Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

35276 odpowiedzi na ten temat

#21461 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 02 marzec 2014 - 20:44

Dziewczyna na gospodarkę oto to pilam.

Mocarne w gebie i doskonale w smaku jak ognista woda

Dodany obrazek
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 20:56
  •  

#21462 Share bezbarwny

bezbarwny

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 02 marzec 2014 - 20:45

Dziewczyna na gospodarkę Hej kawalerowie.
Mam dla Was propozycję...nauczcie się słów tej piosenki;

...a z pewnością łatwiej Wam będzie przekonać do siebie mające jeszcze jakieś wątpliwości Dziewczyny - na Wasze gospodarki ;)

Żonaci natomiast, niech uczą się samego refrenu i śpiewają go swoim Panią nie tylko w chwilach Ich 'zwątpienia', ale również na co dzień - a co...niech wiedzą, że mamy poczucie własnej wartości. :P

You Shook Me All Night Long

#21463 Share szaman1

szaman1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 372 postów

Napisany 02 marzec 2014 - 20:46

Dziewczyna na gospodarkę

Zamiast takiego paskudztwa sklepowego wole bimber domowej roboty jako drink.

Czyli 100ml bimbru, 200ml szlepsa (ale tylko tonica) i ze 4kostki lodu zeby to mocno zmrozic. Miod w gebie :D

A po zatym moj maz by kupil kilka butelek SLIWOWICY tylko nie wiadomo gdzie ja dostac. A to sa chyba goralskie trunki

Dziadostwem to nie można nazwać ale ja osobiście nie widzę różnicy między staruchą a finlandią jak jest zimna.
A co do bimbru to najlepszy z gorzelni z żyta. pół na pół z wodą i do zamrażarki żeby się przegryzł i miód malina
tylko nie z żadnymi tonikami bo to niszczy walory smakowe. Chlapnąć dwie szklany przed snem i rano człowiek chodzi jak z turbiną.

#21464 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1293 postów

Napisany 02 marzec 2014 - 20:54

Dziewczyna na gospodarkę Jak zaśpiewałem to -a raczej próbowałem... ''mojej'' to powiedziała ;;masz dość ! nie pij więcej ! ! !'' ;)

#21465 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 marzec 2014 - 20:54

Dziewczyna na gospodarkę A ja wcale alkoholu nie piję i zyję i dobrze mi z tym!!! :D

#21466 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1602 postów

Napisany 02 marzec 2014 - 21:00

Dziewczyna na gospodarkę

Hej kawalerowie.
Mam dla Was propozycję...nauczcie się słów tej piosenki;
http://www.youtube.com/watch?v=zos-1TmoIdA
...a z pewnością łatwiej Wam będzie przekonać do siebie mające jeszcze jakieś wątpliwości Dziewczyny - na Wasze gospodarki ;)

Żonaci natomiast, niech uczą się samego refrenu i śpiewają go swoim Panią nie tylko w chwilach Ich 'zwątpienia', ale również na co dzień - a co...niech wiedzą, że mamy poczucie własnej wartości. :P

Oby to poczucie własnej wartości nie mieszało Wam się Panowie z przereklamowaniem . W tych czasach trudno o oryginał a coraz częściej trafia się podróba ..

Kawalerowie ostrożnie z tym śpiewaniem ,ponieważ tekst typu ''nigdzie nie znajdziesz takiego jak ja ...'' ,ja bym odpowiedziała '' a założysz się ?'' :D

#21467 Share Tworkowiak

Tworkowiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 391 postów
  • Zainteresowania:Różne - napisz to się dowiesz ;)

Napisany 02 marzec 2014 - 21:02

Dziewczyna na gospodarkę A masz prawko ? :P

...McCORMICK... and ...URSUS... B)

#21468 Share bezbarwny

bezbarwny

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 02 marzec 2014 - 21:12

Dziewczyna na gospodarkę

..

Kawalerowie ostrożnie z tym śpiewaniem ,ponieważ tekst typu ''nigdzie nie znajdziesz takiego jak ja ...'' ,ja bym odpowiedziała '' a założysz się ?'' :D

...a odpowiedziałabyś tym pytaniem jako panna czy mężatka? :P

You Shook Me All Night Long

#21469 Share szaman1

szaman1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 372 postów

Napisany 02 marzec 2014 - 21:13

Dziewczyna na gospodarkę

Oby to poczucie własnej wartości nie mieszało Wam się Panowie z przereklamowaniem . W tych czasach trudno o oryginał a coraz częściej trafia się podróba ..

No ale chyba lepsze od sytuacji którą słyszałem podczas zjazdu na studiach jak z łazienki wychodziła ładna dziewczyna a koleś co siedział na ławce zapytał ,, pukniesz się ze mną", co byś odpowiedziała? :D

#21470 Share klopocik91

klopocik91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów
  • Zainteresowania:To i tamto ;)

Napisany 02 marzec 2014 - 21:16

Dziewczyna na gospodarkę Ale jak nikt nie zrzędzi to i pić się nie chce

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#21471 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1602 postów

Napisany 02 marzec 2014 - 21:23

Dziewczyna na gospodarkę

No ale chyba lepsze od sytuacji którą słyszałem podczas zjazdu na studiach jak z łazienki wychodziła ładna dziewczyna a koleś co siedział na ławce zapytał ,, pukniesz się ze mną", co byś odpowiedziała? :D

Poprosiłabym o wyjaśnienie znaczenia słowa ''pukniesz się ''...Jakby długo się zastanawiał jakich dobrać słów ...to bym mu radziła puknąć się jednak samemu ,ale w czoło i dalej marzyć ,ewentualnie pytać ... :D

...a odpowiedziałabyś tym pytaniem jako panna czy mężatka? :P

Zdecydowanie jako panna . Mężatka,czy żonaty dokonali już wyboru i tu już inny repertuar trzeba grać/śpiewać ... :D
Edit : Np. coś takiego ... ^^ :D http://www.youtube.com/watch?v=pEZIHpiWYI8

Edytowany przez Meg5, 03 marzec 2014 - 11:01.

#21472 Share BIZULEK

BIZULEK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 224 postów

Napisany 02 marzec 2014 - 21:27

Dziewczyna na gospodarkę

A ja wcale alkoholu nie piję i zyję i dobrze mi z tym!!! :D

Popieram !!!

#21473 Share klopocik91

klopocik91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów
  • Zainteresowania:To i tamto ;)

Napisany 02 marzec 2014 - 21:56

Dziewczyna na gospodarkę Wszystko jest dla ludzi, tylko dla tych odpowiedzialnych.

#21474 Share BIZULEK

BIZULEK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 224 postów

Napisany 02 marzec 2014 - 22:12

Dziewczyna na gospodarkę Czyli jeśli ktoś całkowicie nie pije (jak ja) ponieważ napatrzyłem się na sąsiada alkocholika to jestem nie odpowiedzialny?

#21475 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 marzec 2014 - 22:22

Dziewczyna na gospodarkę @bizulek to nie chodzi o nieodpowiedzialność.... "My" poprostu jesteśmy sobą i jak czegoś nie lubimy to mówimy nie bez potrzeby imponowania innym. Skoro mi nie smakuje wódka to po co się wmuszać....

#21476 Share twix123

twix123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo. samochody, pszczelarstwo- trochę hobby trochę zawód

Napisany 02 marzec 2014 - 22:30

Dziewczyna na gospodarkę Najgorsze jest picie dla "szpanu" albo picie z przymusu " a ze mną sie nie napijesz " ?? Jak ktoś nie lubi pić to należy to uszanować takie moje zdanie.. Ja akurat w dobrym towarzystwie wypije, ale jak niemam ochoty albo nie mogę to nic i nikt mnie nie zmusi. Dziś akurat kuzyn robił parapetówke, impreza niezła ale z kulturą. Jak to mówią wszystko jest dla ludzi alkohol też.

Edytowany przez twix123, 02 marzec 2014 - 22:33.

#21477 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 02 marzec 2014 - 22:50

Dziewczyna na gospodarkę W końcu jakiś życiowy temat :P hahaha

#21478 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2158 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 02 marzec 2014 - 23:06

Dziewczyna na gospodarkę wszystko jest dla ludzi tylko w odpowiednich ilościach, sam też się nieraz napiję ale nie aż tak żeby później wymiotować czy żałować że coś się zrobiło po alkocholu poprzedniej nocy czy też aby w ogóle nic nie pamiętać. A to czy ktoś lubi wypić czy nie jest jego indywidualną sprawą i przymuszać nikogo do tego nie wolno. Na codzień wolę wypić sobie piwo czy też lampkę dobrego wina, a wódka to od jak to się mówi wielkiego dzwonu jakieś wesele, czy jak wczoraj ostatki. :P

#21479 Share twix123

twix123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo. samochody, pszczelarstwo- trochę hobby trochę zawód

Napisany 02 marzec 2014 - 23:07

Dziewczyna na gospodarkę No picie na umór to nic dobrego. Idę spac bo rano trzeba wstać i wykorzystywać każdą chwilę z ładną pogodą.. Dobranoc wszystkim,

Edytowany przez twix123, 02 marzec 2014 - 23:09.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#21480 Share konteno

konteno

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Zainteresowania:różne

Napisany 03 marzec 2014 - 00:09

Dziewczyna na gospodarkę bebechy ludziom siadają od picia , ojciec ma wrzody na żołądku i refluks a i rok temu zapalenie wyrostka robaczkowego, jeden znajomy stracił przez to nerkę , drugi jeździ na wózku inwalidzkim , paru gości w wiosce nie ma już praktycznie wątroby a jeden z lepszych fachowców od napraw alternatorów porzucony przez żonę skończył ze sobą wypijając w nocy kilka butelek 0,7 (rano był już niestety zimny przy czym nie mam info co do marki alkoholu ale na pewno nie był jakiś trefny) ogólnie to sporo ludzi (niekiedy porządnych fachowców z różnych dziedzin) z moich okolic poszło do piachu przez alkohol ; sorry , takie mamy życie :(