Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No własnie czytałem, ciekawie czy coś z tego wyniknie. Pewnie jak zwykle któreś z nich się wycofa i znowu klapa. A ty nigdy z tego swatania nie wyrośniesz prawda??

 

zabawa w swatki na najciekawsze zajęcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twix123    0

@banan no jasne że od kawy. niewiem czy wiesz ale ja nie gryze, więc spokojnie możecie wpadać na kawę, pizze czy co tam akurat będę robił.

@Meg5 Została jeszcze cała druga blaszka bo brat miał też jesć ale jeszcze go niema w domu i pizza czeka

@Jola22 Najlepsze zajęcie... mhm chyba dla dziewczyn. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie będę się bratu narażać ... ^^ Ale dziękuję za zaproszenie . :)

Ps : Wiesz o tej porze pizza ,to nienajlepszy pomysł ,potem trzeba by było długo te kalorie spalać . ^^ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfy2210    0

@Banan mam tego sporo i dzisiaj kolejna do kolekcji :D uwielbiam klasyczne małe czarne ;) zwłaszcza pprzy jasnych włosach i całej reszcie robi fajne wrażenie :) poza tym zwracam uwage na to co ubieram i jak łącze-wiem trywialny temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Risto    62

Może prościej by było jak by admin zrobił na portalu rubrykę anonse matrymonialne poprosić go o ten gest?. W końcu tu sami swoi by się poznawali jak nie do życia to na piwo. Poco błąkać się w śród obcych elit i słyszeć ja się do tego nie nadaje i to jest ta pozytywma opcja rolnika :) . Pesemistyczna to jak ma pełną rodzinę i żona zwiewa bo ma lewe ręce nagle do innego lub mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

@Banan mam tego sporo i dzisiaj kolejna do kolekcji :D uwielbiam klasyczne małe czarne ;) zwłaszcza pprzy jasnych włosach i całej reszcie robi fajne wrażenie :) poza tym zwracam uwage na to co ubieram i jak łącze-wiem trywialny temat :)

 

 

Smerfusia kupujesz z rozporkiem z tylu czy na kolanie???? mini czy midi????

 

Na kolanie fajnie rozporek wyglada ja masz ponczochy z koronka??? Rozporek odkrywa to co chlopak ma zobaczyc czyli koronke i chlopak ma wyobrazac sobie co sie tam kryje, a spodniczka ma reszte zaslanic. Wyobraznia chlopaka musi to odkrywac

 

Zreszta czarna (ale nia kazda no prawie) do wszystkiego pasuje i mozna komponowac co sie chce w stylu ubierania

 

I do czarnej obowiazkowo cieniutkie rajstopy z lycry

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawakawa    3

Może prościej by było jak by admin zrobił na portalu rubrykę anonse matrymonialne poprosić go o ten gest?. W końcu tu sami swoi by się poznawali jak nie do życia to na piwo. Poco błąkać się w śród obcych elit i słyszeć ja się do tego nie nadaje i to jest ta pozytywma opcja rolnika :) . Pesemistyczna to jak ma pełną rodzinę i żona zwiewa bo ma lewe ręce nagle do innego lub mamy

 

 

może to byłby jakiś sens ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfy2210    0

Bananku drogi! :)

Różne mam mini lub midi obowiązkowo ołówkowe :) Jednak na pewno pprzed kolano i podkreślająca wcięcie w talii :) Co do długiej-na specjalne okazje z rozpierdakiem do nieba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pig    18

no no dziewczyny rozpalacie wyobraźnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Banan chłopak nic nie musi sobie wyobrażać bo wie co tam jest, no chyba z e tam jest coś co nie powinno być, ale ty wiesz o tym najlepiej. Dziewczyny koronka nic nie zdziała . Znaczy może pomóc. najfajniejsze są kobiece nogi im dłuższe tym lepsze kształtne opalone takie że normalnie mmmmm się robi. Zagadka czym się różni dziewczyna w mini od dziewczyny w spodniach :D

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7164

@banan575 sama wiesz dobrze o czy piszesz jasno,a to @izolda789 posiadasz w sobie dużo wdzięku skoro policja u was taka łaskawa, przyjedż do nas to twój portfel będzie szczuplejszy

 

Aleś się uwzięła na tą @izolde :P Ale usprawiedliwia Cię stan błogosławiony...

 

No własnie czytałem, ciekawie czy coś z tego wyniknie. Pewnie jak zwykle któreś z nich się wycofa i znowu klapa. A ty nigdy z tego swatania nie wyrośniesz prawda??

 

Tacy wszyscy mądrzy że książki mogą pisać... Zachęć, zaczaruj dziewczynę przez internet/tel żeby chciała się spotkać, wtedy pogadamy ;)

Desperatem nie jestem, ale warto spróbować nie mam nic do stracenia, jestem otwarty na nowe znajomości i nie liczę na to że od razu rzuci mi się w ramiona z motylkami w brzuchu... Wiem jak się takie sprawy załatwia, a tutaj na forum z @Bystrą się tylko "bawimy" wszystkiego wiedzieć nie musicie :P

 

@Banan takie złote rady doświadczonej żony też się przydadzą ;)


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Zagadka czym się różni dziewczyna w mini od dziewczyny w spodniach :D

 

 

No dziewczyna sie niczyym nie rozni bo ona jest wciaz taka sama.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baziula    6

Tyko uważąj Pedro z tym czarowaniem przez internet.

Znam 40 letniego faceta który tylko takie miłości potrafi przeżywać. ........ Bajerka gadka itp.

 

Jak tylko sprawa wvhodzi w real to już jest "malutki".

 

 

 

Ale tak jest z ludżmi którzy niewiele sobą reprezentują. W końcu przez internet napisać można wszystko. a rzeczywistość jest inna.

Edytowano przez baziula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie banan dziewczyna różni się czasem dostępu. Nie myślisz jak facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafals2    6

no no dziewczyny rozpalacie wyobraźnie :)

Zgadza sie dziewczynki zaczęły fajny temat aż wyobraźnia zaczęła pracować pozywywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7164

Spokojnie @Baziula, jestem sobą nikogo nie udaję... Jaki by to niby miało sens?? :ph34r:

Edytowano przez pedro2

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@Banan mam tego sporo i dzisiaj kolejna do kolekcji :D uwielbiam klasyczne małe czarne ;) zwłaszcza pprzy jasnych włosach i całej reszcie robi fajne wrażenie :) poza tym zwracam uwage na to co ubieram i jak łącze-wiem trywialny temat :)

 

Jejku a ja czarną mam tylko jedną która więcej lezy w szafie niż ja ją noszę ale moze dlatego, ze jestem brunetką ;) i może to włosy są wyznacznikiem naszych kobiecych wyborów bo ja zawsze kupuję jasne kiecki: białe, kremowe, błękitne :) i widzisz @smerfy u mnie w szafie klasyczna to mała czerwona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfy2210    0

i beżową znajdziesz (koronkowa) i czerwoną też :) dla mnie spodnie to jak kara :P znajomi wiedzą, że ZAWSZE jestem w jakiejś sukience ;)

Każdy ma swój gust, styl, upodobania i to jestr piękne właśnie :)

@Zetor cco masz na myśli mówiąc o czasie dostępu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Nie banan dziewczyna różni się czasem dostępu. Nie myślisz jak facet

 

No wlasnie tym sie roznimy, bo kobieta w spodniczce nie oznacza ze to latwy towar, on jest dostepny ale nie dla kazdego, a wy myslicie ze szybszy czas dostepu jest. Predzej ta w spodniach szybciej dorwiesz niz ta w olowkowej spodniczce.

 

Spodniczka ma budzic w Was wyobrazenie to wszystko. To macie sobie wyobrazac co sie kryje pod ta spodniczka. To wszystko :D

 

 

@Linka ja fabrycznie orginalna to jestem brunetka. Ale tak jak @Smerfusia czarnych mam cos ponad 10, nie chodze we wszystkich, bo rok temu w tesco znalazlam bombowa czarna olowkowa spodniczke, az z tego wszystkiego kupilam az 2 te same . Z podszewka z rozporkiem 10cm z tylu, dlugosc spodniczki 45cm.

 

I jedna mam orginalna, a druga skrocilam u krawcowej o 7cm.

 

 

@Linka jasne spodniczki nie do wszystkiego pasuja tak jak czarne, Moze do wlosow tak, ale z jasna spodniczka nie wykomponujesz calego stroju, bo nawet ponczochy czarne nie beda pasowac.

 

Mi do czarnych klasycznych brakuje jeszcze brazowej tylko nigdzie nioe moge znalezc.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfy2210    0

Mam brązową w klasycznym fasonie z tą jedyną różnicą, że jest rozkloszowana zamiast ołówkowej -jednak i tak to klasyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

A ja wlasnie szukam takiej olowkowej, kiedys w kosciele widzialam jak dziewczyna miala brazowa i mi sie spodobala.

 

Smerfuska chyba wyjasnilam o jakim czasie dostepu mowil kolega.

 

Teraz koledze trzeba wyjasnic ze gdy dziewczyna jest w olowkowej i rajstopach to prawie dostepu niema. :D

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfy2210    0

Wiem wiem, no cóż jeśli chodzi o czas dostępu to....każdy mierzy swoją miarą-jeśłi wiecie co mam na myśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

@Smerfusia a na jakich szpilkach pomykasz???


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafals2    6

Temat stał się wymianą poglądów na temat mody i dlatego chłopaków to wypłoszyło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

No wlasnie oto chodzi niech chlopcy widza JAKA I DO CZEGO SLABOSC MA KOBIETA :D

 

 

A co Wy nie mozecie napisac w czym chodzicie, czy w garniturze czy w dresach. :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj