Polecane posty

szczygel18    1

Ale sami faceci w tym temacie uczestniczą dajcie głos kobieta ...;)


Rolnictwo to nie tylko zawód jak wiele innych to tradycja, ideologia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

nie sami faceci

 

 

a to wielka szkoda.być może moderatorzy jak ładnie poprosimy to przywrócą.a co do zdjęć.jak ktoś wsadza zdjęcia na nk to chyba zgodę wyrażają więc chyba problem nie po tej stronie leży.chociaż myślę że na udział w takim konkursie zainteresowane powinny wyrazić.

 

 

zdjęcia miss jak ktoś zapisał sobie na hdd to i tak ma ;)


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrzypek    3

Ha,ha dobry temat-dziewczyna na gospodarke.Jak masz dużo hektarów,zachodni sprzet i wozisz sie autem z salonu,a nie z demobilu to i dziewczyna znajdzie się w mig.Ale uważaj,żeby ci konta z banku "wiater nie wywiał".Już miałem taką co potrzebowała 700zl na flakonik perfum,a ziemniaków na obiad nie wykopie bo paznokcie zniszczy.Takim laskom z kolczykiem w pępuszku-serdecznie dziękuje.Młodzi chłopcy miejcie to na uwadze.A-ha i jeszcze jedno,zauważyłem że w społeczeństwie jest taka grupa "mewek" która uwielbia żyć z alimentów.Z taka jak się zadasz to osiwiejesz szybciej niż ustawa przewiduje.Marzy mi się kobieta,która ugotuje,posprząta,przesmaruje kombajn i jak się zrobi na bóstwo to na dyskotece na jej widok chłopcy klepią nita w kiblu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

znajdź taką która podpisze intercyzę to będzie dobrze a nie strzeli focha z tekstem: "ty mnie już nie kochasz" ;)


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrzypek    3

Nikita znasz życie.Ja jestem zadowolony,że w wieku prawie czterdziestu lat nie jestem ani rozwodnikiem,ani alimenciarzem.Kobiety dzisiaj są niemożliwe.Mnie jeszcze co innego przeraża,to co wyprawiają gorace 17-stki i 18-stki to głowa peka.Wejdzą na strone potężnej dyskoteki koło mnie Arena Wysoka (tak wpisz jak chcesz)i wejdż w galerie.Obejrzyj druga lub trzecią dyskoteke wstecz.Fakt,że zdjęć z każdej imprezy jest około 180 ale otwierane są automatycznie.Na jednym znajduje sie młoda dziewczynka której jeszcze żabi język się nie wykształcił,ale znad paseczka od spodenek zauważa się tatuaż.Tam gdzie zakładając kąpielowki należałoby wziąść do ręki maszynke do strzyżenia owiec-tam zaczyna się tatuaż.Mnie to naprawde przeraża bo taka kiedyś będzie miała męża,dzieci,przecież może trafić na jakąś operacje.I ona się tego nie wstydzi,a tym się szczyci?Ta dziara to nie będzie tylko dla męża,ona ma wabić wzrok innych panów.Pytam-gdzie rodzice takiej smarkuli.Śp.Czesław Niemen nie na darmo śpiewał-"Dziwny ten świat".

 

Galeria z 9 września,zdjęcie w pierwszej czterdziestce.

 

Pomyłka pazdziernika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrzypek    3

Agnie03-nie mówie,że wszystkie dziewczyny są takie,ale niektóre znacznie przekraczają granice zdrowego rozsądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

Obecnie z kobietami/dziewczynami jest tak - ponoć są te normalne tak samo jak ponoć istnieje takie stworzenie jak dziewica (tylko gdyby dziewice żyły to karmilibyśmi nimi smoka wawelskiego ale ten zdech z głodu bo dziewic brak).

Nie piję tutaj do dziewic bo takie niech się lepiej trzymają ode mnie zdala ale do tego że kobit nie ma i nie tylko na wsi.

 

A co do dziary - byłem przy wypalaniu bydłu oznaczeń na łopatkach, sam kolczykuję świnie - skoro kobieta chce się sama dać oznakować? Jej sprawa ale znakuje się tylko zwierzęta ;>


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrzypek    3

To prawda-jej sprawa.Jednak ja dalej rozwine temat-tatuaż,kolczyk w pepku,na nosku,jezyczku to nieomylny znak,że atutem takiej kobiety jest ciało.Ona wie,że ciało z biegiem czasu traci walory i trzeba szybko chwycic faceta który predko zrozumie bardzo piękne powiedzenie:"Chciałeś Panią?Zapier...j teraz na nią".Ja miałem to "szczęście" z taka kobietą być i jak po dwóch latach naszego związku na horyzoncie pojawił sie lepszy Pan ode mnie,to ta kobieta nie miała najmniejszych skrupułów mnie zostawić.Ja niewiedziałem czy śmiać się,czy płakać z radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

cóż panowie trudno coś poradzić w tym temacie tu trzeba liczyć na łut szczęścia niż na zimną kalkulacje. Ale mimo wszystko bierzcie na celownik dziewczyny z waszego środowiska, a do takich co mają długie pazury i 5kg. tynku na buzi raczej podchodzić z dystansem. Co do kolczyków śmieszną sytuacje widziałem w tym roku na dożynkach: dwie dziewczyny stoją na środku placu jedna z wyciągniętym jęzorem na max. a ta druga coś tam z uporem przykręca, zakłada (nie wiem jak to się tam trzyma) ogólne wrażenie BLLLE ni to sexowne, ni to ładne taka moja ocena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeladnik    0

Ja też jestem za łudem szczęścia a na zimno to nawet czy nowy ciągnik się opłaci ciężko wydedukować, moja babka a teściowa wója zawsze mu rano powtarza że żona trafiła mu się "jak ślepej kurze ziarno":D poznali się na weselu on był drużbą a ona druhną, dobra reklama wesel :) ona mgr.ogrodnik on inż.mgr.mech.rol. no jak ślepej kurze ziarno... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdanek    0

Różnie to bywa z tymi kobietami, ale przeważnie wolałby pójść za miastowego chłopaka. Tak przynajmniej zauważyłem, no ale czasmi miłość nie wybiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Hola hola, wg, badań wieś znów robi się modna i o dziwo kobiety chcą na nią iść. wink.gif Zresztą gdzie, jak nie na wsi jest tylu Prezesów i Kierowników własnych działalności gospodarczych. rolleyes.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314
...Co do kolczyków śmieszną sytuacje widziałem w tym roku na dożynkach: dwie dziewczyny stoją na środku placu jedna z wyciągniętym jęzorem na max. a ta druga coś tam z uporem przykręca, zakłada (nie wiem jak to się tam trzyma) ogólne wrażenie BLLLE ni to sexowne, ni to ładne taka moja ocena
i po kilku (kilkunastu) latach okazuje się że z powodu kolczyka dziewczyna lata do dentysty - ponoć udowodnione naukowo. A zapłacić za to musi facet.

 

Różnie to bywa z tymi kobietami, ale przeważnie wolałby pójść za miastowego chłopaka. Tak przynajmniej zauważyłem, no ale czasmi miłość nie wybiera.
To nie miłość a statystyka i proste myślenie - wybiorą takiego który zapewni jej potomstwu dobry byt (patrz kasa), jak nie patrzył wybiorą coś między zaradnym a imprezowiczem. Każda też zostawi tego mniej atrakcyjnego więc panowie nie miejcie skrupółów w zostawieniu tej przy której czujecie się źle.

 

 

Hola hola, wg, badań wieś znów robi się modna i o dziwo kobiety chcą na nią iść. wink.gif Zresztą gdzie, jak nie na wsi jest tylu Prezesów i Kierowników własnych działalności gospodarczych. rolleyes.gif
Do mnie pijesz?

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Ni niestety. Kobieta powoli staje się luksusem dla rolnika. Ale czy to nie jest przypadkiem i wina rolników? Która chciałaby się związać z gościem który gada cały czas o ziemi, sprzętach i plonach, którzy często nie wiedzą jak się zachować. Nie mówię że tacy są wszyscy ale sporo spotykałem takich ludzi i to młodych którzy nie widzą świata po za swoją ziemią, z którymi nie pogadasz na inne tematy tylko jedynie o ziemi. Niektóre się wstydzą być żoną rolnika a niektóre nie chcą się w to pakować bo to nie jest zbyt lekka praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie do Ciebie, do ogółu. biggrin.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrzypek    3

Tak szczerze to przeze mnie rozwineła się ta dyskusja.Te wszystkie moje komentarze na tym forum w AF to jak testament starego kawalera.Powiem szczerze,że mam prawie cztery dychy na karku i nie wiem jakie upodobania mają dziś kobiety.Ale nie jestem też bez winy,bo jak się miało 18 i wiecej latek to się udawało bossa,wyszydzało i kreciło nosem-ta paszkwil że lusterko pęka,mam większą diode na twarzy niż ona ma piersi itd.A w życiu jak w piłce nożnej-niewykorzystane sytuacje się mszczą.Te dziewczyny powychodziły za mąż i mają już prawie dorosłe dzieci.A co ciekawe z tych pasztetów i paszkwili porobiły się takie lachony,że szok.Na mnie siadło jakieś fatum od 2000r jak poznaje dziewczyne to albo rozwódka z dziecmi,albo panna z dziećmi.To nie są gorsze kobiety ale życie mnie już czegoś nauczyło i ich nie chce.Naprawde.Z tym fatum ide do cyganki niech mnie odczaruje metodą "przeciąganie przez majtki" i gdybym już nieodezwał się na tym forum to znak że w momencie jak cyganka mnie odczarowywała to było ostatnie moje wrażenie z tego świata.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

etam Skrzypek nie jest źle cztery dychy to nie tragedia wszystko przed tobą tylko nie prześpij kolejnej dychy bo wtedy może już być źle. Szukaj, szukaj a znajdziesz bo są wolne dziewczyny w podobnym wieku jak Ty. Sam mam szwagierkę dziewczyna ładna, zgrabna i zaradna w wieku 25 lat poznała chłopaka, tylko facet nie mógł się zdecydować przez kolejne 10 lat czy chce być z nią czy nie i ostatecznie zostawił ją. Teraz dziewczyna ma 37 lat i ma podobne problemy co Ty trafia na samych rozwodników lub pijaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

Ja ze swoja jestesmy prawie 3 lata razem i od poczatku wiedziala co bede robil i w sumie ona chyba bardziej chce isc na wioske niz ja bo boje sie ze nie dam jej tego co miastowy jakies wakacje czy cos zawsze o jednej porze trzeba jechac do domu bo gady nakarmic. W sumie to sam ja zniechecam ale ona jest uparta i mowi ze mi pomoze, czego w sumie nie chce bo jak juz ktos tu pisal ja mam swoja prace a ona swoja a obowiazkami domowymi mozna sie podzielic bo przeciez caly dzien rolnik nie robi caly dzien (poza sezonem) zeby nie moc czegos w domu zrobic. Moze to kwestia tego ze ona nigdy nie mieszkala na wsi i nie wie co to znaczy mysle ze do puki nikt nam sie nie bedzie wtrynial do zycia to bedzie dobrze.


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeladnik    0

A czy nie jest ostatnio tak że swoje córki sami rolnicy wychowują do miasta, ciągle im tłokując jak to w mieście jest dobrze, a na wsi ciężko biednie bo jak wyjdzie za mąż za faceta z miasta to będzie awans społeczny, a ze wsi to już nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Tak też jest. Ale zobacz także jak postrzegają rolników ludzie z miasta? Zacofani, biedni itd. a to także jest wpajane dzieciom. Powoli się to zmienia ale jeszcze trochę czasu upłynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeladnik    0

Mnie się wydaje że równie łatwo wpoić to rodzicom :) W mojej wsi na 30 gospodarzy morze siedmiu lubi to to robi reszta biadoli i odwala fuszere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrzypek    3

Przyjacielu Binek ale mnie podbudowałeś!Jesteś Wielki!Aż wszedłem na strone www.Club Mirage Warszawa.Po wejściu na strone nuta uruchamia się sama i matka juz bezpieczniki wykręca,bo za głośno.W galeri klubu jest dział Are You Single i chyba tam pojade.Kolego Mtz820-piszesz ,że dopóki nikt nam sie nie bedzie wtryniał do życia to bedzie dobrze.To są swięte słowa i życze Ci tego.Bo jak teściowa z twoją żoną zaczna tobą kierować to nie wytrzymasz.Z tą ekspansją dziewczyn ze wsi do miasta to może nie tak.Ja uwazam,że dziewczyny chcą studiować i tam sie kierują,nastepnie poznają synków biznesmenów lub pseudobiznesmenów którzy w rzeczywistości,po latach to wychodzi na jaw że są najgorszymi zdrajcami i sku...ami.Nienawidze ulizanych krawaciarzy którzy na odchodne swoim koleżankom ściskają ręke,a potem w kiblu tą reką klepią nita.Jest przyjaciele jeszcze inny problem-dużo dziewczyn wyjechało za granice by zarobic uczciwie na życie.Niektóre wróciły,a niektóre zostały bo Hans,czy Adolf zakochał się w niej od pierwszego spojrzenia.Znam troche życie i wiem jak to jest-słodko i ładnie z opisem że są najnajnajszczęśliwsze na świecie-kłamią na portalu Nasza Klasa.Kiedyś wrócą-jestem tego pewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj