Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

37398 odpowiedzi na ten temat

#21381 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4320 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, sport, mechanika

Napisany 27 luty 2014 - 07:41

Dziewczyna na gospodarkę

Marisz chcieliscie wybory misski.

To teraz Wam odpowiem Zglasz sie 10dziewczyn i Wy je oceniacie i 9 dziewczyn dostaje od 20 do 100 glosow ze sa ladne. A jedna ma 0glosow.

I Jak Ona ma sie czuc???? Wy panowie tego nie zrozumiecie nigdy, bo Wy nie jestescie dziewczyna.

Ja nic nie ukradlam Wy chcieliscie zrobic wybory MISS wiec prosze bardzo.

A Ja chce zrobic zabawe dla dziewczyn zeby zadania wykonaly a Wy bedziecie oceniac. To wybory miss a zadania dziewczyn to calkiem co innego.

Ponownie zapytam Jak ma wygrac w konkursie miss dziewczyna co ma 30lat z nastolatka??? Jak cala gimbaza bedzie glosowac na nastolatke.

@Mariusz jak twierdzisz ze ukradziony pomysl. To napisz tu publicznie na czym ta zabawa polega.

Nie wiem na czym polega , chodzi mi o samą ideę konkursu dla dziewczyn , dziwnym trafem Twój pomysł zbiegł się w czasie z innym , bardzo podobnym , który to właśnie Ty uznałaś za kiepski ogólnie mówiąc .
Mniejsza o to , jestem za konkursem , przynajmniej coś by się działo .
Uważam jednak że jak już pisałem, bierzesz sie za to od niewłaściwej strony , i wątpię żeby coś z tego wyszło.

Co do konfrontacji 18 a 30 lat , to nic nie jest przesądzone , znam dziewczyny 40 letnie, którym wyglądu i figury zazdroszczą nastolatki

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

http://images03.bebz...cde1b55c03f.jpg

https://www.google.p...iact=mrc&uact=8

https://encrypted-tb...GEW6ohVi5_7hJzg

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 17:37
  •  

#21382 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 luty 2014 - 09:55

Dziewczyna na gospodarkę

Jest takie może nie ładne powiedzenie więc proszę się nie obrażać, Lepsza starsza wypoczęta niż młoda nie zaczęta.

Ja za rozumowaniem chlopaków to nie nadążam :D Czasami dziewczyny są atakowane jak to się źle prowadzą, że nie czekają na tego jedynego... a teraz wnioskuję tym przytoczonym powiedzeniem, ze "młoda nie zaczęta" według co niektórych nie jest wartościowa bo doświadczenia nie ma?? ;)

#21383 Share smerfy2210

smerfy2210

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • Zainteresowania:matematyka ;)

Napisany 27 luty 2014 - 09:59

Dziewczyna na gospodarkę 40 letnie dziewczyny? chyba kobiety ;) nie umniejszaj im zmysłowości, jakiej nastolatki nie posiadają. Nastolatka może być zgrabna, ładna itp ale nigdy zmysowa-to przychodzi z wiekiem (powiedzenie z winem). A wszelkie starania nastoletnich "siks" (wybaczcie to określenie) do bycia kobiecą i zmysłową kończą się zazwyczaj tym, że ubierają się i zachowują wulgarnie. Panowie, co pobudza bardziej Waszą wyobraźnię? Miniówka nie zasłaniająca nawet bielizny czy subtelny rozpierdak, który nie odkrywa do końca ale też nei zasłania całkiem, dekolt po pępek czy bluzka z małytm dekoltem ale za to z koronkową wstawką, gdzie ta koronka nie zakrywa całkiem ale tez nie odsłania piersi? Pozdrawiam :)

#21384 Share askakonik

askakonik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 27 luty 2014 - 10:52

Dziewczyna na gospodarkę Powiem wprost i brzydko - najładniejsza, najbardziej "cycata", a leniwa panna na gospodarkę się nie nadaje:P, ładną buzią i dwoma lewymi rękami w polu się nie robi.

#21385 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1416 postów

Napisany 27 luty 2014 - 11:37

Dziewczyna na gospodarkę

Ja za rozumowaniem chlopaków to nie nadążam :D Czasami dziewczyny są atakowane jak to się źle prowadzą, że nie czekają na tego jedynego... a teraz wnioskuję tym przytoczonym powiedzeniem, ze "młoda nie zaczęta" według co niektórych nie jest wartościowa bo doświadczenia nie ma?? ;)

Widzisz @LINA bo może niektórzy chłopcy jak panienka [niezaczęta] niewiedzą co i jak :) a jak już ,,doświadczona'' to sama ich poprowadzi.... :rolleyes: ;)

#21386 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9445 postów

Napisany 27 luty 2014 - 12:41

Dziewczyna na gospodarkę To zależy od chłopaka. Dla jednego będzie lepsza "napoczęta" a dla drugiego "nie napoczęta" a dla trzeciego będzie to bez znaczenia.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#21387 Share ptaszyna

ptaszyna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1844 postów

Napisany 27 luty 2014 - 13:11

Dziewczyna na gospodarkę

Marisz chcieliscie wybory misski.

To teraz Wam odpowiem Zglasz sie 10dziewczyn i Wy je oceniacie i 9 dziewczyn dostaje od 20 do 100 glosow ze sa ladne. A jedna ma 0glosow.

I Jak Ona ma sie czuc???? Wy panowie tego nie zrozumiecie nigdy, bo Wy nie jestescie dziewczyna.

Ja nic nie ukradlam Wy chcieliscie zrobic wybory MISS wiec prosze bardzo.

A Ja chce zrobic zabawe dla dziewczyn zeby zadania wykonaly a Wy bedziecie oceniac. To wybory miss a zadania dziewczyn to calkiem co innego.

Ponownie zapytam Jak ma wygrac w konkursie miss dziewczyna co ma 30lat z nastolatka??? Jak cala gimbaza bedzie glosowac na nastolatke.

@Mariusz jak twierdzisz ze ukradziony pomysl. To napisz tu publicznie na czym ta zabawa polega.

Nie przejmuj się wiecznymi krytykantami typu @mariusz93 co nie wiedzą o co chodzi ale na wszelki wypadek będą zniechęcać, tak na marginesie współczuje jego kobiecie (mieć w dom takiego zgreda). Ludzi jak Ty którzy chcą coś robić, działać ( choć może nie mają do końca sprecyzowanych planów) powinno się chwalić i dopingować i może coś podpowiedzieć a nie tylko krytykować, ale to taka polska specjalność ludzi ponad przeciętnych - zgnoić.

#21388 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 luty 2014 - 14:44

Dziewczyna na gospodarkę A nie jest to odbierane w ten sposób, że skoro kobieta chce się tym zająć to z góry ustawiacie że, musi być złe??? Pomysł super, wrescie dziewczyna może zostać oceniona pod kątem inteligencji, bystrości i wyobraźni a nie zewnętrznego wyglądu... więc ja trzymam kciuki za pomyslną realizację :) I jak tak co niektórych czytam to nie dziwię się, ze są problemy z dziewczyną na gospodarkę... poprostu nie zakładajcie z góry ze coś nie wyjdzie, że sie nie opłaci, we wszystkim trzeba czasami ryzykować bo los naprawde czasami płata figle :)

#21389 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 27 luty 2014 - 16:55

Dziewczyna na gospodarkę Smerfetko co to ten "rozpierdak" ? ;)
Dziewczęta jedzmy dzis pączki, podobno ile pączków dziś zje panna, tylu w tym roku adoratorów ;)

#21390 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3063 postów

Napisany 27 luty 2014 - 18:28

Dziewczyna na gospodarkę

Smerfetko co to ten "rozpierdak" ? ;)

Kochana to jest to co chlopcy widza co rzuca im sie w oczy, i wzbudza w nich wyobraznie

Sama kiedys pisalas ze wolisz miec rozpierdak z tylu. :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#21391 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 27 luty 2014 - 18:53

Dziewczyna na gospodarkę O ile rozporek pobudza wyobraźnie u facetów, o tyle ROZPIERDAK pobudza moją ;)

#21392 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2208 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 27 luty 2014 - 19:35

Dziewczyna na gospodarkę A jak facet niedoświadczony i dziewczyna niedoświadczona to się razem będą uczyć, a ile zabawy będą mieć. Popieram smerfetkę zmysłowość to cecha którą nabiera się z wiekiem. Młode panny ubierające się nie wiadomo jak wyzywająco myślą że są fajne. może są seksowne ale to nie to co np 30 letnia kobieta w sukience będzie bardziej ponętna. Delikatny dekolt z koronka jak to mówi smerfetka i miniówka i jak widzisz to wyobraźnia działa. A jak się widzi wszystko na wierzchu to może fajne ale przez chwilę

#21393 Share klopocik91

klopocik91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Zainteresowania:To i tamto ;)

Napisany 27 luty 2014 - 19:41

Dziewczyna na gospodarkę Oj koleżanka Smerfy to wie o co chodzi. Żadna frajda jak jest wszystko na wierzchu. Wszystkie kobiece kształty powinny być wyeksponowane ale delikatnie. A mądra dziewczyna wie jak to zrobić

#21394 Share rafals2

rafals2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze :) Nowinki technologiczne i innowacyjne :)

Napisany 27 luty 2014 - 19:44

Dziewczyna na gospodarkę Młode dziewczyny które się ubierają w sposób wyzywający po prostu lubią mieć wielu adoratorów i lubią być w centrum uwagi. Ja osobiście wolę te "normalne" dziewczyny bo te które w inny sposób się ubierają wyglądają czasami jak z ulicy :P :)

#21395 Share kawakawa

kawakawa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 27 luty 2014 - 19:57

Dziewczyna na gospodarkę

Smerfetko co to ten "rozpierdak" ? ;)
Dziewczęta jedzmy dzis pączki, podobno ile pączków dziś zje panna, tylu w tym roku adoratorów ;)

no to kilku adoratorów mogę się spodziewać...:)

#21396 Share Tworkowiak

Tworkowiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 494 postów
  • Zainteresowania:Różne - napisz to się dowiesz ;)

Napisany 27 luty 2014 - 19:57

Dziewczyna na gospodarkę Dziewczyna/Kobieta nie musi mieć nic odsłonięte. Wystarczy, że ładnie się uśmiechnie i intrygująco spojrzy i już może zawrócić w głowie. A jak się zobaczy ten błysk w jej oku, "to coś" czego każdy szuka w drugiej osobie, co powoduje, że serce zabije mocniej i czego nie da się określić w prosty sposób to nawet nie zwraca się uwagi na to czy ma fajny "rozpierdak" czy niema. :P

...McCORMICK... and ...URSUS... B)

#21397 Share klopocik91

klopocik91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Zainteresowania:To i tamto ;)

Napisany 27 luty 2014 - 20:21

Dziewczyna na gospodarkę No zostawcie te pączki. Piszcie coś

#21398 Share rafals2

rafals2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze :) Nowinki technologiczne i innowacyjne :)

Napisany 27 luty 2014 - 20:31

Dziewczyna na gospodarkę Dziewczyny jedzą pączki i modlą się się żeby poszło w cycki a nie w d*pę :P

#21399 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4320 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, sport, mechanika

Napisany 27 luty 2014 - 20:36

Dziewczyna na gospodarkę

Nie przejmuj się wiecznymi krytykantami typu @mariusz93 co nie wiedzą o co chodzi ale na wszelki wypadek będą zniechęcać, tak na marginesie współczuje jego kobiecie (mieć w dom takiego zgreda). Ludzi jak Ty którzy chcą coś robić, działać ( choć może nie mają do końca sprecyzowanych planów) powinno się chwalić i dopingować i może coś podpowiedzieć a nie tylko krytykować, ale to taka polska specjalność ludzi ponad przeciętnych - zgnoić.

Kolega się mści za to http://www.agrofoto....60#entry1303007

i za to http://www.agrofoto....40#entry1313206

sam nie wie o co chodzi ale że jest takim jak sam to określił "zgredem " to lubi się przyczepić , a że kobiety pewnie nie ma to na mnie trafiło :P , jestem zajęty :D
Twoja opinia jest dla mnie tak ważna jak to ile śniegu napadało 42 lata temu w Afryce :P

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

http://images03.bebz...cde1b55c03f.jpg

https://www.google.p...iact=mrc&uact=8

https://encrypted-tb...GEW6ohVi5_7hJzg

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#21400 Share kawakawa

kawakawa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 27 luty 2014 - 20:42

Dziewczyna na gospodarkę pamiętacie wierszyk? po co swary, po co kłotnie, wszak i tak skończymy w d.. zupie :D