Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

35509 odpowiedzi na ten temat

#20341 Share 330CUrsus

330CUrsus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja.

Napisany 12 luty 2014 - 13:25

Dziewczyna na gospodarkę rozumiem, jakby coś robił... wcześniejszy ksiądz był naprawdę miły. jeździł maluchem, organizował najmłodszym wycieczki, wybudował budynek parafialny, miał w planach dzwonnicę. a ten? jak przyszedł miał primerę, po jakiś 10 miesiącach audi a8. więc pytam się, skąd ma na to kasę jak nie z parafii? biskup mu wypłatę daje?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 15:54
  •  

#20342 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 12 luty 2014 - 13:57

Dziewczyna na gospodarkę Ksiądz człowiek jak każdy inny, ma swoje słabości ;) ale nie nam ich oceniać, sąd ostateczny ich również dosięgnie. U mnie w parafii teraz akurat mamy bardzo fajną obsadę. wiadomo że wtedy aż chce się iść do kościoła, ale jak by nie było powinno się tam iść dla siebie a nie dla księdza. Przecież w każdej branży są czarne owce nie tylko w kosciele. Troszkę odbiegamy od tematu ;)

#20343 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 luty 2014 - 15:23

Dziewczyna na gospodarkę I pomyślcie sobie.. po co się żenić, wychodzić za mąż jak ksiądz za ślub skasuje, potem za chrzest skasuje, :D i co nadal szukacie partnera??? ;)

#20344 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 12 luty 2014 - 15:45

Dziewczyna na gospodarkę ta...nie ma to jak na kocia łape, bez ślubu bez chrztu i rozwodu, i po co to niepotrzbne ryzyko ;)

#20345 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2207 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła mlecznego :)
    Nowoczesne techniki uprawy

Napisany 12 luty 2014 - 15:57

Dziewczyna na gospodarkę u nas za chrzest chrzestny płaci to się nikt zbytnio nie przejmuje, Jak trzymałem Borysa do chrztu to dla księdza nie pożałowałem to powiedział ze jeszcze za cała rodzinę się będzie modlił, A na ślub chrzest i dzieci kasy niema co żałować, niech wszystko będzie jak być powinno, ja tam się chce tylko raz żenić i ani razu rozwodzić, nigdy też nie stroniłem od pracy przy kościele, jak trzeba było to cały dzień łopata kopałem, bruk się układało, a ile godzin teleskopowka zrobiłem to nawet nikt nie policzy, i uważam ze to był dobrze zainwestowany mój czas,

a jak Lina chcesz takiego chłopaka no to nikt ci nie pożałuje, chłopak przynajmniej na pierścionku zaręczynowym zaoszczędzi no bo po co CI

#20346 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9425 postów

Napisany 12 luty 2014 - 16:25

Dziewczyna na gospodarkę U mnie we wsi jedną małżeństwo dostało niedawno unieważnienie małżeństwa. Chłopak niedługo bierze ślub kościelny drugi raz (cywilny już ma)

Ja niedawno zostałem chrzestnym i za chrzest ksiądz dostał 50 zł. Koleżanka jest matko samotnie wychowującą dziecko i powiedziała że na więcej jej nie stać :D

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#20347 Share Adamek21

Adamek21

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 12 luty 2014 - 16:32

Dziewczyna na gospodarkę A po co przejmować się opinią innych ludzi ? Ważne że sami sobie dobrze żyją. ;)

Swoją drogą mam kolege, który ma dziewczyne z hektarami a nie chce sie z nią żenić, mimo ze ma już 18 lat. Dziwak jakiś nienormalny.

#20348 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 12 luty 2014 - 16:56

Dziewczyna na gospodarkę co dziwnego? że nie chce bo ma 18 lat czy że nie chce dziewczyny z ha ?

#20349 Share 330CUrsus

330CUrsus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja.

Napisany 12 luty 2014 - 17:35

Dziewczyna na gospodarkę może mam taki uraz po tym jak byłem ministrantem i mi powiedział że krzywo chodzę...

#20350 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 luty 2014 - 18:22

Dziewczyna na gospodarkę bo wszystko zalezy od dojrzałości psychicznej... jedni ślub biorą w wieku 18 a drudzy później albo tylko dlatego bo muszą :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20351 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1315 postów

Napisany 12 luty 2014 - 18:27

Dziewczyna na gospodarkę Oj Lina muszą-muszą kochają się :wub: albo się kochali :P

#20352 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2207 postów

Napisany 12 luty 2014 - 19:16

Dziewczyna na gospodarkę zawsze jak mam wolny wieczór to tu cisza nikogo niema ;-)

#20353 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 12 luty 2014 - 19:21

Dziewczyna na gospodarkę wolny wieczór to trzeba spędzać na randkach a nie w necie, to sie nazywa samotność w sieci

#20354 Share koma666

koma666

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 902 postów

Napisany 12 luty 2014 - 19:22

Dziewczyna na gospodarkę co jak co ale lepsze to co jest niz by miał byc tu islam
najlepsze jest to ze do 2050 roku wiekszosc europy bedzie islamska i to jest powazne zagrozenie dla nas

#20355 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2207 postów

Napisany 12 luty 2014 - 19:30

Dziewczyna na gospodarkę przez ostatnie 2 lata wyszedłem z obiegu randkowego, 2 miesiące temu rozstałem się z dziewczyną tak ze jakoś na randki jeszcze nie mam ochoty, po za tym jakoś dziś wyjątkowo żebra mnie bolą

#20356 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 12 luty 2014 - 19:34

Dziewczyna na gospodarkę Rozumiem Cię, każdy ma taki okres w życiu kiedy najchętniej zaszył by się 4 ścianach, ale trzeba szukać miłości zanim jak to koma mówi nas muhamedy opanuja do reszty ;)

#20357 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2158 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 12 luty 2014 - 19:45

Dziewczyna na gospodarkę W polsce islamu nie będzie bo żaden arab nie jest głupi i za psie pieniądze tyrać nie będzie co innego zachód tam jeżdzą za robotą ściągają rodziny i rozmnażają się jak króliki. U nas jest taki złodziej ze większego nie ma powoli traci się zaufanie do kościoła skoro uczy cię o moralności a sam robi co mu żywnie się podoba, idziesz do spowiedzi opowiadasz mu a on że niemoralnie się prowadzisz a on sam wyprawia ze swoją że piekło się otwiera. Lina pozytywne podejście nie ma co sobie życia utrudniać. Jak tam piątek się zapowiada będą walentynki czy się będzie walić tynki :D

#20358 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 12 luty 2014 - 19:50

Dziewczyna na gospodarkę to mówisz że sie niemoralnie prowadzisz ;) dobrze wiedzieć :P ja tam będę walić tynki w pt

#20359 Share koma666

koma666

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 902 postów

Napisany 12 luty 2014 - 19:53

Dziewczyna na gospodarkę ja tam do spowiedzi nie chodze i na tace nie daje -_-
jeszcze tego brakowało zebym sie spowiadał jakiemus ......

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20360 Share marcin1832

marcin1832

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 183 postów

Napisany 12 luty 2014 - 19:53

Dziewczyna na gospodarkę Walentynki to juz czysto komercyjne świeto ;[Prosta sprawa nie mam nikogo nie obchodzę,a nawet jak cos to coś od serca :wub:
.
można przygotować albo kupic drobiazg bliskiej osobie :rolleyes: a islamizacja tak szybko nienastapi,chociaż coraz więcej muzułumanów w Europie :(