Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

37399 odpowiedzi na ten temat

#23421 Share jahooo

jahooo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2462 postów

Napisany 11 maj 2014 - 11:55

Dziewczyna na gospodarkę Ale ja nie narzekam, że nie wychodzi, ani nie cieszę się, że wychodzi - po prostu trzeba mieć zawsze jakiś plan i nadzieję, że uda się zrealizować. A ci żule pod sklepem po prostu już skapitulowali, bo inaczej nie można tego nazwać.
Nie wiem, ile masz lat, bo ja już od ponad 20 lat wraz z żoną powoli do przodu. I planuję na przyszłość. Dlatego, że jestem optymistą i wierzę, że to jutro przyjdzie. I dlatego też, że zabiegam o to, aby przyszło i było takie, jak sobie zaplanowałem.
Im człowiek starszy, tym ma większy bagaż doświadczeń, który niestety, nie zawsze pomaga. Młody człowiek często podejmuje się rzeczy, która starszym wydaje się niemożliwa i ją wykona. Bo nie ma obaw i uprzedzeń.
Ja się potrafię uczyć na błędach i wyciągać z nich wnioski. Ale z powodu tych błędów nie staję się pesymistą. Po prostu, one zawsze będą się zdarzać.
A ja wolę taką, która mnie codziennie nie będzie zaskakiwała. Bo to zaskoczenie niekoniecznie może być miłe.
Życie zawsze jest skomplikowane. Cały wic polega na tym, aby po upadku się podnieść. A jakąś stabilizację należy w życiu mieć. Rodzina to dla mnie taka oaza. I wiem, że nic nie będzie trwało wiecznie. Tyle że bez planów i marzeń życie staje się szare i nijakie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 11:56
  •  

#23422 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2522 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 11 maj 2014 - 13:15

Dziewczyna na gospodarkę oj z tymi planami to nie jest taka łatwa sprawa, jeśli jesteś optymistą to zakładasz że zrobisz bardzo dużo a potem rozczarowanie i dołek, jak jesteś pesymistą to nie narzucasz sobie wymagań i stoisz w miejscu :)

#23423 Share zanetabagier

zanetabagier

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów
  • Zainteresowania:książki, podróże, zgłębianie tajnik rolnictwa(dopiero od 8 lat mieszkam na wsi) jestem bitym mieszczuchem :)urodziłam się i wychowałam w mieście :)

Napisany 11 maj 2014 - 15:24

Dziewczyna na gospodarkę

3 synów - teraz czas na córę ... uciekłaś na wieś bo byłaś ,,bitym mieszczuchem'' :o ;)

no niestety córka nam nie dana i jak będzie kiedyś jeszcze dzidzi to tylko chłopiec a to moje problemy ze zdrowiem z tym są związane :( nie donosze córeczki niestety wieś jest lepsza i o wiele bardziej przystojniejsi panowie

#23424 Share karol210

karol210

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 332 postów

Napisany 11 maj 2014 - 15:30

Dziewczyna na gospodarkę sa jakies samotne Panie? :P

#23425 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1426 postów

Napisany 11 maj 2014 - 15:35

Dziewczyna na gospodarkę To nic tylko czekać na synową :P -panowie może i przystojniejsi [nie mi to oceniać] jak tak się rozbiorą przy sianokosach czy żniwach...tacy opaleni.

Edytowany przez Szymi40, 11 maj 2014 - 15:36.

#23426 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2212 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 11 maj 2014 - 17:12

Dziewczyna na gospodarkę No jak jeszcze panowie mają co pokazać. Dlatego że do żniw zostało jeszcze z 3 miesiace czas najwyzszy zacząć robić kaloryferek, nie ma na co zwlekać. Grunt to optymistycznie spojżeć na sprawę nie :D

#23427 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 535 postów

Napisany 11 maj 2014 - 19:40

Dziewczyna na gospodarkę jakie spostrzeżenia po eurowizji, jak dla mnie wygrana Conchity z Austrii to żenada. Fajnie wypadła Szwecja, Islandia i Słowenia nasi też dobrze, ale do czołówki troszkę brakowało. Ogólnie szkoda czasu było siedzieć przed TV do 00:30 żeby zobaczyć dziwoląga który zdobywa pierwsze miejsce tylko w wyniku poprawności polityczno - społecznej.

Edytowany przez binek, 11 maj 2014 - 19:42.

#23428 Share jahooo

jahooo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2462 postów

Napisany 11 maj 2014 - 19:58

Dziewczyna na gospodarkę W mnastępnej eurowizji wystawmy Annę Grodzką z "Kiedy byłem małym chłopcem" - sukces i 1 miejsce murowane :/

#23429 Share zanetabagier

zanetabagier

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów
  • Zainteresowania:książki, podróże, zgłębianie tajnik rolnictwa(dopiero od 8 lat mieszkam na wsi) jestem bitym mieszczuchem :)urodziłam się i wychowałam w mieście :)

Napisany 11 maj 2014 - 20:15

Dziewczyna na gospodarkę

3 synów - teraz czas na córę ... uciekłaś na wieś bo byłaś ,,bitym mieszczuchem'' :o ;)

no a co do mojego "jestem bitym mieszczuchem" to jak byś nazwał babeczkę która urodziła się i wychowała w szarym brudnym blokowisku dużego miasta? Za dziecka to ja krowę widziałam tyle co w programie przyrodniczym lub książce do biologi a ze zwierząt to tylko pies, kot i co najwyżej chomik mi były znane :P a teraz z pomocą oczywiście mam 2x dziennie do ogarnięcia 85 krów <_< i na mojej głowie jest pilnowanie muta, pasz, śrutowanego zboże, otrębów i tych innych bajerów, to co nie bity mieszczuch?? W tym przypadku zwycięża miłość rzecz jasna, że jeszcze nie zwiałam :D zpoowrotem do miasta

#23430 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 11 maj 2014 - 20:16

Dziewczyna na gospodarkę bo to włąśnie byla kobieta z jajami (ta z Austrii) ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23431 Share zanetabagier

zanetabagier

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 11 maj 2014 - 20:17

Dziewczyna na gospodarkę a eurowizja do bani nie było co oglądać :(

#23432 Share mietek86

mietek86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja i majsterkowanie

Napisany 11 maj 2014 - 20:44

Dziewczyna na gospodarkę Jeśli eurowizja będzie szła w tym kierunku w którym poszła to trzeba ją olać i nie rozmawiać o tym bo to dziwne jest żeby zboczęńcy byli na szczytach trzeba ich tempić a nie rozmawiac o nich

#23433 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2212 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 11 maj 2014 - 20:51

Dziewczyna na gospodarkę Gdzie te czasy kiedy wygrywało się talentem a nie tym czym się szokuje ludzi czy golizną, eurowizje gdzie wygrywali włosi, Abba, czy kiedy Górniak występowała, nic nie miałem do naszych występujących ale szkoda że tylko dziewczyny świeciły biustami, niczym więcej, bo nie ukrywajmy mieli przeciętną piosenkę, według mnie, gdyby nie kobiece walory wątpię czy ktoś inny by się nimi w ogóle zaintersował. Dla mnie tylko szkoda że zespól piersi nie dostał się z Bałkanicą, tam jest wszystko słowa, rytm i całość z vervą. :D

#23434 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3063 postów

Napisany 11 maj 2014 - 22:18

Dziewczyna na gospodarkę No ja tv to nie ogladam,. A ta eurowizja to jakies nieporozumienie.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#23435 Share szaman1

szaman1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 438 postów

Napisany 11 maj 2014 - 22:28

Dziewczyna na gospodarkę

a eurowizja do bani nie było co oglądać :(

Oj było na co popatrzeć jak nasi startowali. Taką praczkę sobie znaleźć to nawet by mi się pranie spodobało :D

#23436 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1571 postów

Napisany 11 maj 2014 - 23:08

Dziewczyna na gospodarkę jahooo ja bym wolal - wokal szpaka a grodzka jako tancerka-jakby ktos nie wiedzial to w krakowie[i okolicach] dostala ponad 20 tys glosow. donatan tez jest z krakowa
eurowizja to cyrk i "baba z broda" idealnie tu pasuje, niedawno wygral prawdziwy transwestyta z izraela[polityka koliduje czasami z geografia].

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#23437 Share zanetabagier

zanetabagier

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 12 maj 2014 - 09:40

Dziewczyna na gospodarkę

Oj było na co popatrzeć jak nasi startowali. Taką praczkę sobie znaleźć to nawet by mi się pranie spodobało :D

a mnie się nie podobało :unsure: no ale jak kto woli

#23438 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1426 postów

Napisany 12 maj 2014 - 11:06

Dziewczyna na gospodarkę @zanetabagier widzę że na wsi się nie nudzisz....toć TY nie masz czasu myśleć o ucieczce ;) przy tylu krowach to chyba macie jakiegoś pracownika !

#23439 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1670 postów

Napisany 12 maj 2014 - 11:44

Dziewczyna na gospodarkę

Taką praczkę sobie znaleźć to nawet by mi się pranie spodobało :D

Ciekawe na jak długo by Ci się to pranie spodobało ? ^^ Znając mężczyzn ,śmiem twierdzić że bardzo szybko byś wymiękł . :P Oczywiście o pranie chodzi ,tam się kolego nie zagalopuj . :D Zresztą Szaman i tara do prania ...hmmmmm jakoś to mi nie pasuje . :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23440 Share zanetabagier

zanetabagier

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 12 maj 2014 - 12:26

Dziewczyna na gospodarkę Panowie co Wy sądzicie o dziewczynach które z miasta się wplątały w gospodarkę? Szacunek czy pogarda? Dadzą rade czy nie?