Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

35365 odpowiedzi na ten temat

#21241 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 luty 2014 - 23:05

Dziewczyna na gospodarkę chyba w zaleznosci jak uczesze tą grzywkę..... czy czesana do góry czy przyklapnięta do czoła, nie każdemu tez ona zresztą pasuje....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 13:22
  •  

#21242 Share szaman1

szaman1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 382 postów

Napisany 24 luty 2014 - 23:17

Dziewczyna na gospodarkę

U nas na te meśki mówi się "bandora" :P ale fakt buda cała się rozleci, a silnik jak dzwon... U mnie Toyotka była bita z przodu i z tyłu i nawet kropki rdzy nie znajdziesz... Ogólnie bardzo udane autko, jeszcze nigdy nie stanęła w drodze ;) Na drugi rok w planach BMW E 39 albo Passat CC z zachodu :D

Kup sobie meśka S 500 z 90 lat normalnie tapczan, pływasz na drodze

#21243 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2158 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 24 luty 2014 - 23:31

Dziewczyna na gospodarkę nic ja próbuję teraz na bródkę dziś zgoliłem resztę zostawiłem środek myślę że na niedzielę będzie dobrze widać zwłaszcza ze zarost rośnie jak głupi rano jestem gładki a na wieczór jak papier ścierny. Chciałem sobie takie coś zrobić jak downey, jr ale on ma czarny zarost ale fajny co panie o tym myślicie. Wąsy próbowałem ale jakoś nieeeee

#21244 Share jacek456788

jacek456788

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Zainteresowania:dziewczyny a zwłąszcza moją kochaną dziewczynę Karolinę kocham cię skarbie ,uwielbiam mój samochód SUV Toyota RAV-4 , Rolnictwo nie w bardzo małym stopniu

Napisany 25 luty 2014 - 00:13

Dziewczyna na gospodarkę

Ja Cię proszę ,naprawdę Cię proszę ,pisz po Polsku i nie wyrabiaj takiej opinii Policji i w ogóle ... :unsure: Ja nie jestem polonistką ,też mi się zdarzy błąd ,ale jak Ty piszesz ''wiesz mi '' ,a nie wierz mi '' to już na samym początku zaprzeczasz ,że w Policji jednak analfabetów nie ma . :wacko: Nie piszę tego złośliwie ,tylko po prostu po raz drugi nie da się czytać Twojego postu i już nie będę się czepiać błędów ,co samej estetyki pisania .
Nie doczytałam Twojego postu do końca ,bo mam problem . :( Jakbyś mnie ukarał mandatem tak wypisanym, to i tak by to był najśmieszniejszy dzień w moim życiu ,ponieważ śmiałabym się do łez z treści :lol:
Przepraszam ,ale nie mogę się powstrzymać ... :D Przypomniał mi się stary kawał jeszcze o Milicjantach .
Milicjant zauważył ,że z wielką uwagą przygląda mu się mały chłopczyk . Dumny z faktu bycia Milicjantem ,pyta chłopca .
Chłopczyku co mi się tak przyglądasz ,pewnie podoba ci się moja czapka ?
Na to chłopczyk odpowiada .
Nie proszę pana .
A to pewnie chciałbyś taką pałkę mieć ?
Nie ,nie chciałbym proszę pana .
Milicjant nieusatysfakcjonowany odpowiedzią chłopca ,myśli ,myśli i...
Wiem ,ty chciałbyś kiedyś zostać Milicjantem ?
Nie proszę pana ,ja się dobrze uczę :D
PS: Kolego czasem do Sierpca jeżdżę i zdarza mi się przekroczyć prędkość . :ph34r: Czatuj na mnie ,jak w Sierpcu też bywasz . :D
Pozdrawiam ...
Edi..

co ten człowiek pisze to wogole się nie da czytać jakieś wiersze lub Fraszki co to ma być nie wiem wymyśla nawet koło Poety nie stał a on wiersze pisze jak cię znajdę to nie będziesz taki cwany jak na Forum a wiesz mi mam swoje sposoby na takich ludzi przemądrzałych ...............

Pkt. 4.2, urlop na 30 dni na zastanowienie się nad swoim zachowaniem.

Edytowany przez Elektrotechnik, 26 luty 2014 - 11:46.

#21245 Share rafals2

rafals2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze :) Nowinki technologiczne i innowacyjne :)

Napisany 25 luty 2014 - 14:42

Dziewczyna na gospodarkę Wszyscy w polu że tu taka cisza ?

#21246 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 25 luty 2014 - 15:20

Dziewczyna na gospodarkę podobno w mojej okolicy już coś sie dzieje w polu

#21247 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1606 postów

Napisany 25 luty 2014 - 16:31

Dziewczyna na gospodarkę

co ten człowiek pisze to wogole się nie da czytać jakieś wiersze lub Fraszki co to ma być nie wiem wymyśla nawet koło Poety nie stał a on wiersze pisze jak cię znajdę to nie będziesz taki cwany jak na Forum a wiesz mi mam swoje sposoby na takich ludzi przemądrzałych ................

Domniemywam ,że to do mnie skoro pod moim postem .
Człowiek ten pisze ,byś Ty pisał po Polsku ,używał choć przecinka ,kropli i dużej litery jak zaczynasz zadnie ,tylko tyle .
Nie piszę wierszem ,ani fraszki też nie napisałam ,tylko to był stary zasłyszany kawał . Szkoda ,że nie da się tego czytać . :(
I na koniec za wygrażanie mi publicznie .

Art. 190. § 1. Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
Dobrem chronionym w tym przepisie jest wolność w sensie subiektywnym – a więc poczucie wolności, bezpieczeństwa i wolności od strachu. Groźbę stanowi zapowiedź spowodowania, wobec jej adresata(którym musi być określona jednoznacznie osoba fizyczna), określonej dolegliwości, jeśli jej nastąpienie zależy od osoby ją zapowiadającej. W tym przypadku jest to zapowiedź popełnienia przestępstwa na szkodę adresata groźby lub osoby mu najbliższej...
Edit:
PS:Nie rozumiem Twojego wzburzenia ,raczej spodziewałam się zastanowienia nad tym jak piszesz .

Edytowany przez Meg5, 26 luty 2014 - 08:01.

#21248 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1301 postów

Napisany 25 luty 2014 - 17:49

Dziewczyna na gospodarkę Ktoś tu koleżance @Meg podniósł ciśnienie.....a nie lepiej podnieść coś jnnego... a tak szczerze to @Jacek zastanów się co piszesz bo nie trzyma się to ni k....y ni d....y ! ;[

#21249 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 luty 2014 - 17:54

Dziewczyna na gospodarkę oooooo tłusty czwartek się zbliza :D nikt nie przypomina....

#21250 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 25 luty 2014 - 17:58

Dziewczyna na gospodarkę a gdzie imprezujecie w ostatki? ja pewnie jak zwykle na białej sali ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#21251 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 luty 2014 - 18:00

Dziewczyna na gospodarkę iza ja po obżarstwie które mnie bedzie czekało pewnie się w żadną kieckę nie wcisnę i taka to impreza :D

#21252 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 25 luty 2014 - 18:12

Dziewczyna na gospodarkę To widzę że plany mamy podobne ;)

#21253 Share Marecki2922

Marecki2922

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów

Napisany 25 luty 2014 - 18:15

Dziewczyna na gospodarkę Mieliśmy iść na imprezę ze znajomymi ale wypadły nam chrzciny a dwóch imprez jednej doby to raczej nie ogarnę :D zresztą wolę imprezy dzienne

Sprzedam siewnik do kukurydzy Kuhn Maxima czterorzędowy z 2013 r jestem pierwszym właścicielem , stan idealny zasiał około 400 ha 

#21254 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 25 luty 2014 - 18:21

Dziewczyna na gospodarkę to trzeba patrzeć na przepisy jak tłusty czwartek zbliża się

#21255 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 25 luty 2014 - 18:24

Dziewczyna na gospodarkę

Dobra koniec z furami. Drogie panie co powiecie na to chciałbym sobie zapuścić zarost co podpowiecie jakie wam się podobają, broda, bródka, jakiś akcent czy na zero moze jakieś pomysły drogie panie

No jak fajna brodka to jeszcze ujdzie. Prblem zaczyna sie podczas calowania :D no niby oboje oddani namietnosci, tylko ze na drugi dzien kobiecie pieka cale usta :rolleyes: nie wspomne o innej czesci ciala :ph34r:

Ja osobiscie wole ogolonego, to ujmuje lat chlopakowi :rolleyes:
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#21256 Share smerfy2210

smerfy2210

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • Zainteresowania:matematyka ;)

Napisany 25 luty 2014 - 18:26

Dziewczyna na gospodarkę Już planujecie ostatki? nie lepiej spontanicznie działać? :) najfajniejsze takie wypady, kiedy nie do końca wiadomo co i gdzie się będzie robiło (w granicach razsądku-by nie było :P ).

#21257 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 25 luty 2014 - 18:29

Dziewczyna na gospodarkę Smarfusia spontanicznie to chlopcy nie wyrobia. Ostatki sie zblizaja dzien kobiet sie zbliza. Jak oni to wszystko ogarna. :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#21258 Share smerfy2210

smerfy2210

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 25 luty 2014 - 18:33

Dziewczyna na gospodarkę A co tu do ogarniania? :) Ja nawet sylwestra na spontana spędziłam :) dzień przed hasło znajomych i pakuje się w góry :D niezapomniane historie, kiedy nie ma czasu sie zastanawiać tylko człowiek poznaje też samego siebie, na co jest w stanie sobie pozwolić i jak reaguje na wiele nagłych bodźców :D
Naprawde trezeba planować każdą godzinę wieczoru by móc się świetnie bawić? kategorycznie nie ;) o czym Ty Bananku z pewnością wiesz :D

#21259 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 25 luty 2014 - 18:46

Dziewczyna na gospodarkę No wlasnie ja wiem ze nic nie wiem. Jest jakies haslopotem tak trzeba zrobic i wychodza wrazenia nie zapomniane.

No dzis w nocy myslalam nad konkursem MISSKA AF :D

Normalnie bomba mi wyszedl pomysl, i moze uda mi sie przekonac administracje i moderatorow zeby zrobili konkurs.

Ale nad wszystkim lape osobiscie ja bym trzymala. Moderatorzy by tylko pomagali. Wzielam pod uwage wszystko wiek dziewczyn panny mezatki i ta gimbaze co lubi szkodzic.

Ale zdradze ze

Z JURY to bylo by 5osob czyli @Bananek @Smerfuska i @FINN dwojke by sie dobralo Dlaczego Oni nie moge zdradzic

To nie bylby wybor MISS AF, tylko SHOW w wykonaniu dziewczyn z AF. :D Normalnie do perfekcji to opracowalam :rolleyes:
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#21260 Share smerfy2210

smerfy2210

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 25 luty 2014 - 18:50

Dziewczyna na gospodarkę jeśli nie chcesz tutaj to zdradź szczegóły na priv :D zaciekawiłaś mnie tym, intrygujące doprawdy... ;)