Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

37399 odpowiedzi na ten temat

#23301 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2295 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła mlecznego :)
    Nowoczesne techniki uprawy

Napisany 04 maj 2014 - 20:53

Dziewczyna na gospodarkę Xawier dobre pytanie. Oczywiscie ze szczęście moich rodziców ma wpływ na mnie. Ale i na cala nasza rodzine. Rodzice sa w sobie nadal bardzo zakochani. Czesto widuje ich jak ida ze soba za rece czy sie całują. Ich sekret jest taki ze 2 razy dzinnie chodza razem na randkę:-D mowia tak na dojenie. Śmiało mozna brac z nich wzór. :-D. Zreszta chyba przez to nasz dom jest bardzo lubiany przez różnorakich gosci. Ostatnio odwiedzala nas cala rodzina mojego przyjaciela z Wrocławia to pani Krysia mowi do nas ze my opcy ludzie a lepiej jak rodzina. Wszystkim życzę conajmniej tyle ciepła co w naszej rodzinie:-D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 10:04
  •  

#23302 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 04 maj 2014 - 21:00

Dziewczyna na gospodarkę Bo o milość i malżeństwo trzeba dbać :P wtedy nawet w najcięższych momentach jak wiesz że masz wsparcie w rodzinie to wszystko jest mniej straszne. Ale z tymi gośćmi to bym nie przesadzała bo co za dużo to niezdrowo :)
Są sprawy tylko rodzinne a jak masz cały dom gości od świtu do nocy (tak jest u moich teściów) to nie ma kiedy i jak pogadać, albo wszyscy o wszystkim wiedzą.

#23303 Share Mironeks

Mironeks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 216 postów
  • Zainteresowania:Naprawa maszyn obróbka skrawaniem spawanie

Napisany 04 maj 2014 - 21:25

Dziewczyna na gospodarkę Na udane małżeństwo ma wpływ wiele czynników , jak ożenie się będe starał aby było dobrze w małżeństwie ale czy będzie dobrze to nie będzie zależało tylko ode mnie . :(
Małżeństwo jest jak rosyjska ruletka , może być udane a może być początkiem końca dobicia do dna :blink:

#23304 Share Xawier

Xawier

https://www.facebook.com/Ranczo-Muuu-1377603668939741

• Members
  • PipPipPip
  • 703 postów

Napisany 04 maj 2014 - 21:46

Dziewczyna na gospodarkę

Moi 14 lat po rozwodzie trójka dzieci... <_< :mellow:

A jeśli można zapytać to jak przebiegał rozwód z Twojej perspektywy? Miało/ma to jakiś konkretny wpływ na Ciebie? Rozstali się jak ludzie? Czy darli ze sobą koty?

Jakie znacie przypadki rozwodów? Mąż/żona puściło drugie w samych skarpetkach??

#23305 Share Mironeks

Mironeks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 216 postów
  • Zainteresowania:Naprawa maszyn obróbka skrawaniem spawanie

Napisany 04 maj 2014 - 22:06

Dziewczyna na gospodarkę @Xawier dlaczego interesujesz sie przypadkami rozwodów , obawiasz sie że jak sie ożenisz to żona może cie puścić w samych skarpetkach a o majtkach nic nie piszesz ??

#23306 Share a1fe26c2

a1fe26c2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1036 postów

Napisany 04 maj 2014 - 22:15

Dziewczyna na gospodarkę Tematyka spraw rozwodowych jest poruszana na forach prawniczych. :)

Mistrzem jesteś w tym, co robisz codziennie! Kiedy wszyscy myślą tak samo, to pierwszy krok do katastrofy.

#23307 Share Xawier

Xawier

https://www.facebook.com/Ranczo-Muuu-1377603668939741

• Members
  • PipPipPip
  • 703 postów

Napisany 04 maj 2014 - 22:34

Dziewczyna na gospodarkę Zainteresowanie raczej wynika z tego co dzieje się wokół oraz po "przykładzie" rodziców... i bądź co bądź jestem dość ciekawski :P

#23308 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1574 postów

Napisany 04 maj 2014 - 23:09

Dziewczyna na gospodarkę temat na czasie- w europie juz wiekszosc malzenstw sie rozpada , statystycznie to 7-13 lat malzenstwa jest punktem krytycznym, rekord jaki znam z sasiedniej wsi to 2[slownie dwa] dni sobota-niedziela i facet wieczorkiem w poprawiny pojechal do belgii po samochody i to bylo na tyle, w mojej to 10 dni, a chodzili ze soba 8 lat, panna mloda do slubu szla pijana i juz przed kosciolem bylo wesolo. dziewczyna wyksztalcona, doktor resocjalizacji i taki numer wykrecila-chyba presja rodziny bo wcale nie "musiala' wyjsc za maz.
izolda a moze jakis batiuszka by sie trafil- im wolno. mam znajomego "popa"[tak go nazywaja] ale malzenstwo[slub mu niedawno dawal kolega z seminarium] na dobre nie wyszlo.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#23309 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2212 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 05 maj 2014 - 14:24

Dziewczyna na gospodarkę Bo chodzić z dziewczyną tak długo to chyba jakieś wariactwo, znam przypadki ze po 5 latach nażeczeństwa palma odwalała i się rozchodzili. Dlatego ja jak będę wiedział ze to ona to padam na kolana najdłużej to pół roku góra 8 miesięcy, i niech się dziewczyna decyduje, albo wóz albo przewóz, ja żyć w niepewności tak długo nie dam rady. Dziadek się oswiadczył po miesiącu, byli małżeństwem przez 59 lat, a w tedy czasy były dużo bardziej cięższe niż teraz, byli na dobre i złe ^^ . A dzis z byle wariactwem do adwokata lecą. :(

#23310 Share Pablo44

Pablo44

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów
  • Zainteresowania:To co związane z rolnictwem...

Napisany 05 maj 2014 - 20:00

Dziewczyna na gospodarkę Raczej normalnie mama choć nalezna do połowy gospodarstwa nie ruszyła teraz może jak sie załape na młodego bedzie zapisane taty i mamy połowy

Mam kolego co chodzili 8 lat :blink: a po 8 miesiącach małżeństwa sie rozwiedli :huh: (nie było dzieciaka jeszcze a czy współżyli nie pytałem.)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23311 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 05 maj 2014 - 20:04

Dziewczyna na gospodarkę Tomek to ja jestem takim przypadkiem wariatki ;) nie polecam nikomu długoletniego związku

#23312 Share Pablo44

Pablo44

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów
  • Zainteresowania:To co związane z rolnictwem...

Napisany 05 maj 2014 - 20:06

Dziewczyna na gospodarkę Najgorsze w rozwodach to to że cierpią dzieci jeśli są bo rodzice każdy w swoją stronę, Jak u mnie ja przyjdzie się żenić to co... przyjdą oba, w cale,a jak jeden to drugi nie?? Głupota -_-

#23313 Share biala513

biala513

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 05 maj 2014 - 20:42

Dziewczyna na gospodarkę Znajomy ksiądz( z powołania) zawsze mi powtarza "receptę" na wieloletnie małżeństwo;) Rok koleżeństwa+rok narzeczeństwa= wiele lat małżeństwa ;) Wiele małżeństw z tej rady skorzystało i chyba dobrze na tym wyszli ponieważ o żadnym rozwodzie tych małżeństw nie słyszałam ;)

#23314 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2522 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 05 maj 2014 - 20:53

Dziewczyna na gospodarkę widocznie rozwód był po cichu :D

#23315 Share BIZULEK

BIZULEK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 242 postów

Napisany 06 maj 2014 - 05:20

Dziewczyna na gospodarkę Długoletnie chodzenie ze sobą jest najgorsze

#23316 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2522 postów

Napisany 06 maj 2014 - 05:30

Dziewczyna na gospodarkę ma swoje plusy, 5 lat chodziłem z dziewczyną (zaręczyliśmy się) ale na szczęście pokazała pazurki w porę :)

#23317 Share tomaszek25

tomaszek25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 06 maj 2014 - 12:12

Dziewczyna na gospodarkę ooo he moze i dobrze ze przed slubem pokazuje pazurki . bo jak inaczej to po slubie tylko nerwy i jak rozwód to dodatkowe nerwy i problemy lepiej przed niz po

#23318 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2522 postów

Napisany 06 maj 2014 - 17:18

Dziewczyna na gospodarkę No właśnie, chociaż nie zaprzeczę że sam jestem zwolennikiem dość szybkiej decyzji o ślubie :)

#23319 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 06 maj 2014 - 17:39

Dziewczyna na gospodarkę A Ja z moim chodziłam 8 miesięcy i nie żałuję ani jednej minuty spędzonej z nim,człowieka owszem poznaje się całe życie ,lecz wady zawsze wyjdą wcześniej czy póżniej po jakimś czasie i nie potrzeba chodzić Bóg wie ile by poznać

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23320 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1476 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 06 maj 2014 - 17:57

Dziewczyna na gospodarkę ja oświadczyłem się po roku i 9 miesiącach znajomości w Paryżu :D pewno gdyby nie wyjazd do Paryża pewno było by szybciej o jakieś 5 miesięcy ;) a co do ślubu plany sa w najbliższym 5-leciu ;) odnosnie rozwodów... najlepiej spisać intercyze i po sprawie... ale dla wielu osób te słowo jest czymś złym... a to nie prawda... bo zabezpiecza ciebie , małżonkę/a i dzieci przed ewentulanym rozwodem... chociaż po czesci. No odnosnie pazurków to już miałem zamiar oświadczać się porzedniej dziewczynie , ale dzięki Bogu pokazała co potrafi i dzięki temu mam znacznie lepsza dzieczynę już narzeczoną ;) więc mam nadzieję że żle nie będzie ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)