Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

37314 odpowiedzi na ten temat

#20141 Share konteno

konteno

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 635 postów
  • Zainteresowania:różne

Napisany 10 luty 2014 - 01:27

Dziewczyna na gospodarkę

malorolna nie kazdy ma gospodarke co dochody przynosi, wiec trzeba szukac innej pracy.

No właśnie , czyli tak czy siak wszystko kręci się wokół forsy tylko że niestety nie na każdej gospodarce da się zarobić i się nie narobić (chyba wyjątkiem jest mój serdeczny przyjaciel Szkopek z Sanik , przepija ziemię i dopłaty i ma całkiem lajtowy tryb życia , kilka razy dziennie potrafi zgona zaliczyć i wytrzeźwieć , w sezonie letnim nie straszne mu nocowanie w przydrożnym rowie, krzakach,opuszczonych ruderach , stodołach lub za sklepem ; Nie znalazł żony to się marnuje chłop i resztki jego dobytku) .
Jak tak dalej pójdzie to przyznam ci rację i zrobię jak piszesz , zakasze się rękawy w jakiejś robocie a gospodarki pójdą через в piz*u ku niezadowoleniu rodziców (i teściów)
Z dwojga złego (przystępy na wsi albo swoja bieda ) najbezpieczniej będzie wybrać to trzecie rozwiązanie lub dołączyć to gromadki spod sklepu.

Edytowany przez konteno, 10 luty 2014 - 01:29.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 07:50
  •  

#20142 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 10 luty 2014 - 05:45

Dziewczyna na gospodarkę a wyobraźcie sobie że nie znajdziecie nikogo, czy chcecie samotnie iść przez życie?? dla mnie to by była osobista życiowa porażka i brak spełnienia

#20143 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1663 postów

Napisany 10 luty 2014 - 07:48

Dziewczyna na gospodarkę

Fajna, tylko gdyby była selekcja od 18...

Pedro już niech Ci młodzi do 18 + tak nie przeszkadzają na dyskotece ,ponieważ Ty sam jesteś nieco straszy . Niepierwszy raz się spotykam z czymś takim ,że młody człowiek (20-21 lat ) ,a rówieśnicy mu przeszkadzają ,ponieważ +/- 5 lat to są rówieśnicy dla Ciebie . ;)

#20144 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2190 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 10 luty 2014 - 07:51

Dziewczyna na gospodarkę izolda a jakbyś trafiła na nieodpowiedniego i była w małżeństwie i było by ci źle wiesz pierwszy zachwyt zakochanie miłość ślub i wypalenie to czy jest sens się mordować czy odpuścić i się rozejść jak myślisz. Do miłości trzeba mieć szczęście mam kuzyna co ma 3 dziewczynę kobiety lecą do niego jak pszczoły do miodu nie wiem co ma w sobie ale tak jest jeden ma w miłości pecha a drugi niesamowite szczęście. A przykładowo jak by się nie znalazło tej jedynej jedynego to co na siłę się wiązać to już chyba lepiej samemu samej zostać przez życie perspektywa okrutna ale takie nieraz jest zycie

#20145 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 10 luty 2014 - 07:57

Dziewczyna na gospodarkę ja już raz byłąm o krok od ślubu, ale tak jak mówisz mimo początkowej wielkiej fascynacji zrozumiałam że małżeństwo to byłoby zbyt duże ryzyko, podobno jak się ma wątpliwości to lepiej sie nie wiązać

#20146 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2190 postów

Napisany 10 luty 2014 - 08:12

Dziewczyna na gospodarkę Właśnie najgorzej jest z tą pewnością nigdy nie jest się na 100% pewnym niestety

#20147 Share Power

Power

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów

Napisany 10 luty 2014 - 08:37

Dziewczyna na gospodarkę

Jasne ja zgadzam się z Tobą/Wami tylko problem facetów polega na tym, że każdy szuka jak to mówi wygląd nie istotny i tu podam przykład z sytuacji na AF jakie doświadczam, że fajnie się gada ale jak nawet na priv nie ujawnię zdjęcia to pa pa. nom myślałam, że tylko kobiety przebierają a tu taka niespodzianka :D

a kto powiedział że wygląd jest nie istotny :D? musi być jakiś pociąg fizyczny, człowiek to istota która ocenia poprzez wygląd, tak samo mamy w sklepach jak jest ładne opadkowanie i znana marka to kupujemy, nie czytając z tyłu opakowania, chociaż nie świadomie ale niestety tak jest.

#20148 Share Mironeks

Mironeks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 216 postów
  • Zainteresowania:Naprawa maszyn obróbka skrawaniem spawanie

Napisany 10 luty 2014 - 08:48

Dziewczyna na gospodarkę Produkt znana marka jest taki sam zawsze a kobieta każda jest inna niby podobny wygląd ale inny charakter .
Nie porównujcie kobiet do przedmiotów bo to przykre i niemiłe .
To samo dotyczy męszczyzn niby ma wygląd a jeszcze dziecko .

#20149 Share pedro2

pedro2

Kupię zgrabiarkę 1 karuzelową krone pottinger vicon claas kuhn

• Members
  • PipPipPip
  • 1909 postów

Napisany 10 luty 2014 - 08:48

Dziewczyna na gospodarkę

Pedro już niech Ci młodzi do 18 + tak nie przeszkadzają na dyskotece ,ponieważ Ty sam jesteś nieco straszy . Niepierwszy raz się spotykam z czymś takim ,że młody człowiek (20-21 lat ) ,a rówieśnicy mu przeszkadzają ,ponieważ +/- 5 lat to są rówieśnicy dla Ciebie . ;)

Rówieśnicy powiadasz, 14 letnie d*podajki które idą tam w wiadomym celu nawalone na sali robią chlew... Sorry ale widać tam ludzi normalnych którzy idą się pobawić, spotkać ze znajomymi a dyskoteka jest naprawde super gdyby nie te dzieci, nie raz juz widziałem przy stoliku ohaftowana gówniarzeria, a bramkarze nie wyrzucą takiego bo się brzydzą...

Drugiego takiego miejsca do zabawy w okolicy ze świecą szukać, jak zrobiłem prawko to co tydzień jeździłem i zdarzały się pojedyncze przypadki, a teraz...... To by Ci nie przeszkadzało??

#20150 Share piacio

piacio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 10 luty 2014 - 09:02

Dziewczyna na gospodarkę :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20151 Share pedro2

pedro2

• Members
  • PipPipPip
  • 1909 postów

Napisany 10 luty 2014 - 10:04

Dziewczyna na gospodarkę Co do małżeństwa, u mnie w wiosce dziewczyna 25 lat wpadła, był ślub przeniosła się do męża do sąsiedniej wioski i po 3 mies w nocy uciekła z domu do rodziców, bo w 8 miesiącu ciąży nie chciała pracować teściowa ją cały czas mieszała z błotem, a mąż d*pa przytakiwał mamusi... Teraz toczy się sprawa rozwodowa, lepiej płacić alimenty niż wiązać się z kimś z przymusu a potem takie cyrki i życie zmarnowane...

#20152 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2269 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła mlecznego :)
    Nowoczesne techniki uprawy

Napisany 10 luty 2014 - 10:14

Dziewczyna na gospodarkę no z tymi rozwodami to czasem tak jest, sam się spotykałem z dziewczyna która sie rozwiadła z mezem po pół roku, co ciekawe orzenila sie z chłopakiem o tym samym nazwisku co ja,
niestety wyjechała za praca i siee skonczyło

#20153 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 luty 2014 - 10:34

Dziewczyna na gospodarkę czyli muszisz mieć bardzo pociągajace nazwisko ;)

#20154 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 765 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 10 luty 2014 - 11:08

Dziewczyna na gospodarkę Nie powiem, znaleźć tą jedyną i wiedzieć, że jest odpowiednia, że akceptuje Cie jakim jesteś, rodziny sie polubią...Nie lada wyzwanie..

#20155 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9442 postów

Napisany 10 luty 2014 - 11:26

Dziewczyna na gospodarkę

czyli muszisz mieć bardzo pociągajace nazwisko ;)

Ja mam smaczne nazwisko :D

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#20156 Share maniusie23

maniusie23

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 10 luty 2014 - 11:29

Dziewczyna na gospodarkę Im trudniej jest ją zdobyć tym większa satysfakcja jeśli się uda...

#20157 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 10 luty 2014 - 11:34

Dziewczyna na gospodarkę farmer to co piszesz to utopia, chyba tylko nie licznym sie udaje, ale raczej jest tak że zawsze jest jakaś rysa na szkle i żeby było dobrze trzeba na coś przymknąc oko

#20158 Share mietek86

mietek86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja i majsterkowanie

Napisany 10 luty 2014 - 12:57

Dziewczyna na gospodarkę Pasować muszą sobie młodzi i to jest podstawa młodzi żyją ze sobą a rodziny nie muszą sobie zaraz wpadać w ramiona

#20159 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 10 luty 2014 - 13:24

Dziewczyna na gospodarkę ale miło jest jak są poprawne relacje między nimi, bo jak się dzieci napatrzą jak rodzina walczy między sobą to powielają to w dorosłym wieku

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20160 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2190 postów

Napisany 10 luty 2014 - 14:11

Dziewczyna na gospodarkę Facet powinien być całym sercem za dziewczyna bo ona jest jego a on jest jej a mamusie to trzeba ustawić przed ślubem facet musi w końcu przeciąć tą pępowine bo nic z tego nie będzie rodzą się z takich sytuacji nieprzyjemne rzeczy trzeba poprostu dorosnąć i jasno się określić