 15:13

Dziewczyna na gospodarkę Jednych wciągają seriale lub filmy, innych prasa rolująca :P Takie życie

#26673 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 23 lipiec 2014 - 15:26

Dziewczyna na gospodarkę Zbyszko gratuluję poczucia humoru, naprawdę...

#26674 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1140 postów

Napisany 23 lipiec 2014 - 16:30

Dziewczyna na gospodarkę są ludzie i parapety...

#26675 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2522 postów

Napisany 23 lipiec 2014 - 16:49

Dziewczyna na gospodarkę

Jednych wciągają seriale lub filmy, innych prasa rolująca :P Takie życie

mam głęboko w d*pie czy za tego posta dostanę bana: słuchaj zasrańcu j**any jak nie masz nic ciekawszego do powiedzenia w tym temacie to zamknij ryj, tak to jest jak sie gówniarz do komputera dostanie. mam nadzieję że ciebie dotknie współmierna tragedia i chciałbym wtedy widzieć jak ci wysiada psychika

#26676 Share harmar

harmar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 23 lipiec 2014 - 17:47

Dziewczyna na gospodarkę witam. jestem na tym forum od niedawna i czasem czytałem sobie ten temat.

Daremw w pełni cię popieram.
a Zbyszko88 powinien dostać bana za takie teksty.
nie wiem jakim trzeba być kretynem(sorry za słownictwo) żeby w ten sposób myśleć , nie mówiąc już o wypisywaniu takich tekstów na forum...

#26677 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 23 lipiec 2014 - 18:44

Dziewczyna na gospodarkę Widać że niektórzy sobie żarty robią z czyichś nieszczęść tylko nie pomyśli ze jak jego kiedyś nieszczęście spotka to śmiać się będzie ostatni

#26678 Share Yvonne

Yvonne

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów
  • Zainteresowania:Moi drodzy poznałam Tu wiele wspaniałych osób, z niektórymi utrzymuje kontakt do dziś. Bardzo fajny jest ten oto portal,na forum wiele ciekawych rzeczy można się dowiedzieć, samemu opisać czy pomóc komuś. Piszę to iż usuwam konto. Ci którzy chcą nadal utrzymywać ze mną kontakt, proszę o napisanie wiadomości-na pewno odpiszę. Pozdrawiam ;)

Napisany 23 lipiec 2014 - 19:28

Dziewczyna na gospodarkę Ciekawa jestem co by on powiedział jak by jego takie nieszczęście spotkało czy najbliższą rodzinę... YHmm widzę już twoją minę i raczej wtedy nie było by Ci tak do śmiechu..

#26679 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2522 postów

Napisany 23 lipiec 2014 - 19:37

Dziewczyna na gospodarkę jak już moja lepsza połówka :) się wypowiedziała na ten temat znaczy coś w tym jest co napisałem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26680 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 23 lipiec 2014 - 19:47