Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

38120 odpowiedzi na ten temat

#20321 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2321 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła mlecznego :)
    Nowoczesne techniki uprawy

Napisany 11 luty 2014 - 22:51

Dziewczyna na gospodarkę nie narzekać na daleko, do Kielc mam 500km, do łodzi mało mniej, a chyba się wybiorę, trzeba się tylko pogadywać, ja np na dzień dzisiejszy mogę zabrać 4 osoby

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 13:08
  •  

#20322 Share jarooo3013

jarooo3013

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 11 luty 2014 - 23:48

Dziewczyna na gospodarkę rolstudent kiedy te targi sie odbywaja ?

#20323 Share konteno

konteno

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1034 postów
  • Zainteresowania:różne

Napisany 12 luty 2014 - 00:24

Dziewczyna na gospodarkę

O kurde współczuje dla chłopaka, Jak tak można robić, choć wiem teraz ludzie sumienia nie maja, koło białego stoku jest podobna sytuacja tylko z obora na 120 sztuk, polskie prawo jest do d*py jednymi słowy

Tzn gdzie? . Można dokładniej . To może będę wiedział o kogo chodzi. a programu niestety nie oglądałem
To tak samo jak z tartakiem na dojlidach w białymstoku . Się pobudowali ludzie na przeciwko tartaka a potem problem że za głośno. Co oni ślepi byli jak stawiali chaupy? Teraz człowiek musi zamykać interes i zwalniać ludzi.
Chore jest te państwo. Mieszczuchy za bardzo się panoszą po wsiach ze swoją kasą.

#20324 Share 330CUrsus

330CUrsus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja.

Napisany 12 luty 2014 - 09:07

Dziewczyna na gospodarkę po mojemu to kościoły też powinny być opodatkowane... przejdzie się taki kilka dni w roku po ludziach i ma tam te załóżmy 45 tys zł. do tego jakieś msze, chrzty, pogrzeby, wesela. dlaczego ma tak po prostu to wszystko garnąć dla siebie? a na kościół rzuci te 8 tys tylko na jakieś kwiatki.

#20325 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2321 postów

Napisany 12 luty 2014 - 09:13

Dziewczyna na gospodarkę Od 7 do 9 marca 2014 r agrotech
farma od 28,02 do 2, 03

#20326 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 12 luty 2014 - 11:06

Dziewczyna na gospodarkę na te targi w łodzi mam nawet jakies wejsciówki ale nie moge namówić nikogo, do kielc moze sie uda

#20327 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9490 postów

Napisany 12 luty 2014 - 11:15

Dziewczyna na gospodarkę

po mojemu to kościoły też powinny być opodatkowane... przejdzie się taki kilka dni w roku po ludziach i ma tam te załóżmy 45 tys zł. do tego jakieś msze, chrzty, pogrzeby, wesela. dlaczego ma tak po prostu to wszystko garnąć dla siebie? a na kościół rzuci te 8 tys tylko na jakieś kwiatki.

I wtedy ksiądz powie to samo kwoty tylko doda "+ vat" i zamiast zapłacić 1000 zł zapłacisz 1230......

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#20328 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 12 luty 2014 - 11:54

Dziewczyna na gospodarkę w kosciele jak wszędzie są ludzie z powołania i karierowicze, a naszym zadaniem jest robić swoje i myśleć swoje a nikogo nie oceniać

#20329 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2321 postów

Napisany 12 luty 2014 - 12:17

Dziewczyna na gospodarkę Parafia to wspólnota ludzi, i to na parafie daje się większość kasy, My mamy akurat bardzo w porządku księdza, stara się wiec mu nikt niczego nie żałuje, A do kościoła chodzę się modlić a nie dla księdza,

#20330 Share 330CUrsus

330CUrsus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 481 postów

Napisany 12 luty 2014 - 13:25

Dziewczyna na gospodarkę rozumiem, jakby coś robił... wcześniejszy ksiądz był naprawdę miły. jeździł maluchem, organizował najmłodszym wycieczki, wybudował budynek parafialny, miał w planach dzwonnicę. a ten? jak przyszedł miał primerę, po jakiś 10 miesiącach audi a8. więc pytam się, skąd ma na to kasę jak nie z parafii? biskup mu wypłatę daje?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20331 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 12 luty 2014 - 13:57

Dziewczyna na gospodarkę Ksiądz człowiek jak każdy inny, ma swoje słabości ;) ale nie nam ich oceniać, sąd ostateczny ich również dosięgnie. U mnie w parafii teraz akurat mamy bardzo fajną obsadę. wiadomo że wtedy aż chce się iść do kościoła, ale jak by nie było powinno się tam iść dla siebie a nie dla księdza. Przecież w każdej branży są czarne owce nie tylko w kosciele. Troszkę odbiegamy od tematu ;)

#20332 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 luty 2014 - 15:23

Dziewczyna na gospodarkę I pomyślcie sobie.. po co się żenić, wychodzić za mąż jak ksiądz za ślub skasuje, potem za chrzest skasuje, :D i co nadal szukacie partnera??? ;)

#20333 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 12 luty 2014 - 15:45

Dziewczyna na gospodarkę ta...nie ma to jak na kocia łape, bez ślubu bez chrztu i rozwodu, i po co to niepotrzbne ryzyko ;)

#20334 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2321 postów

Napisany 12 luty 2014 - 15:57

Dziewczyna na gospodarkę u nas za chrzest chrzestny płaci to się nikt zbytnio nie przejmuje, Jak trzymałem Borysa do chrztu to dla księdza nie pożałowałem to powiedział ze jeszcze za cała rodzinę się będzie modlił, A na ślub chrzest i dzieci kasy niema co żałować, niech wszystko będzie jak być powinno, ja tam się chce tylko raz żenić i ani razu rozwodzić, nigdy też nie stroniłem od pracy przy kościele, jak trzeba było to cały dzień łopata kopałem, bruk się układało, a ile godzin teleskopowka zrobiłem to nawet nikt nie policzy, i uważam ze to był dobrze zainwestowany mój czas,

a jak Lina chcesz takiego chłopaka no to nikt ci nie pożałuje, chłopak przynajmniej na pierścionku zaręczynowym zaoszczędzi no bo po co CI

#20335 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9490 postów

Napisany 12 luty 2014 - 16:25

Dziewczyna na gospodarkę U mnie we wsi jedną małżeństwo dostało niedawno unieważnienie małżeństwa. Chłopak niedługo bierze ślub kościelny drugi raz (cywilny już ma)

Ja niedawno zostałem chrzestnym i za chrzest ksiądz dostał 50 zł. Koleżanka jest matko samotnie wychowującą dziecko i powiedziała że na więcej jej nie stać :D

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#20336 Share Adamek21

Adamek21

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 12 luty 2014 - 16:32

Dziewczyna na gospodarkę A po co przejmować się opinią innych ludzi ? Ważne że sami sobie dobrze żyją. ;)

Swoją drogą mam kolege, który ma dziewczyne z hektarami a nie chce sie z nią żenić, mimo ze ma już 18 lat. Dziwak jakiś nienormalny.

#20337 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 12 luty 2014 - 16:56

Dziewczyna na gospodarkę co dziwnego? że nie chce bo ma 18 lat czy że nie chce dziewczyny z ha ?

#20338 Share 330CUrsus

330CUrsus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 481 postów

Napisany 12 luty 2014 - 17:35

Dziewczyna na gospodarkę może mam taki uraz po tym jak byłem ministrantem i mi powiedział że krzywo chodzę...

#20339 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 luty 2014 - 18:22

Dziewczyna na gospodarkę bo wszystko zalezy od dojrzałości psychicznej... jedni ślub biorą w wieku 18 a drudzy później albo tylko dlatego bo muszą :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20340 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1453 postów

Napisany 12 luty 2014 - 18:27

Dziewczyna na gospodarkę Oj Lina muszą-muszą kochają się :wub: albo się kochali :P