Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

37398 odpowiedzi na ten temat

#21581 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4318 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, sport, mechanika

Napisany 06 marzec 2014 - 18:37

Dziewczyna na gospodarkę

@Szymi40 źle napisałeś bo powinienieś powiedzieć " cud dziewczyny tu są" bo jestem pewna że wszystkie koleżanki tu wypowiadające się mają taki sam tok myslenia co do istniejącej lub przyszłej rodzny :) I będąc na waszym miejscu gdy któraś pisze, ze jest wolna to trzeba ryzykowac i na uszach stawac żeby zapoznać ( i nikt nie mówi że to łatwa sprawa) bo jeżeli kobieta trafia na portal rolniczy i jeszcze w nim zostaje to nie przez przypadek :D widocznie dobrze sie czuje w takich tematach a to już duzo jak na zycie na wsi co nie:)

Tylko na palcach jednej ręki można policzyć te dziewczyny , które wypowiadają się w tematach typowo rolniczych :D

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

http://images03.bebz...cde1b55c03f.jpg

https://www.google.p...iact=mrc&uact=8

https://encrypted-tb...GEW6ohVi5_7hJzg

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 01:36
  •  

#21582 Share Marzen100

Marzen100

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Zainteresowania:zootechnika, rozród bydła

Napisany 06 marzec 2014 - 18:37

Dziewczyna na gospodarkę banan575
bardzo dobre pytanie :):):)

#21583 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1410 postów

Napisany 06 marzec 2014 - 18:42

Dziewczyna na gospodarkę Dokładnie tak jak piszesz @Lina no normalnie nadajemy na tych samych falach... i jakbym był wolny [a ja żeniaty i dzieciaty ] :P to już bym pędził na ten Płock aby Cię poznać. ;)

#21584 Share szaman1

szaman1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 432 postów

Napisany 06 marzec 2014 - 19:25

Dziewczyna na gospodarkę

Tura w ciagniku nie masz że ojca wykorzystujesz mój to by miał w tam gdzie słońce nie dochodzi jakby miał pchac balota, nawet 30 woreczków cebuli musze widłakiem wrzucić na auto bo nie będzie się męczył wiesz robotę trzeba szanować

Mam ładowarkę, ale między byki nią nie wjadę. Ale zobacz u mnie jest odwrotna sytuacja tego typu choć nie ma siły ale musi zawsze coś robić

#21585 Share hania1993

hania1993

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 06 marzec 2014 - 21:24

Dziewczyna na gospodarkę fajna babeczka:)

#21586 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 marzec 2014 - 21:37

Dziewczyna na gospodarkę @banan Moja odpowiedź brzmi Nie. Jeżeli gospodarstwo jest zadbane, na czas obrobione to nie ma mozliwości żeby nie było dochodowe. Wiele razy było tak, że mróz przemroził u mnie truskawki i cały rok z nich zero dochodu, dlatego szybko ratowaliśmy się nasadzeniem warzyw więc takie zywiołowo-incydentalne przypadki są dopuszcalne ale jeżeli gospodarka przez cały czas od lat leci na minus to tylko świadczy o braku zaradności i pomysłu na nie gospodarza który najwidoczniej ma dwie lewe ręce... a w takim przypadku iść na wieś bo iść i klepać biedę??? sorry nie mój klimat ja moge pomagać,wspierać, podpowiadać ale nie robić za wszystkich.

@Szymi40 fale to Ty łap swojej ślubnej bo musiała byc wyjątkowa skoro ją wybrałeś a to że Ci dzieci jeszcze dała mam nadzieję, że na rękach za to nosisz :) Każdy ma jakiś los a ja nie dla Ciebie zostałam stworzona :D ;)

Edytowany przez Lina, 06 marzec 2014 - 21:40.

#21587 Share a1fe26c2

a1fe26c2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1032 postów

Napisany 06 marzec 2014 - 21:39

Dziewczyna na gospodarkę Moja Babcia pracowała dotąd, aż przestała być mobilna. :)
Zgadzam się w pełni z LIną. Sam widziałem dobrze prosperującą gospodarkę, która teraz ledwo się trzyma i widać po niej smętne resztki dawnej świetności. Wystarczyło trochę czasu i tego, że zbrakło pańskiego oka. :(

Edytowany przez a1fe26c2, 06 marzec 2014 - 21:43.

Mistrzem jesteś w tym, co robisz codziennie! Kiedy wszyscy myślą tak samo, to pierwszy krok do katastrofy.

#21588 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 marzec 2014 - 22:05

Dziewczyna na gospodarkę

Tylko na palcach jednej ręki można policzyć te dziewczyny , które wypowiadają się w tematach typowo rolniczych :D

Oj tam zaraz nie wypowiadają się ;) Wazne jest, że są tu kobiety i już. A wogóle rolą kobiet jest Wam towarzyszyć, być Waszym ładnym dodatkiem i wogóle wiesz taka wisienka na torcie :D To że się nie wypowiadamy to nie znaczy, że nie mamy o czyms pojęcia, my poprostu szanujemy waszą wiedzę, doświadczenie i nauki wpojone przez rodziców i nie chcemy tego już dementowac :D

Edytowany przez Lina, 06 marzec 2014 - 22:15.

#21589 Share hania1993

hania1993

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 06 marzec 2014 - 22:26

Dziewczyna na gospodarkę .

Edytowany przez hania1993, 09 marzec 2014 - 20:52.

#21590 Share smerfy2210

smerfy2210

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • Zainteresowania:matematyka ;)

Napisany 07 marzec 2014 - 18:33

Dziewczyna na gospodarkę Hej wszystkim :-) jak tu tematy się zmieniają. Panowie czy jeśli nie powtarzacie w koło ile to jest 4*4 to nie znaczy wcale że nie znacie wyniku. Jeszcze byście się zdziwili ile wiemy :-D poza tym jest też fakt że podobno boicie się twardych, zaradnych i silnych kobiet o czym się sama przekonałam. Czujecie zagrożenie z naszej strony dla siebie lało faceta. A szkoda bo tylko możecie na tym zyskać.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#21591 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 marzec 2014 - 18:43

Dziewczyna na gospodarkę

podobno boicie się twardych, zaradnych i silnych kobiet

Podobno faceci boją się leniwych, bezradnych kobiet,(o urodzie nie wspomnę bo to rzecz gustu). zatem czego to dowodzi? Niczego!
Z prostej przyczyny, nie wiadomo co się kryje pod tą twardością i siłą kobiet, dla każdego to będzie coś innego, a i charakter każdy ma inny.

Edytowany przez KRISTOFORn, 07 marzec 2014 - 18:44.

#21592 Share szaman1

szaman1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 432 postów

Napisany 07 marzec 2014 - 19:06

Dziewczyna na gospodarkę Gdzie baba rządzi tam diabeł błądzi. :) Chyba prawda

#21593 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3063 postów

Napisany 07 marzec 2014 - 19:19

Dziewczyna na gospodarkę Moze inaczej

gdzie diabel zaczyna bladzic tam babe posyla rzadzic :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#21594 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1410 postów

Napisany 07 marzec 2014 - 20:01

Dziewczyna na gospodarkę I rządzi.... ta ,,Baba'' bo jest głową lub szyją co tą głową kręci..... :P a jak coś chce to tak się zakręci - że i tak cię wykręci.... ;)

#21595 Share a1fe26c2

a1fe26c2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1032 postów

Napisany 07 marzec 2014 - 20:43

Dziewczyna na gospodarkę

Oj tam zaraz nie wypowiadają się ;) Wazne jest, że są tu kobiety i już. A wogóle rolą kobiet jest Wam towarzyszyć, być Waszym ładnym dodatkiem i wogóle wiesz taka wisienka na torcie :D To że się nie wypowiadamy to nie znaczy, że nie mamy o czyms pojęcia, my poprostu szanujemy waszą wiedzę, doświadczenie i nauki wpojone przez rodziców i nie chcemy tego już dementowac :D

Czyżby koleżanka chciała powiedzieć, rolą kobiety jest leżeć i pachnieć? :D

Mistrzem jesteś w tym, co robisz codziennie! Kiedy wszyscy myślą tak samo, to pierwszy krok do katastrofy.

#21596 Share miki20

miki20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna- Juventus!!
    Rolnictwo
    I wiele wiele innych....

Napisany 07 marzec 2014 - 21:21

Dziewczyna na gospodarkę

Hej wszystkim :-) jak tu tematy się zmieniają. Panowie czy jeśli nie powtarzacie w koło ile to jest 4*4 to nie znaczy wcale że nie znacie wyniku. Jeszcze byście się zdziwili ile wiemy :-D poza tym jest też fakt że podobno boicie się twardych, zaradnych i silnych kobiet o czym się sama przekonałam. Czujecie zagrożenie z naszej strony dla siebie lało faceta. A szkoda bo tylko możecie na tym zyskać.

Mnie tam pozatytwnie tutaj zaskakują dziewczyny swoją wiedzą, jak i umiejętnościami :) Ja tam osobiście nie boje się takich dziewczyn, może dlatego, że u mnie w domu trochę bardziej rządziła mama jak tata. Tata zajmował się robotą, natomiast kasą zajmowała się mama( pewnie dlatego, że pracowała w banku), choć nie powiedziałbym, że u mnie w domu była totalna dominacja mamy ;) Moja siostra też nie należy do osób w stylu "gdzie żeś mnie panie Boże postawił, tam stoję", więc moge się zgodzić, że życie z takimi kobietami ma sporo zalet. Fakt dla ludzi którzy myśla tradycyjne, że chłop ma rządzić a baba słuchać słuchac i nic się nie odzywać. Pozatym, przynajmniej moim zdaniem, zawsze to dla faceta, swiadomość posiadania takiej kobiety, daje pewien komfort psychiczny, że w razie gdyby sobie z czymś nie radził, to ma obok siebie kogoś kto mu pomoże i wesprze w tych chwilach ;)

#21597 Share Tworkowiak

Tworkowiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 494 postów
  • Zainteresowania:Różne - napisz to się dowiesz ;)

Napisany 07 marzec 2014 - 21:37

Dziewczyna na gospodarkę Racja. Kobieta co nie da sobie w kasze dmuchać zawsze wszystko do ładu doprowadzi, chłopa też jak będzie trzeba. :)
... Ja uchodzę za spokojnego to mi by wcale nie przeszkadzała taka dziewczyna "do tańca i do różańca". :P

...McCORMICK... and ...URSUS... B)

#21598 Share szaman1

szaman1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 432 postów

Napisany 07 marzec 2014 - 21:56

Dziewczyna na gospodarkę Tworrkowiak uważaj bo u mnie w okolicy przez takie twarde kobietki 2 gospodarki poszły pod młotek.

#21599 Share Tworkowiak

Tworkowiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 494 postów
  • Zainteresowania:Różne - napisz to się dowiesz ;)

Napisany 07 marzec 2014 - 22:00

Dziewczyna na gospodarkę Aż taki spokojny to nie jestem, żeby dać się owinąć wokół palca. ;)

...McCORMICK... and ...URSUS... B)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#21600 Share hania1993

hania1993

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 07 marzec 2014 - 23:29

Dziewczyna na gospodarkę

Tworrkowiak uważaj bo u mnie w okolicy przez takie twarde kobietki 2 gospodarki poszły pod młotek.

oj tam chyba wiedzialy z kim sie wiaza :P

Edytowany przez hania1993, 09 marzec 2014 - 20:50.