Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

35509 odpowiedzi na ten temat

#22381 Share biala513

biala513

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 05 kwiecień 2014 - 21:25

Dziewczyna na gospodarkę Moja kuzynka wyszła za mąż za Hindusa co prawda nie mieszkają w Indiach ale często tam jeżdżą i moja kuzynka zawsze po przyjeździe tam ma dolegliwości żołądkowe przez jedzenie i wodę(chociaż piła butelkowaną). Nawet jak brała tam ślub to miała niesamowite rozwolnienie i żadne leki na nią nie działały i co chwilę biegała do toalety;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 10:36
  •  

#22382 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2158 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 05 kwiecień 2014 - 21:26

Dziewczyna na gospodarkę Ganges gangesem ale on nie płynie przesz zagłęcie kalafiorowe. I tak do Krakowa spoko a za zagłębiem to cały mendelejew idzie. Idziesz popływać a tu na następny dzień jakieś cuda sie z tobą robią, zaczyna rosnąć trzecia noga albo gorzej drugi...... Lina nie za syrenę a za panią ratownik, jeszcze w bikini, ło to ja juz dzisiaj po gacie lecę i płynę. :D

#22383 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1311 postów

Napisany 05 kwiecień 2014 - 22:01

Dziewczyna na gospodarkę Tomek płyń pies Linki cię wyciągnie tylko nie za wętyl :blink: po drodze masz nogi Izki..... :rolleyes:

#22384 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2158 postów

Napisany 05 kwiecień 2014 - 22:15

Dziewczyna na gospodarkę Ee ja bym wolał jakby mnie linka wyciągnęła a jak by trzeba było robić reanimację, albo usta usta wiadomo to. :D

#22385 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9422 postów

Napisany 05 kwiecień 2014 - 22:17

Dziewczyna na gospodarkę Ja do Wisły mam kilka km ale za domem przepływa rzeczka która wpada do innej rzeczki a tamta do Wisły. W mojej rzece latem krówki wodę piją i nogi moczą :D

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#22386 Share marcin1832

marcin1832

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 183 postów

Napisany 05 kwiecień 2014 - 22:40

Dziewczyna na gospodarkę wracając do tematu,kto jest na agrofoto teraz niech pisze :rolleyes:

#22387 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1606 postów

Napisany 06 kwiecień 2014 - 06:45

Dziewczyna na gospodarkę

W mojej rzece latem krówki wodę piją i nogi moczą :D

O kolego ,to sprawa dla lekarza weterynarii . :o Kolega nie wie ,że krowa nie powinna pić wody niewiadomego pochodzenia ? Nogi może moczyć . ;)

#22388 Share mietek86

mietek86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja i majsterkowanie

Napisany 06 kwiecień 2014 - 07:49

Dziewczyna na gospodarkę Woda jest wiadomego pochodzenia z rzeki :D

#22389 Share grzesmaly

grzesmaly

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów

Napisany 06 kwiecień 2014 - 08:07

Dziewczyna na gospodarkę Oj czasem to moze w tej rzece to czysciejsza ta woda nic w kranie hehe a tak na temat poczatkowy to poprostu chlopcy moze mniej roboty w polu a wiecej interesowac sie kobietami to i beda chcialy przyjsc na gospodarstwo

#22390 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2741 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 06 kwiecień 2014 - 08:25

Dziewczyna na gospodarkę teraz jak tak patrze co sie dzieje na wsi i z tą całą aferą i konsekwencjami .. to sam sie zastanawiam czy gdybym miał znowu wybierać co chce w życiu robić , wybrał bym to co teraz ... wiec kobietom Tym Bardziej sie nie dziwie ..
Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#22391 Share grzesmaly

grzesmaly

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów

Napisany 06 kwiecień 2014 - 08:31

Dziewczyna na gospodarkę Panowie zniwa trzeba przeniesc na zime a w wakacje to na urlop trzeba jechac

#22392 Share miroM1984

miroM1984

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 06 kwiecień 2014 - 08:47

Dziewczyna na gospodarkę swiete slowa dlatego jade na zniwa do australii zarobic (od listopada do marca) o na nasze wakacje powrot i balangi :)

#22393 Share grzesmaly

grzesmaly

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów

Napisany 06 kwiecień 2014 - 08:50

Dziewczyna na gospodarkę A przez te miesiace wysylasz sasiadowi pieniazki zeby ci grzadke obrobil hehe

#22394 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2158 postów

Napisany 06 kwiecień 2014 - 08:55

Dziewczyna na gospodarkę A ja w tym roku jadę nad morze, trochę czasu mam wiec trzeba nad klatą popracować, i sie pokazać z dobrej strony. Co do żniw zboża mam 3ha wiec ojciec sie za dzień wyrobi, zrobię mu rozpiskę z opryskami i mnie nie ma na tydzień. Drogie panie chetna któraś na wypad na plażę mogę zabrać mam duzo miejsca, gwarantowana dobra zabawa i mile spędzony czas. ;)

#22395 Share grzesmaly

grzesmaly

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów

Napisany 06 kwiecień 2014 - 09:03

Dziewczyna na gospodarkę I ty nad mozem chcesz wypoczac jak bedziesz wciagal caly czas brzuch na plazy a jak robisz rozpiske z opryskami to ja tez poprosze bo ja rolkik jestem z przymusu od 2 latek i dlamnie to czarna magia dobrze ze mam kobiete ona sie troszke na tym zna ale lepiej zeby tego nie czytala bo w piurka obrosnie

I ty nad mozem chcesz wypoczac jak bedziesz wciagal caly czas brzuch na plazy a jak robisz rozpiske z opryskami to ja tez poprosze bo ja rolkik jestem z przymusu od 2 latek i dlamnie to czarna magia dobrze ze mam kobiete ona sie troszke na tym zna ale lepiej zeby tego nie czytala bo w piurka obrosnie

#22396 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2158 postów

Napisany 06 kwiecień 2014 - 09:10

Dziewczyna na gospodarkę Tak będę wyciągał brzuch, będę szalał pływał i co mi tylko się zachce, a co jak szaleć to na całego nie. Opryski, jak mu napiszę c ile i z czym pomieszać to będzie dobrze. No jak ty nie jesteś kumaty w tym to co mogę poradzic w zasadzie wielkiej filozofi nie ma wszystko jest napisane na etykiecie. A że masz dziewczymę która to umie to sie powinieneś cieszyć a nie wiecznie narzekać. Powiedz jej niech cię nauczy korona ci z głowy nie spadnie a też nie unoś się ambicją że kobieta ma cię uczyć B) . Jesteś rplnikiem z przymusu dla czego ktoś. cie zmusza do tego bo nie rozumiem :blink: . A zniwa też nie są cały rok w październiku tez można gdzieś jechać nie. :D

#22397 Share miroM1984

miroM1984

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 06 kwiecień 2014 - 09:30

Dziewczyna na gospodarkę

A przez te miesiace wysylasz sasiadowi pieniazki zeby ci grzadke obrobil hehe

wlasnej grzadki nie mam, zyje sam przed siebie dzis jestem tutaj jutro tam , carpe diem :D

#22398 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2158 postów

Napisany 06 kwiecień 2014 - 09:37

Dziewczyna na gospodarkę Czyli tam dom mój gdzie ja jestem, w sumie niezła filozofia, mam ochotę tu to tu mam ochotę tam to tam. :D

#22399 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 06 kwiecień 2014 - 09:40

Dziewczyna na gospodarkę @Zetorku jak wybierasz sie na plaze polecam nad morze ale koncem sierpnia, wtedy sezon sie konczy, noclegi sa tansze, malo turystow, tylko zeby pogoda dopisala.

Zetorku a co na gieldzie w Sandomierzu sprzedajesz???? :rolleyes:
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#22400 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 kwiecień 2014 - 10:21

Dziewczyna na gospodarkę Dlaczego polecasz końcem sierpnia? Słuchajcie Wy to do mnie przyjedźcie... ja mieszkam niczym w kurorcie i cały rok czynne. :D Od połowy maja w moich truskawkach taką opaleniznę byście złapali niczym z wysp kanaryjskiech a przy okazji byście schudli przy robocie ;) a jak ktoś zdechlak ze robić nie to najwyżej poleżycie bo mam 1,5 ha piasku więc do wyboru do koloru. Wisłę mam blisko to wody szum, ptaków śpiew.... Jak ktos nie umie pływac a chce to koło domu mam zbiornik na wodę więc basen odkryty gdzie wody doleję odpowiednio do zdolnosci pływackich. No i co jak za gorąco jeszcze.... bo turystom zwykle ciężko dogodzić to nieopodal jest las- natura 2000, cień, chłód i świerze powietrze. Jak w lato nie ma czasu, można zimą, wtedy basen staje się lodowiskiem dodatkowo slalom na nartach między drzewkami... no więc cudze chwalicie swego nie znacie. I nie myślcie, ze ja ciągle w domu siedzę bo od połowy czerwca na wakacje to ja wyjeżdzam jeszcze do ośroda wczasowo-wypoczynkowego nazywanego hurtem warzywno-owocowym w Broniszach. :D

Edytowany przez Lina, 06 kwiecień 2014 - 10:23.