Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

37398 odpowiedzi na ten temat

#20601 Share qatro44

qatro44

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów
  • Zainteresowania:hodowla zwierząt,muzyka
    piłka nożna,psychologia

Napisany 16 luty 2014 - 13:41

Dziewczyna na gospodarkę Smerfy dobrze mówisz,no może oprócz tej presji...a o co chodzi-a no niestety,kawalerowie rolnicy takiej presji dość często są poddawani,
a zwłaszcza tacy lat 30 i więcej...zacytuję tu kawałek piosenki,tekst prawie kabaretowy,ale prawdziwy i to jak...
'mama i tato mówią mi
synu masz lat 53
njwyższy czas byś skończył szkołę
inaczej będziesz starym matołem...
mama i tato są zmartwieni
że syn się jeszcze nie ożenił
że nie ma domu i samochodu
że się marnuje chłopak ZA MŁODU '

Mocne,śmieszne...i tragiczne.

...a tak w ogóle to czytamy,czytamy-choć nie zawsze na bieżąco...wiadomo-obowiązki różniaste.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 15:03
  •  

#20602 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 16 luty 2014 - 13:43

Dziewczyna na gospodarkę wozak zapraszam na kawe

#20603 Share malorolny121

malorolny121

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 519 postów

Napisany 16 luty 2014 - 14:30

Dziewczyna na gospodarkę I KASAI dalej sie nie podaje . nie zamierza jeszcze kończyć kariery bo liczy na następnej olimpiadzie na złoto. To nazywa się POZYTYWNE MYŚLENIE. oby każdy z was miał takie nastawienie do życia.

#20604 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 16 luty 2014 - 16:57

Dziewczyna na gospodarkę @izolda a gdzie mieszkasz napisz mi prywatnie jeśli będzie blisko to skorzystamy,zaznaczam sama nie jadę :P :P :P

#20605 Share RolniczkazZawad

RolniczkazZawad

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Zainteresowania:wszystko, co wiąże się z pracą w gospodarstwie, a w wolnej chwili muzyka i majsterkowanie

Napisany 16 luty 2014 - 18:27

Dziewczyna na gospodarkę

Czyli Twoim zdaniem życie na gospodarce to zmartwienia...... ciekawe stwierdzenie.

ciekawe i prawdziwe. wszystko musisz wziąć na swoją głowę, i robotę, i dom, i sprawy urzędowe. "życie na gospodarce" nie równa się "życiu na gospodarce", bo i gospodarki sa różne. jak masz na kogo zwalić trochę roboty i "pomyślunku", to jesteś kozak. a jak nie masz, to ciężko jest to wszystko ogarnąć. to nie jest etat 8 godzin i resztę leżakujemy. tu jesteś i szefem i robolem, musisz być wszechobecny i wszechstronnie zaangażowany. nie tylko kobiety się boją takiego życia.
Starszych trzeba słuchać.... ale swoje robić! :)

#20606 Share klopocik91

klopocik91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Zainteresowania:To i tamto ;)

Napisany 16 luty 2014 - 18:46

Dziewczyna na gospodarkę Taka jest prawda. To nie praca od 8 do 16. I to trzeba przeżyć na własnej skórze żeby na prawdę zrozumieć jak to jest. Więc wiązać się z kimś kto mówi że to rozumie, a nie doznał tej dobroci na własnej skórze to nie dla mnie.

#20607 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 16 luty 2014 - 19:00

Dziewczyna na gospodarkę Istotne jest to że są osoby które naprawdę znają życie na roli a nie tylko piszą co usłyszą,życie to nie bajka ani baśń mydlana...

#20608 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2207 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 16 luty 2014 - 19:29

Dziewczyna na gospodarkę No niestety tak jest ja sam muszę gonić o 1 w nocy na Sandomierz z towarem jak chcesz wszystko dopilnować to musisz sam i nic nie poradzisz na to ale wiem ze pracuje na siebie i coś z tego mam. Jak pracujesz na etacie gdzie praca jest to wiemy jakie są zarobki no chyba że ktoś ma dobrze płatną pracę i jest z niej zadowolony.

#20609 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1408 postów

Napisany 16 luty 2014 - 19:40

Dziewczyna na gospodarkę Ale ja mam gospodarstwo i wiem jak to wygląda od środka.Też cała papierkowo-urzędowa robota jest na mojej głowie , obora -pole oczywiście też / dom i dzieci to ,,działka,, żony [ja też się interesuję ] ale nie piszcie że życie na wsi to zmartwienia.... a w mieście jak nie masz pracy i liczysz tylko na zasiłek też nie jest kolorowo ! ! ! Jak to mówią = WSZĘDZIE DOBRZE GDZIE NAS NIE MA !

#20610 Share klopocik91

klopocik91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów

Napisany 16 luty 2014 - 19:55

Dziewczyna na gospodarkę Taka prawda. A wracając do głównego tematu to nie jest takie proste wszystko

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20611 Share stalpin8145

stalpin8145

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 16 luty 2014 - 19:56

Dziewczyna na gospodarkę Na etacie dziś pracujesz a jutro możesz już nie pracować jak ktoś ma głowę do biznesu to nawet na niewielkim gospodarstwie będzie wstanie utrzymać rodzinę na przyzwoitym poziomie.

#20612 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 16 luty 2014 - 19:59

Dziewczyna na gospodarkę ja tam lubie robić w polu, przy zwierzętach już mniej ze wzgl na alergie, ale tak najbardziej to bym już chciała zajmowac się malutkim szkrabkiem

#20613 Share Janek231990

Janek231990

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów
  • Zainteresowania:Prowadzę gospodarstwo jak większość tutaj osób.
    Lubię to co robie w wolnym czasie majsterkuje i udoskonalam różne sprzęty.

Napisany 16 luty 2014 - 20:04

Dziewczyna na gospodarkę Zgadzam się z tobą są rzeczy ważne i ważniejsze i wydatki i inwestycje trzeba tylko dobrze się kierować ale jak to mówią kazdy jest mądry jak jest dobrze a jak jest źle to mądrych nie ma.

#20614 Share Huberto89

Huberto89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 558 postów

Napisany 16 luty 2014 - 20:08

Dziewczyna na gospodarkę @Szymi40 masz rację. W pracy też bywa różnie. Znam osobę która kiedyś pracowała w biurze dziś ma ponad 60 dojnych i jest zadowolona ze swojego obecnego zajęcia. W pracy też bywa różnie coraz częściej pracodawca wykorzystuje pracownika pracuje się coraz więcej za te same pieniądze. Nigdzie nie jest kolorowo takie są już dzisiejsze czasy..

#20615 Share klopocik91

klopocik91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów

Napisany 16 luty 2014 - 20:13

Dziewczyna na gospodarkę To wytłumacz to 22 letniej dziewczynie. I ciekawe czy ona to zrozumie

#20616 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 16 luty 2014 - 20:14

Dziewczyna na gospodarkę Wszystko jest dobrze jeśli jedno z drugim się zazębia i nie ma się na koncie kredytów,ale odbiegamy od tematu a za to punkty idą

#20617 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3063 postów

Napisany 16 luty 2014 - 20:17

Dziewczyna na gospodarkę Kazdy zaczyna rozumiec gdy ma juz wlasny dom dziecko itp, wtedy przychodza rachunki oplaty jedzenie ciuchy dla dziecka a na to wszystko potrzebne sa pieniadze, a zeby je miec trzeba pracowac.

I nie wazne gdzie czy na gospodarce czy na etacie, wazne zeby z pracy byly pieniadze na zycie
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#20618 Share martinez0019

martinez0019

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 78 postów

Napisany 16 luty 2014 - 20:22

Dziewczyna na gospodarkę

ciekawe i prawdziwe. wszystko musisz wziąć na swoją głowę, i robotę, i dom, i sprawy urzędowe. "życie na gospodarce" nie równa się "życiu na gospodarce", bo i gospodarki sa różne. jak masz na kogo zwalić trochę roboty i "pomyślunku", to jesteś kozak. a jak nie masz, to ciężko jest to wszystko ogarnąć. to nie jest etat 8 godzin i resztę leżakujemy. tu jesteś i szefem i robolem, musisz być wszechobecny i wszechstronnie zaangażowany. nie tylko kobiety się boją takiego życia.

wow koleżanka Monika bardzo serio podchodzi to tematu :) a poza tym życiem na gospodarce dziewczyny macie jakieś hobby??

#20619 Share mietek86

mietek86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja i majsterkowanie

Napisany 16 luty 2014 - 20:23

Dziewczyna na gospodarkę Kolega wyżej ma rację praca u kogoś to nie to samo co na swoim.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20620 Share Huberto89

Huberto89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 558 postów

Napisany 16 luty 2014 - 20:23

Dziewczyna na gospodarkę Otóż to kiedyś pewna starsza osoba powiedziała że żeby dziś młodzi chcieli pracować w gospodarstwie to po pierwsze muszą to lubić a po drugie muszą widzieć że z tego są pieniądze.