Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

37314 odpowiedzi na ten temat

#26541 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 06 lipiec 2014 - 22:05

Dziewczyna na gospodarkę

@banan nie ma reguły że jak ojciec czy matka pije to i dzieci będą pić tylko społeczeństwo odrzuca takie dzieci bo pochodzą z rodziny patologicznej .

Nigdzie nie napisalam ze jak matka pije albo ojciec to dzieci beda pic. Napisalam ze jak dziwocha z takiego domu nie chce odejsc to daj se spokoj.

Dobranoc wszystkim slodkich snow grzyby :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 05:59
  •  

#26542 Share marcin1832

marcin1832

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 183 postów

Napisany 06 lipiec 2014 - 22:19

Dziewczyna na gospodarkę w drugiej osobie tylko oczy pozostana bez zmiany*** :)

#26543 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1564 postów

Napisany 06 lipiec 2014 - 22:27

Dziewczyna na gospodarkę http://www.stowarzys...zyny-i-leczenie
cos na temat doroslych dzieci alkoholikow.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#26544 Share Ecopiotr

Ecopiotr

You have the right to stand up and fight for things you belive i

• Members
  • PipPipPip
  • 785 postów

Napisany 07 lipiec 2014 - 00:06

Dziewczyna na gospodarkę Banan, są ludzie, którzy idą prze życie w przekonaniu, że świat ma im służyć, pozbawieni podstawowych uczuć (lojalność, empatia), a kto sobie nie daje rady - niech cierpi. Tak jak byłe dziewczyny Twojego męża. Za co im współczuć? Za złamane serca, zranione uczucia, skazę na resztę życia, bo zaufały gnojowi, który miał je za nic? Teraz jest się z czego pośmiać przy grillu. Zabawne jak cholera! Poznałeś kogoś, kto ma alkoholika w rodzinie - nie pchaj się w to! Nie daj Bóg, jeszcze komuś pomożesz! Patrz, co Ty będziesz z tego miał, bo tylko to się liczy. Pasja, jeśli nie przynosi zysku, to frajerstwo. Lecz są ludzie, którzy wierzą, że to co robią ma sens. Dlatego to robią i czasem są za to nagradzani, lecz nie nagroda jest motorem ich działania - to PASJA. Jak napisała Ania, nie sztuka zdobyć, sztuka zatrzymać, a to wymaga charakteru - nie egoizmu, czy egocentryzmu.

#26545 Share Mironeks

Mironeks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 216 postów
  • Zainteresowania:Naprawa maszyn obróbka skrawaniem spawanie

Napisany 07 lipiec 2014 - 05:18

Dziewczyna na gospodarkę @banan słowo „ grzyby " powinnaś mówić do własnych rodziców , teściów lub bardzo dobrych znajomych bo to bardzo fajny komplement . :D
Mimo że masz dużo wpisów na forum to nie jesteś jakimś super znawcą życia ale prosze nie obraź sie na mnie że mam własne zdanie i wyrażam je .

#26546 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 07 lipiec 2014 - 06:18

Dziewczyna na gospodarkę pasja jest gdy robisz cos co kochasz i cieszy cie każdy moment, drobiazg że się coś udało i nie zawsze muszą być z tego pieniądze bo pieniądze to nie wszystko dzisiaj masz jutro nie...

i masz racje banan są gorsze problemy w życiu mi wlaśnie się tak posralo, ja chora, w sobote umarl mój szwagier mlody czlowiek ktory był dla mnie jak rodzony brat i weż k.... nie zalam się a musze być silna dla męża i teściów....

#26547 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2190 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 07 lipiec 2014 - 06:38

Dziewczyna na gospodarkę Am bardzo mi przykro z powodu odejścia bliskiej osoby :(
. I włąśnie dlatego ldzie cieszcie się życiem naprawdę nie zamykajcie sie w domu i polu bo ono może przelecieć niewiadomo kiedy. A pasja to dla mnie coś co lubię i robię to z przyjemnością i nie za kasę, jeżeli ktoś ma pasję za kasę to nie jest pasja tylko praca, pasja to jest w tedy że pomimo przeciwnosci coś robisz, wychodzi ci to i cieszysz się z tego bardzo daje ci szczęście. Do wczoraj miałem jedną od wczoraj mam drugą taką uśmiechniętą od ucha do ucha :D

#26548 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 07 lipiec 2014 - 06:49

Dziewczyna na gospodarkę Tomek życze Ci duuuuużo duuuuuużo szczęścia :)
Gdy ma się w życiu pasję to zycie nabiera kolorów i trochę latwiej jest przejść przez takie trudne chwile....
Może mnie zaraz tu zakrzyczycie że piszę o krowach, ale zwierzęta to moja pasja, i one czują że się je kocha i jak paszłam poryczeć na pastwisko, przyszla moja pupilka położyla mi leb na kolanach i polizała po twarzy to jakoś tak lżej mi się zrobiło... i moje koty za mną poszły obsiadły mnie w koło i tak ze mną siedzialy te moje zwierzaki....

#26549 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2269 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła mlecznego :)
    Nowoczesne techniki uprawy

Napisany 07 lipiec 2014 - 06:54

Dziewczyna na gospodarkę Am wyrazy wspolczucia.

Ja również traktuje krowki jako pasje. Bo sie bardzo odwdzieczaja. Mimo ze sam z nich zyje. Daja mi wiele radosci i szczescia.

#26550 Share Ecopiotr

Ecopiotr

• Members
  • PipPipPip
  • 785 postów

Napisany 07 lipiec 2014 - 09:46

Dziewczyna na gospodarkę Am, po każdej burzy wychodzi słońce i mimo strat, które ta burza po sobie zostawiła, życie toczy się dalej. Mam nadzieję, że świadomość iż nie jesteś sama, w tym co aktualnie przeżywasz, pomoże Ci to przetrwać. A zwierzaki czują i jest w coś kojącego w tym, jak dzielą nasze nastroje.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26551 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 07 lipiec 2014 - 15:38

Dziewczyna na gospodarkę AM szczerze Ci współczuję. Nie znajdę słów, które mogłyby Cię pocieszyć.... :(

#26552 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 07 lipiec 2014 - 15:54

Dziewczyna na gospodarkę Kochani dziękuje za miłe slowa.... i czekam na to słońce oby wyszło.....

#26553 Share BIZULEK

BIZULEK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 239 postów

Napisany 07 lipiec 2014 - 18:24

Dziewczyna na gospodarkę am współczuję , dobrze że nie zamknęłaś się w sobie

#26554 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 07 lipiec 2014 - 18:32

Dziewczyna na gospodarkę

Tak jak byłe dziewczyny Twojego męża. Za co im współczuć? Za złamane serca, zranione uczucia, skazę na resztę życia, bo zaufały gnojowi, który miał je za nic? Teraz jest się z czego pośmiać przy grillu. Zabawne jak cholera!

Licz czlowieku sie ze slowami. Jak nie znasz mojego to nie pisz o jakims gnoju. ;[

Wiec jak moj byl gnojem to kim byla lafirynda co rozpierdzielila mojemu auto i wziela i przepierdzielila pieniadze na naprawe????

Wiec nie pisz o jakims zaufaniu. Bo sam nie wiesz co bedzie Ci pisane
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#26555 Share aletes

aletes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślinna.

Napisany 07 lipiec 2014 - 18:54

Dziewczyna na gospodarkę Witam bananku:-) Pozdrowienia dla wszystkich :-)
A co się tak zirytowałaś:-) wiadomo nikt nie lubi byłych ale dlaczego jak myślicie?

#26556 Share miroM1984

miroM1984

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 267 postów

Napisany 07 lipiec 2014 - 20:24

Dziewczyna na gospodarkę

Tomek życze Ci duuuuużo duuuuuużo szczęścia :)
Gdy ma się w życiu pasję to zycie nabiera kolorów i trochę latwiej jest przejść przez takie trudne chwile....
Może mnie zaraz tu zakrzyczycie że piszę o krowach, ale zwierzęta to moja pasja, i one czują że się je kocha i jak paszłam poryczeć na pastwisko, przyszla moja pupilka położyla mi leb na kolanach i polizała po twarzy to jakoś tak lżej mi się zrobiło... i moje koty za mną poszły obsiadły mnie w koło i tak ze mną siedzialy te moje zwierzaki....

doskonale Cie rozumiem i mam podobne podejscie do zwierzat ale powiedz mi teraz jak sprzedac taka pupilke na rzez gdy jest juz nie potrzebna
to wlasnie mnie najbardziej hamuje :(

#26557 Share sebo1986

sebo1986

Staram się byś lepszym..

• Members
  • PipPipPip
  • 767 postów
  • Zainteresowania:Sport motoryzacja i po trochu wszystkiego

Napisany 07 lipiec 2014 - 20:24

Dziewczyna na gospodarkę

Pasja, jeśli nie przynosi zysku, to frajerstwo.

Tzn że jestem frajerem :D dzieki
..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

#26558 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 lipiec 2014 - 20:38

Dziewczyna na gospodarkę @am1609 słońce wyjdzie......ale nie od razu,wszystko z czasem.Na wszystko musi przyjść swój czas i swoje miejsce.Głowa do góry :)

#26559 Share Ecopiotr

Ecopiotr

• Members
  • PipPipPip
  • 785 postów

Napisany 07 lipiec 2014 - 20:52

Dziewczyna na gospodarkę Sebo, nie zacytowane przez Ciebie, lecz następne dwa zdania odzwierciedlają mój stosunek do słowa "pasja"

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26560 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2522 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 07 lipiec 2014 - 22:32

Dziewczyna na gospodarkę Ale macie problem... pasja i pieniądze z tej pasji to dwie różne rzeczy. Pasja to jest coś dla czego jesteśmy gotowi poświęcić wszystko (no może prawie wszystko) a z pasji często nie ma niczego prócz własnej satysfakcji. Można lubić rolnictwo ale zawód rolnik, tak samo zresztą jak każdy inny jest nastawiony na zysk. Lubić to co się robi to bardzo ważne ale nazywanie tego pasją dla mnie jest przegięciem. Bo poza pasją swoją można świata nie widzieć- no i koło się zamyka w temacie... jak nie widzicie świata poza gospodarką to po co niektórym mąż/żona? Dla ozdoby, dla ludzi żeby widzieli? No chyba że niektórzy używają tego określenia a nie wiedzą co ono oznacza. Pasja też zazwyczaj jest zajęciem dodatkowym poza pracą, a w rolnictwie sie pracuje a nie pasjonuje. Jak się tym pasjonujecie to......... także powodzenia w życiu