Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

37682 odpowiedzi na ten temat

#21781 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 marzec 2014 - 20:39

Dziewczyna na gospodarkę a ja 6 lecie :( ale i tak corocznie robimy spotkanie więc 10 lecia jak będzie nie odczuję :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 00:21
  •  

#21782 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2213 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 17 marzec 2014 - 21:04

Dziewczyna na gospodarkę A ja już nie wiem ile lat mi minęło od matury stare dzieje przyjemnie sie wspomina, jako że mieszkamy w miarę blisko siebie to się gdzieś tak zawsze spotkamy, ale muszę zgonić towarzystwo na jakiś zjazd pasowało by już. No niestety alkohol jest dla ludzi ale dojść do takiego stanu jak pisze izolda, to już koniec świata. U nas się już uspokoiło bo większość już odeszła na zielone łąki do stwórcy. Lina zawsze możesz jeszcze raz zdawać będziesz mieć pierwsza rocznicę zdania za rok. :P

Edytowany przez zetorlublin7341, 17 marzec 2014 - 21:33.

#21783 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 marzec 2014 - 21:13

Dziewczyna na gospodarkę a czy ja pisałam o jakimś stanie alkoholowym??? nie wiem jak wy ale ja z moimi znajomymi spotykamy się w bardzo kulturalny sposób :D jeszcze tego by brakowało zeby na fb mnie dopinali do zdjeć z wodą ognistą :D

#21784 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2213 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 17 marzec 2014 - 21:35

Dziewczyna na gospodarkę Aaa sorry za bardzo zapatrzyłem się w twoja róże i odruchowo ciebie wpisałem zamiast izoldy. Może nie będą robić photoshopa i doklejać czegoś czego nie powinni

#21785 Share a1fe26c2

a1fe26c2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1036 postów

Napisany 17 marzec 2014 - 21:59

Dziewczyna na gospodarkę Z wodą ognistą i jakimś czerwonoskórym wodzem plemienia. Zawsze to najwyższy urzędnik. :)

Mistrzem jesteś w tym, co robisz codziennie! Kiedy wszyscy myślą tak samo, to pierwszy krok do katastrofy.

#21786 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 17 marzec 2014 - 22:05

Dziewczyna na gospodarkę tak jestem

#21787 Share szaman1

szaman1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 444 postów

Napisany 17 marzec 2014 - 22:41

Dziewczyna na gospodarkę U nas najlepsze są pasterki 50 % przychodzi tylko na tę jedną msze. I co drugi się kiwa. A to ktoś wyjdzie sią wyrzygać, drugi zarzuć jakiś głośny wokal przy pieśni.

#21788 Share Karol0

Karol0

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, elektronika, motoryzacja

Napisany 18 marzec 2014 - 11:11

Dziewczyna na gospodarkę Chodzę do kościoła żeby się pomodlić, nie interesuje się zbytnio w jakim celu przychodzą inni, tylko mnie denerwuje jak ktoś stanie za plecami l pół mszy przegada. Zastanawiam się po co w ogóle idzie skoro może porozmawiać np. pod sklepem

Edytowany przez Karol0, 18 marzec 2014 - 13:38.

#21789 Share zurawie

zurawie

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Zainteresowania:Sport

Napisany 18 marzec 2014 - 13:58

Dziewczyna na gospodarkę Pod sklepem to można winko zrobić.

#21790 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 marzec 2014 - 14:07

Dziewczyna na gospodarkę ehhh bo wychodzi na to, że trzeba być kobietą, zeby miec podzielną uwagę ;) żeby iść na mszę, słuchać kazania i jeszcze rozejrzeć się czy parafia nie wzbogaciła sie o jakichś kawalerów :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#21791 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 2849 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 18 marzec 2014 - 14:20

Dziewczyna na gospodarkę heh grypa :ph34r: , goraca herbatka, kocyk i juz ponad 1000 stron przemyslen, opini, przezyc i doswiadczen ludzi ze stron swiata czterech :) zacna lektura :) moze czegos nowego sie dowiem :)

Pozdrawiam :rolleyes:

Edytowany przez Uziu92, 18 marzec 2014 - 14:22.

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

#21792 Share cebula440

cebula440

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 244 postów

Napisany 18 marzec 2014 - 16:18

Dziewczyna na gospodarkę czemu tak piszecie ja sama prowadze gospodarstwo 20 ha wstaje o 4 rano bo mam bydło mleczne i daje rade i kocham to co robie i nie mam zadnych szalonych wygód i daje rade i uwielbiam wies

#21793 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1686 postów

Napisany 18 marzec 2014 - 16:24

Dziewczyna na gospodarkę To tylko podziwiać Cię Cebula440 . Sama na 20 ha przy krowach .. ;)

tylko mnie denerwuje jak ktoś stanie za plecami l pół mszy przegada. Zastanawiam się po co w ogóle idzie skoro może porozmawiać np. pod sklepem

Jak po co ? Po to by pokazać że jest pobożnym człowiekiem i zachowuje przykazania . :wacko: No bo przecież wystarczy wejść do kościoła i po sprawie ,sumienie czyste ,w kościele byłem ,ale co z tego kościoła ''wyniosłem ''to już nieistotne ....Większość ludzi żyje pod publiczkę i do kościoła też idzie ,no bo co sąsiad powie ,ba nawet idzie do komunii ,bo też co ludzie powiedzą ?
Ogólnie dużo by o tym można pisać ,lecz krótko mówiąc strasznie ułomni jesteśmy . -_-
Idź do kościoła i raz w miesiącu czy jeszcze rzadziej ,ale bądź człowiekiem o jednej twarzy ,człowiekiem który wie że mowa jest srebrem ,a milczenie złotem .

#21794 Share Mironeks

Mironeks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 216 postów
  • Zainteresowania:Naprawa maszyn obróbka skrawaniem spawanie

Napisany 18 marzec 2014 - 18:04

Dziewczyna na gospodarkę @ Cebula440 sama na 20 ha przy krowach to zaradna jesteś kobieta , piszesz że kochasz prace na wsi , jest to kiepskie określenie podejścia do pracy .
Kochać możesz tylko drugą osobe a prace możesz lubić ,praca może dawać ci satysfakcje ewentualnie pracujesz bo musisz , ja pracuje bo muszę takie jest moje podejście
do pracy a tak to bym absolutnie nie pracował mimo że praca daje mi wielką satysfakcje . :D

Odnośnie co niektórych bardzo modlących sie katolików , katoliczek to w kościele i przed księdzem bardzo dobrzy ludzie a poza kościołem lepiej z takim osobom w
droge nie wchodzić , bardzo po katolicku z drugą osobą potrafią sie obejść :blink:

#21795 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 18 marzec 2014 - 18:11

Dziewczyna na gospodarkę

czemu tak piszecie ja sama prowadze gospodarstwo 20 ha wstaje o 4 rano bo mam bydło mleczne i daje rade i kocham to co robie i nie mam zadnych szalonych wygód i daje rade i uwielbiam wies

Sama ogarniasz całe gospodarstwo ?
Od prac polowych ciągnikiem do usuwania obornika widełkami ? :blink:
Wieczny kawaler ;)

#21796 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2317 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 18 marzec 2014 - 18:46

Dziewczyna na gospodarkę

czemu tak piszecie ja sama prowadze gospodarstwo 20 ha wstaje o 4 rano bo mam bydło mleczne i daje rade i kocham to co robie i nie mam zadnych szalonych wygód i daje rade i uwielbiam wies

Podziwiam takie kobiety,żadnej pracy się nie boi. :)

#21797 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 18 marzec 2014 - 19:09

Dziewczyna na gospodarkę Fajnie, że robi to co sprawia jej przyjemność ale nie zapominajmy, że to ciężka praca fizyczna, w której nie widzę kobiet na dłuższą metę, Do pomocy jak najbardziej, ale nie do samodzielnego gospodarzenia. Nie zrozumcie mnie źle, Do większości czynności na gospodarce potrzeba dużo siły i energii, dziewczyna się zamęczy i na starość będzie miała problemy zdrowotne :(
Wieczny kawaler ;)

#21798 Share Mironeks

Mironeks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 216 postów
  • Zainteresowania:Naprawa maszyn obróbka skrawaniem spawanie

Napisany 18 marzec 2014 - 19:17

Dziewczyna na gospodarkę @samczyk1991 co ty piszesz o usuwaniu obornika widełkami dziś jest XXI wiek takie prace robi sie turem lub koparką w pare minut :D
I dziś nie potrzeba jakiejś wielkiej siły tylko chęci a z tym jest gorzej w dzisiejszych czasach :unsure:

Piszcie czy prace kochacie , lubicie czy pracujecie bo musicie ???????

#21799 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3063 postów

Napisany 18 marzec 2014 - 19:26

Dziewczyna na gospodarkę @Mironeks ale nie kazdy ma chlewnie przejazdowe ze wjedziesz turem czy czyms tam.

Sa wioski gdzie sa gospodarstwa, gdzie jeszcze usowa sie widlami obornik.

Edytowany przez banan575, 18 marzec 2014 - 19:26.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#21800 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2762 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 18 marzec 2014 - 19:29

Dziewczyna na gospodarkę oj tam oj tam ja mialem podan 300 sztuk na stanie i manualnie szlo jak miałem 14 lat ;p sam opanowałem to w 2 godz łącznie z paszą
Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!