Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

38014 odpowiedzi na ten temat

#22621 Share tomeklodzkie

tomeklodzkie

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, wszystko totalnie:)

Napisany 12 kwiecień 2014 - 12:36

Dziewczyna na gospodarkę kto mowi o wymiekaniu??:) Dziewczyny Twardzielki:):) Troche prawdy ja w zeszlym roku na jesien 65ton wapna wsypalem lopata do kosa... tak kosa i rozsialem po polach, z tym ze nie mam ladowacza wiec wapno wysypalem na najwiekszym kawalku a reszte najpierw lopata na przyczepe a potem z przyczepy do kosa na polu...moze z tym kosem to myslicie ze zacofanie ale w tym roku zrezygnowalem z wyjazdow za granice i troche odsunalem mojego lekko zacofanego tate wiec na jesien bedzie juz konkretny rozsiewacz moze 800-1000l do 360tki, o rcv do wapna tez mysle bo w tym roku mialem zamiar jeszcze kupic kolo85ton wapna... jesli ktos jest ciekawy wiecej piszcie na prywatny... pozdrawiam.....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 05:28
  •  

#22622 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2213 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 12 kwiecień 2014 - 12:47

Dziewczyna na gospodarkę Koledzy nie nazywajcie nikogo maślakami to ze nie chcę dzwigać nie wiadomo ile to moja sprawa, i nie mów ze kobieta się przy kims wykończy, w zyciu dziewczynie bym nie pozwolił targać takich cieżarów, mowy nie ma. Jak trzeba to 130kg biorę na klatę i nie narzekam, mam podan 500 skrzyniopalet ważą po 80kg wkładam jedna w drugą i wszystkie tak układam aby było więcej miejsca, ale jako ze mam widłaka to na auto nakładam nim i nie będę rypać się wiecznie ręcznie, trzeba zacząć się szanować aby rozłożyc siły na lata. Rolstudent a nie myslałeś aby mieć jakieś urządzenie do łopatowania kolega ma dwie wyciagarki na końcach garażu garaż 70m, z pługa do konnego dorobił szufle i teraz 300t ton szufluje za 4 godziny, i ma spokój, ja wiem że tężyzna fizyczna ważna rzecz ale zdrowie też, dlaczego Pudzianowski juz zrezygnował z startów bo mieśnie są ale stawy już nie wytrzymują. Rolniczka uszczelnij sobie przyczepę rozsyp nawozy na niej i łopatą zawsze będziesz mieć mniejszy ciężar. :D

#22623 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2318 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła mlecznego :)
    Nowoczesne techniki uprawy

Napisany 12 kwiecień 2014 - 14:18

Dziewczyna na gospodarkę No wiesz ale dla mnie to codzinna gimnastyka:-D ktora komu jak komu ale mi napewno sie przyda:-D upraszczam sobie wszystko jak moge. Mysle o profesjonalnej paszarni o podajnikach ssaco tloczacych mieszalniku i zbiornikach buforujacych. Jest to dosc skomplikowane

#22624 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 kwiecień 2014 - 16:09

Dziewczyna na gospodarkę

Natomiast mam pytanie do kobiet bo skoro tutaj piszą to maja powód . A mianowicie czy któraś z was została zaproszona przez któregoś z piszących tutaj rolników przynajmniej na kawę ?

No musze uratować opinię o tym forum :D tak zostałam zaproszona na kawę a w zasadzie to była herbata bo ja kawy nie piję ;)

#22625 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 12 kwiecień 2014 - 16:37

Dziewczyna na gospodarkę Rolniczko dla mnie to już jest horror nie gospodarka, mój tato przpracował w gosp ponad 30 lat i owszem wrzuca 50tki na rozsiewacz ale kiedy moge mu pomagam bo to dla każdego niezależnie od płci jest za duży ciężar ( no chyba z wyjatkiem Pudziana ;) ) i jak ja sobie wyobrażam jak ty dźwigasz te wory to ciary po plecach przechodzą. to jest igranie ze zdrowiem.

#22626 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3066 postów

Napisany 12 kwiecień 2014 - 17:00

Dziewczyna na gospodarkę

No musze uratować opinię o tym forum :D tak zostałam zaproszona na kawę a w zasadzie to była herbata bo ja kawy nie piję ;)

A przyjechal po Ciebie czy Sama musialas sie zjawic???? :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#22627 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1491 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 12 kwiecień 2014 - 17:30

Dziewczyna na gospodarkę

Rolniczko dla mnie to już jest horror nie gospodarka, mój tato przpracował w gosp ponad 30 lat i owszem wrzuca 50tki na rozsiewacz ale kiedy moge mu pomagam bo to dla każdego niezależnie od płci jest za duży ciężar ( no chyba z wyjatkiem Pudziana ;) ) i jak ja sobie wyobrażam jak ty dźwigasz te wory to ciary po plecach przechodzą. to jest igranie ze zdrowiem.

Kwestia odpowiedniego chwytu... ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#22628 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 12 kwiecień 2014 - 17:42

Dziewczyna na gospodarkę hehe Bananek nie bedzie spał po nocach bo ciekawość będzie zżerać ;)

#22629 Share Xawier

Xawier

https://www.facebook.com/Ranczo-Muuu-1377603668939741

• Members
  • PipPipPip
  • 709 postów

Napisany 12 kwiecień 2014 - 17:52

Dziewczyna na gospodarkę

Było/będzie kolejne spotkanie? Nie tylko Banan jest ciekawa :P

#22630 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1442 postów

Napisany 12 kwiecień 2014 - 18:01

Dziewczyna na gospodarkę Linka nie jest taka naiwna aby dać adres nie znajomemu.... pewnie umówiła się gdzieś na mieście.Ciekawa dziewczyna kawy nie, alkoholu nie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#22631 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2213 postów

Napisany 12 kwiecień 2014 - 18:36

Dziewczyna na gospodarkę A czy jak ktoś nie pije kawy to już jest źle, bo nie wiem, ja nie piję ale jak ktoś mi proponuje to po odmowie straszne zdziwienie :blink: . Widzę że ludziska strasznie ciekawi :D

#22632 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 12 kwiecień 2014 - 18:50

Dziewczyna na gospodarkę Tomku a Ciebie to jakoś dziwnie nie ciekawi ;)

#22633 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2213 postów

Napisany 12 kwiecień 2014 - 18:56

Dziewczyna na gospodarkę Ja wiem czy mnie ciekawi czy nie może tak może nie moze hmm kto to wie, po za tym wiesz nie chcę być wcibski, ^^ w końcu to Liny sprawa nie :D

#22634 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 12 kwiecień 2014 - 19:03

Dziewczyna na gospodarkę No jak nie jak tak

#22635 Share Agroastrolog

Agroastrolog

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 12 kwiecień 2014 - 19:08

Dziewczyna na gospodarkę

Agroastrolog-też jestem rolnikiem i nikomu nie zazdroszczę takiego "chleba"...myślałem nad Twoim równaniem-a że z matmy nigdy orłem nie byłem -to nic nie
wymyśliłem,jak 40lat może się równać 52lata? no chyba,że Twoja doba ma 31.2godziny :) a może to jakaś przenośnia? no weż nas oświeć-please... :rolleyes:

Przez czterdzieści lat uzbierało się dwanaście lat przepracowanych niedziel , sobót, świąt , dni ustawowo wolnych od pracy , urlopów . W roku średnio dziewięćdziesiąt dni. Często o ośmiogodzinnej dniówce też trzeba zapomnieć.

#22636 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1442 postów

Napisany 12 kwiecień 2014 - 19:10

Dziewczyna na gospodarkę Tomek ale ja nie napisałem że żle jak kawy nie pije - nawet dobrze bo nie robi przerwy ,,na kawę'' chyba że pali :(

#22637 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 12 kwiecień 2014 - 19:23

Dziewczyna na gospodarkę a co to kobiecie to już nic nie wolno? wszystko co najfajniejsze tylko wy faceci???

#22638 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1442 postów

Napisany 12 kwiecień 2014 - 19:27

Dziewczyna na gospodarkę Wszystko co najfajniejsze ......np. dziewczyny :P :P

#22639 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 12 kwiecień 2014 - 19:32

Dziewczyna na gospodarkę a żebyś wiedział że tak ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#22640 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1442 postów

Napisany 12 kwiecień 2014 - 19:37

Dziewczyna na gospodarkę Wiem -dlatego ożeniłem się z kobietą :P a wy dziewczyny wychodzicie za tych nie dobrych facetów.. ;)