Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

35833 odpowiedzi na ten temat

#22961 Share a1fe26c2

a1fe26c2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 986 postów

Napisany 16 kwiecień 2014 - 21:21

Dziewczyna na gospodarkę

No dobra to już ustaliliśmy że są panny z dzieckiem. Pytanie było czy ktoś z was związał by się z taką osobą.

Ja, po doświadczeniach wujka, byłbym bardzo ostrożny.

Mistrzem jesteś w tym, co robisz codziennie! Kiedy wszyscy myślą tak samo, to pierwszy krok do katastrofy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 16:11
  •  

#22962 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9432 postów

Napisany 16 kwiecień 2014 - 21:21

Dziewczyna na gospodarkę Lina owszem ale skutek jest ten sam. Jest samotna osoba posiadająca dziecko.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#22963 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 kwiecień 2014 - 21:24

Dziewczyna na gospodarkę a dla mnie to jest róznica. co innego jak małżonek chory umiera i zostaje a co innego jak panienka prowadzi swawole a potem o rany jestem w ciąży...

#22964 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2240 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła mlecznego :)
    Nowoczesne techniki uprawy

Napisany 16 kwiecień 2014 - 21:24

Dziewczyna na gospodarkę

a ja jestem panną z kotem :P i pytanie kto zaakceptuje mojego zwierza kto mu da nazwisko :D

Z kotem? Na jakim punkcie?

#22965 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 16 kwiecień 2014 - 21:25

Dziewczyna na gospodarkę Dziecka nie mam, ale mam 10 kotów :P i wszystkie są kochane i mieszkają w oborze z krówkami od ktorych codziennie wywalam obornik, a po ciężkiej pracy piekę ciasta :)

#22966 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 kwiecień 2014 - 21:26

Dziewczyna na gospodarkę oj ciiii bo się wyda :D

#22967 Share a1fe26c2

a1fe26c2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 986 postów

Napisany 16 kwiecień 2014 - 21:27

Dziewczyna na gospodarkę Dużo zależy też od podejścia takiej kobiety do dziecka i do nowego partnera. Jak będzie miała normalne podejście, to nie powinno być wielkich kłopotów. Zawsze to jednak obce dziecko i trochę zgrzytów może być.
Lina jak zywkle ma rację. :)

Mistrzem jesteś w tym, co robisz codziennie! Kiedy wszyscy myślą tak samo, to pierwszy krok do katastrofy.

#22968 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2240 postów

Napisany 16 kwiecień 2014 - 21:30

Dziewczyna na gospodarkę Z tymi dziecmi to czynniki złożone. To wszystko zależy. Co jak gdzie i kiedy

#22969 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 kwiecień 2014 - 21:31

Dziewczyna na gospodarkę Nie jak zwykle bo każdy poniekąd ma rację ale ja poprostu pomyliłam epoki i urodziłam się nie w tej co trzeba więc na mnie nie zważajcie.

#22970 Share smerfy2210

smerfy2210

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • Zainteresowania:matematyka ;)

Napisany 16 kwiecień 2014 - 21:32

Dziewczyna na gospodarkę

a dla mnie to jest róznica. co innego jak małżonek chory umiera i zostaje a co innego jak panienka prowadzi swawole a potem o rany jestem w ciąży...

widzisz Linamasz rację :) nie napisałam nigdzie, że byle kto się trafi byle był :P Jednak sytacja taka nie dyskwalifikuje moim zdaniem nikogo. Nigdy tak do końca nie wiesz w jakich okolicznościach to dziecko się poczeło. Oraz istotną kwestią jest to, że jak ktoś jest lekkomyślny to nie zwracasz na niego uwagi bez względu czy ma dziecko czy też nie :) Nie ma reguły-jednak nie przesądza też z góry sprawy :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#22971 Share a1fe26c2

a1fe26c2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 986 postów

Napisany 16 kwiecień 2014 - 21:34

Dziewczyna na gospodarkę A kot w związku nie powinien być przeszkodą. :)

#22972 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 16 kwiecień 2014 - 21:35

Dziewczyna na gospodarkę Ej ludziska a pomyśleliscie o dziecku jak ono sie czuje nie mając jednego rodzica. U nas jeden facet odszedł rodzinę, żona została z 6letnim synkiem, normalna kobieta, zaczął tak podchodzic kawaler 35 lat ona może nie zwracała tak uwagi ale ten synek bardzo sie do niego garnął. W końcu po wielu jego namowach, ona ozeniła się z nim nie z miłosci a z rozsądku. Teraz są po slubie 4 lata, mają bliźniaczki już, ona widać jak sie zakochała w nim tworzą szczęśliwą rodzinę. Facet pokazał poprostu jaja a nie stchórzył i zadbał o swoje i o nich. Lina a kto ci broni przestawić gps i poszerzyc horyzonty. :D Ja też mam zacofane myślenie bo juz nie jedna dziewczyna mi powiedziała, jedna to nawet tak że nadawałbym sie do średniowiecza z moimi przekonaniami i stylem bycia a nie do 21 wieku, normalnie porażka. :P

Edytowany przez zetorlublin7341, 16 kwiecień 2014 - 21:38.

#22973 Share a1fe26c2

a1fe26c2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 986 postów

Napisany 16 kwiecień 2014 - 21:41

Dziewczyna na gospodarkę Te dziewczyny to nie wiedziały jak było w Średnioweczu. NIe przejmuj się takimi. :)

#22974 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9432 postów

Napisany 16 kwiecień 2014 - 21:42

Dziewczyna na gospodarkę Oo a może twoje poglądy porywają się z poglądami Liny??

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#22975 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2522 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 16 kwiecień 2014 - 21:43

Dziewczyna na gospodarkę

Nie jak zwykle bo każdy poniekąd ma rację ale ja poprostu pomyliłam epoki i urodziłam się nie w tej co trzeba więc na mnie nie zważajcie.

czasami mam podobnee wrażenie o sobie ale powoli się unowocześniam ;)

a ja jestem panną z kotem :P i pytanie kto zaakceptuje mojego zwierza kto mu da nazwisko :D

ja cię mogę przygarnąć z kotem, mam już dwa więc jeden więcej nie zaszkodzi a przy okazji i właścicielkę jakoś bym strawił xD

#22976 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2240 postów

Napisany 16 kwiecień 2014 - 21:43

Dziewczyna na gospodarkę I wszystko dobre co sie dobrze kończy. :-D

#22977 Share a1fe26c2

a1fe26c2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 986 postów

Napisany 16 kwiecień 2014 - 21:46

Dziewczyna na gospodarkę Może lepiej zacząć od właścicielki?

#22978 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 kwiecień 2014 - 21:49

Dziewczyna na gospodarkę a wiecie że do tanga trzeba dwojga, spotkac to spotkac ale zakochac sie po uszy to dopiero wyzwanie.

#22979 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 16 kwiecień 2014 - 21:49

Dziewczyna na gospodarkę Andrzeju to juz musi Lina zdecydować :ph34r: . A mowy nie ma abym sie unowocześniał z przekonaniami a po co mam swoje dbam o swoje i nikt mi tego nie odbierze. A takie dziewczyny nie robią na mnie wrażenia skoro ona mówi tobie czy podnieca mnie jej ciało to wybacz, nie wiem co sobie myslała że rzucę sie na nia jak pies na kiełbase czy co, jak jej powiedziałem że w kobiecie interesuje mnie wnętrze i przekonania to ona do mnie z którego filmu sie urwałem i w tedy padł ten tekst z średniowieczem. :lol: A inna sprawa jeżeli dziewczyna pernamentrnie się puszcza to niech do nikogo niestety nie ma pretensji ze wpadła :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#22980 Share a1fe26c2

a1fe26c2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 986 postów

Napisany 16 kwiecień 2014 - 21:53

Dziewczyna na gospodarkę Może mieć do siebie. :) Poza tym nie żyjemy w Średniowieczu i przed ciążą można się zabezpieczać, ale ona tego nie pojmie.

Edytowany przez a1fe26c2, 16 kwiecień 2014 - 21:53.