Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

37298 odpowiedzi na ten temat

#20161 Share kamilo24

kamilo24

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Zainteresowania:budownictwo
    ładowarki

Napisany 10 luty 2014 - 14:21

Dziewczyna na gospodarkę Czesc jestem tu pierwszy raz naprawde szerokie tematy poruszacie :)
ale spoko dyskusie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 16:02
  •  

#20162 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 luty 2014 - 14:32

Dziewczyna na gospodarkę a wy tak na poważnie to jako darmowa siła robocza czy jako

#20163 Share konteno

konteno

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 552 postów
  • Zainteresowania:różne

Napisany 10 luty 2014 - 14:49

Dziewczyna na gospodarkę Czasem nie tak łatwo odciąć pempowinę jeśli rodzice na starość pod*padają na zdrowiu a chcąc nie chcąc trzeba się nimi zaopiekować na starość oraz mieszkać razem z nimi Kłótnie nieuniknione i głupio tak zostawić ich samych sobie tym bardziej za to co im zawdzięczaliśmy przez całe życie. Takim sposobem to niestety zostało w moich okolicach na wiosce sporo starych kawalerów tylko dla tego że ich rodzice są "długowieczni" a w nie najlepszej kondycji fizycznej.

#20164 Share mietek86

mietek86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja i majsterkowanie

Napisany 10 luty 2014 - 15:29

Dziewczyna na gospodarkę

ale miło jest jak są poprawne relacje między nimi, bo jak się dzieci napatrzą jak rodzina walczy między sobą to powielają to w dorosłym wieku

Nie mówię tutaj o walce jesli za sobą nie przepadają to niech ograniczą kontakty do minimum niech to zrobią dla dzieci i wnuków

#20165 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1652 postów

Napisany 10 luty 2014 - 16:33

Dziewczyna na gospodarkę

Rówieśnicy powiadasz, 14 letnie d*podajki które idą tam w wiadomym celu nawalone na sali robią chlew... Sorry ale widać tam ludzi normalnych którzy idą się pobawić, spotkać ze znajomymi a dyskoteka jest naprawde super gdyby nie te dzieci, nie raz juz widziałem przy stoliku ohaftowana gówniarzeria, a bramkarze nie wyrzucą takiego bo się brzydzą...

Drugiego takiego miejsca do zabawy w okolicy ze świecą szukać, jak zrobiłem prawko to co tydzień jeździłem i zdarzały się pojedyncze przypadki, a teraz...... To by Ci nie przeszkadzało??

Po pierwsze ,to wina organizatora dyskoteki ,że jak ktoś zachowuję się nieodpowiednio pozwala mu przebywać w lokalu . Po drugie ,nic nie wspomniałeś o pijanych do 18 lat ,ponieważ to faktycznie zmienia postać rzeczy . Jednak w mojej ocenie osoby ,które zachowuje się tak jak to opisałeś wyżej w każdym wieku budzą odrazę ,nie tylko małolaty .
W szanującej się dyskotece czy innym lokalu ,ochrona nie wpuszcza pijanych ,źle zachowujących się ludzi do środka . To że będąc w tej dyskotece ,jesteś zmuszony oglądać odrażające widoki ,świadczy o mimo wszystko niskim poziomie tego lokalu . Właściciel po prostu nie dba o jakość tylko idzie na ilość , a to nie wróży długiego ''grania ''.
Przypomniała mi się otworzoną parę lat temu w mojej okolicy dyskoteka o jakże trafnej nazwie ''Piekiełko ''. ;) Nie wiem czy rok się utrzymała . Raz tylko tam byłam i to faktycznie było piekło na ziemi . :ph34r:
Edit:

Czasem nie tak łatwo odciąć pempowinę jeśli rodzice na starość pod*padają na zdrowiu a chcąc nie chcąc trzeba się nimi zaopiekować na starość oraz mieszkać razem z nimi Kłótnie nieuniknione i głupio tak zostawić ich samych sobie tym bardziej za to co im zawdzięczaliśmy przez całe życie. Takim sposobem to niestety zostało w moich okolicach na wiosce sporo starych kawalerów tylko dla tego że ich rodzice są "długowieczni" a w nie najlepszej kondycji fizycznej.

A ile jest takich przypadków ,gdzie ci starzy kawalerowie zostają przy rodzicach ,żerując niejednokrotnie na ich emeryturach ,ponieważ od zawsze ambicje owych starych kawalerów zaczynały się i kończyły na butelce taniego wina czy innego specyfiku ?
Już aby nie pisze ,że aż tak się poświęcili dla tych rodziców ,bo to co ja niejednokrotnie widzę w koło siebie nijak się ma do tego co wyżej napisałeś .

Edytowany przez Meg5, 10 luty 2014 - 16:45.

#20166 Share 330CUrsus

330CUrsus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja.

Napisany 10 luty 2014 - 17:04

Dziewczyna na gospodarkę tyle że jakby z tych dyskotek wyganiali małolatów to dyskoteki by upadły, przynajmniej w moich okolicach :D większa połowa to 15-17 lat. mi akurat jest ciężko kogokolwiek znaleźć do dzielenia się chwilą... raz że obarczony jestem pewnymi wadami, a z drugiej strony chyba hobby niezbyt przychylne dla "dam" :)

#20167 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 10 luty 2014 - 17:35

Dziewczyna na gospodarkę bo my młodzież kulturalna powinniśmy chodzić na dancingi

#20168 Share kawakawa

kawakawa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 10 luty 2014 - 17:44

Dziewczyna na gospodarkę co tak pusto dzisiaj? ;)

#20169 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 10 luty 2014 - 17:52

Dziewczyna na gospodarkę ja robie rogaliki kruche do kawy także z rekami oblepionymi ciastem mam ograniczone możliwosci

#20170 Share kawakawa

kawakawa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 10 luty 2014 - 17:54

Dziewczyna na gospodarkę mmm rogaliki, pyszności

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20171 Share BIZULEK

BIZULEK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 239 postów

Napisany 10 luty 2014 - 18:38

Dziewczyna na gospodarkę Przywiozę kawę i będzie słodko

#20172 Share pedro2

pedro2

Kupię zgrabiarkę 1 karuzelową krone pottinger vicon claas kuhn

• Members
  • PipPipPip
  • 1827 postów

Napisany 10 luty 2014 - 18:42

Dziewczyna na gospodarkę Meg tak jak kolega niżej napisał, gdyby nie wpuszczali małolatów to mieli by straty bo połowa nie ma 18... A z drugiej strony jakby "normalni" ludzie się dowiedzieli że jest selekcja na Milano to chętniej by tam jeździli...

Wiesz co inaczej wygląda osoba dorosła która przesadzi z % niż dzieciak, nawalił się to jego sprawa nikt mu nie zabroni, a miejsce jest naprawdę fajne i znane. Super klimat ale wszystko psuje brak selekcji i tracą na tym reputację, grają już ho ho od wieków najlepsze imprezy, dziwne że nikt jeszcze nie zrobił porządku dzieciom alkoholu nie sprzedają, ale zawsze znajdą kogoś dorosłego i chleją...

#20173 Share piacio

piacio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 10 luty 2014 - 18:51

Dziewczyna na gospodarkę Tylko kto prowadzi i zarabia na dyskotekach. Juz nie mówiąc o takich co konkurencje podpalają

#20174 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 10 luty 2014 - 19:22

Dziewczyna na gospodarkę Bizulek kawę też mam, także wszystko jest aby Ciebie nie ma, oczywiście wszystkich zapraszam

#20175 Share Marecki2922

Marecki2922

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 354 postów

Napisany 10 luty 2014 - 19:22

Dziewczyna na gospodarkę Wiecie co wam powiem , róbcie co możecie aby znaleźć sobie tę drugą połowę
Mam kolegę właściwie przyjaciel co nie mógł opędzić się od dziewczyn nie jest specjalnie wybredny ale jak mówi nie trafił na swoją i tak dotarł do 40 l
A teraz co na mózg mu padło to nie wnikam ale cieszę się że mnie to omineło ,ma swój świat dziwna gatka itp :unsure:
Bez nałogów ,pracowity może jeszcze dałoby się go uratować ? ;)

Sprzedam siewnik do kukurydzy Kuhn Maxima czterorzędowy z 2013 r jestem pierwszym właścicielem , stan idealny zasiał około 400 ha 

#20176 Share pedro2

pedro2

• Members
  • PipPipPip
  • 1827 postów

Napisany 10 luty 2014 - 19:31

Dziewczyna na gospodarkę Zmieńmy temat szamba na jakiś bardziej przyjemny...

Kobietki mam do Was pytanie, czerwone róże - banał, taniocha czy może francja elegancja?? ;)

#20177 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 luty 2014 - 19:40

Dziewczyna na gospodarkę Dla mnie no elegancja.... :) mozesz zertwac nawet rumianki z miedzy i będzie super. Liczy się gest, pamięć a nie wartość pieniężna. Tylko jak ktoś przyjdzie do mnie i dostaję kwiatki zerwane z MOJEGO ogródka to ma przechlapane na całej linii. :D

Edytowany przez Matey, 10 luty 2014 - 20:08.
cytowanie poprzedniego posta

#20178 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 10 luty 2014 - 19:42

Dziewczyna na gospodarkę

Zmieńmy temat szamba na jakiś bardziej przyjemny...

Kobietki mam do Was pytanie, czerwone róże - banał, taniocha czy może francja elegancja?? ;)

klasyka

hehe Lina to u was jeszcze tak robia?? ja pamietam że dawniej i u nas takie żarty były ale to były ine czasy

#20179 Share skoter

skoter

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 10 luty 2014 - 19:45

Dziewczyna na gospodarkę Iza gdzie na te rogaliki przyjechać ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20180 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 794 postów

Napisany 10 luty 2014 - 19:46

Dziewczyna na gospodarkę Jeśli róże to i kolor ma znaczenie, każdy co innego oznacza ;)