Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

35509 odpowiedzi na ten temat

#23361 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 07 maj 2014 - 13:20

Dziewczyna na gospodarkę A najlepiej to być gołym i wesołym przed ślubem i dorabiać się samemu to może wtedy było by mniej rozwodów

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 11:00
  •  

#23362 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2521 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 07 maj 2014 - 13:22

Dziewczyna na gospodarkę To jest prawda, niestety w przypadku gospodarstw ciężka do zrealizowania

#23363 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2158 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 07 maj 2014 - 14:01

Dziewczyna na gospodarkę Tak tylko to jest jak oboje coś wnosi, jakiś majątek a co jak dziewczyna albo ja gdzieś pójdę do jakiejś i zaraz mi każą świstek podpisywać, jak ma sie czuć ten drugi człowiek który nic nie ma a zaraz się go porównuje do złodzieja chcącego majatek zabrać, też trzeba spojzeć na to z takiej perspektywy. :mellow:

#23364 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1607 postów

Napisany 07 maj 2014 - 14:04

Dziewczyna na gospodarkę W pełni się zgadzam z wypowiedzią kolegi FINN-a .
Ze zrozumieniem (a jeszcze bardziej z podpisaniem ) intercyzy najczęściej mają problem ci ,co wyciągają ręce po cudze ,ponieważ zawarli związek małżeński, to i prawa nabyli do majątku małżonka . Oczywiście tak im się wydaje .

#23365 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2521 postów

Napisany 07 maj 2014 - 15:56

Dziewczyna na gospodarkę

Tak tylko to jest jak oboje coś wnosi, jakiś majątek a co jak dziewczyna albo ja gdzieś pójdę do jakiejś i zaraz mi każą świstek podpisywać, jak ma sie czuć ten drugi człowiek który nic nie ma a zaraz się go porównuje do złodzieja chcącego majatek zabrać, też trzeba spojzeć na to z takiej perspektywy. :mellow:

to jeśli ktoś nie jest w stanie zrozumieć samej idei intercyzy to niestety na to nie da się nic poradzić.
niby jedna osoba jak przychodzi bez niczego do drugiej majętnej to przecież nie powinna przychodzić z przyczyn majątkowych a najprawdopodobniej z miłości, więc jak przy proźbie o podpisanie pojawiają się wątpliwości wielkie albo stanowczy protest to można śmiało zapytać dlaczego protestuje, jeśli odpowie że chce z tobą być i coś mieć to można zajść z drugiej strony, jeśli chcesz być ze mną to po co ci mój majątek, on do wspólnego życia małżeńskiego nie jest potrzebien, a tak samo osoba "goła" korzystała by z niego w trakcie małżeństwa, wiążemy się z kimś nie po to żeby mieć majątek tylko żeby z kimś żyć- jak komuś ciężko to rozróżnić to i nie wróżę świetlanej przyszłości

#23366 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1315 postów

Napisany 07 maj 2014 - 19:43

Dziewczyna na gospodarkę Jednak światem rządzi d..a -kasa i wóda ! ;)

#23367 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2158 postów

Napisany 07 maj 2014 - 19:54

Dziewczyna na gospodarkę Po głębokim zastanowieniu i przeanalizowaniu sytuacji stwierdzam że zadna intercyza mi nie grozi, na pewno, żadna dziewczyna nie połasi się na moje 3,4ha, nawet z samej dopłaty nie wiem czy sobie zakupi jakieś ubranie a co dopiero mowa o jakiś podziałach i ataku na majątek :D . Przynajmniej będę widział że jednak mnie kocha. ;)

#23368 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2521 postów

Napisany 07 maj 2014 - 19:58

Dziewczyna na gospodarkę nie ważne ile ha ale jaka ich wartość :)

#23369 Share jahooo

jahooo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1987 postów

Napisany 07 maj 2014 - 20:36

Dziewczyna na gospodarkę No tak, d*pa nie traktor, a każdego konia zmoże :D

#23370 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2158 postów

Napisany 08 maj 2014 - 04:34

Dziewczyna na gospodarkę No tak za ha 10tys to szalu dalej nie ma nie wiem czy by jej sie opłaciło rozwód brać nawet adwokatowi musiała by więcej zapłacić :D . Ten ma problem co ma 100 ha to tam jest na co ostrzyc zęby ktoś taki musi się pilnować a może jakieś ubezpieczenie wykupić od rozwodu :lol:

Edytowany przez zetorlublin7341, 08 maj 2014 - 14:13.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23371 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 08 maj 2014 - 15:44

Dziewczyna na gospodarkę Zetorku Ty tak rano wstajesz do pracy?? czy spac nie mozesz?????
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#23372 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 maj 2014 - 16:52

Dziewczyna na gospodarkę I czarno na białym widac kto jest biznesmanem a kto nie :D Jak się kombinuje, ryzykuje i ogólnie ma w sobie zylke przedsiębiorczości co na wsi tez jest bardzo częstym przypadkiem to powinno sie mieć na tyle oleju w głowie żeby bawić się jednak w intercyzę. Już ktoś mądrze tu powiedział że noga się może komuś podwinąć bo jak ryzyko to ryzyko i wtedy dług jest ściągany z jednej strony dzieki czemu druga strona jest nietknięta i nie klepie się biedy.

#23373 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 08 maj 2014 - 17:56

Dziewczyna na gospodarkę Kiedyś były inne czasy, kobieta najczesciej była zalezna finansowo od męża i razem pracowali na gosp. Teraz zazwyczaj kobiety sa niezależne finansowo. ale jedno to mówić a drugie to robić. Mimo że nie uważam że intercyza to samo zło to nie wiem jak bym zareagowała i co sobie pomyslała gdyby mi to potencjalny narzeczony zaproponował

#23374 Share piokac75

piokac75

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 08 maj 2014 - 18:10

Dziewczyna na gospodarkę Hej , moja siostra ma prawo jazdy T , skończona zawodówka +technik rolnik... Ma uprawnienia na kombajn oraz prasę, ale koniecznie chce wyjechać do miasta. Po co więc wybrała taki kierunek edukacji?? Jak to oceniacie?

#23375 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 08 maj 2014 - 18:20

Dziewczyna na gospodarkę Ja zdobyłam uprawnienia nauczyciela. teraz dorabiam pracownika administracji ale i tak nie pojde do pracy bo gosp :P jak to oceniacie? :P

#23376 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2521 postów

Napisany 08 maj 2014 - 18:24

Dziewczyna na gospodarkę ja jestem zdania że żaden papierek nie zaszkodzi, może nie pomoże ale zawsze lepiej mieć coś w zanadrzu, sam niby od dzieciaka wiedziałem że zostanę na gospodarce, chciałem iść do technikum rolniczego ale ostatecznie wybrałem technikum mechaniczne, a dopiero później studia rolnicze, teraz robię sobie prawo jazdy kat C. jak nie pomoże to i nie zaszkodzi :)

#23377 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 08 maj 2014 - 18:29

Dziewczyna na gospodarkę

Jednak światem rządzi d..a -kasa i wóda ! ;)

*$

No przeciez od dawna o tym wiadomo, tylko jakos dziwni rolnicy albo antyrolnicy udaja ze tego nie widza, albo niechca widziec, albo sa z epoki kamienia lupanego
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#23378 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 08 maj 2014 - 18:35

Dziewczyna na gospodarkę mi się marzy doktorat, ale się zabieram za niego jak pies do jeża, a za kilka lat jak znam siebie bede sobie pluć w brode za stracona szanse

#23379 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2158 postów

Napisany 08 maj 2014 - 20:21

Dziewczyna na gospodarkę Bananku pytałaś czy nie mogę spać, ja od 3 rano już pracuję siedzę na targu i ostro handelek, no cóż mam teraz sezon to muszę ciągnąć ten wózek dalej. ;) Z racji małego obszaru rolniczego trzeba było wymyślić jakieś lewe źródło dochodów :D . Macie problem z tymi intercyzami, ci co będą chcieli będą podpisywać ci co nie będą chcieli a będą sobie ufać nie będą podpisywać. Nie wiem czy ludzie dzisiaj tak są zdegenerowani czy nie ale widzę że wiekszosć patrzy tylko za kasą jakby to był priorytet w życiu. Nie ma jak się cieszyć zdrowiem a reszta sama z czasem przyjdzie B)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23380 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2521 postów

Napisany 08 maj 2014 - 20:30

Dziewczyna na gospodarkę Nie koniecznie sama przyjdzie... a co do zdrowia to znajdź teraz kogoś zdrowego na 100%. Co do kasy... ja jak bym miał brać ślub to mogę z kimś kto nie ma grosza przy duszy i nawet słowem nigdy nie wypomnę, ale muszę mieć pewność że związek nie jest dla kasy, milionerem nie jestem, ale też i biedy nie klepię i niestety ale jak to mówi sąsiad: żona to nie rodzina ;)