Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

37399 odpowiedzi na ten temat

#22961 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2210 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 16 kwiecień 2014 - 21:35

Dziewczyna na gospodarkę Ej ludziska a pomyśleliscie o dziecku jak ono sie czuje nie mając jednego rodzica. U nas jeden facet odszedł rodzinę, żona została z 6letnim synkiem, normalna kobieta, zaczął tak podchodzic kawaler 35 lat ona może nie zwracała tak uwagi ale ten synek bardzo sie do niego garnął. W końcu po wielu jego namowach, ona ozeniła się z nim nie z miłosci a z rozsądku. Teraz są po slubie 4 lata, mają bliźniaczki już, ona widać jak sie zakochała w nim tworzą szczęśliwą rodzinę. Facet pokazał poprostu jaja a nie stchórzył i zadbał o swoje i o nich. Lina a kto ci broni przestawić gps i poszerzyc horyzonty. :D Ja też mam zacofane myślenie bo juz nie jedna dziewczyna mi powiedziała, jedna to nawet tak że nadawałbym sie do średniowiecza z moimi przekonaniami i stylem bycia a nie do 21 wieku, normalnie porażka. :P

Edytowany przez zetorlublin7341, 16 kwiecień 2014 - 21:38.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 05:58
  •  

#22962 Share a1fe26c2

a1fe26c2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1035 postów

Napisany 16 kwiecień 2014 - 21:41

Dziewczyna na gospodarkę Te dziewczyny to nie wiedziały jak było w Średnioweczu. NIe przejmuj się takimi. :)

Mistrzem jesteś w tym, co robisz codziennie! Kiedy wszyscy myślą tak samo, to pierwszy krok do katastrofy.

#22963 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9451 postów

Napisany 16 kwiecień 2014 - 21:42

Dziewczyna na gospodarkę Oo a może twoje poglądy porywają się z poglądami Liny??

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#22964 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2522 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 16 kwiecień 2014 - 21:43

Dziewczyna na gospodarkę

Nie jak zwykle bo każdy poniekąd ma rację ale ja poprostu pomyliłam epoki i urodziłam się nie w tej co trzeba więc na mnie nie zważajcie.

czasami mam podobnee wrażenie o sobie ale powoli się unowocześniam ;)

a ja jestem panną z kotem :P i pytanie kto zaakceptuje mojego zwierza kto mu da nazwisko :D

ja cię mogę przygarnąć z kotem, mam już dwa więc jeden więcej nie zaszkodzi a przy okazji i właścicielkę jakoś bym strawił xD

#22965 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2295 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła mlecznego :)
    Nowoczesne techniki uprawy

Napisany 16 kwiecień 2014 - 21:43

Dziewczyna na gospodarkę I wszystko dobre co sie dobrze kończy. :-D

#22966 Share a1fe26c2

a1fe26c2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1035 postów

Napisany 16 kwiecień 2014 - 21:46

Dziewczyna na gospodarkę Może lepiej zacząć od właścicielki?

Mistrzem jesteś w tym, co robisz codziennie! Kiedy wszyscy myślą tak samo, to pierwszy krok do katastrofy.

#22967 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 kwiecień 2014 - 21:49

Dziewczyna na gospodarkę a wiecie że do tanga trzeba dwojga, spotkac to spotkac ale zakochac sie po uszy to dopiero wyzwanie.

#22968 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2210 postów

Napisany 16 kwiecień 2014 - 21:49

Dziewczyna na gospodarkę Andrzeju to juz musi Lina zdecydować :ph34r: . A mowy nie ma abym sie unowocześniał z przekonaniami a po co mam swoje dbam o swoje i nikt mi tego nie odbierze. A takie dziewczyny nie robią na mnie wrażenia skoro ona mówi tobie czy podnieca mnie jej ciało to wybacz, nie wiem co sobie myslała że rzucę sie na nia jak pies na kiełbase czy co, jak jej powiedziałem że w kobiecie interesuje mnie wnętrze i przekonania to ona do mnie z którego filmu sie urwałem i w tedy padł ten tekst z średniowieczem. :lol: A inna sprawa jeżeli dziewczyna pernamentrnie się puszcza to niech do nikogo niestety nie ma pretensji ze wpadła :D

#22969 Share a1fe26c2

a1fe26c2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1035 postów

Napisany 16 kwiecień 2014 - 21:53

Dziewczyna na gospodarkę Może mieć do siebie. :) Poza tym nie żyjemy w Średniowieczu i przed ciążą można się zabezpieczać, ale ona tego nie pojmie.

Edytowany przez a1fe26c2, 16 kwiecień 2014 - 21:53.

#22970 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2522 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 16 kwiecień 2014 - 21:56

Dziewczyna na gospodarkę w średniowieczu też zabezpieczano się, używano do tego celu jelit któregoś zwierzęcia, nie pamiętam tylko którego, nie wiem czy nie owcze przypadkiem.

Może lepiej zacząć od właścicielki?

jak jej tak bardzo na kocie zależy to sama przyjdzie :D

Edytowany przez daremw, 16 kwiecień 2014 - 22:00.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#22971 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 kwiecień 2014 - 21:56

Dziewczyna na gospodarkę ale problem to chyba nie jest samej ciąży tylko tej empatii w stosunku do swojego dziecka? czy nowy partner będzie tak samo traktował je jak własne czy będzie faworyzował inne itp... dlatego ja nie będe panną z dzieckiem bo albo zostanę starą panną albo zoną ale nigdy niczym innym.

#22972 Share a1fe26c2

a1fe26c2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1035 postów

Napisany 16 kwiecień 2014 - 21:58

Dziewczyna na gospodarkę Jelit zwierzęcych używano już w Starożytnym Babilonie, ale chyba z marnym skutkiem. :)

#22973 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1570 postów

Napisany 16 kwiecień 2014 - 22:01

Dziewczyna na gospodarkę wydaje ci sie lina. mloda jeszcze jestes..., skad wiesz co bedzie za 10 lat. na zachodzie europy to juz norma- rodziny patchworkowe to wiekszoss i do nas za pare lat to przyjdzie

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#22974 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2210 postów

Napisany 16 kwiecień 2014 - 22:03

Dziewczyna na gospodarkę Bo jeden z uśmiechem przyjmie taki podarunek od losu a drugi nie i będzie mieć pretensje do całego świata.

#22975 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 kwiecień 2014 - 22:05

Dziewczyna na gospodarkę a co mnie obchodzi zachód europy? ludzie trzeba zyc w zgodzie z samym sobą a nie być snobem i małpowac za innymi.. bo taka moda to można. Jak ktoś chce szukać przygód to niech szuka, lubi ryzyko to niech ryzykuje a jak ma swoje poglady to tylko jego sprawa. ważne by być sobą bez presji społeczeństwa.

#22976 Share maniek183

maniek183

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 311 postów

Napisany 16 kwiecień 2014 - 22:09

Dziewczyna na gospodarkę Każdy ma inne zdanie i inaczej podchodzi do tego, tyle że zazwyczaj dziecko postrzegane jest jako problem a sama ciąża jak choroba... ludzie bywają okropni. Kawaler z dzieckiem to nie ale pięcioro dzieci i każde z inną znałem takiego. Nie płacił alimentów bo to za dużo państwo płaciło nie wiem czy tak zostało czy coś w tej kwestii się zmieniło. Co innego porządna dziewczyna a co innego jakaś puszczalska tego nie można porównywać. Być sobą i nie patrzeć na innych...

#22977 Share a1fe26c2

a1fe26c2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1035 postów

Napisany 16 kwiecień 2014 - 22:15

Dziewczyna na gospodarkę Człowiek mądrzeje z wiekiem,
zwykle jest to wieko od trumny. :)

#22978 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2210 postów

Napisany 16 kwiecień 2014 - 22:15

Dziewczyna na gospodarkę A co ma cza do znaczenia, jeżeli ktoś ślubuje sobie czystość do ślubu to co jest dziwny albo narzeczeni chcą to robić po ślubie to co wariaci, bo każdy to robi, i tak ma być. Każdy ma wolną wolę i robi co mu pasuje i tyle w temacie. ;)

#22979 Share konteno

konteno

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów
  • Zainteresowania:różne

Napisany 16 kwiecień 2014 - 22:21

Dziewczyna na gospodarkę @ a1fe26c2 ale to było dobre ;)
wszystko zależy od sytuacji ale w wielu przypadkach nie ma rozwiązań w państwie polskim które mogłyby wpłynąć na zaniechanie rozstań pomiędzy ludźmi którzy już mają dzieci a chcą się rozstać oraz takimi co już zaliczyli wpadkę z brzuchem a nie są jeszcze inaczej na to związani

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#22980 Share a1fe26c2

a1fe26c2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1035 postów

Napisany 16 kwiecień 2014 - 22:32

Dziewczyna na gospodarkę Ach, ja tego nie wymyśliłem... :)
Co do postępowania, to:
1. "Rób Pan tak, żeby było dobrze"
2. Każdy robi tak, jak chce. :)

Edytowany przez a1fe26c2, 16 kwiecień 2014 - 22:33.