Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

35273 odpowiedzi na ten temat

#20041 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 09 luty 2014 - 16:20

Dziewczyna na gospodarkę widocznie nie którym trzeba ciągle przypominać :P, ja też miałam po kursie kilka lekcji pokory ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 15:13
  •  

#20042 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2178 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła mlecznego :)
    Nowoczesne techniki uprawy

Napisany 09 luty 2014 - 16:22

Dziewczyna na gospodarkę ale ja nie miałem wypadku za kółkiem, miałem wypadek w gospodarstwie, drzwi spadły z szyjny i trzasnęły całym ciężarem na mnie

#20043 Share miki20

miki20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna- Juventus!!
    Rolnictwo
    I wiele wiele innych....

Napisany 09 luty 2014 - 16:25

Dziewczyna na gospodarkę Albo jak dopiero stanie się coś naprawde poważnego, ale tego nikomu nie życze. Choć pokusa szybkiej jazdy zawsze wraca ;)

#20044 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 09 luty 2014 - 16:27

Dziewczyna na gospodarkę uu to musiało boleć... a w gospodarstwie to juz wogole na każdym kroku sie czai niebezpieczeństwo często niestety jest lekceważone a potem płacz i zgrzytanie zębów

#20045 Share fragles1

fragles1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Zainteresowania:Cięcie, gięcie i spawanie
    u Drimelka jest najtaniej

Napisany 09 luty 2014 - 16:28

Dziewczyna na gospodarkę A kto te drzwi robił?

#20046 Share jarooo3013

jarooo3013

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 09 luty 2014 - 16:32

Dziewczyna na gospodarkę iza789. ale ja napisalem ze jak tos ma nie halo w glowie,Bo wtedy i swiety Boze nie pomoze. Fakt przebyte nie mile sytuacje drogowe i nie tylko sprowadzaja ku refleksji. Sam doswiadsczylem takiej sytuacji gdzie pijany rowerzysta wpadl mi prawie przez przednia szybe do auta. I teraz ilekroc mijam kogos na rowerku to zwieracze odb...tu tak sie zaciskaja ze szpilki by nie wsadzil :D ;)

#20047 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2178 postów

Napisany 09 luty 2014 - 16:32

Dziewczyna na gospodarkę oj to drzwi jeszcze z czasów PRL, mróz zrobił swoje i podniusł je do góry, i podczas odsuwania spadły i na mnie, na poczatku bolalem duzo mniej zreszta cały tydzień pracowałem, ale dzis to niemoge wytrzymac z bolu,

#20048 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 09 luty 2014 - 16:38

Dziewczyna na gospodarkę

iza789. ale ja napisalem ze jak tos ma nie halo w glowie,Bo wtedy i swiety Boze nie pomoze. Fakt przebyte nie mile sytuacje drogowe i nie tylko sprowadzaja ku refleksji. Sam doswiadsczylem takiej sytuacji gdzie pijany rowerzysta wpadl mi prawie przez przednia szybe do auta. I teraz ilekroc mijam kogos na rowerku to zwieracze odb...tu tak sie zaciskaja ze szpilki by nie wsadzil :D ;)

a to ty tam próbujesz coś wkładac ?

oj to drzwi jeszcze z czasów PRL, mróz zrobił swoje i podniusł je do góry, i podczas odsuwania spadły i na mnie, na poczatku bolalem duzo mniej zreszta cały tydzień pracowałem, ale dzis to niemoge wytrzymac z bolu,

no bo dziś to powinieneś mieć kogoś kto ukoi ból

#20049 Share mat22889

mat22889

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 414 postów

Napisany 09 luty 2014 - 16:38

Dziewczyna na gospodarkę chociaż jak wiadomo mężczyzna już przy tem. 36.7C woła o kartke i coś do pisania żeby spisać testament :D

#20050 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2178 postów

Napisany 09 luty 2014 - 16:46

Dziewczyna na gospodarkę no powinienem, i pewnie jak wyzdrowieje to taki ktos sie znajdzie, poki co jestem sam, a chata wolna, nikogo niema,

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20051 Share jarooo3013

jarooo3013

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 09 luty 2014 - 16:49

Dziewczyna na gospodarkę Iza, jaksies kosmate mysli kraza nad Toba ;) Odp.zdecydowanie nie!!!!

#20052 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 09 luty 2014 - 16:55

Dziewczyna na gospodarkę no ja myślę :P

#20053 Share miki20

miki20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
    Rolnictwo
    I wiele wiele innych....

Napisany 09 luty 2014 - 18:34

Dziewczyna na gospodarkę Właśnie, przemęczyłem ostatnie 12 stron ;) Pozwolicie, że wrócę do głównego wątku, czyli, że dziewczyny nie chcą na wieś. A ja się tak zastanawiam, czy to właśnie wieś jest tym problemem? Ja mimo wszystko na miejscu co poniektórych( nie mam tu nikogo konkretnego na myśli) , zacząłbym się zastanawiać, czy może we mnie nie ma jakiegoś problemu, czegoś co sprawia, że jakoś te dziewczyny nie chcą ze mną być.Bo czasami odnoszę wrażenie, że kobieta to taki brakujący element do tej gospodarki, a tak żeby było uprane posprzątane itp. Któraś dziewczyna zapytała co macie do zaoferowania poza hektarami. No właśnie, ja rozumiem, że to ciężka praca i sewgo rodzaju pasja, ale to wciąż tylko praca, czy stolarz który robi to z zamiłowania nie ma czasu na nic innego? Pozatym kolejną sprawą jest, że tą wybrankę trzeba gdzieś poznać, no właśnie gdzieś, a tu sobota i 12 stron tematu ;) Nie chcę tutaj nikogo urazic, bo sam do jakiś strasznych imprezowiczów nie należę, ale jak też wyczytałem wcześniej, ktoś napisał, że nic się nie zmienia od na d...e siedzenia. Większość z was to przecież młodzi ludzie, więc ja się pytam jak nie teraz to kiedy chcecie użyć trochę tego życie, gdzieś być, coś zobaczyć kogoś poznać? Teraz kiedy, mieszkacie z rodzicami, kiedy jeszcze wszystko nie jest na waszej głowie, a rodzice wieczni nie są, wiem coś o tym, potem tak łatwo nie będzie, Ktoś powie, że nie lubi imprez, disco polo, czy innego techna, no ale czy w waszej okolicy naprawde nie ma innych miejsc gdzie można się udac, nie ma kin, teatrów, jakiś koncertów, normalnych knajp, pizzeri gdzie można się udać na piwo ze znajomymi itp? Zdaję sobie sprawe, że czasu wiele nie ma na gosp. ( mam tutaj na myśli np. wakacje) i sam w tyg przeważnie nie mam zbyt wiele wolnego czasu, ale czy przez weekend nie można wygospodarować czasu na jakieś wyjście, wiem, że popołudniu też trzeba iść do zwierząt i mnie wkurza jak po raz 10 sie ze mna umawiają na piwo na 16 ;) Ale już o 19-20 można iść. A prawda jest taka, że dziewczyna sama do domu nie przyjdzie ;)
To tyle, sorki za taki wywód ;)

#20054 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 09 luty 2014 - 18:50

Dziewczyna na gospodarkę Ja się dzis zapisałam na wyjazd do Rzymu na kanonizacje, to będzie taka moja pielgrzymka w wiadomej intencji, a co do wychodzenia z domu to jakoś nie za bardzo mam taki znajomych z którymi można wyjść bo większość dzieci bawi

#20055 Share kawakawa

kawakawa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 09 luty 2014 - 18:53

Dziewczyna na gospodarkę miki20 masz poniekąd rację, ale pomyśl, że a. zimą nie chce się ludziom szwędać poza domem :D b. na wsi pewnie nie ma wiele miejsc,by wyjść i poznać. Mieszkam w mieście, ale tu też łatwo nie jest, ale jest internet i tą drogą można wiele zdziałać, przynajmniej na początek.

Edytowany przez kawakawa, 09 luty 2014 - 18:54.

#20056 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2178 postów

Napisany 09 luty 2014 - 18:57

Dziewczyna na gospodarkę zawsze można wygospodarować czas, ale czasem jest tak jak w sobotę tydzień temu, człowiek się skręca chce wyruszyć na dyskotekę a tu nagle spojrzenie w górę i widzę drzwi lecą, uciekam a mimo wszystko dostaje już na leżaka, mija chwila otwarte oczy i pierwsza myśl czy jestem cały czy nabiorę powietrza , okazuje się ze jestem przybity, wypuszczam powietrze w krzyku z bólu i słyszę głos Tomka żyjesz, ja to podniosę a ty wyłaź, do dziś nie wiem jak on to podniósł, drzwi wazą jakieś 500 kg, i tak wszystkie plany poszły na bok, do dziś kolana bolą a zebra są chyba złamane, łażę i pracuje dalej, bo co mam robić, ale wszystko sprawia mi ból, minie pewnie dużo czasu zanim wrócę do pełnej formy

#20057 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2158 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 09 luty 2014 - 18:58

Dziewczyna na gospodarkę Miki ale to była ta 1000 sobota i wszystko czyhało na tę magiczną cyferkę więc się nie dziw

#20058 Share miki20

miki20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
    Rolnictwo
    I wiele wiele innych....

Napisany 09 luty 2014 - 19:00

Dziewczyna na gospodarkę Tak, w zimie zimno, na wiosne, w lecie i na jesien robota i w sumie nie ma kiedy ;) Ja sobie zdaje sprawe, że na wsi za wiele rozrywek nie ma, no ale czy naprawde do najbliższego miasta macie po 50 km? Nie wiem, może w moich okolicach jest inaczej, ale Wadowice to nie jest jakieś bycze miasto, a poleciłbym Ci conajmniej kilka spoko miejsc gdzie można w zimie wyjść, i dla lubiacych disco i dla lubiacych rocka i dla lubiacych siedziec na tyłku ;) No właśnie na początek internet jest doby i ułatwia kontakt, ale popatrz, ile tu takich co co pisze ze chcieliby poznac dziewczyne itp, a taka koleżanka Lina chciała jechać jak się nie mylę na polagrę i co nagle nie ma nikogo kto chciałby ją zabrać ;)
A tam magiczna sobota ;)
@rolstudent wiesz nie chodzi mi o to, że co weekend trzeba gdzieś latać, ale siedzieć tylko w domu i na gosp się nie da.

Edytowany przez miki20, 09 luty 2014 - 19:02.

#20059 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2178 postów

Napisany 09 luty 2014 - 19:01

Dziewczyna na gospodarkę sa rozrywki, trzeba tylko sie zgadać, ogniska, kuliki, piwko nad jeziorem, trzeba sie tylko zgadywac

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20060 Share kawakawa

kawakawa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 09 luty 2014 - 19:01

Dziewczyna na gospodarkę hehehe no często bywa tak, że mocni w gębie są.