Polecane posty

banan575    104

Kasiu nie przejmuj sie :rolleyes: Ile ja razy bylam znieslawiona to szok :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Jakie stereotypy, natura tak nas stworzyła, że płeć męska jest silniejsza i inteligentniejsza.

Inteligencja nie jest cechą danej płci ,ponieważ u obu płci ona występuję ,albo nie ! Po co kobietom siła ,nam wystarczy inna broń ,przy której i tak wymiękniesz . :D

To, że Skłodowska była cudowną kobietą nie przeczę tego, ale każdy się na ten przykład powołuje :).

Newton, Einstein, Faraday, Celsius, Fahrenheit, Platon, Pitagoras i inni a gdzie kobiety?

A gdzie kobiety ? Kobiety w tamtych czasach nie miały nic do gadania ,a jak któraś mądrością przewyższyła mężczyznę ,to spłonęła na stosie .

Zaraz mnie osądzą, że jakąś męską szowinistyczną świnią jestem, ale i tak będę was kochał dziewczyny :)

Jesteś szowinistą i dobrze ,że masz tego świadomość . Ty może będziesz kochał dziewczyny ,ale czy one Ciebie ? -_-

Zastanów się nad sobą i nad swoimi poglądami ,albo wsiądź w machinę czasu i się przenieś parę wieków do tyłku . Tam możesz liczyć na większe zrozumienie . :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9205

To, co mają kobiekty, nie mają mężczyźni i na odwrót, My mamy siłę i refleks, kobiety cierpliwość i empatię. Gdyby mężczyżni mieli rodzić i wychować dzieci, to większość nie przeżyłaby dzieciństwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6
Napisano (edytowany)

Może Jestem przewrażliwiona, i nie wiem jak inne dziewczyny ale np Ja poczułam się urażona <_<

 

@gregorius Przeproś Kasię, ale to już!! I powiedz ze wcale tak nie myślisz! <_<

 

@Kasia22 Pamiętaj że on jest wyjątkiem... ;)

 

W każdym bądź razie na pewno kobiecy wdzięk, piękno przeważają nad męskim :D

Edytowano przez Apista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tworkowiak    108
Napisano (edytowany)

"...cicho jak w Kościole..." :huh:

Edytowano przez Tworkowiak

...McCORMICK... and ...URSUS... B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1fe26c2   
Gość a1fe26c2

Słaba płeć, a jednak najsilniejsza. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123
Napisano (edytowany)

Szczerze, lotto mi to co o mnie sądzicie, pisze to co uważam za słuszne :)

A Ci panowie którzy się tutaj udzielają to tzw. lizusy, czyli co dziewczyna w tym temacie napisze, albo co się dziewczynom nie spodoba to i tak przytaknie choć nie po jego myśli :)

 

Powtórzę kolejny raz, nie ma czegoś takiego jak równouprawnienie i nigdy czegoś takiego nie będzie :)

A co tam któryś mówił, że kobieta wytrzymuje ogromy ból gdy rodzi dziecko, zgadza się ale co to ma wspólnego z mężczyzną, przecież on nigdy nie urodzi to jak można to porównywać?

 

Kasia22 wybacz, niestety ale nie owijam w bawełnę i pisze jak jest :)

 

PS

a ktoś oglądał filmik http://regionalna.tv...877934/20042014 co zamieściłem, od 10 minuty radze tam jest wszystko dokładnie wytłumaczone jak ten mechanizm działa co napisałem wcześniej :D

 

jak coś do mnei macie walić na PW, rozgadamy sie :)

Edytowano przez gregorius

Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1fe26c2   
Gość a1fe26c2

Jak tak poobrzucasz błotem ludzi, to sprawa może skończyć się w sądzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Jak tak poobrzucasz błotem ludzi, to sprawa może skończyć się w sądzie. :)

 

Nie strasz, nie strasz bo się.... :)

 

Po co sąd szubienica od razu, grób bez imienia i heja :D


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Szczerze, lotto mi to co o mnie sądzicie, pisze to co uważam za słuszne :)

A Ci panowie którzy się tutaj udzielają to tzw. lizusy, czyli co dziewczyna w tym temacie napisze, albo co się dziewczynom nie spodoba to i tak przytaknie choć nie po jego myśli :)

 

Powtórzę kolejny raz, nie ma czegoś takiego jak równouprawnienie i nigdy czegoś takiego nie będzie :)

A co tam któryś mówił, że kobieta wytrzymuje ogromy ból gdy rodzi dziecko, zgadza się ale co to ma wspólnego z mężczyzną, przecież on nigdy nie urodzi to jak można to porównywać?

 

Kasia22 wybacz, niestety ale nie owijam w bawełnę i pisze jak jest :)

 

PS

a ktoś oglądał filmik http://regionalna.tv...877934/20042014 co zamieściłem, od 10 minuty radze tam jest wszystko dokładnie wytłumaczone jak ten mechanizm działa co napisałem wcześniej :D

 

jak coś do mnei macie walić na PW, rozgadamy sie :)

Widać,że Twoje dzieciństwo nie było zbyt szczęśliwe, bo wiedziałbyś jak się zachowywać...i mimo wszystko nie oznacza to że można w tak sposób odnosić się do innych osób....szacunku trochę...

 

Jak był być naprawę tak elokwentny jak Ci sie wydaje potrafiłbyś ująć to w bardziej kulturalny sposób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Taki nieszczęśliwy byłem, że ojejku, cały czas mnie w szafie i piwnicy trzymali :D

W jaki sposób, kogoś obraziłem, mówię jak jest co myślę, co mamy tutaj jakąś cenzurę czy cuś, poronione czasy, pisząc rzeczy normalne staję się jakimś dziwakiem, może będziemy kiedyś w lepszej Polsce żyli, oby :)

No to koleżanko napisz mi jak mogłem to ująć, będę mądrzejszy na przyszłość :)


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie jestem Twoją koleżanka;)

I nie mam zamiaru z Tobą dyskutować bo szkoda mi na to czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6
Napisano (edytowany)

Dajmy sobie z nim spokój. Opanujmy się, raczej sami nie chcemy widzieć takiej wojny w tym temacie. Zmieńmy temat i tyle.

 

ROZEJM!

Edytowano przez Apista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scott11    0

Inteligencja nie jest cechą danej płci ,ponieważ u obu płci ona występuję ,albo nie ! Po co kobietom siła ,nam wystarczy inna broń ,przy której i tak wymiękniesz . :D

 

A gdzie kobiety ? Kobiety w tamtych czasach nie miały nic do gadania ,a jak któraś mądrością przewyższyła mężczyznę ,to spłonęła na stosie .

 

Jesteś szowinistą i dobrze ,że masz tego świadomość . Ty może będziesz kochał dziewczyny ,ale czy one Ciebie ? -_-

Zastanów się nad sobą i nad swoimi poglądami ,albo wsiądź w machinę czasu i się przenieś parę wieków do tyłku . Tam możesz liczyć na większe zrozumienie . :rolleyes:

Banialuki i nic ponadto . O jakiej sile tutaj mowa , to tak jakby porównywać trzydziestkę do fendta . :lol: Rozsądna dziewczyna potrafi się tego dowiedzieć , niż trwać w błogiej homeostazie . Kolejna sprawa , czas tutaj nie ma żadnego znaczenia , kobiety były tak samo cenione przed Chrystusem jak teraz , ach te mass media robią ludziom "wolną przestrzeń" w pewnym miejscu i jeszcze nie małe pieniądze na tym robią . Proszę mi uwierzyć istnieje coś takiego jak racjonalna teoria zachowań i choćby powstawały kolejne ewolucje w postaci gender do kwadratu a nawet sześcianu nic to nie zmieni w funkcjonowaniu płci . ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123
Napisano (edytowany)

Nie jestem Twoją koleżanka;)

I nie mam zamiaru z Tobą dyskutować bo szkoda mi na to czasu.

 

To nie dyskutuj proste :) Nie koleżanko :)

 

Niektórzy użytkownicy chętnie zapisaliby się na Gender Studies :D

 

Polecam, ale ludziom myślącym, bo raczej niewielu odtworzy film :D

Edytowano przez gregorius

Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

 

Nie strasz, nie strasz bo się.... :)

 

Po co sąd szubienica od razu, grób bez imienia i heja :D

 

 

Ja mogę Ci ten grób wykopać chodzby nawet teraz!!!! :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Ok, to szpadel nowy z Fiskarsa kupie Ci, żeby lepiej się kopało :D


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

Nie wstawiaj filmów jako argument. Korwin w miarę poprawnie opisuje wady równouprawnienia, tylko źle to interpretujesz bo Korwin mówi głównie o feministkach i osobach zmuszonych do pracy i rzekomo równouprawnienia. Kobieta jest wolna tak jak mężczyzna i Korwin mówi o tym ze sytuacja życiowa zmusza kobiety do innych zawodów, nierzadko bardziej ciężkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123
Napisano (edytowany)

A ja gdzieś się tym filmikiem popieram moje tezy, że tak się spytam?

No masz racje i w normalnym świecie nie powinno tak być, a że żyjemy w poronionych czasach, to trudno, trzeba robić rewolucje albo płakać :)

 

Piosenka na wieczór :D

Edytowano przez gregorius

Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shaun    242

... ale że Dudka nie wzięli na Mundial... B) :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7958
Napisano (edytowany)

i ja dodam od siebie 2 grosze...

W tym kraju nie bedzie dobrze...

Ludzie nie maja dystansu do siebie...

za byle co zaraz wielkie oburzenie ? bo ktos wyrazil swoje poglady ? napisal co mysli ? i co ? niewygodne to bylo ? no to oburzenie walnac... tak jak w sejmie :D jeden na drugiego cos szczeknie i juz ladu i skladu nie ma:D to samo tu. To jest forum. Kazdy moze wyrazic swoja opinie, nikt nikogo tu publicznie imiennie nie obraza wiec nie mam pojecia po co sie tak denerwowac, a kolezanka co pisze o kopaniu grobu to troche przesadza, zeby czlowieka za wyrazanie wlasnych opini chciec zagrzebywac w ziemi ?

i nie wiem tez jeszcze dlaczego sadzicie ze mial nieudane dziecinstwo ? Poczytalem i nie wiem czym mogl tu kogos urazic ? Predzej tym ze go zakopac chcieliscie to mogl sie poczuc urazony, bo co jak co ale to mile nie bylo...

Edytowano przez Uziu92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie obchodzi mnie jego światopoglad ale niech nie nazywa kogoś wazeliniarzem czy coś jeżeli myśli tak jak chce to niech zostawi dla siebie a nie atakuje innych. I niech go nie obchodzi co inna osoba myśli. Wykreował się na super samca i myśli że jest bogiem bo teraz kobietę porównał do kija od szczotki. Jak popadnie na dziewczynę taką jak on to mu sie odechce pierdół mówić a zazwyczaj tak jest ze cwaniak popadnie na drugiego cwaniaka. Drogie panie nie przejmujcie się dobrze jest to że jeden się taki trafił to nie znaczy ze wszyscy tak myślą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj