Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

37682 odpowiedzi na ten temat

#21921 Share biala513

biala513

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 23 marzec 2014 - 11:29

Dziewczyna na gospodarkę

Koleżanka Biała513 ma ochotę przenieść się w drugi koniec Polski? :)

Dlaczego nie;) ale może tak dokładniej gdzie ten drugi koniec Polski jest?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 01:02
  •  

#21922 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1435 postów

Napisany 23 marzec 2014 - 11:36

Dziewczyna na gospodarkę A mi się wydaje że @Biała ma chętkę na jakiegoś sąsiada..... a on nic :( @ Lina wstyd kraść ? ,,pierwszy milion trzeba'' ;)

#21923 Share a1fe26c2

a1fe26c2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1036 postów

Napisany 23 marzec 2014 - 11:47

Dziewczyna na gospodarkę Według mapy, drugi koniec Polski będzie gdzieś przy wschodniej granicy. Od Północy do Południa. :)

Mistrzem jesteś w tym, co robisz codziennie! Kiedy wszyscy myślą tak samo, to pierwszy krok do katastrofy.

#21924 Share biala513

biala513

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 23 marzec 2014 - 11:54

Dziewczyna na gospodarkę

Wyczuwa tu troche pretensję do okolicznych chłopaków, że mają Cię pod nosem a się nie starają. No niestety to już plaga całego naszego kraju ;) Ale wiem po sobie, ze to też trochę wina nas dziewczyn.... No wiadomo niech chłopak sie stara bo to ich rola ale my też musimy dać im jakiś sygnał, ze dana osoba nas interesuje. Nie uciekać na drugą stronę drogi, nie uciekać wzrokiem, dać się poznać, nie dawać się zawstydzić bo wstyd to tylko kraść :)

Ja z pewnością nie uciekam na drugą stronę ulicy ba nawet czasami zachodzę/zajeżdżam drogę tylko właśnie oni zawstydzeni szybko zwiewają

A mi się wydaje że @Biała ma chętkę na jakiegoś sąsiada..... a on nic :( @ Lina wstyd kraść ? ,,pierwszy milion trzeba'' ;)

Na sąsiada nie;D

Według mapy, drugi koniec Polski będzie gdzieś przy wschodniej granicy. Od Północy do Południa. :)

Dziękuję, że mi to napisałeś bo chyba bym na to nie wpadła;DD Chodziło mi o podanie jakiegoś miasta w Twojej okolicy;)

#21925 Share Radek_1995

Radek_1995

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 23 marzec 2014 - 11:59

Dziewczyna na gospodarkę Szkoda tylko że takich kobiet jak Ty to jest tak mało :) ale lepszy rydz niż nic :)

#21926 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2213 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 23 marzec 2014 - 12:37

Dziewczyna na gospodarkę No właśnie problem z tym, no niektórzy faceci np: mają problem że jak się dziewczyna uśmiechnie ja się robię buraczek i nic nie mogę wydukać, takze dziewczyny nie załamujcie się w tedy tylko pomóżcie człowiekowi powiedzcie to cześć pierwsze jak masz na imię , tak jak Lina mówi naprawdę nie wiejcie od razu tylko dajcie ten znak że się wam chłopak podoba nie wiem złapcie go za dłoń i mocno uciśnijcie, zapewniam że wtedy nie zwieję a i będzie mi lżej bo emocje juz opadną i się wtedy odblokuję :wub: . No małopolska piękny rejon polski, tu górka, tam lasek, jest gdzie iść pooddychać, któraś z niewiast lubi łowić ryby, bo mam 300m od domu rzekę pełną pstronga. Właśnie idę łowić bo pogoda odpowiednia, Oj będzie rybka na kolacje, świece są jeszcze brakuje fajnej dziewczyny :P .

#21927 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 marzec 2014 - 13:08

Dziewczyna na gospodarkę @zetor "złapcie go za dłoń i mocno uścisnijcie" nie myslisz chyba ze dziewczyna będzie tak łapać każdego napotkanego co wpadnie w oko, bo jak kogos sie pierwsze na oczy widzi to chyba ryzykowne tym bardziej jak okaże się później że żonaty :D

#21928 Share Radek_1995

Radek_1995

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 23 marzec 2014 - 13:17

Dziewczyna na gospodarkę ale z drugiej strony do odważnych świat należy wiec jeśli nie zaryzykuje to się nie dowie

#21929 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2213 postów

Napisany 23 marzec 2014 - 13:18

Dziewczyna na gospodarkę Oj zaręczm ci że żonaty się nie zaczerwieni B) . Co mnie by było miło jakby mnie dziewczyna złapała za dłoń :P , no to jak nie za dłoń to niech uda że wpadła na mnie, ;) albo niech zakupy wypuści, to jej pomogę pozbierać

Edytowany przez zetorlublin7341, 23 marzec 2014 - 13:20.

#21930 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1435 postów

Napisany 23 marzec 2014 - 13:18

Dziewczyna na gospodarkę Żonaty też by się ucieszył :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#21931 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 marzec 2014 - 13:23

Dziewczyna na gospodarkę @ szymi40 no ja nie wątpię, ze zonaty by się ucieszył ;) ale ściany mają oczy i uszy a potem żona by ganiała z siekierą po wsi, ze bałamuci jej chłopa :D

#21932 Share biala513

biala513

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 23 marzec 2014 - 13:33

Dziewczyna na gospodarkę

@ szymi40 no ja nie wątpię, ze zonaty by się ucieszył ;) ale ściany mają oczy i uszy a potem żona by ganiała z siekierą po wsi, ze bałamuci jej chłopa :D

u nas na wis już tak było co prawda facet gonił faceta ale to mały szczegół;)

#21933 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9457 postów

Napisany 23 marzec 2014 - 13:42

Dziewczyna na gospodarkę I dogonił?? :D

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#21934 Share smerfy2210

smerfy2210

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • Zainteresowania:matematyka ;)

Napisany 23 marzec 2014 - 13:45

Dziewczyna na gospodarkę Witajcie :) trochę mnie tu nie było i nazbierało się kilkja fajnych mimo wszystko tematów. Wiecie co dziewczyny...nie do końca tak jest, że z okolicy nie starają się. Problem w tym, że Wy ich znacie a wiadomo, to co nieznane bardziej kusi. Nie zwracacie może do końca uwagi, kto sie przypatruje, subtelnie uśmiecha :)
Drugą kwestią jest fakt, jak same siebie postrzegacie. Jeśli widzicie tylko negatywy to po którymś razie wmówicie sobie to i przyjmiecie za fakt oczywisty, co jest błędem. Więcej wiary w siebie (od razu zobaczycie różnice, kiedy poczujecie się lepiej w swojej skórze) i w innych. Przypatrzcie się uważniej a na pewno co nie co zauważycie :)

#21935 Share biala513

biala513

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 23 marzec 2014 - 13:54

Dziewczyna na gospodarkę

I dogonił?? :D

na szczęscie zrezygnował z dalszej pogoni;) ale śmiechu było co niemiara :D :D :D

#21936 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2213 postów

Napisany 23 marzec 2014 - 14:07

Dziewczyna na gospodarkę No jakby mi sie ktoś przystawiał do żony sam bym go gonił :D

#21937 Share Mironeks

Mironeks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 216 postów
  • Zainteresowania:Naprawa maszyn obróbka skrawaniem spawanie

Napisany 23 marzec 2014 - 16:58

Dziewczyna na gospodarkę

Powiem tak nie ma przeznaczenia sam wiem po sobie. Jak pokierujesz swoim losem taki on będzie.

@DIAMANT25 masz racie człowiek jest kowalem swojego losu ale tylko pod względem materialnym .
Kwestia przeznaczenia według mnie jest bo niektórym droga życia kończy sie bardzo wcześnie ( wypadki ) a inni starości dożyją .
Czy to jest głupie szczęście , fart ???

#21938 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1435 postów

Napisany 23 marzec 2014 - 17:47

Dziewczyna na gospodarkę

@ szymi40 no ja nie wątpię, ze zonaty by się ucieszył ;) ale ściany mają oczy i uszy a potem żona by ganiała z siekierą po wsi, ze bałamuci jej chłopa :D

Ale wiesz zawsze można się czegoś nowego nauczyć :rolleyes: @Biała temu co uciekał pewnie nie było do śmiechu :( :D - u nas był taki przypadek że gościu nóż ostrzył co by delikwęta wykastrować co mu się ,,niby'' mu do żony przystawiał.... :ph34r:

#21939 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2213 postów

Napisany 23 marzec 2014 - 17:47

Dziewczyna na gospodarkę Nie to jest właśnie przeznaczeni jednemu jest pisane że umrze w wieku 100lat we śnie a drugi zabije się na motorze jako 20latek. Ale ciekawi mnie tylko czy jak ktoś jest nam przeznaczony to mieszka np 5km ode mnie, a jezeli by mieszkał nie wiem 500 to co czy jest szansa że tacy ludzie się spotkają na swojej drodze, czy to jest głupota bo czegoś takiego nie ma. O to mi chodzi jak wy na to patrzycie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#21940 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 23 marzec 2014 - 17:53

Dziewczyna na gospodarkę Nawet i tacy co od siebie mieszkają i nawet 500km jeśli są sobie przeznaczeni to znajdą wspólną drogę,sama mam męża i dzieliło nas 210km